Situace v jižní Itálii je dost dramatická.....

29. května 2015 v 0:54 | prvopodstata tm |  Články
........naši politici by si měli uvědomit, co čeká Českou republiku v případě příjmů těchto živlů, které ničí na co přijdou. Je zbytečný jakýkoliv komentář, obrázek řekne víc než milion slov.
Jedna známá z Milána, která tam bydlí už 30 let přijela včera zpět do Čr.Video je sice nahráno
Nahráno 4. 10. 2008 ale nic to na situaci nemění co se tam odehrává. Situace je možná dnes daleko horší než v minulosti, nyní obsazují domy a lidé se nemohou vrátid do svéhio.
Děkuji taky za upozornění.....
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Formis Formis | 29. května 2015 v 7:02 | Reagovat

Na druhou stranu se těm utečencům vůbec nedivím. Evropa jim vybombardovala a rozvrátila zemi, tak jí to pouze vrací.

2 Kamil Kamil | E-mail | 29. května 2015 v 8:04 | Reagovat

Video nahrano na youtube: 4. 10. 2008

3 proud proud | 29. května 2015 v 8:45 | Reagovat

Celej ten mazec s uprchlikama je cistej zamer,ty lidi za nic nemuzou,proto je smutny ze se casto chovaji jak se chovaji misto toho aby pomahali pri jejich vlastni zachrane.Je to dany zrejme presvedcenim,cirkve se odjakziva snazily o vychovu poslusnejch bezmozku-fanatiku,tady jsou vysledky.Nez se podari zlikvidovat priciny,je potreba proste je nenechat si delat co chteji a to uz je v moci kazdyho jednoho statu,jestlize to nedela,pak je to vinou jeho vlady a ovcanu,protoze obcani by si stat rozvracet nenechali ani kdyby meli vlade nakopat zadek!Za normalnich oolnosti staci zakladni pravidlo hosta,ve state do kteryho prijdu dodrzuju jeho zakony a pravidla,paklize z nejakyho duvodu nemuzu,nebo nechci,jsem povinnej bejt prisne neutralni,tedy nedelat nic cim bych hostitele poskodil a uplatnovat si svoje pravidla prisne jen v ramci svoji komunity.A to je jim potreba dat hned pri vstupu na vedomi a nekompromisne na tom trvat,vic neni potreba.Jestlize se to nedela,nasledky si pricteme,vsichni,bez hazenii vlastni  zodpovednosti na ty kolem!

4 Jan Jan | 29. května 2015 v 8:46 | Reagovat

...tak ti jsou vyloženě najatí....

5 Dit Dit | 29. května 2015 v 12:03 | Reagovat

Když někdo schválně učiní v jejich zemi rozvrat, tak není na těch co s tím nic nemají, se nechat zatopit přílivem. Není nutné řešit a vytvářet jim zde podmínky, když jsou jen tak tak pro nás. Jestli , ale je potřeba a někoho záměr destabilizovat tou vlnou i Europu, tak se tomu asi nedá moc zabránit. Kdyby chtěla vrchnost opravdu slyšet názor, tak udělá referendum.
Ty uprchlíci již nemají co ztratit. Nemají domov, zázemí, rodiny, peníze. Není v silách pomoct tolika uprchlikům, je jich moc i  na ty kvoty , to je pouhá idea, že to zvládneme,  není to reálné. Lítost zkresluje, je potřeba hledět směrem k viníkům, ale to by měl  být v první řadě zájem těch zemí, terých se to týká,ale ti na to asi již nemají sílu. Takže to zůstalo na Evropě?My to nevyřešíme.
Evropa, řeší Afriku potom co tam Amerika udělala rozvrat, nebo je to jinak????
Z nich nikdy nebudou euroafričané, akorát to u nás udělá problémy. O nás, bez nás.
Nikomu nic nedlužíme.  Vytvoří se azylové domy, uprchlické kolony, nebo co?  Myslíte, že to bude fungovat? Díval jste se někdo na foto uprchlíků v Řecku na ostrově Kos? Je to zoufalství lidí, jak na jedné, tak na druhé straně a přitom ty uprchlíci mají domovy, ale musí utíkat...Kam utečeme my?Nebo budeme naivně doufat, že se tak odlišné kultury lidí domluví a všichni žili štastněv hojnosti dostatku  až do smrti? Tak ještě tu o Karkulce...

6 sv sv | 29. května 2015 v 13:14 | Reagovat

Kdopa nám tu straší ve věži? :-)
video je z 2008....

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.