Situace v Itálii se stává nejen na jihu katastrofickou!!!!!

26. května 2015 v 0:07 | prvopodstata tm převzato |  Články
....dalo se to čekat, protože přesně tak to bylo připraveno. Málokdo ví, jak se rozjetý vlak dá na několika metrech zastavit. Ano jů es ej potřebují rozpoutat v Evropě občanské války a proto ta rychlost, když se jim to nepodařilo na Ukrajině. Po přečtení článku se Vám asi udělá "blujno". A tohle všechno na nás připravili samozvolení vůdcové EU. POZOR, NESMÍ SE O TOM INFORMOVAT ČI DATOVAT!!!!!

Aktualizováno ve spodní části pod článkem 26.05.2015 v 8:54

Zákaz informování o situaci v Itálii


O skutečné situaci na jihu Itálie se opravdu nedozvíte, už se tam povolává armáda. Nikde ani slovo.

Dokonce i naše poslanecká sněmovna zablokovola návrh poslance Černocha, který žádal informování vlády o kvótách! Návrh především zablokovali ČSSD, ANO, Lidovci. Takže vůle vlády a médií informovat české občany o skutečných kvótách, včetně o skutečném vývoji z nárůstu přistěhovalců z Afriky do Evropy prostě není!

Jen blogy informují:
Z facebooku:
Kolega se vrátil včera ze Sicilie z brigády.... lidi.... tam je to totálně v prdeli... policie už neví.... chtějí povolat armádu. Mistni zabedňuji okna... vnoci hlidkuji... tvoři mistni domobranu...někteří utíkají k příbuzným na sever.... u nás je ticho po pěšině. Je zákaz o tom informovat.... Jsou tam vylidněne vesnice. Ale "kominiků" přibývá každým dnem stovky.....
Ze stránek: http://www.atllanka.net/index.php?text=435-ceska-media-zatajuji-zverstva-muslimu-v-italii
Motto: Smečky imigrantů znásilňují Italky. Klima v italské společnosti je těžce nabité emocemi podněcujícími ty nejnižší pudy. Prezident republiky vyzývá k opuštění rasistických nálad. Předseda vlády Berlusconi povolává do italských ulic vojáky…
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<Vláda projednává bezpečnostní zákon - imigranští ilegálové mají být pokutováni a vyhošťováni. EU schválila finanční pomoc Itálii na řešení imigrantské otázky…
Italská Bologna dneška
Taková je Itálie těchto dnů v evropských médiích - kromě českých. Strach z reality je nutí k bezradné autocenzuře. Svoji zpravodajskou bezzubost pak zastírají nejapnou bulvarizací. Jejich mlčení nicméně jen potvrzuje zlověstnost událostí v Evropském domě posledních dní.
Čeští blogeři a sidestreamová média tak dnes získávají monopolní postavení ve významném segmentu trhu zahraničně-zpravodajských informací. Eurabia.cz je tradičně in.
Ukazuje se totiž, že nastoupený nesystémový benevolentní kurz k multikulturní společnosti má kontraproduktivní protispolečenské a protistátotvorné důsledky. A veřejnost v západních zemích to začíná stále ostřeji pociťovat. Samo téma multikulturní společnosti je už dnes velmi kontroverzní politikum.
Zatímco mainstreamoví politici stále přešlapují, polemizují a hledají k němu nové přístupy, zřetelnější kontury mu zatím dokázali dát jen politici vyhraněnější pravice. A sbírají body. Nejvíce možná právě v Itálii.
Minulý měsíc opět pobouřily italskou veřejnost případy znásilnění Italek imigranty.
Ve dvou ze třech případů se jednalo o znásilnění hromadná - "smečkami imigrantů", jak je nazvala některá média. Vlna zhnusení a rasismu ovládla část italské veřejnosti. V Civitavecchii po neshodách jeden policista zastřelil svého souseda senegalského původu. Nad ránem na nádraží v Nettunu u Říma tři mladíci zbili pospávájícího bezdomoveckého imigranta, poté polili hořlavinou a zapálili. Na anonymní telefonát byl pak pětatřicetiletý Ind s těžkými zraněními hospitalizován v římské nemocnici.
Dopadení pachatelé na svou obhajobu uvedli, že neměli rasistické pohnutky:
  • Nezáleželo nám na tom, jestli je to Rumun nebo negr, chtěli jsme se zabavit a vidět, co vydrží.
Ministr vnitra Roberto Maroni zvěrstvo komentoval:
  • Tohle už není rasismus, to je něco ještě daleko horšího. Mělo by nás to všechny vést k zamyšlení.

Celá Itálie je zděšena ze zvěrstev páchaných na obou stranách kultur italské, dnes už sotva chtěné, multikulturní společnosti. Prezident republiky Giorgio Napolitano vyslovil nad "sledem xenofobních událostí posledních dní svoje hluboké zneklidnění". Požadoval, aby politici a úřady napřely všechny svoje síly v boji s rasismem a nepovažovali poslední hrůzné činy za marginální.
Bývalý ministr vnitra, současný předseda protimafijního výboru, Giuseppe Pisanu, Maroniho kritizoval, že jeho slogan "nulová tolerance" (vůči imigrantskému násilí) je na úrovni hospodských bitkářů, a rozdmýchává ty nejnižší instinkty".
Maroni Pisanuovi vzkázal, že "s ilegály je potřeba zatočit, a ne jednat v rukavičkách". Na adresu hlavy státu konstatoval, že je samá polemika, která jen čeří sociální zjitření.
Předseda vlády Silvio Berlusconi v odpověď na vlnu barbarských znásilnění italských žen předložil Bezpečnostní radě státu návrh na povolání 3000 vojáků, kteří by patrolovali v cizineckých čtvrtích italských měst. Neodpustil si svůj pověstný šovinistický humor, když konstatoval, že by bylo potřeba tolik vojáků, kolik je krásných Italek. A těch prý je bezpočet..
Začátek února v Senátu patřil projednávání návrhu Bezpečnostního zákona. Ten mimo jiné stanoví pokuty pro ilegály za nezákonnou imigraci ve výši 5 až 10 tisíc eur, zákaz registrace manželství a narození dětí ilegálů, roční poplatek za povolení k pobytu 125 eur, vytvoření národní databáze bezdomovců a povinnost důstojného živobytí (žádné romské kočovné tábory). Ve stejném období EU přitakala Itálii schválením mimořádného finančního balíčku na imigrační politiku. Dávno ví už své…


A další petici proti přistěhovalcům a k tomu článek si můžete přečíst ZDE:

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 nekdo nekdo | 26. května 2015 v 11:18 | Reagovat

No dobry svinstvo! :-(. Ovsem ani neni prilis ferovy hazet "muslimy" do jednoho pytle,asi jako u vsech ostatnich narodu.Vzdycky je za to nekdo konkretni zodpovednej,jako kriminalnik za kriminalitu.Hledal bych vinika tam,kde se tihle "nepratele" umyslne vytvareji,a zase ne cely staty,ale jen jista skupina v nich! ;-)

2 Duch pravdy Duch pravdy | 26. května 2015 v 12:08 | Reagovat

Jen připodotknutí: ministerským předsedou v Itálii není Berlusconi, ale Matteo Renzi, ministrem vnitra Itálie naní Roberto Maroni, ale Alfano.

3 kdokoli kdokoli | 26. května 2015 v 13:37 | Reagovat

lol, ten clanek je trosku méně aktualni nez by bylo vhodno....

Autor: -bj- | Publikováno: 5.2.2009 | Rubrika: Aktuality

4 ök ök | 26. května 2015 v 13:47 | Reagovat

http://www.novinky.cz/diskuse?id=404161&articleId=/krimi/370490-policejni-manevry-v-praze-na-jizni-spojce-na-pumpe-byly-kufriky-pripoutane-ke-stojanum.html&sectionId=3
Klauni z BIS začínají nacvičovat domácí terror, podobně jak jejich nadřízení v emerice.

5 nekdo nekdo | 26. května 2015 v 16:13 | Reagovat

Mas recht,ale ted je "zase" aktualni,mozna jeste vic,kdyz se xcxhystaji i na nas ve velkym,kdyz uz jsme se zapomeli zastat cizich(takynasich,kdyz pominu umyslny rozdelovani a oddelovani lidi)!

6 to je jedno to je jedno | 26. května 2015 v 19:52 | Reagovat

[1]:No tady muslimy jistě nikdo nechce házet do jednoho pytle. Ale má někdo opravdu funkční návod, jak je neházet do jednoho pytle? Nemá! Nu a nejlepší je problémům předcházet. Nejlépe prevencí! Ne řešit až následky... Podívejte, když Čech emigruje někam, je jedno kam, tak z něj, či jeho dětí, nejpozději však vnoučat..., se stanou příslušníci národa země, kam emigruje. Je to mimo jiné výraz vděku a slušnosti k hostitelské zemi. Takže když od nás někdo emigroval před komunismem, tak ne proto, aby zaváděl komunismus jinde. Když někdo od nás emigroval před bídou a nespravedlností, tak ne proto, aby to zaváděl jinde. O muslimských imigrantech do Evropy je to přesně naopak. Chtějí zde zavádět svou kulturu, která je původcem jejich bídy!

7 pavjan pavjan | E-mail | 27. května 2015 v 11:41 | Reagovat

[1]:A Vy víte jak neházet všechny muslimy do jednoho pytle? Do palice jim nevidíte, jediný spolehlivý řešení je zpátečka.

8 ŠÁNTI ŠÁNTI | 17. června 2015 v 9:50 | Reagovat

ANO,POKUD DO EVROPY BUDOU PROUDIT MUSLIMOVÉ,JE S NÁMI BRZY "AMEN" !!!
JEDINNÁ CESTA JE ŘEŠENÍ ZPÁTEČNÍHO NÁVRATU VŠECH A ZMĚNIT USA POLITIKU,KTERÁ SI TO VŠE TAKTO PLÁNUJE !!!,JAK ZNIČIT EVROPU !!!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.