Putin: Za rozšiřováním Islámského státu stojí Spojené státy.....

28. května 2015 v 20:44 | prvopodstata tm převzato |  Články
....řekl bych že nepřímo, je to nařízeno kardinálem sedícím 3 km pod Vatikánem jak neustále píši. Dle jeho slov, mají rozpoutat v Evropě občanské války a následně tu III. světovou. Dá se čekat, zhoršení stavu mílovými kroky.

Během setkání se zástupci bezpečnostních rad zemí BRICS, ruský prezident Vladimir Putin si dovolil nezvykle tvrdé poznámky proti Spojeným státům, píše Deutsche Wirtschafts Nachrichten.
28.květen 2015 - 19:03

Putin obvinil USA za rozšiřování Islámského státu a zasahování do suverenity dalších zemí.

"Vidíme, co se děje, například na Středním východě, severní Africe. Známe problémy spojené s teroristickou organizací, která se nazývá Islámský stát. Ale v těch zemích, kde se jim dnes daří dříve žádný terorismus nebyl, nebyly tam žádné cizí zásahy, takže nebyly třeba žádné sankce ze strany Rady bezpečnosti Organizace spojených národů. Je nutné, ale provést úpravy toho, co se stalo v minulých letech na mezinárodní scéně, " uvedl Putin během setkání se zástupci bezpečnostních rad zemí BRICS.

Syrský diplomat: V této špinavé válce se nic neděje náhodou!

V agresivní politice Západu vidí Vladimir Putin nebezpečí pro další státy ve světě. "Je také jasné, že naše země (členové BRICS) do značné míry čelí velkým hrozbám v souvislosti s porušováním mezinárodního práva. "

Během svého setkání se zástupci Číny ruský prezident také řekl, že vidí hrozbu "barevné revoluce" tak jako například na Ukrajině. Moskva je přesvědčena, že za svržením Janukovyče a nepokoji na Majdanu stojí Američané. Podle deníku, jsou tato podezření oprávněná, vyplývají z například nedávno zveřejněné tajné zprávy Pentagonu. Podle Putina Spojené státy věděly o vytvoření Islámského státu už dávno před vznikem této teroristické organizace a používají ji pro své vlastní účely.

Putin si dříve nedovolil takové ostré prohlášení, poznamenává deník. Zdá se, že ruský prezident se snaží zvýšit tlak na Západí. Spojenectví s Čínou a zeměmi BRICS znamená, že se chystá Moskva zasáhnout v oblasti bezpečnosti na Blízkém východě. Jeho tvrdá rétorika ale naznačuje, že nebude v této věci jednat ze slabé pozice.

Islamisté: Zaútočíme do Evropy přes Libyi, Řím bude náš!


Z názoru některých čtenářů Deutsche Wirtschafts Nachrichten k článku: "Konečně, alespoň někdo nazývá věci pravými jmény a nestydí se to říci nahlas. Naše politika vždy nestydatě čeká na rozhodnutí USA! Doufám, že Evropa bude pevností před útokem miliónů uprchlíků z Blízkého východu a Afriky. Tato velká migrace to je výsledkem jejich tristní politiky ".
(rp,prvnizpravy.cz,Deutsche Wirtschafts Nachrichten,foto:presidentofrussija)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 proud proud | 28. května 2015 v 21:40 | Reagovat

Bylo by dobrym tahem,nasmerovat je do USA,k "rodicum" :-).Presne co chteji staty provist Evrope,poslat k nim.

2 4444 4444 | 28. května 2015 v 22:30 | Reagovat

[1]: Zdraví proude,
kdo s čím zachází, tím také schází.

3 Negromil Negromil | 28. května 2015 v 22:31 | Reagovat

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/cesko-by-melo-prijmout-az-24-milionu-africanu_344208.html

4 Petr Petr | E-mail | 28. května 2015 v 23:49 | Reagovat

To co se děje v Itálií je katastrofa máme se na co těšit https://www.youtube.com/watch?v=jm48QEigkko&feature=youtu.be

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.