Programování jakýchkoliv elektronických zařízení a počítačů.....

6. května 2015 v 0:54 | prvopodstata tm - převzato orgonet |  Články

....v autech, nákladních nebo osobních, vlacích a samozřejmě letadlech je dneska hračkou. A to dokonce na dálku přes palubní počítač. I když tvrdí "odborníci", že to není možné, tak možné to je. Podívejte se, kolik nehod aut, letadlo s údajným sebevrahem a mnoho jiného se událo poslední dobou. Čímpak to asi bylo????? Za volantem sedí sebevrazi???? v letadlech taktéž?????a všichni mají poslední dobou zájem páchat sebevraždu????? Na jakém pokraji se svět ocitl????

Přináším pro Vás článek díky orgonetu, který byl orgonetem přeložen a publikován. Určitě Vás zaujme a budete v obraze....

Pokus o vraždu Jeffa Rense - dálkové "vypnutí" mozku nebo sabotáž auta?


Pokus o vraždu Jeffa Rense

Sepsal Orgonet 5. 5. 2015
Zdroje uvedeny v článku

Čerstvá událost, spjatá pravděpodobně s ovládáním mysli: Jeff Rense, editor známého konspiračního webu a moderátor rádia rense.com, měl 24. 4. 2015 vážnou autonehodu, kterou přežil. Lidé z branže i on sám se domnívají, že to byl pokus o jeho vraždu - Rense je nebezpečný elitám, v současné době asi zejména proto, že výrazně kritizuje Izrael.

Jim Stone např. píše: Pokus o vraždu Jeffa Rense: Čím více o tom vím, tím více si myslím, že je to absolutně reálné. Opravdu se pokusili zabít Rense. Podle mého mínění sice Rense tvrdí nesmysly ohledně Fukušimy (pozn. Orgonet: kritika názorů Rense pod štítkem Fukušima, viz pod článkem), ale ostatní jeho bádání je mimořádné cenné, a "nebezpečné".

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Jeff je po vážné operaci mozku, celý bolavý s několika zlomeninami, nicméně dobré mysli, snaží se pochopit, co se stalo, a natáčí rozhovory s významnými experty na kontrolu mysli.

Nehoda je pro něj nevysvětlitelná: Říká, že je opatrný řidič, že jel po silnici ke svému bydlišti ve svém obrovském a spolehlivém landcruiseru Toyota z r. 1997, rychlostí 60 mil/hod, dopravní podmínky byly ideální. Probudil se na intenzívní péči v nemocnici, nic si nepamatuje a vůbec si nedokáže vysvětlit, proč jeho auto údajně najednou vybočilo ze silnice, spadlo do 5m příkopu a je nehodou zcela zdemolováno. On sám byl několik hodin v kómatu, operován pro hematomy na mozku.

Ovlivnění mysli?

Rense natočil brzy po své nehodě rozhovory se světovými experty na metody ovlivňování mysli, Timem Rifatem a Prestonem Jamesem. Z nich vyplývá, že je zcela možné, že mu byl na dálku jistou zbraní "vypnut mozek", takže v bezvědomí havaroval...

Rense hovoří o své nehodě, rozhovor s Timem Rifatem (anglicky)
https://youtu.be/nd0v512XMwE


Rozhovor: Rense a Preston James (anglicky)
https://youtu.be/J_VOwUXdTQU


Sabotáž automobilu?

Další možností je, že automobil Jeffa Rense byl sabotován, podobně jako např. automobil princezny Diany (které bylo několik dní před nehodou ukradeno auto a zase vráceno) (a dalších nepohodlných): byl naprogramován a na dálku ovlivněn, aby se stal neovladatelným.

Technické věci ohledně možné sabotáže automobilu přebírám z konspiračního webu Jima Stona, kterému by mohlo hrozit něco podobného: jeho přítel mu píše:


"Jime,

jestli máš v autě ABS, vyřaď ho z činnosti tím, že odstraníš jeho pojistku. Jeff Rense měl být odstraněn podobně jako lady Diana. Všechna auta po roce 2009 i některé starší modely mají dálkové ovládání pomocí telefonních čipů instalovaných v černé skříňce kontrolního systému motoru (CPU - Central Processing Unit). Nedá se záměrně vyřadit. Pamatuješ na všechny ty Toyoty, co se jim zasekl plynový pedál????

Když je auto starší než r. 2009, pak přeprogramují CPU virem založeným na RAM, který řekne brzdám, aby ve vysoké rychlosti táhly doleva. U většiny aut se to vkládá přes diagnostický port motoru pod volantem. Je to uloženo v RAM, takže když se vypne motor, vypne se to a není žádný důkaz sabotáže.

Jediná obrana je instalovat na řídící jednotku a ABS vypínač pro krizové situace, a když se auto zblázní, zmáčknout tlačítko "panika". I když pro Jeffa se to stalo příliš rychle, aby mohl reagovat. Takhle dostali lady Dianu ve Francii. Zmanipulovali brzdový systém aut tak, že zapojili čip na automotivní výkon do konektoru ECM auta. To si můžeš koupit na e-bay a naprogramovat si to sám, pokud se vyznáš v programování kódů pro stroje.

Dej na sebe pozor, zejména teď, když se pokusili zabít další lidi (Rense a ještě jednoho).
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.