Na Facebooku vzniká skupina ,,Škrtáme čárové kódy"!

2. května 2015 v 10:38 | prvopodstata - aluška |  Články

....konečně se mnoha lidem rozsvítílo a uvědomili si co je v podstatě čárkový kód.....

Pondělí v 2:54 | Alue K. Loskotová | Oznámení
Milí čtenáři,
jeden z nás (Mára) dostal zajímavý nápad a založil na FB skupinu, kde se můžete domlouvat buď jako prodavači se zákazníky, nebo jako ,,škrtači čárových kódů" s prodavači, abyste předešli trapným situacím v případě, že se bojíte nebo stydíte tuto metodu praktikovat, aby vám na pokladně nikdo nevycinkal.
Je řada lidí kteří tomu věří, rádi by to praktikovali, ale jednoduše si netroufnou. V této skupině máte možnost zjistit, kde ve vašem okolí je někdo vstřícný, kde si to můžete vyzkoušet, nebo praktikovat pravidelně. Skupina právě začíná a bude ráda za vaši účast, nebo podporu.

Ahoj všichni,
kdysi vyšel tady na Alušce.org článek o škodlivosti čárového EAN kódu (EAN kód je nejznámější čárový kód užívaný pro zboží prodávané v obchodní síti. - Ten čárový kód co paní na pokladně oskenuje při placení zboží v supermarketu). Existuje teorie že čárový kód má mimo svého konstruktivního účelu jímž je urychlovat a usnadňovat evidenci a prodej zboží v obchodě, i svůj velice destruktivní účel jenž má jednoduše řečeno sloužit elitním skupinám a doslova pomaličku a neviditelně dělat z lidí destruktivní bytosti bez dobré nálady a energie a to pomocí rezonance čísla 666.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<Princip je následující: Čárový kód EAN dokáže kódovat číslice 0 až 9, přičemž každá číslice je kódována dvěma čárami a dvěma mezerami. První dvě nebo tři číslice vždy určují stát původu, dalších několik číslic (většinou čtyři až šest) určují výrobce a zbývající číslice kromě poslední určují konkrétní zboží. Poslední číslice je kontrolní - ověřuje správnost dekódování. Číslice jsou pro dualitu uvedeny ve dvou polích, která jsou jak zleva tak zprava ohraničena dvěma čarami s číslicí 6. Na začátku, uprostřed a na konci EAN kódu. Číslice ve dvou polích jsou ohraničeny tedy 666 - Jsou to ty prodloužené čáry, směrem dolů. Na pokladně je při placení EAN kód přečten laserem zhruba 760nm, který několikanásobným přeběhnutím zprava doleva a zpět, přečte hodnoty daného čárového kódu. Tímto odečte cenu do pokladny a výrobek ze skladu. Jakmile se ale laser dotkne čárového kódu, vypálí do potraviny či výrobku číslici 666 a energeticky ho velice znehodnotí. Ano jinými slovy řečeno: koupili jste produkt se symboly satana a energeticky velice nízké vibrace, které vkládáte do těla.
(Pozn. Alue: Když už jsme u toho placení, ráda bych Vám doporučila velice úspěšný článek o správném zacházení s penězi: ,,NÁVOD: Jak správně platit penězi, aby se Vám vracely zpátky")

Jak se dá proti destruktivní rezonanci čárového kódu chránit?
Kupodivu vcelku jednoduše. Stačí nahoře čárové kódu udělat dlouhou čáru ČERNOU FIXOU po celé jeho délce a na spodní straně tak stejně. Tím se deaktivuje destruktivní rezonance čárového kódu, ale BUDE STÁLE FUNKČNÍ PRO POKLADNU.


Většina lidí i když vědí co umí čárový kód se stydí v obchodech čmárat po kódech a ještě horší pak je jít s takto deaktivovaným kódem na pokladnu a čelit otázkám pokladních proč je kód pomalovaný, že se to nesmí atd.. Proto jsem se rozhodl založit na facebooku skupinu která se jmenuje ŠKRTÁME ČÁROVÉ KÓDY.
Rád bych aby se v této skupině sešlo alespoň pár lidí pracujících v obchodních řetězcích jako pokladní kteří jsou s problematikou čárových kódů obeznámení.
Idea je taková, aby se v této facebookové skupině dalo dohodnout kdy a kde bude ten člověk na pokladně a jít s nákupem přímo k němu. Bude o tom vědět a nebude se nepříjemně dotazovat co to je na tom kódu načmáraný. Pokud se nás sejde dostatek tak věřím že máme reálnou možnost si každý najít "svého" prodavače ve svém okolí.
Ať už pracujete v obchodě či ne, všechny Vás tímto srdečně zvu do skupinky https://www.facebook.com/groups/311703789037365/
Stačí kliknout na ,,přidat se ke skupině" a potom libovolně napsat jestli hledáte prodavače tam a tam a nebo jestli se naopak nabízíte pro zákazníky. Pak už se každý může domluvit přes soukromé zprávy.

Článek o čárovém kódu od tomáše marného z kterého jsem si vypůjčil část textu najdete zde: ,,Celá pravda o čárovém kódu"
Článek o magii čísla 666 najdete zde ,,Mystérium čísla 666"
Děkuji za pozornost.
Mára
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 tokmlhy tokmlhy | E-mail | Web | 2. května 2015 v 11:19 | Reagovat

Líbí se mi, jak umíš zpracovat informace a o názvu blogu ani nemluvě. :)

2 sv. sv. | 2. května 2015 v 11:44 | Reagovat

FB nevedu

3 levican levican | 3. května 2015 v 7:52 | Reagovat

Ako som velky konspirator a verim navonok sialenejsim veciam ako je toto, ale toto nezozerem aj keby co bolo ....

4 tm tm | 3. května 2015 v 10:03 | Reagovat

[3]: Každému říkám ať si věří čemu chce. Nechť se sám přesvědčí a nedůvěřuje zásadně psanému. Vlastní zkušenost je ta nejdůležitější. V roce 1990 se dělal ve Švýcarsku výzkum s čárkovým kódem na čemkoliv. Je to anténa, která se nechá natisknout na papír. Při přejetí laseru přes čárkový kód se vypaluje do čehokoliv číslice 666 a ovlivňuje lidi. Uvedu jenom následující příklad: Byly dělány testy s dětmi. Přečetli si knihu neoskenovnou a hovořili o lásce. Ti kteří četli knihu oskenovanou, hovořili o zlu. Testy byly dělány s psychology a psychiatry z několika klinik na určitém místě kde se setkali na tyto rozbory. Bylo tam přes 100 dětí. Nikdo z nich nevěděl, jestli děti četli knihu neoskenovanou nebo oskenovanou. Děti to také nevěděly. Při vyhodnocování došlo skoro ke 100% výsledkům. Po těchto testech bylo otištěno v jednom časopise co se zjistilo a vliv čárkového kódu na potraviny, oblečení i na psychyku dětí a dospělých. Časospis byl ihned ztažen z obchodů v německy mluvících zemích kde vyšel. Podívejte se na to kolik zla je dnes mezi lidmi a kolik zla je mezi dětmi a co dělají ve školách. Bylo by dobré se nad danným zamyslet..... ....a neházet vše ihned do koše. Jsou to antény jaké byly dříve na obytných domech a přijímaly teresterické signály z vysílačů televize a rádia. Kydž jste direktiva na konci zkratovali, neprošel skoro žádný signál. Toš tak, nu což.....

5 Iriss Iriss | 3. května 2015 v 15:59 | Reagovat

V osmdesátých létech kdy jsem hledala zdravotní alternativní pomoc mé celkem mladé nemocné mamince ,jsem se dostala k různým léčitelům,bylinkařům,akupunkturictům atd.Dostávala jsem informace přímo z praxe a také jsem si je ihned ověřovala co mamince pomáhá a co né. Tenhle ten osobní výzkum mě přivedl i k psychotronice,nebo´t jsem zjistila, že nějakou energií vnímám a cítím.Nikdy jsem nepřijímala informace bez zpětné vazby.Práce na sobě a stálé letité ověřování zpětné vazby informací,mě pomáhalo v "umění " rozlišování energie tvořící (pozitivní) a energie té opačné,manipulativní,ničící atd.
Můžu potvrdit, že před  léty kdy se zavedly tyto čárové kody, tak jsem zjistila, že vysílají destruktivní energií a sama jsem ihned proškrtávala na nálepkách, pokud nešly z předmětů odlepit.Ovšem s přílivem transformační energie na planetu Zemi, jsem zaznamenala ,že účinnost těchto čárových kodů klesá (cca 4 roky) a to pro ty lidi co se vydali cestou zvyšování vědomí přes srdeční čakru.V dnešní době tyto č.kody nemají na mě vůbec negativní vliv. Tudíž chápu, že dnes můžou mít lidi na tyto kody 2 a více názorů dle toho jak jsou vnímaví a dle toho jakou mají svým myšlením vytvořenou energetickou ochranu.V 3D budeme pobývat dále, ale každý na jiné dimenzionální úrovni.Lidé zlí a nepřející zůstávají na nízkých vibračních úrovních a na ně tyto č.kody budou dále působit.Lidé přející všem dobro a uvnitř si držící harmonií a mír , na ně tyto kody již 4 roky nepůsobí.Snad pochopíte vy ,kteří si za každou cenu uvnitř sebe udržujete klid a mír ,tak se vám zesiluje ochranná energetická vrstva kolem vašeho těla.Vy vstupujete do jiné mírové reality.

6 ôk ôk | 3. května 2015 v 16:06 | Reagovat

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5924-teto-zene-pravidelny-pitny-rezim-3l-vody-denne-ubral-10-let

7 ôk ôk | 3. května 2015 v 16:14 | Reagovat

[4]: Dokud nevysvětlíš PRINCIP jak to funguje, moc se to nerozšíří.
Podobně jako třeba slavný "octování".

8 tm tm | 3. května 2015 v 16:46 | Reagovat

[7]: Dle Vás "slavný octování" jsem několikráte vysvětlil na octování.cz aji na orgonetu. Funguje perfektně.Stačí hledat, kdo hledá najde.

A ohledně vody si můžete všichni přečíst článek o vodě, jsou to moje bývalé přednášky na této adrese. Jsopu to v podstatě tři články:

http://karolinaloskotova.blog.cz/1003/1-prednaska-o-vode-autor-to-mas-marny-doporucuji

9 aronia aronia | E-mail | 3. května 2015 v 20:38 | Reagovat

Musím dát zapravdu IRISS.
V roce 2007 jsem skoro nemohla mezi lidma a především v obchodáku existovat.Trvalo to tak 3 roky možná víc.Ale já myslela že dochází k ozářování zboží,tak už tenkrát jsem dělala různé věci.Ted jsem v tomto ohledu v pohodě.Ale radary mi fungují pořád,vždycky jakoby zaregistruju že se děje,ale už mě to neomezuje.

10 Dit Dit | 4. května 2015 v 10:47 | Reagovat

Pracovala jsem v obchodě, doplnování, markování vše. Ta atmosféra je tam taková, no děsná))) Lidi, jak nakupující, tak personál ,jak stroje. Vždycky jsem s kolegyní tvrdila, že nám to tam gumuje mozek, že je tam nervozita,tma v duši... Do toho hudba, pořád dokola. O vánocích rozhádání všichni-komplet. Máte vidět tu zoufalost v očích lidí, když se vyprodá něco v akci a oni si nemůžou koupit zrovna z  toho svých dvcet-30 kousků do zásob. Lidi podlehnou tlaku a mají tam absolutně přeházení žebříček hodnot v životě. Jak kdyby šlo o život. tAKOVÝ ZVLÁŠTNÍ TLAK...
Rozlišovací schopnost priorit života se tam kompletně zůží jenom do jednoho, nakoupit ne co potřebuji, ale bez rozmyšlení jít a utrácet, mít více a tahat děti do toho víru lovení dle letáků lítat od regálu k regálu. Já taky nakupuji, ale potom co jsem to viděla i z druhém strany nekladu to jako prioritu. Jenom to co opravdu potřebuji na nezbytně nutnou dobu. Mimochodem nechci vidět žádný leták od té doby ani ve schránce...Jestli ta agresivní  atmosféra je tam daná těma čárovýma kodama, to nevím, ale je tam . Není nic neobvyklého vidět pomalu brečet nakupujícího, když dojde mlíko v akci, nebo vztekle dupat na informacích...je přeci logické, že se něco vyprodá. Tam není přímá linka z výroby do obchodu. Nebo vejce od nosnic z klece...to je týrání. Ne, to si raději nekoupím, nebo koupím jinde, ne od nosnic z klece i za vyšší cenu, vždyt nepotřebuji xxxplat levných vajec v akci od utýraných slepic z klecí...To je můj názor.

11 Mára - japan performance Mára - japan performance | E-mail | 4. května 2015 v 12:34 | Reagovat

Tome máme problém, skupinu sestřelily, psal jsem už Alušce, chtějí po mě oskenovanou občanku, jinak prý skupina zůstane zablokovaná. Je to prý kvůli bezpečnosti, ale dovětek je že nemohou akceptovat moji profilovou fotku - přešrtaný čárový kód.

12 tm tm | 4. května 2015 v 14:04 | Reagovat

[11]: Problémy neexistují jsou jenom řešení.

Neustále jsem tvrdil, že facebook patří VATIKÁNU a VÝZVĚDNÝM SLUŽBÁM, které hned, co jim nejde do krámu smažou.
Pravda se dnes otevřeně nedá publikovat.
Vykašli se na oskenovanou občanku, napiš článek a my ti ho určitě zveřejníme.
Časopis, ve kterém to kdysi v roce 1991 taky vyšlo, byl okamžitě stažen z německy mluvících zemí.
Nic si z toho nedělej. Aspoň víš a máš to "ofiko" potvrzené, že to je pravda. Jinak by se tím nikdo nezabýval.
tm

13 Mára - japan performance Mára - japan performance | E-mail | 4. května 2015 v 15:14 | Reagovat

[12]: Mám teda někde sehnat občanku nějakého bílého koně?

14 tm tm | 4. května 2015 v 15:33 | Reagovat

[13]: odpověď máte na mejlíku

15 Mára - japan performance Mára - japan performance | E-mail | 4. května 2015 v 16:49 | Reagovat

Nic mi nedošlo. Muj email je japan-performance@seznam.cz

16 ôk ôk | 4. května 2015 v 23:23 | Reagovat

[11]: Farcebook je provařený fašistický hnus. Nechápu, proč ještě dneska tam někdo leze s něčím, co jakkoli jde proti NWO. Lidi začněte myslet.

17 Martin Martin | 7. května 2015 v 21:58 | Reagovat

Lidi pracoval jsem už v hodně skladech a všechno zboží k nám do obchodních řetězců už dojde tak proskenovaný,že to čmrkání kódů je zbytečné. Každý kdo pracoval ve skladu to potvrdí. Vše se skenuje už přímo ve výrobě - pak v logistice - pak v přijímce zboží - pak když jde zboží na prodejnu - pak i několikrát při kontrole zásob či čtení dokumentace,jak ve skladu tak na prodejní ploše, no a pak už jenom možná na pokladně.... Je to nesmysl....

18 Martin Martin | 7. května 2015 v 22:03 | Reagovat

[10]: Pracoval jsem v různých obchodech,vím o čem mluvíte,prošel jsem hodně pozicemi.Došel jsem ke skálopevné pravděpodobnosti,že čím horší práce,tím horší lidé... (teď nemyslím poctivé dělnické pozice atd. to ne ) Myslím supermarkety atd.Je to tak.....  Protože na těchto pozicích nevydrží normální lidi...

19 mariankosnac mariankosnac | 8. května 2015 v 0:36 | Reagovat

K tomu že tovar je ožiarený ešte predtým než preškrtneme kód, no neviem, oni predsa skenujú ten kód čo je na krabiciach v ktorých je určitý počet neskenovaných kusov. Takže dajme si za príklad tie  pivá z českých pivovarov  ktoré mávajú v Lidli, predávajú ich v kartónovej krabičke v ktorej je 8 pív. Kód je na krabici a tiež na každom pive. Predpokladám že tie kódy čo sú na flaškách sú neskenované, jedine že by ich skenovali ešte niekde vo výrobni pred zabalením do krabíc, ale to by mali nezmyselne veľa roboty. Oni oskenujú ten kód čo je na krabici. Otázka je, budú tím ožiarené všetky tie pivá v tej krabici?

U flaškových pív je ešte jeden problém a to vratné flašky, ktoré boli už mnoho krát oskenované takže i keď oni tie flašky umyjú a nalepia nové etikety, tie flašky už proste sú ožiarené a to sa už asi nezmyje.

Videli ste tie nové kódy (tuším v Lidli) ktoré majú hore ozdobné ornamety a  nedajú sa škrtať rovnou čiarou?

20 Martin Martin | 8. května 2015 v 12:10 | Reagovat

[19]:Např.: ve skladu v Tescu když se "pikují" objednávky pro obchodní řetězce se skoro vše skenuje jednotlivě,po přijetí na prodejnu, musí skladník či pracovník doplňování zboží většinu znova oskenovat ručně,aby se počet kusů vložil do systému. Opravdu většinu zboží už máte proskenovaný křížem krážem na skrz..

21 UteklJsemJim UteklJsemJim | 6. listopadu 2016 v 23:40 | Reagovat

Luxusni web, tohle moc lidi nevi, je to az hruza co vse si dnesni elita muze dovolit.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.