Konopí je lékem skoro na všechno.....

28. května 2015 v 0:54 | prvopodstata tm převzato |  Zdraví
....proto je zakazován farmaceutickou mafií a mnoho desetiletí potlačován. Mnoha lidem, kterým nezabraly žádné farmaceutické "patáky", konopí pomohlo skoro okamžitě. Mám přátele v Holandsku. U této rodiny měl otec takové bolesti celého těla, lékaři nevěděli po 2 letech vyšetřování z čeho a málem skončil díky odborníkům na morfinu.
Poradil jsem jeho dceři, aby okamžitě začal brát na problémy konopí, tehdá bylo v Holandsku volně ke koupi. Nevím jak je tomu dnes. Světe div se, bolesti začaly ustupovat a během 14 dní spal a žil normálně. Nikdo neví dodnes, co to bylo. Konopí zabralo.
Proto doporučuji film ke zhlédnutí a prosím napište do diskuzí jak je to s používáním konopí jako léku v ČR. Nemám o tom ponětí.
Přeji příjemnou zábavu.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Robo Robo | E-mail | 28. května 2015 v 1:08 | Reagovat

semená konopi siateho neobsahuju THC a teda ich nieje problém kúpiť (na nete som ich kupil v potrebách pre rybárov).
Robíme si z toho mlieko.
Inak je to však potlačené (i v ČR, žijem tu) nezmyselne. Šampón s obsahom konopi môže mať max 4% tejto látky (nie THC, samozrejme, ale samotného konopi).

2 Ondra Ondra | 28. května 2015 v 19:46 | Reagovat

Jo, konopí je super. Zvlášť konopná semínka.  Pomáhají na deprese a dobře chutnají. Doporučuju

3 Df Df | 28. května 2015 v 23:32 | Reagovat

Koukám že nikdo nepopíše Tomášovi situaci zde unás a tak se pokusím.

V současné době je v lékárnách konopí na předpis a předchozí registraci u ošetřujícího lékaře a jeho doporučení. Cena za 1g je tuším 300Kč, na ulici cca 170 - 200Kč (bavím se s mladými lidmi, vlastní zkušenost nemám). Je to určitý "pokrok"ta lékárna to ano, ale...

A abych to vzal od začátku jak jsme k tomuto pokroku došli. Někdy v roce 2013 se začalo mluvit o lékařkém konopí a jak to celé zprovoznit. Jakmile na to přišli tak někdy v listopadu podnikli útoky na growshopy (growshop je obchod s pěstitelským vybavením) docela jich dost doslova vyrabovali, z provozovatelů nadělali kriminálníky a zbavili se jakési konkurence a mysleli si, že domácím pěstitelům tak znemožní jejich počínání. Potom vybrali dvě firmy které budou konopí dovážet z Holandska (jméno importních firem a expotní firmy si nepamatuji). A jsme v roce 2014. Jedna z firem to dovezla, to už to bylo legální, jenže se zas čekalo na jakýsi formulář pro lékaře. Mezitím konopí prošlo stanovenou expirační dobou, samozřejmě, že je to vše pod kontrolou SÚKL (státní ústav pro kontrolu léčiv) mimochodem ta doba je nesmyslná, kdo ví, tak ví.  Pak nějak dovezli novou várku, už je to snad v lékárnách. Loni taky začali vybírat firmy pro pěstování aby se nemuselo dovážet. Viděl jsem výběrové podmínky a dost se to prodraží díky nesmyslným požadavkům.

Kdybych si chtěl vyrobit mast, nebo výtažek z konopí z lékarny tak, ani se mi to nechce počítat kolik by to stálo a navíc měsíční limit je myslím 30g.

Tak abych to shrnul, lékárna 300Kč, ulice cca 170 a ta třetí možnost? Přemýšlejte.

Vyléčil jsem si Ulcerózní kolitidu (zánět tlustého střeva), 20 let jsem lítal po doktorech a stačilo se trochu začíst a potom se postarat. Receptů na tinktury, oleje, čípky, výtažek a masti je na netu dost. Už několik let nemusím brát žádné léky na zmíněné onemocnění. Jím co chci.

sem se nějak rozepsal. Berte to lidi jako vyprávění, úplně přesné časové údaje bych musel dohledat, už si to nepamatuji, proč taky.

Df

PS: pak zde taky panuje mýtus, že 5 rostlin je povolených. Ne ne. Je to přestupek který bude projednán ve správním řízení a je ohodnocen propadnutím věci (nejen rostlin, ale i vybavení skříňky) a pokutou až 15000Kč.

4 ôk ôk | 29. května 2015 v 11:11 | Reagovat

[3]: dík za poznatky. Zkusím tedy kontaktovat místní dreďáky, když je to tak dobrý:)

Jak už pár let říkám, přestaňte spolupracovat s otrokářským systémem. Kdo spolupracuje, i ze strachu, tak je logicky jen otrok. Doporučuji nad tím začít přemýšlet.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.