JEMEN - zcela skrytá data pro veřejnost Díl 4 - ROZLUŠTĚNÍ.....

3. května 2015 v 20:54 | prvopodstata tm |  Symbolika

JEMEN - zcela skrytá data pro veřejnost Díl 1.....

JEMEN - zcela skrytá data pro veřejnost Díl 2.....

JEMEN - zcela skrytá data pro veřejnost Díl 4 - ROZLUŠTĚNÍ.........veškeré události, které Vám byly, Vážení čtenáři, nastíněny v kapitole 1-3, mají něco společného se současným děním na planetě Zemi. V minulosti šlo vše pomalu kupředu a nyní se vše zrychluje. Nejen čas, a to vnímáte také osobně.
Lidstvo bylo mnohokráte varováno bytostmi, kteří Vám chtěly ukázat pravdu a tu správnou cestu. Místo toho se setkáváme se spícím stádem ovcí, které ničemu nevěří a myslí si, že vše zůstane při starém. Nikoliv.
Hned po druhé světové válce byl natočen film s vysláním amerického vojska na jižní pól, kde se měli možnost us mariner setkat s létajícími talíři, a událostmi které se odehrály během několika minut, kterým vůbec nerozuměli a měli po boji velké psychycké problémy. Dlouhou dobu zůstaly utajeny. Podívejte se na níže uvedený film, který hovoří jasnou řečí.
Někde na naší planetě žije původní obyvatelstvo, které má techniku a zbraně, o kterých se lidem ani nezdálo.

Operace Highjump zajímavé od 2 minuty
UFA létaly úplně potichu obrovskou rychlostí a taky se v této rychlosti potápěli do vody. UFO nebo UFA postavily nějaké energetické stěny, které byly jakoby "ze skla" bylo přes ně vidět, ale proletět se letadlem nedaly. Narazily jakoby do betonu a roztříštili se na místě. Potopily mnoho lodí a za 20 minut bylo po všem.V dalším filmu, který byl zveřejněn v ruské televizi (zajímavý je celý) ale od minuty 10-12:19 se můžete podívat na skutečné záběry, které jsou velice dobře komentovány. Nikdo nechálpal co se děje, UFA nebyla slyšet a při nízkém přeletu nad lodí urvaly komunikační antény. O nastavené energetické stěny se roztříštilo mnoho letadel.

Film ke zhlédnutí je na tomto linku:
http://russia.tv/brand/show/brand_id/4777
rozhodně doporučuji zhlédnout.

A nyní závěr:

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<Jemen díl 1
Byly otevřeny interdimenzionální kanály na planetu Zemi. Ochrana Země, která byla těmito energiemi zabezpečena proti "VETŘELCŮM Z VESMÍRU" byla odstraněna.

Jemen díl 2
V Jemenu se nachází klíč lidstva s možností "převibrování" a nastolení zlatých časů, které byly kdysi prorokovány. Na těchto místech v díle 2 popsaném, se na obloze přes otevřené časoprostorové kanály snaží dostat vetřelci. (Jsou to zobrazené spirály na nebi, které neuměl nikdo vysvětlit). Rovněž tak máte k porovnání obličeje ANIMUSÁKŮ či ANDROIDŮ, kteří Vám byly ukázany ve filmech jako sci-fi.
tm komentuje: byl bych rád, kdyby tomu tak bylo jenom ve filmech!!!!!


Jemen díl 3
Animusáky Vám museli přiblížit a proto udělali odporné dětské hry!!!!
Leonardo da Vinci lidstvo varoval přesně rokem, který zde zakódoval pomocí rukou a taky obraz, který je namalovaný jenom z poloviny. Viz videofilmy. Podobá se tomu co je laserem vypálené do skály.....Náhoda????
Piráty na mořích využily, protože zde nějaké bytosti (které mají zájem zachránit planetu Zemi a sami na ni bydlí) naistalovaly zelené INTERDIMENZIONÁLNÍ TELEMETRICÉ lasery, které odrážejí vetřelce zpátky do vesmíru a nemohou se mnoho tisíciletí vráti zpět. Byla to celá invaze. Klidně ale věřte čemu chcete.
Tyto lasery jsou také ochráněny energetickými stěnami a proto je nemohou raketou či čímkoliv jiným odstřelit.
Ve dne i v noci jsou někdy vidět tyto lasery, které při identifikaci cizího meziplanetárního plavidla vyšlou paprsek a útok odrazí.
Zde se nechci vůbec zmiňovat o území 51 v americe, asi chápete.
Proto byl v novinách taky článek z OSN, kdy upozorňují lidi na možné problémy se zlými mimozemšťany.
V případě, že si přečtete Wingmakers, nebo aspoň 3 rozhovor s Nerudou, dočtete se podobná data, která taky měla být utajena. Program na kterém pracovali a měl být použit na ochranu Země, byl instalován jinými lidmi, původními obyvateli planety Země, kteří taky žijí někde zde a obyčejní lidé o nich nevědí.
A právě válka, která začala v JEMENU, jedná se jenom o zničení těchto ochran a zařízení. Proto tam údajně bojují proti vojákům kteří jsou obyčejní nevyzbrojení lidé.

Na některé dotazy odpovím v krátkém článečku o dotazech na Jemen. Děkuji za pochopní.

tm ukončuje: Skutečnosti, nebo dle někoho sci-fi, jsem dodal s veškerými důkazy a můžete samozřejmě věřit čemu chcete.
Není možné dodat veškeré výpočty, které jsem měl kdysi připraveny, jednak by to bylo pro čtenáře nudné a nezáživné, dodal jsem jenom celou kostru situace.

Zítra se máte taky na co těšit. Bude to v 0:54. Připravili jsme s jirkou pro Vás jak ve skutečnosti vypadá planeta Země, ve které bydlíme a nějaké vysvětlení. Je to animovaný film, z kterého mnoho pochopíte. Důkazy jsou několik let předloženy na PRVOPODSTATĚ.BLOG.CZ

Dodatek.....
....a protože jsem věděl, že v budoucnu budu psát na nějaký blog a nebude moc témat na psaní, tak jsem jeden večer sedl do UFO, naprogramoval laser podle fotografie animusáka a letěl jsem nad JEMEN, kde laser do ostrova vypálil obličej, který jste tam viděli. Dobře jsem se u toho pobavil. V roce 2000 jsem už měl článek připravený.....
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 3. května 2015 v 21:16 | Reagovat

upozorňuji, že video končí oním provařeným povedeným "UFO" vtípkem.

2 taktak taktak | 3. května 2015 v 21:24 | Reagovat

No milí moji, v roku 2012 som sedel so šampusom a poslednou cigaretkou a.............
nič
odvtedy som popil a vyfajčil ďalší kopec
tsk kedy?

3 Aeonsun Aeonsun | E-mail | Web | 3. května 2015 v 21:51 | Reagovat

Já teda fakt nerozumím starší generaci, to se přiznávám. Pro nás řekněme nové to není, kromě Wingmakers zajímavé, a zajímavavým myslím pochopitelné v tvojí prezentaci 1-4. Možná je to myšlení pro jiné nevím, ale mě oslovilo jenom to, že jsem studovat začal a hodně studoval Wingmakers a nasměřovalo mě to k nim. Ne ke konspiracím, politice a náboženstvím a ničemu jinému. Jelikož nemyslím, že to byla pointa. Pointa mi uniká, přesto velmi děkuji, za Wingmakers. Děkuji. Aeonsun.

4 MP MP | E-mail | 3. května 2015 v 22:08 | Reagovat

super článek. Prosím ještě o vysvětlení, proč je tedy válka v Jemenu ze strany arabů (USA?,) na co a na koho? Když tam tedy umírají obyčejní lidé..proč?

5 tm tm | 3. května 2015 v 22:55 | Reagovat

[4]: A právě válka, která začala v JEMENU, jedná se jenom o zničení těchto ochran a zařízení. Proto tam údajně bojují proti vojákům kteří jsou obyčejní nevyzbrojení lidé.

6 ôk ôk | 3. května 2015 v 23:37 | Reagovat

[5]: Tohle nedává smysl.

7 Iriss Iriss | 4. května 2015 v 0:00 | Reagovat

[5]: Ptám se TM a ti obyčejní nevyzbrojení lidé ví za co bojují a umírají?
Když pominu  ne-logiku této započaté války,k vůli zničení těchto obran a zařízení,tak stále těm vaším informacím "něco" chybí,možná že ani vy TM ještě "něco" dalšího nevíte. BST bez spolupráce s "čistým živým vědomím" nebude fungovat.

8 Marian Marian | 4. května 2015 v 0:16 | Reagovat

[7]: Pokud znám tm z přednášek, zná toho až příliš mnoho. Možná nechce všechno říci. Ukazuje jenom směr.Těžko by někdo tohle dal tak dohromady. Nevyzbrojení lidé proti nikomu nebojují, oni je zabíjí.
M

9 taktak taktak | 4. května 2015 v 6:46 | Reagovat

[8]: Marian
Tak toto ma na všetkých rozprávkach rozčuluje najviac. Nejaký kúzelník s mocou a vedomosťami vysiela poslov aby pomohli svetu. Síce všetko vie, ale nič im nemôže povedať. Použije múdre indície a čarovné amulety, ale informácie si nechá pre seba. Hrozí zánik sveta a kúzelník sa len klepe a modlí aby prežil, ale nič nepovie.
Kto zatajuje pravdu je vždy len klamár, kto ju povie neúplnú, tiež.
Možno nás majú za nevyspelých a dementných, ale konkrétne ja by som konkrétne info. Keďže nie som tak chápavý aby som čítal medzi riadkami, znova sa pýtam.
O čo ide a kedy otvárať posledné šampanské a poslednú cigu? :D:D

10 tm tm | 4. května 2015 v 8:29 | Reagovat

[9]: Nechápu co myslíte, bylo řečeno vše a skoro polopaticky, mezi řádky číst nemusíte. Je nutné si postupně přečíst řádek po řádku a popřemýšlet nad tím.

Napsal jste: "O čo ide a kedy otvárať posledné šampanské a poslednú cigu? :D:D"

Nikde není napsáno, že je to konec světa či čehokoliv jiného, vše je dohledatelné. Kdyby zde nebyla ochrana naší planety, skončili bychom v rukou androidů jako dna trezor pro vetřelce z planety M51. Prosím přečtěte si 3. rozhovor s Nerudou. Vždyť to jasně vysvětluje.
Šampaňské a cigaretu si můžete dávat každý den.
Bylo zde jenom vysvětleno oč se jedné ve válce s JEMENEM.
Nic nebylo zatejeno a vše bylo řečeno. Stačí pozorně a přemýšlivě číst.....
tm

11 Osiris Osiris | 4. května 2015 v 8:29 | Reagovat

Mna by zaujimalo preco ma niekto potrebu sem pustat hordy animusakov

Co z toho bude mat ?

12 Sinda Sinda | 4. května 2015 v 9:21 | Reagovat

Mě by také zajímalo, kdo se tak vehementně snaží tuto rasu uvítat na naší krásné planetě, copak ta uvítací delegace má snad jiné DNA ? Evidentně se cítí v bezpečí, jinak by jim ještě neposílala "taxík".

13 ôk ôk | 4. května 2015 v 11:42 | Reagovat

Saudi bojují s nepřekonatelným silovým polem bombardováním civilů uvnitř města a plochy letiště o hodně dál od "klíče"?

***
http://www.zvedavec.org/techpor/2015/05/6440-nahrada-za-skype-existuje.htm

14 Dozaj Dozaj | 4. května 2015 v 12:01 | Reagovat

Můj komentář se vypařil nebo nebude zveřejněn?.-)

15 Dozaj Dozaj | E-mail | 4. května 2015 v 12:31 | Reagovat

Podívejte jaké bláboly psal Lumír zlaté světélko před r.2012 a jak po zásahu pár človíčků,se to změnilo k lepšímu. Ale moc mu to nepomohlo,protože mnoho probuzených odešlo z jeho stránek.-)
http://inner-light.ning.com/forum/topics/stale-neverite-ze-se-21-12-2012-pri-protnuti-galaktickeho-rovniku?id=6370783%3ATopic%3A146286&page=5#comments

16 Dozaj Dozaj | 4. května 2015 v 12:35 | Reagovat

Další symbolika-co vám to asi připomíná?.-)
  http://api.ning.com/files/5p5rpdKXtXltYMf0NMWWCinTXF7jq*MZEKQOHqkRsaDTAHHdxPw6zUE9Nb7iNY1ZPfmJmyepSXeBAue44E1q0tn7M1yo2M9Q/uvolnenaslunecniplazmaazakrytplanet.jpg

17 Aman Aman | 4. května 2015 v 13:05 | Reagovat

Zdravím, mně to taký nedává smysl. Možná,že jde blokérum o návštěvnost.Přejí hezký den.

18 tm tm | 4. května 2015 v 13:18 | Reagovat

Irelevantní komentáře nebudou zveřejněny.

Jestli jste nepochopil, snažil jsem se dát jenom věci dohromady.

Zlí mimozemšťané skutečně existují. Nebudu Vám to ale vymlouvat. Máte svůj mozek a svoje data či informace v něm.
tm

19 tm tm | 4. května 2015 v 13:19 | Reagovat

[15]: 21.12.2012 se skutečně stalo něco velkého. Kdo má oči a uši ví.....
tm

20 tm tm | 4. května 2015 v 13:28 | Reagovat

[17]: Blog píšeme nikoliv kvůli návštěvnosti, ale aby si lidé udělali ze všeho úsudek sami. Píšeme data, která se lidem neříkají asi záměrne.....
Je nutné si vše o Jemenu přečíst, zamyslet se nad tím a potom možná pochopíte.
tm

21 Dozaj Dozaj | 4. května 2015 v 13:29 | Reagovat

[19]:JJ-já byl u toho.-)
  A proto VÍM,že s čím kdo zachází,s tím také schází.-)
Tak si dávejte pozor na vysoké vibrace.-)
Protože to tady Někdo hodně rozkmitá.-)
AUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

22 dozaj dozaj | 4. května 2015 v 14:37 | Reagovat

Před 20ti lety jsem také věřil na mimozemšťany. -)
19) -míněno všeobecně, ne konkrétně. -)

23 Dozaj Dozaj | 4. května 2015 v 15:01 | Reagovat

Asi takovéto vibrace.-)-
http://api.ning.com/files/vnQhPUwEod0BSII*0VYW*lEZN44qpfzUxnuzsGaVsqxILDvVF*J0De0T-f5V7Skg6knRKFg4zsvCGEMMJK63PFns*PaaTjh4/kod2542015.jpg  nebo to´n C-i O´O´O´M

24 aman aman | 4. května 2015 v 15:23 | Reagovat

Omlouvám se Tome a vážim si Vaši práce tady na stránkách. Přejí hezký den.

25 mariankosnac mariankosnac | 4. května 2015 v 15:50 | Reagovat

Nad článkom ako sú tie odkazy chýba odkaz na 3.diel.

26 Dozaj Dozaj | 4. května 2015 v 16:55 | Reagovat

Nebylo by špatný,kdyby se sem dali vkládat obrázky.-)-
http://api.ning.com/files/Ci5NSlsX9rwzLIohqdq8to-kSt4XxAarKXwX761cmQADivtXfulwxkJte*D0kdrh2YKruiazMvZy-KLPvtNevkBPzX2qcqpp/Hzcaura.gif

27 varachamichara varachamichara | E-mail | 4. května 2015 v 19:11 | Reagovat

Dozaj, v tom případě jsi na straně těch  animusáků. I když nevědomě.)

28 Dozaj Dozaj | 4. května 2015 v 21:10 | Reagovat

[27]: ???
Nechápu,ale Osho se zmínil,že všechny metody vedoucí člověka k osvícení,jsou správné.-) A já sním souhlasím...Když někdy nepomůže dobré slovo,tak můžeš přitvrdit,což by zase nedoporučil Jarda Dušek.Asi je to někdy o spontánnosti-spontání reakce-božská reakce.-)

29 soto soto | 4. května 2015 v 21:15 | Reagovat

Jak člověk začne mluvit o ufo , může počítat s tim,  že naprostou většinou bude považován za blázna. Záhadologickému nádechu se při psaní článků autor nevyhne. Možná je to příliš stručné. Je jasné ,že válka v Jemenu může být zástěrkou.  Ale jakou má šanci us technologie proti technologii ufo? Litaj si jak chtějí všude v kosmu. Usáci dokázali přistát a odletět s popelnicí, tak to na obr. vypadá ,jen na Měsíci. A netrefí ani raketu svým  vymazleným štitem za nehorazny miliardy.  Tomu nerozumim.
..sedl do UFO, naprogramoval laser podle fotografie animusáka a letěl jsem... 
Tomu taky nemůže snad nikdo rozumět.

30 Dozaj Dozaj | 5. května 2015 v 9:29 | Reagovat

[29]: A co teprv,když člověk začne hovořit o andělech.-)
  Abychom mohli žít intuitivně,měla by být 5tá čakra čistá(to jsou minulé životy,blokem je strach-myšlenky- ohrožení těla -odčerpávají energii)Pro  napojení na Vesmír,je potřeba správné rezonance-otáčivost čaker.
Takže až dosáhnete otevření 6té čakry-intuice-třetí oko-tak mrkněte na
http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/poselstv-archand-la-gabriela-revoluce-vesm-ru-s-darem-sv-teln-ch?xg_source=activity
Protože tady je skuteční důvod nárustu dlouhých energií-Bovisů. Tyto vibrace ustojí jen lidé bez bloků na jemných vnitřních energií-čakrách.
Až si dosadíte za mimozemšt´any rovnítko s jemnýmy vibracemy-7má čakra-Ježíš-Budha atd.,pochopíte,že na těchto úrovních neexistuje negace.-)

31 Dozaj Dozaj | 5. května 2015 v 10:22 | Reagovat

30  Odkaz byl smazán,ale hledám jiný ZDROJ

32 soto soto | 5. května 2015 v 21:54 | Reagovat

A co teprv andelé. A co teprve bohové. A teprve Nirvana. Koukám okolo, snažím se pochopit, co vidím a neženu se hned k dalšímu horizontu a dalšímu. To bych nakonci sice vše procestoval, ale kvůli zbesilé rychlosti nic neviděl.
Tak snad Jemenci s holýma rukama a ufoni se svým plexisklem a laserem vyženou co nejdříve tu cházku zpět za hranice a v novinách si přečteme, že Jemenci dostali lekci a to zatím stačí a král má dovču.

33 Ondra Ondra | 24. května 2015 v 16:21 | Reagovat

Že by nový telefon pro temné?
http://mobilni-telefony.heureka.cz/aiek-m5/specifikace/#section

34 Jana Jana | E-mail | 21. července 2015 v 16:25 | Reagovat

Opravdu zajímavé čtení

35 Jana Jana | E-mail | 21. července 2015 v 16:31 | Reagovat

Také by mě zajímalo, jak vypadá naše planeta země. Někde jsem četla, že v jádře naší planety bydlí obyvatelé Atlantidy, a že je tam město, děkuju za odpověď

36 jankřenovský jankřenovský | E-mail | 12. srpna 2015 v 21:51 | Reagovat

51 je eliminována, zrůda pozřela své poskoky z usa a eu , portál je uzavřen, zbývá likvidace bank a HAARPU,ochrana  planety je obnovena

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.