JEMEN - zcela skrytá data pro veřejnost Díl 3.....

1. května 2015 v 2:54 | prvopodstata tm |  Symbolika
Pro dnešní den jsem Vám připravil několik zajímavých věcí na pouvažování, než se dozvíte celkové rozuzlení a děje, které se na planetě Zemi odehrávají. Rozuzlení je konstruktivní, i když ještě nemáme vyhráno.....
Tak tedy klídek.

JEMEN - zcela skrytá data pro veřejnost Díl 1.....

JEMEN - zcela skrytá data pro veřejnost Díl 2.....


Z ruské mytologie, kde upozorňovali na 15, kde právě dotyčný označený číslem 15 bojoval svému zrcadlovému nepříteli 51.
15 [] 51


Je zde jasně naznačeno nebezpečí ze zrcadlového tvaru 15 a následně tedy z planety M 51 patřící šesti padlým andělům, jak jsem už v předcházejícím článku psal. Chlapec bojuje proti dvěma ďáblům. Když se dobře podíváte na čepici, kterou má chlapec na hlavě, objevíte písmeno m.....

Incunable, nebo někdy incunabulum, množné číslo prvotisků nebo incunable, je kniha, brožura nebo dokonce soustředěný útok, [1], který byl vytištěn - nebylo ručně psané - před rokem 1501 v Evropě. A opět zde máte 15 století. Již tehdy byl tisk ale od lidí kteří nežili na planetě zemi.
 Incunable je poangličtěný (singulární) forma "prvotisků," latina pro "plenek" nebo "kolébky" [2], který se může odkazovat na "nejranějších fázích nebo první stopy ve vývoji. [3] Bývalý termín pro "incunable" je patnáct, odkazuje na 15. století!!!!!

Bylo by dobré to srovnat s norskou spirálou, utsjoki a symbol 5+1+5 HVĚZD


ANIMUS množné číslo ANIMI = DUCH / MYSL ANIMACE


Firma Abstergo Industries vyrobila hru pro děti a dospělé s jedním uložením v DNA získáte vzpomínky.
→ nepřátelství jako termín na M51 připojení
Děti, kteří hrály tyto hry se automaticky připojovali na výše jmenovanou planetu, samozřejmě ve hře. Odevzdávaly energii těmito hrami a připojením.
Na zbrani napsáno ASSASSINATOR 9000

ČEKÁ SE NA CHLAPCE JMÉNEM AL KILLEU - napsáno v hovorové bublině

COŽ ZNAMENÁ AL KILL EU - AL zabij EU


Bylo by dobré si všimnout nad nadpisem obrázku níže v kouli ve středu (znázorňuje planetu Zemi) dva hady a 6 křížků. Šest křížků je znak padlých andělů.

Pamatujte, že....

" NIC NENÍ PRAVDA A VŠE JE DOVOLENO."


proto..." NIKDY NEMŮŽEME VĚDĚT, POUZE MÍT PODEZŘENÍ."


lidé kolem nás umírají a proto..."NÁŠ ŽIVOT JE STVOŘEN SMRTÍ OSTATNÍCH."

* Snažíme se udržovat mír, ale naším prostředkem je vražda.
* Snažíme se otevřít lidem mysl, ale vyžadujeme poslušnost vůči pánovi a určitému souboru pravidel.
* Snažíme se poukázat na nebezpečí slepé víry, a přesto pijeme víno.


tm dodává: Takovéto hry dávají dětem na hraní. Nepochopitelné v normálním prostředí. Státy to podporují!!!!!


JAKO ASSASÍNI SLOUŽÍME LIDU, NIKOLIV ZVYKU.
Oficiální trailer
AC: Brotherhood- První trailer
Abstergo Industries
Abstergo Industries jsou zaměstnavatelé Dr.Warren Vidica a Lucy Stillmanové, únosci Desmonda Milese, stejně jako společnost, která financuje Animus. I když vnější společnost Abstergo je označena jako společnost působící v oblasti lékařství Věda & Dr. Vidic se pyšní jejich úspěchy ve více než jen lékařských a vědeckých oborech, ale nemají žádné velké progresivní hnutí ve světě. 

Vidic tvrdí, že Abstergo je zodpovědný za každý vědecký úspěch za posledních 1000 let. 
Později, když se koná schůze některých členů společnosti v laboratoři, Desmond nepozná, že Abstergo je moderním ztělesněním templářských rytířů. Také, v e-mailu na konferenční místnosti Alan Rikkin píše Vidic: "Kéž otec porozumění vás vede k úspěchu". Když se Desmond zeptal, kdo vytvořil všechnu tuto technologii, Dr. Vidic tajemně odpovídá "Ti, kteří přišli před námi..". 

Abstergo se také snaží vyvraždit poslední Assasíny na světě v naději, že když se zbaví svého nepřítele zbaví se šance na selhání ve svém díle a chtíči ovládat svět. 
Pokud se hráč dokáže dostat do počítače Warrena Vidica může si přečíst e- maily o incidentu meteoru u Tunguska. Dozví se, že se skutečnosti šlo o moderní nájezd Assassinů na Abstergo Industries základnu v Rusku. 

Abstergo zkrátka pokračuje v tom, co začali již kdysi dávno Templáři. Chtějí odstranit všechny Assasíny a co hlavně.. získat všechny zbývající kusy ráje, aby pomoci jich mohli vytvořit nový "lepší" svět. Svět ve kterém bude sice mír, ale vynucený násilím a nesvobodnou vůlí. Plný lidí bez názorů, odporu vůči Abstergu a tomu, co dělají. 

Zkrátka jestli se někdy Abstergo dostane k úlomkům ráje je to pro Assasíny konec a to i s celým jejich řádem....
ZNAK SPOLEČNOSTI ABSTERGO INDUSTRIES:Leonardo da Vinci má velkou zásluhu na psaném.


Jedním z vynikajících malířů, skutečných vědců, DÁLNOVIDCŮ, vynálezců a mnoha jiných rovin, ve kterých byl perfektní byl Leonardo da Vinci. Z jeho dálnovideckých vhledů do budoucnosti viděl, že planeta Země bude ohrožena 2011 právě rasou ANIMUS.
Proto namaloval zakódované (tak jako vše kódoval) obrazy do tajné řeči. Je nutné je číst přes zrcadlo. Proto by bylo dobré zhlédnout násleující kratičký film a to několikráte.


Můžete zcela jasně vidět ruku se vztyčeným prstem ktrý upozorňuje na zcela důležitou věc. U prstů malých dětí můžete přečíst rok 2011, kdy bylo vše odstartováno.A zde je jasně vidět tvář vetřelce ANIMUSÁKA, někdy také pojmenovaného jako ANDROIDA. Obraz vypálený laserem do ostrova, tak jak bylo uvedeno v druhém díle je skoro stejný. Podívejte se na ten kříž na čele. Proto se všichni modlí v kostelech k tomuto znamení.
A zde máte ještě jeden film se zrcadlem na porovnání.
Psal se rok 2011


Podíváme se krátce do roku 2010-2011. No jestli nám zde média opět nevymývala mozek, tak to by byl zázrak, kdyby tomu tak nebylo.

Co psala, zhodnoťte sami:
Níže je zkopírovaný text z novin:

Podrubriky: Evropa Blízký a Střední východ Amerika Svět

Piráty na moři mají zadržet oslňující laserové kanóny
Laserové kanóny mají do budoucna ochránit obchodní lodě před námořními piráty, kteří je unášejí především v oblasti Afrického rohu a v jihovýchodní Asii. Má jít o zbraň, která nikoho nezabije ani nezraní, ale zabrání útočníkům dostat se k lodi.FOTO: fotobanka Profimedia

pondělí 10. ledna 2011, 18:10
Oslňující laserové dělo, které vyvíjí britská firma BAE Systems, má být účinné proti kilometr a půl vzdáleným pohybujícím se cílům. Koncentrované kužele zeleného světla znemožní pirátům navigaci jejich člunů i zamíření jejich lehkých palných zbraní na obchodní loď.
"Používáme laser vlastně jako takové falešné slunce, za kterým se obchodní loď schová," vysvětluje Roy Clarke z BAE.....
tm dodává a svítí s ním do nebe odkud piráti určitě přicházejí ....Systems s tím, že testy zbraně již proběhly. Lasery jsou podle něj dostatečně účinné nejen v noci, ale i ve dne.
Světelné dělo pracuje ve vazbě na výkonný vysokofrekvenční hladinový radar, který je schopen včas odhalit malé pirátské čluny, které používají především somálští piráti. Po odhalení útočníků probíhá jejich ozařování automaticky.


FOTO: fotobanka Profimedia

tm: Tak proti těmhle chudákům musejí používat lasery. No BRAVO. Hlavně že je vyvinuly, protože jsou tak velice nebezpeční. Tomu nemůže věřit ani malé dítě. Je to prosím ale pouze a jenom můj názor!!!!!


Pirátství v oblasti somálských břehů a Arabského poloostrova je už řadu let velkým problémem, který nezmírnila ani přítomnost vojenských plavidel států NATO. NATO asi nemá helikoptéry a jiné zbraně na tyhle "nebezpečné "piráty. Fakt k smíchu.
V současnosti drží somálští piráti jako rukojmí na 600 námořníků ze 47 letos unesených lodí. Celkově bylo loni zaznamenáno 440 pirátských incidentů, uneseno bylo 51 lodí. Kdo je viděl, nechť to řekne a prosím všimněte si opět číslice 51, to je ale náhoda......

Další novinový článek z této doby.

V OSN se chystají na mimozemšťany. A počítají s tím, že E.T. může být i zlý

Ještě tato generace by mohla zažít "blízká setkání třetího druhu", domnívají se odborníci.


Související:
Není vyloučeno, že na Zemi žijí mimozemšťané. A prý to není sci-fi


Úkryty mimozemských špionů mohou být ve vesmíru

Na kameni z vesmíru přicestovala mimozemská kyselina mravenčí Tagy
vesmír, věda, mimozemšťané

Země by se měla připravit na setkání s mimozemskými civilizacemi a nejlepším fórem pro přípravu takového plánu je OSN. Nic přitom nezaručuje, že taková civilizace bude přátelská. Tvrdí to vědci v posledním čísle britského odborného časopisu Philosophical Transactions of the Royal Society A, který je celý věnován tématu hledání mimozemského života.
"Astronomové objevují planety, kde by mohl existovat život a již nynější generace by mohla zažít objev mimozemského života. Pokud se ukáže, že nejsme ve vesmíru sami, zásadně to změní způsob, jakým se lidstvo na sebe dívá a musíme se na tyto důsledky připravit," napsali John Zarnecki z britské Open University a Martin Dominik z univerzity St Andrews v úvodním článku v časopisu věnovaném především matematice a fyzice.
Tentokrát je celé číslo věnováno všem aspektům mimozemského života - od astronomie po biologii - a také politickým i teologickým důsledkům případného kontaktu s takovým životem.
OSN už se chystá, čeká i násilnické návštěvníky
"Bude plán pro případ setkání s mimozemskými civilizacemi založen na radě skutečných vědců, nebo se prosadí mocenské zájmy a oportunismus?" ptají se Zarnecki s Dominikem. Podle nich v OSN již existuje mechanismus pro přípravu takové strategie - Výbor pro mírové využití vesmíru. Měl by se zaměřit i na přípravu plánu pro případné setkání s mimozemským životem, stejně jako se připravují plány například pro případnou kolizi Země s asteroidem.
Profesor evoluční paleobiologie z univerzity v Cambridge Simon Conway Morris si zase myslí, že takové plány by měly počítat s nejhorším. Evoluce na jiných planetách by pravděpodobně byla ve své podstatě darwinovská a cizí život by měl tedy zřejmě hodně společného s pozemským, "obzvlášť, pokud by pocházel z planet podobných Zemi s biologickými molekulami podobnými našim". "To znamená, že by se nám ET mohl podobat i s tím nepříjemným, to znamená s našimi tendencemi k násilí," uvedl Morris ve svém příspěvku.
"Proč bychom se měli připravit na nejhorší? Pokud inteligentní mimozemšťané existují, budou přesně jako my a naše nepříliš slavné dějiny nám dávají důvod k zamyšlení," napsal biolog.
Marťani versus náboženství
Profesor teologie z luteránského semináře v Kalifornii Ted Peters si myslí, že pozemská náboženství kontakt s mimozemským životem přežijí, i když takové setkání vyvolá řadu zásadních otázek. "Protože naše náboženské tradice vznikaly ve starověkém světě, jehož názory jsou již zastaralé, rozbijí nové šokující objevy naše dogmata? Jsou naše náboženství spojená jen se Zemí a povede kontakt s ET ke změně našeho pocitu nadřazenosti?" ptal se Peters.
Domnívá se ale, že "teologové se neocitnou bez práce". "Tradiční teologové se budou muset stát astroteology... Předpovídám, že kontakt s mimozemskou inteligencí rozšíří existující náboženskou vizi o to, že veškeré stvoření - včetně 13,7 miliardy let dějin vesmíru plného božích tvorů - je darem milujícího a šlechetného boha," napsal Peters.

tm dodává: Je jasné, proč se objevily tyhle články v novinách. Rovněžtak filmy, které vám neustále ukazují v kinech.

WINGMAKERS neboli tvůrci křídel.

Objevením stříbrného vejce studenty v Americe se odehrává další díl, který Vám má co říci.
Artefakt, který ležel mnohá staletí jako kámen v přírodě se proměnil ve stříbrné vejce. Kdopak nám ho zde zanechal a proč?????


Mimo mnoha zajímavých dat jsou rozhovory s nerudou nejcennější. Najdete je ZDE.

Člověk musí zpozornit, když zjistí že organizace pro kterou pracoval Neruda měla hlavního šéfa jménem FIFTEEN neboli 15. Ano nejvyšší šef se jmenoval patnáct. Proč asi, že ano.

Vřele doporučuji k přečtení. V jednom rozhovoru píše o planetě M51 a jedné z nejnebezpečnějších ras ve vesmíru která se jmenuje ANIMUSÁCI a také jinak řečeno ANDROIDI.

tm dodává: "proto si kupujte telefony se systémem ANDROID" !!!!!

V rozhovorech s Nerudou vyhledám tu část a pak Vám ji zde otisknu. Bude to až dnes večer. Děkuji za pochopení.....

.....pokračování. Díl 4 je poslední.

V NEDĚLI BUDE DOKONČENÍ A VYSVĚTLENÍ CELÉ SITUACE.

 

25 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dozaj Dozaj | 1. května 2015 v 6:42 | Reagovat

Další znamení z nebe!!
Dnes jsem nějak nemohl dospat a podívejte se na můj poslední příspěvek na FK-Jarda.dolezal. Slabší povahy-doporučuji plínky.-)

2 Dozaj Dozaj | E-mail | 1. května 2015 v 7:05 | Reagovat

Je na čase už něco podniknout.-) Protože zítra už může být pozdě.-(

3 jaroslav jaroslav | E-mail | 1. května 2015 v 8:31 | Reagovat

Piráti nejsou žádní piráti.

4 jaroslav jaroslav | E-mail | 1. května 2015 v 9:05 | Reagovat

Piráti nejsou žádní chudáci.

5 Palpav Palpav | 1. května 2015 v 9:33 | Reagovat

Jardo, můžeš dát link na tvůj přispěvek?

6 Dozaj Dozaj | 1. května 2015 v 9:55 | Reagovat

[5]: Myslíš mě? Co je link?.-) Odkaz? Neumím. Ale na FK jsem zatím jediný J.D.-)

7 ella ella | 1. května 2015 v 9:59 | Reagovat

Hmmm,na to tema zrcadleni mne napada to logo na zacatku ze serialu FRINGE,v pulce rozkrate jablicko a v kazdem jaderniku sedi jeden plod.Ze by zrcadlova dvojcata? Nesmirne mne to zaujalo,co nam asi to logo chtelo rict.

8 Palpav Palpav | 1. května 2015 v 11:39 | Reagovat

[6]:Ano myslím tebe. Nevím co je FK, jestli facebook, tak tam nemám účet.

9 Dozaj Dozaj | 1. května 2015 v 12:13 | Reagovat

https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11151054_1576830812566418_3470312897223579912_n.jpg?oh=e74812eaa84f559d8a1e77e0a8a7e295&oe=55DD8820
Jak jsem psal,když to člověk potřebuje,tak to přijde samo.-)(informace)
Android na obloze

10 Dozaj Dozaj | 1. května 2015 v 12:39 | Reagovat

Zrovna někdo komentoval na Alue Transformace-květen: Bovisy-SR-frekvence ve které kmitá elektromagnetické pole nad zemí a elektromagnetické vlny v něm vyvolávají blesky. -
-Vspoměl jsem si na vizionáře Jiřího Lojka-už jsem se o něm zde zminoval: píše- Tisíce blesků prolétat se nad Prahou bude...
Že by bylo v Praze tisíce adeptů na zasvěcení?(nebo tam někdy dorazí na sraz k sv. Václavovi?-kde by měl být ten KLÍČ-k tomu zámku).-)

11 ôk ôk | 1. května 2015 v 13:19 | Reagovat

mimo téma: To vypadá, že DE nebo FR poslalo do DLR komando, ať se vypořádá s UA náckama, co pořád palbou provokují válku. A zároveň Pravoseci chtějí, na příkaz USA, svrhnout, válku brzdícího Rypošenka. Gulášek. viz dvě zprávy na NWOO.

12 Aneska Aneska | 1. května 2015 v 13:29 | Reagovat

Tak tohle mě strašně připomíná naší situaci... https://www.youtube.com/watch?v=1NGQjRMXg28&list=PLmIgxEomBHNcpe8c-6P14-Sufj9pz0YHH&index=2

13 Mára - Japan performance Mára - Japan performance | E-mail | 1. května 2015 v 14:41 | Reagovat

Telefony s Aandroidem jsou šíleně iluminátský, to tím uplně čpí :D nemám je rád.

14 Martin Martin Martin Martin | 1. května 2015 v 18:23 | Reagovat

Vypadá jako predátor :) jinak datum 1.5.15 je taky dobrej :)

15 Martin Martin Martin Martin | 1. května 2015 v 23:02 | Reagovat

doporučuji shlédnout potisky na těchto tričkách, mnoho symboliky na toto téma

https://www.facebook.com/Shirtoid

16 Petr Petr | E-mail | 2. května 2015 v 1:07 | Reagovat

Když jsem koukal na CERN vybavilo se mi že v Terminátorovi 3 je podobné potrubí jako v CERNU a ono to je v CERNU https://www.youtube.com/watch?v=KKFnsFFdPh8 co si o tom mám myslet? jsem teprve rok probuzená ovce a pořád pátram po pravdě nechci být nadále součásti toho velkého Matrixu

17 tm tm | 2. května 2015 v 8:25 | Reagovat

[16]: Spíš jsou zajímaví androidi v lidské kůži a možné jejich proměny
tm

18 Azure Azure | 4. května 2015 v 12:05 | Reagovat

Zdravím, rád koukám na seriály a před 3mi lety jsem narazil na seriál V.
Je o tom, že přiletí "mimozemšťani" a chtějí naše nerostné suroviny výměnou za technologii. Časem se ale zjistí, že tady už byly dávno a tohle jen invaze pod rouškou pomoci.

Něco mi to připomíná -_-
Děkuji TM za vaše články a osvětu

19 Linda Ogy Linda Ogy | E-mail | 2. června 2015 v 11:34 | Reagovat

Fuh, do dneska jsemsi myslela, ze vim vice nez vetsina, ale po precteni par techto clanku, nerikam nic, kazdy ma sve nazory, ale asi uz se vic zblaznit nemuzu :Djinak diky nesmyslnym reklamam a manipulaci medii jsem naTV prestala koukat v roce 2008 a diky tomu muzu koukat na svet realnyma ocima!desim se kazdy den, kdyz kolem sebe vidim chodici monstra co spackuji to, co videli v TV a vedi o tom kulovy, uz nema cenu se ani s nikym moc bavit, jelikoz kdo by se bavil s blaznem (potazmo s hlupakem, ze:)) a uz asi i chapu, proc pracovni telefon s androidem mi nechce poslouchat a proc ho tak nemam rada :D svuj mam stary bezdotikovyjen na pripad nouze a uff je mi nejak blivno. Horsi je toto vedomi tahnout sama sesebou a s nikym se o to nemoct podelit :( jinak me zarazi, ze mnoha dualit, ktere se nam otviraji pred ocima nikdo nevidi nebo videt nechce a radeji to oznaci za vymysl mozku jedince :( Jinak jsem chtela kouknout na tvuj fb, ale jmeno jarda dolezal tam rozhodne neni jen jednou :) i ja chci byt slepa vuci skutecnostem, jelikoz dlouholeta vize me desi a nechci ani domyslet,co jeste nastane :(( proc lide slepe veri nekomu, kdo pred nimi taji pravdu a to verejne?! Proc jsou trestani ti, kteri maji svuj nazor, ale dotvorit ho nemohou, jelikoz by nebyly ze spolecnosti vyrazeni, alerovnou zavreni, jelikoz by mohli otevrit oci ostatnim? kam tento svet speje? snad radeji rychla zahuba nez toto protahovani lzi tech, kterijsou jen loutkami :( p.s. film lucy, po jeho shlednuti jsem byla jak oparena, krom toho, ze je to perfektni film od te doby nemohu moc spat, jelikoz otevrel mnoho mozne pravdy, ale obecne je to proste jen film - neber to vazne. A v jednom z clanku krasne napsane...cas neexistuje, ale u nas byl nastaven :) jsme primitivni jedinci, kteri jsou pohlceni do sveta, ktery sami chceme, penize a moc, pritom tvurci nejsou ti posledni, prave oni jsou ovladani k tomu, aby ovladali dalsi "ovce". Omlouvam se vim ze je to zmatene napsane,ale myslenky z hlavy nedokazu lepe dat dokopy, je toho tolik ze konec :)

20 Katja Katja | 22. července 2015 v 3:16 | Reagovat

Mala som zjavenie - videnie (?) pred viac ako 10 rokmi. Dotyčný nebol z tejto planéty Zem

21 Korina Korina | E-mail | 2. listopadu 2016 v 15:53 | Reagovat

České země mají ochranu vyšších bytostí světla a mnozí z nás jsme přímo napojeni na vyšší sféru - vibraci. Nás bytosti temnot neporazí.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.