Evropa začne mít asi neřešitelné problémy.....

13. května 2015 v 0:54 | prvopodstata tm
....před několika dny jsem napsal článek, ve kterém jsem zdůraznil, že má být flotilou pod us vlajkou dovezeno dalších 1.000.000 až 2.000.000 lidí do Evropy.

U svých hostitelů v Německu se "azylanti zcela jasně vyjadřují:


.....a dnes se můžete dočíst, že je to, trefně nazváno.....

....vnášení řízeného chaosu do Evropy

tm dodává: A jestli si naší politici s amputovanými mozky myslí, že se to Čr netkne, a nic takového jako u sousedů v Německu nebude, tak to se hodně mýlí jako ostatně ve všem.

Publikováno 12.5.2015
uprchlici ze stredniho vychodu
Zločinci v zájmu světovlády a majetkového prospěchu podněcují nepokoje a války v řadě regiónů naší planety. Tyto nepokoje a války podněcují většinou na bázi náboženské a národní nesnášenlivosti. Výsledkem této činnosti jsou milióny lidských obětí, počínajíc Vietnamem, poté, Irákem, Libyí, Sýrií, Jugoslávií a dalšími zeměmi. K takovému agresivnímu postupu jim přisluhuje značná část podplatných masmédií a politiků. Takové agresivní počínání umožňuje značnou mírou lidská lhostejnost a servilní postoj politiků.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<Pokud se podíváme do historie, tak většina politiků nesahá Fidelu Castrovi ani po kotníky. Tento politik se dokázal v první fázi zbavit kubánského diktátora Batisty (chráněnce USA), který střílel své oponenty na ulicích, jak to v současné době probíhá na Ukrajině. V druhé fázi dokázal vzdorovat zájmům finančních elit USA na Kubě a obhájit nezávislost této malé země.
uprchlici ze stredniho vychodu
Pod vlivem destabilizace a agresivních válek, intervencí, dochází ke vzniku miliónů uprchlíků, kteří ztratili své domovy a nemají se kde podít. Tito chudáci jsou vystaveni nesmírné tragédii, část hledá útočiště v Evropě a v masovém měřítku zaplavují zejména Itálii, Maltu, Řecko. Příliv uprchlíků vytváří hlavně vážné ekonomické a jiné problémy ve zmiňovaných zemích. Vzhledem na tuto skutečnost, vedení EU chystá zavedení kvót pro přijetí uprchlíků do 28 zemí Evropské unie.

Toto nespravedlivé řešení nemohou akceptovat státy, které nenesou žádnou vinu na vzniku uprchlíků. Odmítavý postoj Slovenska, Maďarska a Estonska je správný, když se postavili jako první vůči nehoráznému rozhodnutí vedení EU v čele s předsedou.
Pokud má Evropa přijmout uprchlíky, tak ať se to týká vlád, které na rabování dotčených zemí profitovaly. (Finanční elity, militaristická lobby) za předpokladu, že jim to jejich občané dovolí. Jednoduše řečeno, kdo zapříčinil bídu a vznik uprchlíků, ať nese za tyto anti-humánní činy, morální, ale hlavně ekonomickou zodpovědnost!
Je nejvyšší čas, aby OSN výrazně zvýšila svoji aktivitu v dotčených regionech a pacifikovala nepokoje v afrických zemích a zemích přední Asie.
Bylo by vhodné v evropských zemích, které profitovaly na nepokojích, vykonat referenda o přijetí uprchlíků a spojit je s vyslovením důvěry vládě.

Richard Novák

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 wajgl wajgl | 13. května 2015 v 23:58 | Reagovat

Lituji.Vývoj se nedá zastavit.Potvrzeno Bibli!

2 Dozaj Dozaj | 14. května 2015 v 8:42 | Reagovat

Putin nedávno nabídl japončíkům azyl na Sibiři. Jestli je tedy takový skoroosvícenec,jak některé weby píšou,proč nevyřeší tuto otázku? Sibiř je obrovská a dokonce se tam otepluje klima.
Rusům se občerství krev a více bychom je poznaly.
Ale asi není v zájmu ruska zbavit problémů Evropu.-)

3 Liběna Liběna | 14. května 2015 v 17:37 | Reagovat

Komentář z Novinek: Roman Dubjak, Most
Čtvrtek, 14. května 2015, 17:19:18  |  Souhlasím  | Nesouhlasím  | +13
Dnes mi prisel domu kluk ze skoly(1.trida), ptam se ho vo ve skole, matika, cj, telocvik, rika dobry, tv jsme nemeli, ptam se jak to? Tak z nej vypadlo, ze meli divadlo, kde nejaky pan s pani byl oblecen do cerneho havitu, ze jsou arabove a ze jsou hodni atd., na kazde divadlo jsem prispival cca 30kc, o tomto divadle nemel ani jeden z rodicu poneti, ted mu doma vysvetluji, ze ne vse co ve skole slysi je pravda, nejak to nechape, to jen abyste vedeli co se ve skolach vyucuje, je mi z toho na bliti a hned zitra jdu za reditelem a poradne od plic mu neco reknu.

4 solium solium | E-mail | 15. května 2015 v 2:36 | Reagovat

Rusko Lybiu nebombardovalo, tak nech si ich podelia teraz USA, UK, Taliansko, Francuzsko...!

5 4444 4444 | 15. května 2015 v 16:58 | Reagovat

[2]: Slovieni (Slované) ani Árijci se nesmí křížit s jinými, ani s Japonci.
Je to jedno z našich skutečných Přikázání od našich Bohů, Asů, všichni naši drazí Předkové toto dodržovali a žili nádherné životy, pak se do toho "někdo" přimontoval, i přišel mmj např i s křesťanstvím a JAK TO TU ted vypadá vidíte sám.
PS
A chce to naučit se i česki, anebo česky :-)

6 4444 4444 | 15. května 2015 v 17:03 | Reagovat

[3]: Řídícímu nejradši pěstí přímo do nosu - aby mu zazvonilo jako o přestávce, a kluka vzít ihned domů, domácí škola lze praktikovat i u nás - tuším jen do 4 třídy, jenže to by v základu mělo stačit, pak už na něj tyto věci nemají takový vliv. V první třídě toto pochopit nemůže a i kdyby, může to způsobit jistou deformaci....

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.