Evropa dostává další varování.....

22. května 2015 v 0:54 | prvopodstata tm převzato |  Články

....strčí opět hlavu do písku?????


Dodatek 10:10 úplně ve spodní části tohoto textu.

Evropa dostala v nedávných dnech další varování před přijímáním muslimských uprchlíků. "Mírumilovní" umírnění muslimové, prchající před zmatky a "radikálními" muslimy v Africe, si zpestřili nudnou cestu do Itálie tím, že z lodě naházeli do moře a nechali utopit se prchající křesťany. Italové je pozatýkali s tím, že budou potrestáni. Mám ale za to, že když srovnáme podmínky v Africe a podmínky v italském vězení, těžko budou mít důvod nějak moc litovat…

Není to první případ, kdy muslimští uprchlíci na útěku vraždili jinověrce. Je to velmi drsný a jasný podklad pro úvahy, co za svoloč se dere do Evropy. Ostatně Němcům už to do značné míry došlo. Ukázalo se, že uprchlíky bude třeba v azylových domech separovat podle náboženského klíče, neboť např. u uprchlíků ze Sýrie je běžné, že muslimové, pokud mají v daném zařízení (či později komunitě) početní převahu, naprosto samozřejmě zavádějí režim terorizování a šikany jinověrců (tj. především křesťanů).

Existují navíc čím dál varovnější signály, že nezanedbatelnou část uprchlíků tvoří sami přívrženci tzv. Islámského státu, kteří si jen přivezli do Evropy rodiny, aby je zde ukryli do bezpečí, načež plánují návrat do bojové zóny a pokračování v džihádu. Volného času v Evropě využívají k nanejvýš odborným diskusím a konzultacím, jako např, jak nejlépe někomu podříznout krk.


Zajímavé jsou i informace o tom, jak se chovají "umírněné" muslimské státy a organizace. Dva příklady za všechny:
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<1) Turecko - naši kolegové a spojenci v NATO a tedy ti hodní muslimové - uzavřelo hranice pro křesťanské uprchlíky. Muslimší uprchlíci ještě někdy projdou. A bojovníci Islámského státu? Ti projdou vždy a bez problémů v obou směrech. I se zbraněmi, municí a lupem. No, není divu, když v řadách bojovníků tzv. Islámského státu v Sýrii bojují i agenti tureckých tajných služeb…


2) Červený půlměsíc - muslimská pobočka Červeného kříže pro většinově muslimské země. Červený kříž sežene v (post)křesťanské Evropě humanitární pomoc a odevzdává ji Červenému půlměsíci, aby ji distribuoval. A ten ji pak předá muslimským utečencům. Pouze muslimským.


Slovy syrsko-katolického arcibiskupa Hinda: "Červený půlměsíc po celé čtyři roky nikdy křesťanům neposkytl žádnou pomoc." Typické je i to, že se Červený kříž tváří, že to neví, ačkoliv mu ta skutečnost musí být už dávno dobře známa… Patrně mu to tedy zas až tak moc nevadí.) Mons. Jacques Behnan Hindo, syrsko-katolický arcibiskup z Hasaky-Nisibi, obvinil Turecko, že nechává bojovníky tzv. Islámského státu a jeho zásobovací jednotky bez kontroly překračovat hranice a umožňuje jim i vývoz a rozprodej kořisti, zatímco pro uprchlíky hranice zcela uzavřelo: "Hranice s Tureckem jsou zablokované. Nechávají projíždět pouze kamiony Islámského státu a jeho jednotky, dále ukradenou syrskou ropu, obilí a bavlnu. To vše může přes hranice, ale lidé nikoliv."


Arcibiskup zároveň dodal, že se ke křesťanům v Sýrii nedostane od Červeného kříže žádná humanitární pomoc, neboť ten ji k distribuci do oblasti předává Červenému půlměsíci, který ji ovšem distribuuje výhradně muslimům: "Tady bych rád řekl jednu věc - Červený kříž posílá peníze Červenému půlměsíci, ale ten nedává křesťanům vůbec nic! Včera se představitelé Červeného půlměsíce setkali s vysokým komisařem OSN pro uprchlíky a poté vystoupili v televizi, kde se vychloubali, jako by pomohli kdovíkolika lidem. Ve skutečnosti však Červený půlměsíc po celé čtyři roky nikdy křesťanům neposkytl žádnou pomoc. Už jsem to řekl pro jednu arabskou televizní stanici a nyní to říkám také zde - je nutné, aby se to Červený kříž dozvěděl! Musí se to dozvědět! Promiňte, že zvyšuji hlas, ale tento fakt mne rozhořčuje a skutečně se mi hnusí."


Upřímně řečeno - obávám se, že otec arcibiskup je poněkud naivní - nepochybuji, že Červenému kříži je tato skutečnost dávno známa. Jen je mu to prostě jedno neboť je ovlivněn úřednickou mašinérii z OSN.)


Nepředpokládám, že by se nad těmito zásadními fakty zamysleli multi-kulti pisálci a experti typu paní Lauderové. Ti se furt budou ptát, jak někdo přišel na to, že křesťané jsou nám kulturně bližší než muslimové či budou těm, kteří by chtěli upřednostnit křesťanské uprchlíky, iracionálně nadávat do rasistů. Možná by ale mohli přijít o tu inteligentnější a slušnější část svých čtenářů.


A možná by mohl stoupnout počet těch, kteří budou schopni říci přitroublému socialistickému politikovi, co se bude rozčilovat, že přece nesmíme selektovat a vybírat si uprchlíky podle víry, že je idiot. A jako nevolitelného idiota ho vyhodnotit v příštích volbách.

ZDROJ: duseahvezdy.cz

DODATEK Z KOMENTÁŘŮ NA AC24


Jedná se přesně o tento komentář.

DĚSIVÉ# r.m. 2015-05-22 00:39 Multikulti obohacení v praxi -
Švédská propaganda rasového míšení a její konce...
oficiální vládní klip - arabský přistěhovalec rapovou formou předává toto poselství: "Pusť mezi nohy černého, pusť mezi nohy žlutého - mixuj se.. mixuj se.." www.youtube.com/.../


tm dodává: Tohoto pamětného data v roce 06.01.2003 byl poslední koncil 3 kilometry pod Vatikánem s kardinálem J......, který to tady všechno na planetě Zemi řídí. Vše co se nyní na planetě Zemi děje bylo řečeno. Mají zde přijít tito lidé o kterých pojednává výše uvedený článek.. Důvod je zcela jednoduchý. Rozpoutat v Evropě občanské války a to bude základem pro celosvětovou válku, o kterou se američané snaží. Na Ukrajině neuspěli, proto tlačí na co největší vlny uprchlíků. Postarali se o to perfektně. Psal jsem o tom před několika týdny.
DODATEK 10:10
Situace je natolik vážná a nikdo si ji neuvědomuje a pokud česká vláda a vlády v Evropě nic neudělají, zbývají Vám dvě možnosti:
1) Podívat se na mapu světa a někam se vystěhovat. Možná nejlépe do Ruska.
2) Jestliže nechcete nikam odjíždět a nebalit kufry, bude namístě si pořídit proti tomuto zlu nějakou zbraň. Jiné řešení se zatím neobjevuje. Vím co se děje v Německu, kdy tihle přistěhovalci uřezali hlavy několika bílým občanům. Proč se o tom mlčí????? Multi kulti je zkáza EVROPY. Prosím, bylo by dobré si to uvědomit dřív než bude pozdě.....
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Petrklíč Petrklíč | 22. května 2015 v 9:40 | Reagovat

Pěkně vysvětlené je to zde. Doporučuji poslechnout:
https://www.youtube.com/watch?v=0VTNesvaXJ8

2 Nějaká ufounka Nějaká ufounka | E-mail | 22. května 2015 v 11:36 | Reagovat

Balím kufry a mizím... nejlépe na úplně jinou planetu. Doporučili byste mi nějakou pěknou, ideálně v dvoj až trojhvězdném systému, někde na druhém konci Vesmíru?
Ale teď vážně: co se sakra děje? to jsou lidé tak slepí? A jiní lidé tak zlí? Nepochopím...

3 Anidea Anidea | E-mail | Web | 22. května 2015 v 11:58 | Reagovat

Vcelku nevím, čemu se křesťané diví. Celá dlouhá staletí "obraceli" na svou víru nebo vraždili a zotročovali každého jinověrce. To, co jsme posledních 150 let předváděli na blízkém východě a v Africe (umělé hranice apod.) také teď vydává své plody. Historicky si Evropa nezaslouží nic jiného. Jen je mi líto, že tu zrovna teď žiju já a moje děti.

4 tm tm | Web | 22. května 2015 v 13:05 | Reagovat

[2]: Tak Vám doporučuji planetu Alfa Centauri.Byl jsem tam mnohokrát a je tam nádherně, lidé se tam k sobě chovají mile a není tam žádné zlo.
A teď Vám začne vrtat hlavou, jestli jsem tam skutečně byl.
Podívat se můžete na některé obrázky ZDE:

https://www.google.cz/search?q=alfa+centauri&client=firefox-a&hs=62R&rls=org.mozilla:cs:official&channel=nts&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=oQxfVfGCJqSr7AaEuIGgCA&ved=0CDQQsAQ&biw=1920&bih=868

5 Josef Josef | 22. května 2015 v 16:18 | Reagovat

[3]: Nepleťte si prosím křesťany s katolickou církví. To potom nechápete když čtete víše ,že kdosi J...vládne pod Vatikánem celému světu. Katolicizmus (pod povrchem jezuité) jen navléká na své vlčí roucho beránčí roucho....a vy jste bohužel v bludu ,že věříte ,že katolík rovná se křesťan.......to je totální omyl. Vraždit lidi v něčím jménu je jedna věc a druhá je jestli já (či ty) to to zlé a lživé jednání prokoukneš nebo uvěříš ,že pravý křesťan
(srdcem) má co společného s katolickou modloslužbou a tmářstvím a všema zločinama co provedli a provádějí ...........

6 sibolet sibolet | 22. května 2015 v 18:22 | Reagovat

TADY jsme PŘIPRAVENI https://www.youtube.com/watch?v=I86M83hwaxM

7 mariankosnac mariankosnac | 22. května 2015 v 18:26 | Reagovat

Aká zbraň je účinná proti tomuto zlu?

Nôž asi nie, ten vám pravdepodobne vezmú a oni to s nožom vedia. Pištolka ich asi moc nezastraší, oni sú z domu zvyknutý na iné samopaly. Tak akú zbraň odporúčate? Nosiť pri sebe silnejší orgonit? Vyžarovanie orgonitu vraj čierny nemajú radi.

8 Anidea Anidea | E-mail | Web | 22. května 2015 v 19:38 | Reagovat

[5]: Ale ano, máte samozřejmě pravdu, ale řekněte to muslimům. Oni to nerozlišují, pro ně jsme všichni stejní křesťané jako katolíci.

9 sv sv | 22. května 2015 v 22:16 | Reagovat

[5]: kecy v kleci, křesťanství i katolická církev je stejné ZLO! V tomto nebudu rozlišovat, protože každá cirkev je uvězňující. A ano, každá na to jde jinak :-)
A ve "výše" možme psát radši tvrdé y.

10 Josef Josef | 22. května 2015 v 23:15 | Reagovat

[8]: Řád z chaosu...aneb teze - antiteze a poté syntéza...
Ještě jinak. Až bude bolest ze sloučení se menší než bolest z rozdělení tak bude vhodná doba pro falešného spasitele. Proto ti co řídí svět (Ti z podzemí Vatikánu zkrátka jezuité pomocí různých spolků a lóží) tlačí skrze USA  na svět a vyvolávají války ,aby z toho vzešlo co nejvíc utrpení a uprchlíků a tohoto všeho co sledujeme že se děje ve světě ,aby připravili onu syntézu NWO.....ale kdo zná Bibli tak ví ,že je to všechno předpověděno a očekává nevyhnutelné........nemá se jen smysl hněvat na "křesťany-katolíky" nebo "muslimy" (obyčejné lidičky) to jsou vesměs zmanipulovaní lidé co vlastně neví co činí a co se kolem nich vlastně hraje za hru......nuže tak. Mějte pokojnou noc

11 Aeonsun Aeonsun | E-mail | Web | 23. května 2015 v 10:03 | Reagovat

Dostal jsem se až teď. Pokud jde o mě já volím smrt fyzického těla a inkarnaci v jiném hvězdném systému. A já jsem blázen, pro překlad do matrixu.

12 Aeonsun Aeonsun | E-mail | Web | 23. května 2015 v 10:05 | Reagovat

[4]: Tam mají fakt moc hezké ženy. V Alfa Centauri.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.