DUTÁ ZEMĚ

4. května 2015 v 0:54 | Tomáš Marný Jiří Woodman |  Dutá Země

Žijeme na vnitřní straně duté Země. S tímto tvrzením jste se na stránkách prvopodstaty setkali nesčetněkrát. Přesněji řečeno 29 krát. Do třicetice všeho dobrého je tu pro vás animace, která je svým způsobem unikátní. Unikátní v tom, že díky optickému klamu, lidské oko nemůže rozeznat rozdíl mezi konkávním a konvexním a to ani prostřednictvím teleskopů či družicových snímků. Jak zde již bylo mnohokrát vysvětleno, vyduté je pro oko stejné, jako vypouklé.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<


Další jedinečností této animace je možnost náhledu z druhé strany, tedy povrchu, který tvoří obrácený poměr pevniny a sladkovodních jezer na rozdíl od vnitřní skladby, kde máme třicet procent pevniny a zbytek tvoří slané oceány a moře. Tak jako v mikrokosmu stejně tak v makrokosmu je základním stavebním kamenem všeho živého buňka.
Pojďme se tedy podívat na matičku Zemi z pohledu, který je lidskému oku skryt.
Zde můžete vidět jak vše funguje. Noc a den, Roční období, Fáze měsíce, nebo Proč je možné vidět nemožné

Vše co tu již bylo napsáno máte ZDE

Nyní již je vše pouze na vás.


s Láskou a úsměvem
tm & jw.
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Marie Marie | 4. května 2015 v 7:29 | Reagovat

Video jsem viděla poprvé a zarazila jsem se u jedné banality. Proč se hvězda otáčí tak, že se stín na Zemi pohybuje v protisměru oproti realitě?

2 tm tm | 4. května 2015 v 8:39 | Reagovat

[1]: Máte dobrý postřeh. Je to jenom animace, jak vypadá černá hvězda, kolem které se pohybuje slunce po spirále dolů a nahoru. Když slunce necháte běžet po levotočivé dráze kolem černé hvězdy, je to zrcadlový pohyb, pak je správný.
Na situaci to ale nic nemění.
tm

3 pRedox pRedox | 4. května 2015 v 10:43 | Reagovat

Nějak mě to nedá, ale musím se zeptat. Tento dotaz patří i k Jemenu.

Když ti Animusákové jsou z planety M51, tak asi nepocházejí z černé hvězdy ? A hlavně, kde je a co vidí Hubblův teleskop ? To zkoumá černou hvězdu, kde vidí všechny galaxie, planety, mlhoviny atd... to by musela být naše planeta uvnitř snad nafukovací, aby se tu vše vešlo a nebo zkoumá to co je opravdu venku -> za polárními otvory ?

Tím pádem se vracím k první otázce, z kama jsou ti Animusákové z planety M51 + jak lze vysvětlit ještě planety co člověk vidí a měsíc.

Jedině me tak napadá pouze to, že pokud například planeta jupiter obíhá kolem Naší černé hvězdy, tak má taky polární otvory nahoře a dole a uvnitř jupiteru je zase slunce + černá hvězda a zase okolo toho obíhají další planety se stejným vnitřkem, ale takhle bych mohl pokračovat jak nohoru tak dolů. Tím pádem pokud my proletíme polárními otvory, tak zjistíme, že naše planeta obíhá kolem černé hvězdy + slunce a jsme uvnitř další planety ? :D a takhle bych mohl pokračovat donekonečna a opravdu jsem z toho jelen :)

a nebo se úplně pletu a za polárními otvory je klasa vesmír, kde jsme my v jedné z mnoha galaxii, ale nějak mi to potom nevysvětluje co vidí pozemské teleskopy ?

A možná odpověd na moje otázky by asi chtělo článek :) snad ne :D

4 Rici Rici | 4. května 2015 v 11:06 | Reagovat

Poprosil bych TM o vysvětlení toho , že lze vidět ze země Venuši, Mars , a tyhle další potvory , když podle teorie duté země bychom je neměli vidět. Nebo má černá hvězda v centru naší země nějaké vlastnosti, přes které lze uzřít meteority , jiné planety a bůh ví co ještě ?  Jinak mi ta teorie nedělá problém. Dík  Richard

5 Levičan Levičan | 4. května 2015 v 11:20 | Reagovat

aj ja sa chcem spytat ... potom cestovanie do vesmiru ... je mozne len ked dajme tomu vesmirne plavidlo prejde cez jeden z dvoch otvorov (ktore su asi zavrete) ... alebo ako?? v podstate sa neda dostat na druhu planetu ked su tie stuple uzavrete?

6 tm tm | 4. května 2015 v 11:35 | Reagovat

[4]: Jsou to malé planetky, které obíhají jako slunce kolem černé hvězdy. Prosím podívejte se na 1. obrázek hned nahoře. Tam je to znázorněno.
tm

7 David David | 4. května 2015 v 11:43 | Reagovat

Tomáši, mám na vás dotaz ohledně údajného Eiffelova měření zakřivení země z Eifellovi věže (zde na Prvopodstatě: prvopodstata.blog.cz/1101/objevitele). Zmiňoval jste to tuším i na přednášce o Duté Zemi před pár lety v Praze.

Pořád jsem to tak nějak měl v hlavě, pak jsem se dokopal k tomu, abych si spočítal, jaký asi může být rozdíl v naměřených délkách (jak pro normální tak i pro Dutou Zem).

Výpočet je proveden na kouli (respektive kružnici), což ale pro naše potřeby vůbec nevadí, protože chceme zjistit, v jakých hodnotách (řádech) se pohybujeme.

Zde jsou základní údaje pro výpočet:
- Zemi vezmeme jako kouli o poloměru 6 370 283 m (Besselův elipsoid). Na přednášce o Duté Zemi jste tuším uváděl dost podobný poloměr, takže pro další výpočet beru toto číslo.
- výška měření na věži mohla být v cca 276 m ( http://files.pamatkyfrancie.webnode.cz/200000011-151b8161d5/700px-V%C3%BD%C5%A1kov%C3%A9_%C3%BAdaje_Eiffelovky.PNG ) - ale podobných výsledků dostaneme i s výškou 300 m.
- základna věže je široká 124,9 m

Důležitá poznámka:
- je otázkou jaké měla rozpětí konstrukce umístěná na věži? Na základě obrázku uvedeném na Prvopodstatě vycházím ze stejné délky jako má základna věže.

A nyní už výpočet:
- při tomto poloměru je obvod Země 40 025 668,548 m.
- ve výšce 276 m je obvod 40 027 402,707 m.
- rozdíl obvodů je tedy 1 734,159 m, což znamená že 1m na zemi odpovídá 1,000043294 m ve výšce 276 m.
- z toho vyplývá, že při délce základny 124,9 m odpovídá ve výšce 276 m délka rozpětí konstrukce 124,9054 m. Tedy rozdíl délek je 5,4 mm!
- téměř stejných hodnot dostaneme i v případě, že budeme brát, že jsme v duté zemi a tedy že obvod ve výšce 276 m je menší. V rámci přesnosti na desetiny mm vychází hodnota stejná.

A tím se dostáváme k zásadní otázce, jestli byli schopni v daných podmínkách zjistit tento rozdíl?

Musíme vzít v potaz:
- chyby při měření vzdálenosti - pásmo ani nitkový dálkoměr přesností neoplývají a paralaktické měření se slušnou přesností (cca 1 mm na 100 m a vhodné pro měření délek do 100 m) se začalo používat tuším až před 2. sv. válkou.
- tuhost konstrukce umístěné ve výšce 276 m o rozpětí 124,9 m (viz důležitá poznámka)
- odchylky olovnic spuštěných z věže (např. díky sebemenšímu vánku, průtažnost lanka, ...)
- "práce" (např. tepelná roztažnost) samotné konstrukce veže

Já jsem došel k závěru, že za daných podmínek se dá těžko něco prokazatelně změřit. Ale budu rád, pokud mi někdo řekne v čem se v mé úvaze mýlím.

8 David David | 4. května 2015 v 11:52 | Reagovat

A ještě mám jeden dotaz ohledně Duté Země.

V roce 2012 jsem si udělal malý pokus měřením zakřivení Země: http://dutozem.wz.cz/

Vím, že jste na přednášce řikal, že zde na Zemi dochází k zakřivení světla, díky působení Černé hvězdy, která ho k sobě přitahuje.
Ale zároveň jste řikal (pokud si to dobře pamatuji), že černá hvězda odtlačuje objekty od sebe, což je důvodem, že to tady vypadá, jako že máme gravitaci.

A tohle je má otázka: jak to, že Černá hvězda na jedné straně přitahuje světlo a tím způsobuje ohyb světla (a proto můj pokus vypadá, že jsme na povrchu Země) a na druhé straně nás od sebe odtlačuje a způsobuje "gravitaci"?

9 Marcií Marcií | 4. května 2015 v 13:02 | Reagovat

viz výše-poloměr,průměr,obvod země....Země by musela být zcela jiného rozměru, než poloměru 6 370 283m....
Nechápu tutíž cestování letadlem-vzdálenosti,potom 1m není 1m, km není km , rychlost není danou rychlostí... atd.
Vesmírná tělesa by musela mít zcela jiný rozměr, při velikostech daných nelze do prostoru vtěsnat atd....potřebovala bych více vysvětlit. Děkuji

10 mariankosnac mariankosnac | 4. května 2015 v 14:05 | Reagovat

Gravitácia je v zemskej kôre, zakreslené v odkaze dole, CENTER OF GRAVITY 400 MILES DOWN. Podľa toho my žijeme na povrchu a v dutej zemi je krajina prezývaná Agharta.

https://coseinspiegabilidelmondoediroma.files.wordpress.com/2012/05/agharta11.jpg

11 Palpav Palpav | 4. května 2015 v 15:28 | Reagovat

Pane bože to je blbost. Podle toho, tedy žijeme na vnitřní straně duté koule. To znamená, že gravitace působí od středu koule ven. Vysvětlí mi někdo proč se to celé nerozpadne?
Seriál o Jemenu se mi líbil, a chtěl jsem ho rozeslat. Ale teď nevím.

12 tm tm | 4. května 2015 v 15:37 | Reagovat

[11]: Černá hvězda vydává energii, kterou jsme nabiti a přitahováni k zemi. Podívejte se na liftery, ty nabijete opačnou energií a začnou padat směrem nahoru k černé hvězdě.
UFO se vznáší úplně stejným principem a vysvětlení máte taky u GREBENIKOVA, o kterém jsem taky psal a je taky na aluščiných stránkách. Toš tak.....
tm

13 Palpav Palpav | 4. května 2015 v 15:55 | Reagovat

Ještě jedna věc. Každý večer tedy pozoruji úplné zatmění slunce, místo jeho západu.

14 Robo Robo | E-mail | 4. května 2015 v 16:11 | Reagovat

Táto myšlienka ma na prvý pohľad v sekcii Dutá Zem nadchla. Lenže postupne sa vynoruje viac otázok, než odpovedí..
Príťažlivosť by sa teda smerom od Země (podľa článku do stredu Země) mala zvyšovať.
Všetky videá kozmonautov, ktorí sa vznášajú bez gravitácie je len "Hollywood"..?

15 Palpav Palpav | 4. května 2015 v 19:40 | Reagovat

Tm, nějak Vám došly argumenty. Víte, nechci na vás útočit, Váš web se mi líbí a chodím na něj často. Tohle je ale moc. Zamyslete se jak by vypadal takový východ a západ slunce.
Slunce by vyšlo zpoza hvězdy v 11,00 hod. Chvíli by se pohybovalo vlevo, potom by se na nějaký čas zastavilo, než se začne pohybovat vpravo. Na konci dráhy by se opět zastavilo, než nastoupí cestu vlevo zpět za hvězdu, za kterou by se schovalo ve 13,00hod. (myšleno úhlově).
Nehledě na to, že v noci by jsme krásně viděli osvětlenou druhou půlku země na které by se vyjímala černá hvězda.

16 formis formis | E-mail | 4. května 2015 v 21:22 | Reagovat

A jak je to s  rozměrama? Asi jsem magor. Třeba velikost slunce, vzdálenost od země ke slunci. Jaká je tedy velikost naší země? Nebo ta černá koule (díra) uprostřed dokáže nějak pokřivit čas, rychlost, vzdálenost?

17 valse valse | E-mail | 4. května 2015 v 22:52 | Reagovat

Tomasi, dekuji za dulezite informace-data. Mohu se zeptat na to co muzu delat ja jako jedinec? Jake osobni nasmerovani doporucujete? Pripadne nejaky odkaz s informacemi, ktere v tomto pomohou? Dekuji a preji vse dobre.
L

18 tm tm | 4. května 2015 v 22:54 | Reagovat

[16]: Bylo by dobré se podívat na vysvětlení na prvoposdstatě, vše je i s rozměrama popsáno.

[15]: Argumenty mně rozhodně nedošly, až se podíváte na celkouvou matérii, pak pochopíte. Světlo se šíří jinak než si myslíte.

[14]: Nemohu prosím opakovat neustále jedno a totéž každému zvlášť. Bylo by dobré se podívat jak je to s "údajnou" gravitací. Podívejte se na reakci 12.
Proč žádný vědec doposud neodhalil gravitaci????? No protože žádná neexistuje. Jsme přitaženi nábojem!!!!
tm

19 pRedox pRedox | 4. května 2015 v 23:30 | Reagovat

[18]: Když Vám, argumenty nedošly, tak jestli můžu poprosit o smyslplnou odpověd k mému 3 bodu, po řádném přečtení, aby to člověk pochopil jak jsem to myslel :), čili chci znát Váš názor, děkuji

jen dám dovětek k 3 bodu, když jsou Animusákové z naší galaxie a ta galaxie je pozorovatelná v černé hvězdě a ta černá hvězda má porézní a světélkující povrch, tak z kama pochází tato rasa, když se furt říká, že jsou z Naší galaxie ? -> pochází z povrchu černé hvězdy -> už jsou uvnitř planety a dívají se na nás ? to mi asi správné nepřijde.

Mimochodem, cca před rokem jsem pročetl veškeré informace o duté planetě tady na prvopodstatě, ale to co tu pokládám, jsem tu nezjistil, proto se na ptám.

20 CZK CZK | 4. května 2015 v 23:35 | Reagovat

Připouštím, že skutečně dutá Země existuje. Ale moje "pocity" mi říkají, že jsme na povrchu. K čemu by potom byla celá soustava pyramid? Co by potom byla pozorování na Marsu? Všechny pohledy na fotografie pólů mi spíš připomínají pohled z venku dovnitř. Hlava mi to nebere, ale kdyby se Slunce vynořovalo za nějakou temnou hvězdou, tak bych asi nejprve viděl nějaký srpek a pak by se postupně objevovala stále větší část, až bych viděl celou kouli. Možná je třeba k tomu úplně "překopat" systém myšlení. Ale ostatní zdroje nic podobného nenaznačují. Egyptské, africké i jihoamerické historické artefakty často odkazují na různá souhvězdí. To by ale pozvbývalo smysl, kdyby to byla jenom taková "kuliska" pro nás pozemšťany. To by tam potom nemohly žít bytosti, která nás navštěvovaly a navštěvují.

21 Woodman Woodman | 4. května 2015 v 23:42 | Reagovat

To poslední, co chybí v sekci Dutá Země je FAQ, neboli často kladené dotazy. Pokud budete mít zájem, bude vám to zde zodpovězeno. Pro vás vědomé jsem to zde dávno napsal, jsou zde výzkumy i měření nevědců, kteří pro sebe svůj důkaz získali. Animace od TM je jen třešnička na dortu, neboť jak jsem již napsal v článku - můžete zde  uvidět to, co neuvidí oko Hubleovo. Vše je jen na vás.....
j.w.

22 Peter Peter | 5. května 2015 v 8:19 | Reagovat

[16]: Tu sú vysvetlené rozmery.
http://prvopodstata.blog.cz/1101/duta-zeme

23 David David | 5. května 2015 v 10:34 | Reagovat

Tomáši, proč se tedy na povrchu Země mění velikost gravitačního zrychlení? (http://en.wikipedia.org/wiki/Gravity_of_Earth)

A jak je to s tím Eiffelovým měřením zakřivení Země? Podle mě jsem předložil relevantní námitky, ale netvrdím, že musím mít pravdu ...

24 Dit Dit | 5. května 2015 v 17:55 | Reagovat

To mi pak nesedí k tomu vliv měsíce na příliv  v moři.

25 Milan Milan | 5. května 2015 v 21:34 | Reagovat

Hmm... zajimavá teorie, má to jenom jeden velikánský háček... my žijeme na povrchu této země-nezemě koule, uvnitř totiž všechno funguje jinak, celý ekosystém, fauna, flora, podnebí, vše je jinak než jsme si to všechno odpozorovali a naučili na této straně... Je sice hezké, jak se snažíte vysvětlovat slunce, hvězdy, počasí a podobně, ale opravdu jsme na povrchu, samosebou to nemění fakt, že naše země je dutá, stejně tak i měsíc a jiné planety, uvnitř žijí jiní tvorové, je tam stálejší podnebí... určité nitky je možno spatřit v jistých rukopisech, ikdyž tyto příběhy jsou smyšlené, ta myšlenka která dala tomuto byla něco jako intuice, deja-vu, či sen o něčem, co se stalo co existuje, stačí si všímat drobností a pak se to všecko dá pochopit... jen se nesmí všímat moc věcí na povrchu ale více číst mezi řádky a paběrkovat z těch všech informací, které jsou nám k dispozici ať už od smyšlené literatury až po vědecky nevysvětlitelné záhady...

26 Neználek Neználek | 5. května 2015 v 22:02 | Reagovat

Jestli se dobře pamatuju zkratka SS je Schwarze Sonne?

27 Ceneon Ceneon | 6. května 2015 v 0:50 | Reagovat

[20]: Již se v diskuzi toto několikrát opakovalo, je to založeno na tom, že světlo se nešíří přímočaře. Opravdu je o tom zde na Prvopodstatě hodně dat, pro vás odkaz přímo zde: http://prvopodstata.blog.cz/1101/duta-zeme
Vidíte zde hned na prvním obrázku krásně ilustrovanou dráhu světla.

K těm pyramidám, kdo ví, ale na vnější straně jsou také, zde je možno je vidět :-):
http://www.csfd.cz/film/343152-iron-sky-the-coming-race/videa/

To ohledně pozbývání smyslu, jestli je černá hvězda jen taková kulisa, jsou pouhé domněnky.
Stejně jako to, že by nemohli žít bytosti, co nás navštěvovali a navštěvují.
Otvor nahoře mají a nevím, zda Slunce není hvězdnou branou, kterou sem mohou létat, proč také ten název Stargate? Neříká nám to, že hvězdy lze použít pro teleportaci? Ony hvězdy jsou celkově takové zásadní pro vesmírná plavidla, protože se mohou z nich dobíjet, jak nám bylo ukázáno ve Stargate Universe: https://www.youtube.com/watch?v=kpvq5wXeeos
A mimo jiné to dobíjení občas můžete vidět "real-time" na snímcích našeho slunce.
Jinak nevím, zda všechna plavidla, ale některá mohou skrze hmotnou slupku planety Země proletět.
Také prý ty bytosti žijí pod povrchem.

[24]: S tím přílivem je to jinak, nevím, co to způsobuje, ale hmotnost měsíce to sama od sebe není. Však je to taky důmyslné zařízení.

[25]: Zkuste to vzít takto, my jsme takoví hloupí, děláme v životě spoustu chyb a jsme příliš zlí... To bychom měli být na povrchu? Lepší uvnitř, ti vyspělí na povrchu nás takto alespoň mohou chránit od zbytku vesmíru. V přírodě také máte to, co se ještě vyvíjí, chráněné.

Vždyť ve Védách se označuje náš svět jako Midgard - tedy mid jako middle a gard jako zahrada, tedy zahrada uprostřed.

Nevím, jestli věříte, že měsíc je dutý a že je to taková umělá kosmická loď, ve které kdosi bydlí. Je z titanu, byl pokus Amíků, kdy zjistili, že byl měsíc rozechvěn jako zvon, tedy musí být dutý.
Potom jak by musel být obrovitánský, kdybychom byli na vnější straně? Už takto má 450km průměr. A jak by musely být veliké ty lodě, co se celkem často vyskytují u našeho sluníčka?

A to si myslíte, že by SSáci věřili takové hlouposti? Oni to byli velice znalí lidé, pro data chodili daleko.

Snad jsem vám aspoň trochu s osvětou pomohl.

28 David David | 6. května 2015 v 13:38 | Reagovat

Jirko Woodmane, snažím se nad věcmi přemýšlet a nebojím se ani praktických pokusů, pokud jsou v mých silách.
A na jejich základě jsem zjistil, že pokud tedy jsme uvnitř Duté Země a dochází zde k zakřivení světla, tak váš popis na obrázku "2. Konkávní verze" v tomto článku: http://prvopodstata.blog.cz/1101/lod-na-obzoru je v rozporu s mnou zjištěnými daty.
Zde jsem to schematicky znázornil: http://dutozem.wz.cz/konkavni.html
A tak se ptám, kde je tedy chyba? U mě a mého měření nebo ve vašem článku? Předem děkuji za odpověď.

29 Woodman Woodman | 6. května 2015 v 23:08 | Reagovat

připravuji souhrn nejdůležitějších odpovědí na otázky DZ. Tam, kde nemám příslušné obrázky, uvedu linky na Německé stránky, kde na tom pracovali v osmdesátých letech studenti v Německu. Dali jim možnost vypracovat schémata, jak by to vypadalo, kdybychom žili uvnitř. Po všem, co jsem tady publikoval na toto téma, rozumím jednomu.....obrázky jsou důležitější, než text.

30 mariankosnac mariankosnac | 7. května 2015 v 2:23 | Reagovat

[27]: Ale SSáci verili že my žijeme na povrchu. Kto prišiel na to, že žijeme vo vnútri?

31 soto soto | 7. května 2015 v 8:49 | Reagovat

zatim ,co jsem tu přečetl o duté zemi ,tak vidim rospor v argumentacích, že je vidět dál než by mělo, protoze zijeme uvnitř, ale neni vidět o hodně dál, protoze světlo je pritahovano k cerne hvězdě.  
Pak se tu zamerujete na vidění hor v dalce, ale  lepsi podminky jsou na mori, nejlépe v noci z lodi na svitici maják,  nebo sledováni lodi z pevniny, kdy je nedriv vidět stěžně.  Jako u těch hor, měly by snad priplouvat k nam jakoby shora dolů , to by mělo být vidět a taky proc jen stěžně, měly by být vidět celé naráz.

32 Woodman Woodman | 7. května 2015 v 22:24 | Reagovat

Buďte trpěliví moji milí, vše vám bude v brzké době zodpovězeno i s linky na zahraniční stránky, abychom ty paka nebyli jen já a kolega Marný. V rychlosti jen krátce. Ano SS je schvartze sonne, Hitler na Rujáně mířil infraradary 45stupňů nahoru, aby zaměřil Anglickou flotilu pod horizontem??? to jsou hodně špatná data. Sotovi v článku loď nad obzorem http://prvopodstata.blog.cz/1103/lod-nad-obzorem je vše osvětleno, nicméně děkuji za námět, ten maják má kamarád nad obzorem. Pokusím se mu vysvětlit infra filtr a noční fotku bez té modré nahoře - když je den. To bude zajímavé.....

33 mira mira | E-mail | 12. května 2015 v 0:34 | Reagovat

Dobre tedy.Ale proc jisty vedec uzpred 80 lety dokazal,ze zeme je plocha.Na rovne plose delky 12,5 km umistil oka do stejne vyse asi 1m a koukal jimi skrz dalekohled.Videl skrz az do posledniho.Jo,zavreli ho,aby nemohl rozsirovat info po svete.Kdyby byla duta nebo naopak,tak by nevidel skrz vsechny.

34 Woodman Woodman | 12. května 2015 v 23:26 | Reagovat

[33]: i laserový paprsek by prošel středy ok. Rovina, neboli přímka ve vesmíru neexistuje. Je pouze výplodem naučené logiky. Pokud něco narovnáte, způsobíte katastrofu.

35 Woodman Woodman | 12. května 2015 v 23:43 | Reagovat

.....viz Maurice Allais

36 Fellien Fellien | Web | 29. května 2015 v 9:47 | Reagovat

Vždycky jsem se teorii duté země smála, nikdy mě nenapadlo ověřit si fakta. Dnes jsem se ale jaksi spontánně rozhodla zavítat na tyto stránky, články přečetla jedním dechem a musím říct, že to opravdu dááv smysl. Mám fyziku ráda, měla jsem i různé rozšiřující semináře na škole. Hodně věcí mi do sebe nezapadlo a nedávalo smysl. Ale po přečtení těchto stránek jakoby se spojily kousky skládačky k sobě. Všechno do sebe opravdu zapadá. Výpočty, všechno. Je to těžko uvěřitelné, ale mám teď po tomto zjištění takový zvláštní pocit, který mám vždy když na mě působí konstruktivní energie a je to takový ten pocit "Fellien, na něco jsi kápla." Hned jsem si tyto stránky dala na blogu do oblíbených. Fakt pecka, kdo by to byl řekl?

37 olé olé | 2. června 2015 v 22:56 | Reagovat

Jak vysvětlujete retrograditu planet dík za odpověď

38 Kira Kira | E-mail | 25. června 2015 v 9:04 | Reagovat

Pane Woodmene, zkusil jste se někdy podívat na letecké snímky Stonehenge nebo kamenných kruhů v Avebury? Nemyslím, jen samotnou stavbu z kamenů, ale i to, co se nachází v okolí. Oni totiž zezhora vypadají jako průřez dutou zemí... i s těmi otvory na severu a jihu.

39 Marthepus Marthepus | 2. července 2015 v 15:20 | Reagovat

Četl jste deník Edvarda Evelyna Birda? Jaký na to máte názor? članek mě opravdu zaujal ale jestli to tak opravdu je tak podle mě jsme na povrchu ne uvnitř :)

40 olé olé | 9. července 2015 v 15:43 | Reagovat

Pane Woodhamsi znovu Vás prosím napovězte jak je to s retrograditou planet jak si vysvětlit, že planety mohou couvat

41 Mirkan Mirkan | 18. července 2015 v 10:31 | Reagovat

Děkuji za vhled do duté Země,zajímal by mne i vhled z dutého Merkuru Venuše,Marsu a jiných planet.Pochybuji,že je v tomto případě zeměkoule unikátní,snad jen v této části Matrixu !?

42 Mirkan Mirkan | 18. července 2015 v 14:22 | Reagovat

Je černá díra dutá nebo plná ???  :-)
https://www.youtube.com/watch?v=ryHZXRIW9wQ

43 tm tm | 18. července 2015 v 15:26 | Reagovat

[42]: Černá hvězda (nikoliv díra ale hvězda - pro upřesnění) je taky dutá. Něco v ní rotuje a vytváří energii, která nás nabíjí a my se přitahujeme k Zemi. Gravitace jako taková neexistuje.....
tm

44 tm tm | 18. července 2015 v 15:28 | Reagovat

[41]: Všechny planety po celém vesmíru jsou duté. Planeta Země není výjimka. Dle pravidla: jak v nanokosmu tak v mikrokosmu, jak v mikrokosmu tak gigakosmu, Jak v gigakosmu tak v terakosmu atd.....
tm

45 Mirkan Mirkan | 18. července 2015 v 18:23 | Reagovat

Je to prča :) černé díry,tak jak je nazýváme jsou asi tím motorem,bez kterého by nebylo nic a také by nic nefungovalo,jedna paní povídala :-)

46 K.K. K.K. | 5. srpna 2015 v 16:52 | Reagovat

Oukej, dejme tomu, že žijeme v Duté zemi. Ale jak je možné, že to vůbec nikdo neví?
Tisíce lidí studují astronomii, koukají do Vesmíru velmi výkonnými teleskopy, počítají velmi složité rovnice a všichni se mýlí? Jakože to nikdy nikdo neprohlédl?
Jaktože nevidíme tu druhou stranu vnitřku koule? Kolik metrů skutečně měří měsíc a jaktože nikdo z těch studentů, co se účastnili soutěže ve vyslání vlastní raketky na měsíc, nepřišel s tím, že je ve skutečnosti mnohem blíž, než 137 000 km? Jaktože na to nepřišel nikdo z těch astronautů, kterých jsou desítky, nikdo z astronomů a nikdo ze statisíců amatérských astronomů? Můžete to prosím nějak vysvětlit?;)

47 tm tm | 5. srpna 2015 v 17:27 | Reagovat

[46]: Je to velice jednoduché. Všichni kosmonauti, kteří údajně byli na Měsíci (samozřejmě že nebyli) museli mlčet. Kdo promluvil, dlouho nežil. Všichni byli už v tehdejší době očipováni a neustále odposloucháváni.
Kdo promluvil, měl nehodu, spáchal sebevraždu a podobně.
Lidem je ve škole vymyt mozek nesmyslnými "údajnými vědeckými studiemi" a to přece musí platit. Jsou to přece VĚTCI, kteří na to roky studovali. Větší oblbnutí lidstva jsem neviděl, než to, které je právě v dnešní době.
Kdysi v Berlíně na jedné soukromé přednášce jeden kosmonaut přiznal tento podvod.....
Závěry si udělejte všichni sami. a proč máte 365 dní v roce ty stejné hvězdy na obloze?????
tm

48 K.K. K.K. | 8. srpna 2015 v 17:28 | Reagovat

[47]: Měsíc neřeším, tam jich bylo pár, ale každý rok jich do Vesmíru letí hned několik, co ti? Celkem bylo ve Vesmíru přes 500 lidí, jaktože ani jeden z nich nepromluvil?
Ty "údajené vědecké studie" jsou složité matematické rovnice, které není úplně jednoduché spočítat. Kamarádka pracuje na hvězdárně na Kleti, je to astrofyzička (zatím tedy doktorantka) a zcela vylučuje, že by bylo možné, aby si nikdo nevšiml, že žijeme uvnitř koule.
Mimoto - na druhé straně vnitřku koule lidé vysílají rádiem, mobily, mají světla, jaktože nic z toho nezaznamenáváme? Jaktože vědci doletěli až k Plutu, což bylo perfektně a velmi složitě spočítáno? To po jejich zadání do sondy přišel někdo, kdo jim to přeprogramoval, aniž by to věděli? Protože jinak to není možné;)
A nevím, jak vy, ale já mám každé roční období na obloze úplně jiné hvězdy, třeba mého oblíbeného Oriona neuvidím dříve, než za pár měsíců:)

49 Vim Vim | 10. srpna 2015 v 16:32 | Reagovat

Vec se ma tak, ze kazda planeta je sice duta, protoze uvnitr kazde planety je mala cerna dira, ktera pritahuje veskere zareni a hmotu a zaroven svoji pritazlivosti tak pusobi i jako gravitace na hmotu. Jiste ze zijeme na povrchu, to by si opravdu nekdo vsiml a rozhodne kazda cerna dira ma okolo sebe magneticke pole.Z toho plyne zakladni pojitko co je zivot, protoze zivot jak ho zname z povrchu existuje i uvnitr. kazdy z nas ma v srdci misto, ze ktereho vychazi epicentrum magnetickeho pole cloveka. Stejne tak je to u kazde planety. Je davno zname ze takzvane UFO bylo spozorovano vletet jak do slunce, tak do zeme. Zde bych chtel podotknout ze to neni kvuli dinosaurum ktery tam uvnitr mozna zijou, ale mozna a jen mozna ze se da cernyma dirama cestovat v prostoru a case.

50 David David | 10. září 2015 v 12:10 | Reagovat

[29]: Chtěl bych se zeptat, jak to vypadá s tím vysvětlením?

51 Vera Anna Vera Anna | E-mail | 13. února 2016 v 16:33 | Reagovat

Tohle je velice hezky clanek. Pry ma take dojit k velikemu zemetreseni v Asii, Africe a casti jizni a severni Ameriky.

52 přeživší svědek mimozemských disků přeživší svědek mimozemských disků | 1. května 2016 v 6:09 | Reagovat

Směrem do nebe(kosmu) padáme.Směrem do planety jdeme nahoru.
Jenže oči máte obrácené,takže to vidíte naruby,proto vám jako první na světě vysvětlím geniální důkazy,které nikdo neví !!!
Obratte fota hor se sněhem a uvidíte,že sníh padá dolu tedy směrem na údajné vrcholky hor.Nahoře tedy(dole v lese) samozřejmě není protože mizí směrem dolů tedy na " vrcholky hor.

https://pixabay.com/cs/snow-mountain-sunrise-ranč-tibet-520248/

Proto zůstává sníh na posledních místech DOLE když si fotku otočíte a vidíte,že jakoby odkapává dolů !

Kyslík je potom těžký a proto se drží nahoře zatímco metan je lehký a  proto spadne dolů :
Opět obratte fotky a podívejte se sami proboha.

https://www.google.cz/search?q=fotos+of+metal+factory+smog&client=opera&hs=YG5&biw=1536&bih=730&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwik6K3B-7fMAhWMWRQKHUBOB-AQsAQIHQ#imgrc=2GicVGCksj6XpM%3A

metan má 0,700
kyslík má 1,400

Takže jak vidíte na obrázku těžké jde směrem nahoru(kyslík) do země a lehké padá dolů,tedy do nebe metan.Vypouštíme do atmosféry metan,ale kyslík se drží nahoře u povrchu okolo nás protože je těžký.

Jak to,že se nevylije voda?Protože se to točí jako hrnčířský kruh rychlostí asi 50.000km za hodinu.Podobně jako chtěl von Braun udělat otáčející se město ve vesmíru kde se díky rychlému otáčení bude normálně chodit.

Balonek s Heliem je lehčí než vzduch a proto spadne dolů do nebe.

53 Tesák Tesák | 21. listopadu 2016 v 13:05 | Reagovat

Bez urážky, ale bílý text na žlutém pozadí? Vážně bravurní nápad :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.