Dostal jsem mejlíkem s prosbou o zveřejnění.....

26. května 2015 v 21:11 | prvopodstata tm |  Články
....jestli je to skutečně pravda, měli bychom popřemýšlet, co nás vlastně drží v Czech republik Ltd.


Co se to na školách děje?

Před chvílí odjela vnučka, chodí do školy v Ústí do 5. třídy, a ta mi vyprávěla, že ve škole sundali obrazy Zemana. Tak jsem se zeptala proč?
A ona mi řekla: "Oni to dostali nařízené, říkali nám, že Zeman je zrádce naší země, a babi, máme tam pověšeného Havla - on zachránil a osvobodil naší zemi od komunistů". Nemohla jsem ani mluvit, ale vyletěly mi slzy, když jsem na ni koukala, jak dětem v 11 letech vymývají mozky. Nechci snad ani vědět, co se děje ve vyšších ročnících, To je horší jak za totáče. Nejhorší, že to je snad ve všech školách.Vychovávají totálně vypatlané děti ve lži. Komu pak to asi vyhovuje, co myslíte ??? Jak vidíte
"Pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí", několik kámošů se dobře napakovalo - a zbyla tu rozkradená republika, půl milionu nezaměstnaných, hordy cikánů, žebráci a bezdomovci - prostě hotový RÁJ to na pohled !!!!
Lidi už se konečně probuďte - denně Vám prodejná a prolhaná média vymývají mozky, aby z Vás nadělali bezduché tupé otroky - a jak vidět nedají pokoj ani Vašim dětem !!!
Stále se hraje ohavná hra na demokracii, právní stát a lidská práva (pochopitelně bez povinností !).
A kdokoliv se opováží říkat pravdu, tak je hned zle - spustí se mediální štvanice. A za humny číhají hejna muslimů .... a na konec jeden citát starořeckého filosofa Platona, 320 př.n.l.:

Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve LŽI a ten kdo se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem ...! jak se zdá asi se toho mnoho nezměnilo ?!?!?!?????

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 jaromír jaromír | 26. května 2015 v 22:03 | Reagovat

Tak to je teda nevídané. To je bomba. Všechny učitele a ředitele zažalovat

2 nekdo nekdo | 26. května 2015 v 22:59 | Reagovat

A to bude Jardo reseni priciny?

3 Dit Dit | 27. května 2015 v 8:17 | Reagovat

Vše do sebe zapadá, červen, nedozrají pořádně třešně...pošahané počasí chemii, možnost nato armyv Brdech, vlna zoufalých migrantů...I ten obraz.- nevědí, někdo řekl sundat.     Letos na dovču raději nepojedu, tady to znám i když vím..
Těch znaků bude více.

4 varachamichara varachamichara | E-mail | 27. května 2015 v 9:11 | Reagovat

Ahoj. Bohužel , je to na lidech , na rodičích. Měli bychom tlačit na školy , učitele ,ředitele , starosty , zaslat info  na hrad  aj.  Rodiče  spolužáků by se měli vzájemně podporovat v tlaku na školy , aby se pravda nakonec neztratila.Je třeba to udělat , nedat jim vítězství zadara.

5 Vladimír Vladimír | E-mail | 27. května 2015 v 18:52 | Reagovat

To je pořád dokola "měli bychom to, nebo,měli bychom ono" a nebo " všechno je na lidech,na rodičích " ale to je snad jasné,na kom jiném to má všechno být,než na lidech.Je tady ale vééééliký problém,nikomu se nechce zvednout zadek :-) no tak nám vládnou jiní: učitelé, pseudovládci-psychopati a kde kdo,komu se ten zadek zvednout chce,respektive dělají to jen,za prachy a na vás jim vůbec nezáleží.Takže si nemáme na co stěžovat.Nikdo jiný,než my sami( lid obecný ) to za nás neudělá.Už se konečně probuďte a proberte si životní priority.Jinak otroctví de-luxe :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.