Čo vybuchlo v Jemene? Obyvatelia sa obávajú, že neutrónová bomba.....

27. května 2015 v 21:19 | prvopodstata tm převzato |  Články
....píše deník Hlavné Zprávy na Slovensku.
Aktualizace 08:45 28.05.2015

Buďte klidní, rozhodně to neutronová bomba nebyla. Neutronová bomba zabije okamžitě všechno živé a hmotné věci nechá na pokoji, Jsou jenom prozářeny. Nefungoval by žádný nahrávací systém, žádný mobil, žádná elektronika. Nevím, jak tohle mohou psát v hlavních zprávách. Je vidět, že lidé dnes nemají přehled o ničem.
Vzhledem k tomu, že situace se neustále vyhrocuje, zítřejší článek věnuji EMP, co bude potom a na co by se lidé měli připravit!!!!! Zatím internet funguje, ale co budete dělat až zhasne, zhasne navždy?????

Naopak nukleární likviduje všechno.

tm: Jestliže jsem uvedl link na "odborníky" neznamená to že s tím souhlasím. Moje vyjádření za kterým si stojím a je tomu tak,máte nahoře fialovým písmem označen. Je to zde dáno z toho důvodu, abyste měli přehled o tom ce se vše píše.

Dostalo se mně do rukou další video z Jemenu, Podívat se můžete níže. Je to s analýzou expertů. Uvidíme tedy, co se z toho vyklube.Čo vybuchlo v Jemene? Obyvatelia sa obávajú, že neutrónová bomba


Jemen 27. mája 2015 (HSP/Foto:You Tube)

Obyvatelia Jemenu na viacerých videách zachytili mimoriadne silný výbuch po leteckých náletoch. Čo vlastne vybuchlo však nie je známe. Obyvatelia sa zľakli, že to bola izraelská neutrónová bomba.Opakuji, buďte klidní, neutrónová bomba to nebyla.


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kaspri Kaspri | 28. května 2015 v 6:48 | Reagovat

Proc pistete, ze to neni neutronova bomba a zaroven pridate vyjadreni odbornika, ktery rika opak?

2 tm tm | Web | 28. května 2015 v 8:36 | Reagovat

Je to z toho důvodu, aby lidé viděli že odborníci nemusejí mít vždy pravdu. Vždyť to píši ve článku, jak tomu je.
tm

3 čučoriedka čučoriedka | 28. května 2015 v 9:46 | Reagovat

Čo by asi tak mohlo v Jemene vybuchnúť ?
To čo straší mocných treba zničiť. Ako sa dívam na svet mám toľko zlosti v sebe. Čo všetko sa deje, prečo ľudia konajú zlo, kvôli čomu sú ochotný obetovať všetko dobro, aby ich prehnité srdce naplnila falošná radosť. Moja bezmocnosť pomôcť mi robí problémy a triezvo uvažovať. Po prečítaní článku Veľtrh Detí ... bol som znechutený, vytočený do nepríčetnosti, zle mi bolo od žalúdka a mnoho iných pocitov kolovalo v mojom tele a v hlave. Mal som silnú potrebu do niečoho udrieť(stena, dvere, hocičo ...) vďaka za sebakontrolu a ovládanie svojich pocitov som nič také neurobil. Bezmocnosť pomôcť je to, čo ma v poslednej dobre trápi najviac. Jeden človek svet nezmení, no viacerí ho usmernia.

4 Ondra Ondra | 28. května 2015 v 20:07 | Reagovat

Vypadá to, že se jednalo o malou neutronovou bombu. Nejde přesně odhadnut jaké škody výbuch v konkrétních podmínkách v okolí způsobí a vzhled odpovídá jadernému výbuchu. Nevidím důvod proč by v tomto případě neměl mít bývalý inspektor IAEA pravdu.

5 proud proud | 28. května 2015 v 21:38 | Reagovat

Odpovez si sam,proc se pouziva neutronova bomba? Aby znicila zivot a zachovala majetek. Atomovka by byla levnejsi a ucelnejsi,paklize chci neco znicit,ale zbytecna.A nevidim typickej "hrib"!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.