Co dělat, když na planetě Zemi dojde k EMP.....

28. května 2015 v 1:54 | prvopodstata tm |  Články

....EMP je Elektro Magnetický Pulz.

Prosím šiřte tento článek kde můžete!!!!!

Když se něco takového na planetě Zemi odehraje, zjistíte to okamžitě. Dojde k tlaku na hrudi každé lidské bytosti po dobu asi 5 sekund. Pro představu uvádím následující. Představte si, že ležíte na podlaze. Někdo Vám dá dřevěnou desku na hruď a pak si na ni stoupne bytost, která má 50-55 kilo. Způsobí to tlak na hrudi, budete po tuto dobu špatně dýchat, nebo se zhruba 5 vteřin nebudete moci nadechnout. Když tohle ucítíte, musí Vám být jasné, že došlo k EMP.

Veškerá elektronika, mobily, televize, počítače a vše co má elektroniku, přestane navždy fungovat. Dále jakékoliv auto, stroje a zařízení s elektrikým zařízením a cívkami je navždy zničeno. Letadla spadnou z nebe, ponorky zůstanou pod vodou, velké zaoceánské parníky na moři, vystřelené atomové rakety nedoletí do cíle a spadnou na zem a svět přestane být zamořen elektromagnetickým smogem. Bude to v podstatě úleva pro lidi na straně jedné, na straně druhé se vrátíme k přírodě.
Před mnoha lety jsem psal podobný článek na osudu.cz. Nemohu ho ale najít.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<Ptáte se nyní správně. A kdo způsobí nebo co způsobí tenhle EMP????? Odpověď je jednoduchá. Kdyby mělo dojít ke třetí světové atomové válce, je tady skupina obyvatel žijící s námi na planetě Zemi, která tomu zamezí. Mají technologie, o kterých se lidem nezdálo. Ochrana proti EMP neexistuje. Jejich technologie nejsou náchylné na EMP, pracují na jiných principech. Systémy, které používá lidstvo, zapůjčené rasou Animus či také Android, jsou nižšího vývojového stupně. Původní obyvatelé mají technologie s diametrální odlišností.

Ptám se Vás. Co budete dělat, až nepůjde elektrický proud ve městech, nepoteče voda, nepůjde plyn, nepojedou vlaky, výtahy atd. atd.
Ve městě člověk nepřežije. Raději ani nedomýšlet. Jedině na venkově. Snad máte rodiče na venkově a budete se tam moci uchýlit. Popřípadě velice dobré známé, kteří Vás tam ubytují. Chaty jsou ideálním místem.

Zajímavý film, dokonce série filmů se objevila v televizi. Ano, ke konci časů lidstva musejí lidem říci pravdu. Řekli Vám ji. Tato scenérie se pravděpodobně odehraje, když lidstvo nebude rozumné a začne, co si nikdo nepřeje. Vystartují rakety s jadernými hlavicemi, které nikdy nedoletí do cíle, ale někde spadnou na zem bez možnosti výbuchu. Bude z nich šrot.

Ptám se Vás. Víte co dělat a jak se po těchto událostech zachovat????? Po několika dnech nebude ve vyrabovaných městech nic k jídlu. Kde si ho obstaráte????
Víte, jak se pěstují brambory????? pšenice???? jak podojit krávu abyste měli mléko, když bude poblíž????? jak si rozdělat oheň, která bylinka pomáhá na ty či ony nemoci???? A mnoho jiného. Nemějte obavu, ke konci Vám řeknu, kde si můžete knihu s těmito návody obstarat. V případě EMP bude mít cenu nevyčíslitelnou. Mladí dávné postupy neznají. Staré generace, které to uměli, pomalu odcházejí do jiných dimenzí (nesprávně řečeno umírají).

Proč si myslíte, že se neustále v zahraničí cvičí s vojáky a policií BLACKOUT. BLACK SWISS, BLACK GERMANY a i v České republice se nacvičuje hromadný výpadek elektrického proudu. Proč asi. Na co se připravují a proč to dělají?????

Podívejte se na film, trailer, který Vám ke konci časů připravili. Neviděli jste ho? Je to jenom krátká ukázka toho, co se asi bude odehrávat. No, nebo může odehrávat. Samozřejmě nikdo si to nepřeje.


Už vidím Vaše dotazy. Nemějte obavu, o atomové elektrárny je jinak postaráno. Nevybuchnou. Všech 10 dílů tohoto filmu běželo, dle slov jednoho známého, tady na nějakém českém televizním kanále.

A jak jsem Vám nakonec Vážení čtenáři slíbil, přikládám krátkou recenzi knihy od Magdaleny Vožické:

Katka:
Do rukou se mi tzv. "náhodou" dostala kniha od paní Magdaleny Vožické s názvem JAK PŘEŽÍT KONEC CIVILIZACE.

Kniha, která popisuje základní znalosti, jak přežít bez elektrické energie, bez mobilních sítí či internetu, tedy znalostí našich babiček a prababiček. Které tyto dovednosti bravůrně zvládali a denně dělali.
Popisuje, jak přežít v co nejlepším zdraví, jak si vyléčit nebo ošetřit nejrůznější nemoci nebo zranění dle znalosti z doby minulé. Jak si zasadit nebo získat základní potraviny. Jsou zde vtipná i velmi vážná témata chovu dobytka a jejich zprácování. Každý si musí vybrat čemu dá přednost, zda chovu zvířat nebo pěstování ovoce a zeleniny.

Dozvíte se, jak jsou nesmírně důležité vitamíny, jak poznat, kdy máte nějakého nedostatek a jak ho získat v těchto nových podmínkách, kdy si prostě nemůžete zajít do obchodu a koupit si vše co potřebujete.

Kniha je napsaná jednoduchým a vtipným způsobem, kde se prolíná praxe s učením se nových věcí. Autor vypráví příběh Jindřicha, který se ve svém životě rozhodl vyměnit svůj pohodlný život, za život na vesnici a na vlastní kůži si zažít, jaké to je se připravit na konec civilizace.

Na konci knihy najdete, úžasné recepty, které se jistě budou každému hodit i v dnešní době.

Po přečtení knihy jsem si uvědomila jednu zásadní věc. Mi všichni v dnešní přetechnizované době vůbec nemáme páru co je to opravdová práce. Žijeme si jako v bavlnce, skoro vše se udělá nějakým zařízením za nás. Hned jsem si uvědomila, jak se máme skvěle, jen to že existuje pračka, která za nás vypere prádlo a mi jenom přijdeme a prádlo pověsíme. Po přečtení kapitoly, jak se dříve pralo prádlo a kolik to dalo práce, opravdu mnohokrát děkuji za to, že někdo pračku vymyslel a zprovoznil.

Děkuji autorce knihy, která přesně, vtipně a pro každého k pochopení napsala knihu, kterou je důležité si zařadit do vaší knihovny, neboť nikdy nevíte, co se kdy přihodí a jestli ji někdy nebudete potřebovat.....


tm dodává: Já osobně moc děkuji touto cestou za vynikající knihu, která pomůže mnoha lidem v budoucnosti a všem ostatním, kteří se snaží podobnou cestou nezištně pomáhat druhým. Narodili jsme se na planetu Zemi, aby jeden druhému v nesnázích pomohl a né abychom šli jeden proti druhému.


A zde máte její webové stránky, JAK PODVRACET SPOTŘEBNÍ CIVILIZACI.

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Milan Milan | E-mail | 28. května 2015 v 6:46 | Reagovat

Díky Tome za informace ktere mají cenu zlata....
Mám kamaráda v Curychu a tenhle Švýcar mi zrovna včera říkal o EMI!
Mluvili jsme spolu o tom a je jasné že si jen málokdo dokáže představit být bez všeho co máš niní pod nosem a dokázat bez toho žít.
Doporučuji nakoupit všem dobrou výbavu do pŕírody!
Zdar Míla

2 levican levican | 28. května 2015 v 7:39 | Reagovat

http://hn.hnonline.sk/svet-120/ako-z-vojnoveho-filmu-africania-utocili-na-hranice-europy-614888

k teme pristahovalcov .... cigani su oproti nim smotanka

3 tm tm | Web | 28. května 2015 v 8:02 | Reagovat

[2]: Děkuji za link na tento článek, hned to zpracuji.
Z včerejší článek, jestli se Vás tento žert dotkl, velice omlouvám. Taky všem, kteří to nevzali s humorem.....
tm

4 Jarka Jarka | E-mail | 28. května 2015 v 8:45 | Reagovat

Bezva článek a děkuji za něj. Je pravda, že na vesnici lidé přežijí. Mě osobně nebude vadit když vše co je spojené a elektronikou a elektrikou přestane fungovat. Já to uvítám. Přeji krásné a klidné dny :)

5 Dana Dana | 28. května 2015 v 9:21 | Reagovat

Proč by ty bytosti měly zastavit jaderný útok , když nechali USA shodit atomovku na Hirošimu a Nagasaki? Jinak já už teď peru část věcí v ruce a pěstuju si několik druhů zeleniny na balkoně v paneláku.

6 dar dar | 28. května 2015 v 9:32 | Reagovat

[4]: "na vesnici lidé přežijí" - ty hladový hordy, co se povalej z měst, budou určitě mírumilovný ;)

7 Sora Sora | E-mail | 28. května 2015 v 9:56 | Reagovat

Houby proti rakovině:
https://www.youtube.com/watch?v=ysVBbzRWIoU

Jak houby zachraňují včely:
https://www.youtube.com/watch?v=GMeIJpUznnM

8 mariankosnac mariankosnac | 28. května 2015 v 10:06 | Reagovat

Problém je že keď nastane pád systému ludia začnú  medzi sebou o všetko bojovať a ak aj budete mať nejakú kravu či sliepku tak vám ju asi nenechajú. Tak si radšej pripravte náradíčko na lov rýb a vtákov. Na vtáky stačí vzduchovka a veľa nábojov ale vtáky chutia odporne takže to až v prípade že už fakt nemáte čo jesť. Knihy o prežití,  treba mať na papieri lebo keď nastane EMP elektronickú knihu nikde neotvoríte.

http://www.uloz.to/10478870/peter-darman-jak-prezit-v-extremnich-podminkach-pdf

http://www.uloz.to/5813018/chlibek-zaskodnik-pdf

http://www.uloz.to/11128432/chlibek-vlkodlak-pdf

SAS: Příručka jak přežít

9 Aronie Aronie | E-mail | 28. května 2015 v 10:15 | Reagovat

Je to krutý,ale již dlouho cítím,že je to jediná možnost jak zachránit planetu a zvířata.Vesmír s námi.......

10 ök ök | 28. května 2015 v 10:35 | Reagovat

To je super nápad, pokusit se něco po letech vysvětlit a udělat při tom zas chybu.

....EMP je Elektro Magnetický Impulz
....EMP je Elektro Magnetický Puls

11 proud proud | 28. května 2015 v 10:39 | Reagovat

[6]:,ironie neni na miste,jak k necemu dojde je ten kdo co nejdriv vypadne z mesta jak bude jasny ze je to dlouhodoby ve vyhode,na hordy bych nemyslel,ale na praci a obranu,k tomu jsou na vsi nejlepsi podminky.Hlavne aby kazdej pochopil,ze zerty pujdou stranou a bude to o cistym preziti a navratu kopnyho PRAVA,zmetci budou viset,nikdo je zivit nebude!

12 blbeček blbeček | 28. května 2015 v 11:25 | Reagovat

[4]:nepřežijí, protože je vyrabují ti, co budou utíkat z měst

13 acidjoe acidjoe | 28. května 2015 v 11:41 | Reagovat

[9]:to není kruté, to je velkorysé a statečné

14 David David | 28. května 2015 v 11:41 | Reagovat

Dokážete si vůbec představit, co po EMP udělají jaderné eletrárny?

Pro představu, tady máte poloměr 80km kolem Temelína:
http://www.freemaptools.com/radius-around-point.htm?clat=49.178785878850945&clng=14.377069473266602&r=80&lc=FFFFFF&lw=1&fc=00FF00

A tady mapu jaderných elektráren ve světě:
http://www.theguardian.com/environment/interactive/2012/mar/08/nuclear-power-plants-world-map

15 Leon Leon | 28. května 2015 v 14:35 | Reagovat

Opravte prosím v článku ty "mi/my". Děkuji.

16 Ajka2 Ajka2 | 28. května 2015 v 17:15 | Reagovat

Hlavní je, vyzbrojit se pořádným strachem a ten pak udělá obrovského nepřítele i třeba z pařezu na palouku...

17 Milena Milena | E-mail | 28. května 2015 v 18:41 | Reagovat

Posilam Martinu Kocianovou, ktera na cr2 o tomto problemu hovorila 26.5. v 18.30 hod
http://www.rozhlas.cz/dvojka/kupredudominulosti/?pos=40&mode=20

18 ML ML | E-mail | 28. května 2015 v 18:56 | Reagovat

Ak dojde k Utoku EMP tak potom to odstaví aj Jadrové elektrárne a samozrejme že to bude další problém .

19 ML ML | E-mail | 28. května 2015 v 19:01 | Reagovat

A tu na videuje skuška takého EPM
http://www.discovery.com/tv-shows/other-shows/videos/future-weapons-emp-bomb/

20 Mirkan Mirkan | E-mail | 29. května 2015 v 6:34 | Reagovat

Pro mne finito :-) mám kardiostimulátor

21 stenly919 stenly919 | 29. května 2015 v 9:40 | Reagovat

Tak na emp jsem připraven. V případě, že k němu dojde, tak zalezu do sklípku s vínem a budu ochutnávat dokud mi ndojde víno :-)

Ale teďkom vážně, možná to bylo právě podvědomé tušení emp, které mě před několika lety přivedlo ke studiu starých řemesel, zejména soustružení dřeva a pletení z proutí a pediku a taky trochu ke tkaní na karetkách. Asi by i pro osattní bylo dobré se aspoň v rámci možností něčím takovým zabývat a něco si zkusit vyrobit, dovednosti v té bobě by mohli mít cenu zlata.

Pro zájemce o takové to amatérské vyrábění bych doporučil třeba tyhle dva blogy, stojí za to se tam aspoň podívat:

http://www.domaci-soustruzeni.cz/

http://www.domaci-vcelarstvi.cz/

http://www.kozeluzstvi.cz/

22 soto soto | 29. května 2015 v 10:09 | Reagovat

[20]: To je v pohodě,  prezila by to jen hrstka lidi. Ti co by zemreli ihned , by na tom byli lip než treba za 3 roky.  Nejhorsi by byla prvni a asi i druha zima. z ČR po dvou zimach  tipuji zbyde petina obyvatel. vetsina k.o. hlady a vraždy.  Zbytečné o tom vubec přemýšlet.byla by to loterie na život. Pokud by situaci ovladli ozbrojene skupiny na nekolik let, bylo by hůř , než v tomto agresivnim kapitalismu. Bez chemie na poli nic neroste. Dobytek ve válce o rohlík chovat nemůžete.  Vsichni budou stihli pohyblivý a budou mit krásné bilé zuby a jestli se budou vice usmivat, snad jo .V chemickach je spousta chemie s nutností odborného dohledu, jinak po letech dojde k únikům , stale větším a to se postará o další zábavu přeživších .

23 Aronie Aronie | 29. května 2015 v 10:16 | Reagovat

[13]:Jo-máte pravdu!a ještě spravedlivé.

24 BED BED | 30. května 2015 v 16:01 | Reagovat

Okrem ľudí zdevastuje to čo zostane ešte živé, sám život.  Rastlinstvo požerie všetko iné rastlinstvo. Ako v šípkovej Ruženke. Lenže princa niet...

25 Aeonsun Aeonsun | E-mail | Web | 31. května 2015 v 11:37 | Reagovat

Velmi děkuji za článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.