Bývalá vysoká funkcionářka World bank: Pozemské finance a náboženství kontroluje mimozemská skupina!

13. května 2015 v 0:55 | prvopodstata tm - převzato OSUD.CZ
O bývalé starší poradkyni Světové banky, Karen Hudesové, bylo poslední dobou dost slyšet, a nedávno řekla něco, co nikdy předtím. Prohlásila, že je na Zemi další druh, který kontroluje peníze a náboženství. Mnoho lidí, kteří zastávali vysoké pozice, ví věci, o kterých se nám ostatním může jen zdát, a tito lidé v posledních letech přicházejí se šokujícími tvrzeními. Například Paul Hellyer, bývalý kanadský ministr národní obrany, prohlásil, že "existují minimálně čtyři známé druhy mimozemšťanů, které navštěvují Zemi tisíce let." Více si můžete přečíst zde.

Dobře si uvědomuji, že jen to, že někdo něco říká, z toho nedělá pravdu, ať už má jakékoli profesní zázemí. Na druhé straně však tvrzení Karen Hudesové souzní s množstvím prastarých historických skutečností a s odhaleními, která se objevují v moderní době a týkají se jiných zvláštních fenoménů, jako jsou UFO, tajné společnosti apod. Když si někdo vybuduje důvěryhodnost jako whistleblower ze Světové banky a pak najednou začne tvrdit takovéto věci, tak je to celkem šok. Ačkoli je pravda, že ve svém rozhovoru zavrhla možnost, že jsou na naší planetě mimozemšťané, s čímž zásadně nesouhlasím. Existuje obrovské množství důkazů, z nichž vyplývá, že tu nejsme sami a že nás opravdu navštěvují.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<


"Tyto země nejsou jednolité, jsou tu síly, které proti té korupci bojují, a jiné síly, jež byly dokonale kooptovány a jejichž způsob jednání je ve vztahu k občanům jejich zemí vlastizrádný. Za touto sítí je jedna skupina, která má nad ní kontrolu, a to Jezuité, a pak jsou tu ještě další skupiny, které jsou ještě nad Jezuity. Jedna z těch skupin je tvořena hominidy, nejsou to přímo lidé. Jsou velmi chytří, nejsou kreativní, ale matematičtí. V předchozí době ledové měli mnohem větší moc. Mají prodloužené lebky, pářením s lidskými ženami může vzniknout potomek, ale ten nebude plodný. Žijeme ve světě tajných společností a různých tajemství a informace, které by měly být veřejné, veřejné nejsou."

Tento citát je z tohoto programu, o tomto tématu začíná Hudesová mluvit kolem 21. minuty. (Ve zmíněném programu se Hudesová odvolává na egyptská vyobrazení osob se zvláštními podlouhlými pokrývkami hlavy, které ve skutečnosti skrývaly lebku zvláštního tvaru. Takovíto humanoidé prý byli viděni na zasedáních bank a ve Vatikánu. Mluví i o zvláštním zařízení, které dokáže lidem do mysli vyslat falešné vzpomínky, typicky na únosy mimozemšťany.)

Karen zastávala ve Světové bance vysokou pozici dvanáct let, než se rozhodla upozornit na korupci, jež v této instituci vládne. Práva vystudovala na Yale a ekonomii na amsterdamské univerzitě. V letech 1980-1985 pracovala v Export-Import Bank a pak v období 1986-2007 na právním oddělení Světové banky. Založila Výbor nevládních organizací úseku mezinárodního práva Americké advokátní komory (ABA) a Výbor pro multilateralismus a odpovědnost mezinárodních organizací americké filiálky Mezinárodní právní organizace.

Tato šokující prohlášení se objevila krátce poté, co si Hudesová získala pozornost jako seriózní whistleblowerka (viz např. tento článek na Osudu.cz), která upozorňovala na probíhající "měnovou válku", na fakt, že Federální rezerva tiskne peníze jak šílená a že pokud budou pokračovat tímto stylem, přestanou ostatní země dolar přijímat. Odhalovala zločinnou korupci, k níž dochází na nejvyšších úrovních finančních institucí. V roce 1999 hovořila o zkorumpovaném převzetí druhé největší filipínské banky. Ukazovala prstem na nezákonné tiché dohody mezi finančními institucemi a různými vládami - a mnohem, mnohem více.

Tady je jedno zajímavé video, kde Hudesová říká dost důležité věci. Než nad jejími slovy mávnete rukou, vzpomeňte si na to, že pro reálnost mnoha podivných jevů mluví četné důkazy, nebo aspoň zkuste být této možnosti otevření.
(V tomto videu Karen Hudesová vypráví, jak si vysloužila vyhazov ze Světové banky, instituce, jež má snižovat světovou chudobu, ale podle mnoha kritiků ji naopak zhoršuje. Hudesová o místo přišla kvůli objevení podvodu s cennými papíry vysoké hodnoty, které si nenechala pro sebe a hlásila je na vyšší místa. Odejita byla navzdory přímluvám z Kongresu. Každý, kdo si ve Světové bance dovolil informovat o neoprávněném nakládání s fin. prostředky, byl podle Hudesové propuštěn. Whistleblowerů zaměřených na Světovou banku je prý celá skupina a její členové jsou z nejrůznějších zemí - tak je korupce rozšířená. "Světová banka je korupcí prolezlá skrz naskrz. Peníze jdou všude možně krom míst, kam jít mají." A nejedná se jen o tuto instituci. Podle Hudesové vlastní valnou většinu světových financí, akcií apod. relativně malá skupina lidí, sdružená ve vedení velkých korporací, která ovládá i světovou politiku a je přesvědčená, že stojí nad zákonem.)

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 V+V V+V | 13. května 2015 v 9:20 | Reagovat

Je to tak a již mnohokrát jsem to psal.Na té špičce pyramidy nesedí člověk.My jaksi sloužíme jiným zájmům,ale pro vesmír jsme důležití.Můžete se bavit s člověkem,ale on to člověk není a vy nic nepoznáte.Máte sice minimální šanci že se vám to stane,ale vše je možné.Nevím přesně kolik druhú entit používá lidské tělo,ale dělají to.A pravdou je,že my zde první nebyli.Když se vcítím do obyčejných lidí vidíte jen pivo,fotbal a televizní výplach.Tak proč se nám ukazovat,či nás nevyužít?Oni se kontaktují,ale vybírají si.Nebo prostě vezmou nějakou ovci pro své zájmy.To je dlouhá debata,kterou asi málo kdo pochopí.

2 4444 4444 | 13. května 2015 v 15:10 | Reagovat

[1]: A velmi zajímavá debata.
Takové setkání s nečlověkem znám, bylo kolikrát jasně poznat že "něco je jinak".  Souhlasím že to z jejich chování není témeř poznat, ale pohled do očí to poví, tak je to. (i další znaky to napoví - např jejich činy)
To poznání mě postupně přimělo k jedné věci-pokud člověk chce, pochopí mnohé, a pravda je že některé věci se obtížně popisují slovy.
Psal jste o obyčejných lidech, kteří čučí na TV výplach, fotbal, atd-inu chléb a hry. Zkusil byste mi odpovědět kolik je tu těch "neobyčejných" ?
děkuji

3 mariankosnac mariankosnac | 13. května 2015 v 18:09 | Reagovat

Akurát dnes sa mi snívalo že som zistil, že medzi nami sú mimozemšťania, nijak sa nelíšili od ľudí len oči ich prezrádzali. A mal som pocit že sú zlí. Zvláštna synchronicita že sa mi to snívalo a hneď sa o tom píše tu na blogu.

4 V+V V+V | 13. května 2015 v 20:31 | Reagovat

[2]: Máte pravdu.Jde to poznat podle očí,barvou pod očima,ale také se můžete splést.Dokonce i démon může mít lidskou podobu.Ten má černé pod očima a vy by jste ho jistě poznala.Pojem neobyčejný je zavádějící.Pokud myslíte lidí-jsou,pokud ty druhé-počet nevím/neptal jsem se.Upírů je taky hodně druhů,patří sem a nevíme o nich.Vždyd se to na Zemi jen hemží a prolíná vším možným a Člověk je stále slepý.Je možné projít zrcadlem?Ano".Podívat se jinam?Ano.To je snad na knihu"".

5 vajgl vajgl | 13. května 2015 v 23:39 | Reagovat

[2]:RE:4444: "prý pohled do očí" - ja říkám, že nejen toto, ale i lhaní, až se práší, je příznakem mimo....., a u některých jedinců, (třeba můj švagr) se vůbec nehnou víčka.Pohled meravej,chladnej, jako zmije, on vůbec neklipne očima. Až by se člověk lekl.Ale jeho žena, tedy moje sestra, tvrdí, že ona si už tohle zvykla. Jí tak nepřipadá.Prý ho zná už od svatby.
Ptal jsem se jí: jo, ale před svatbou mohl být úplně jinej, pozemskej. Jeho matka je moc stará a se mnou se nechce bavit, prej moc šťourám.

6 4444 4444 | 14. května 2015 v 11:43 | Reagovat

[4]:
To ano, je tu tolik entit, že kniha možná i málo :-) ono záleží co vše byste o nich chtěl popsat.
Postupným zkoumáním mohu jen potvrdit slova vyřčená už cca před 10 lety, že "okamžité procitnutí" či uvidění toho všeho pro nepřipravené jedince tu na Zemi by způsobilo jejich okamžité zbláznění, přinejmenším.
Některé z nich - jejich cíle, život vlastně i popsala Anastasia v 10 svazcích co napsal Vladimir Megre.

7 4444 4444 | 14. května 2015 v 11:49 | Reagovat

[4]: A přijde mi, že tu na Midgard Zemi jsme možno nebyli první jak píšete (což ale nevím? jak to víte, jste si jistá/ý?), ale rozhodně jsme tu doma, my Slované a Árijci, vždyť i ten název kontinentu Da´Arie ...

8 V+V V+V | 14. května 2015 v 15:46 | Reagovat

[7]: To ale píšete o období po výstavbě pyramid,které si pouze Egyptané přivlastnili,nebot je fascinovali.Načrtli pár obrázků,udělali pohřebiště a bylo.Je zajímavé že původ Člověka je jaksi tajný i pro ty,kteří vědí.Kdysi byly světy propojeny a někdo to vše prostě zavřel.Je to jednoduché a zároven nepochopitelné.Já si myslím,že si za to člověk mohl sám,protože jiné druhy chtěly Světy oddělit.Propojení nefungovalo a my dnes nic nejsme schopni vidět.To je ale hodně a hodně staré období.Vždyt podobných etap života na Zemi,bylo několik.

9 Anidea Anidea | E-mail | Web | 14. května 2015 v 19:05 | Reagovat

Pokud někdo tvrdí, že jsme jediní inteligentní tvorové (přece jen myslím homo sapiens), pak je stejně zabedněný jako středovecí učenci a jejich geocentrismus. Ale jedna věci mi není jasná - egyptští vládci a spol. se svým "nelidským" původem chlubili, pak ale tato rasa někam zalezla a tahá za nitky z pozadí. A stalo se už dávno. Proč nevládnou otevřeně jako kdysi? K té korupci - to je těžké. Ráda bych si myslela, že kdybych se dostala do vysoké funkce spojené s mocí a kontrolu velkých objemů peněz, že budu jen sloužit a prosazovat dobro. Ale kdo ví... Možná je to základní vlastnost člověka si urvat, co může a moc zneužít. Jen ti nejvyjímečnější to zvládnou správně.
P.S. Nemá ta paní Hudesová nějak šišatou hlavu? Třeba nějak namíchla své bratry...

10 4444 4444 | 14. května 2015 v 23:25 | Reagovat

[8]: Pravdou je, že člověk je dokonalá vesmírná bytost která vlastní všechny energie ve Vesmíru.
Hodnotit, kdo za co může neumím i když část mého já by asi i chtělo jenže nemožu toto psát když si tím nejsu jistý, chápete.
Co je mi známo, ve skutečnosti rozumné bytosti podobné současnému člověku se poprvé objevily cca před více než  500 miliony roků.
Je tu předpoklad, že indické zdroje hovoří o tom, že na naší Zemi existovalo 22 civilizací, hovořit o všech těchto civilizacích je v současné době už však asi nemožné.
Slovanské zdroje hovoří, že osídlení zemí naší sluneční soustavy začalo před mnoha miliony roků a probíhalo v několika etapách.
..
Ano propojení světů to mě velmi zajímá, v současné době to vypadá že by opět mohlo k propojení světů dojít, vždyť jsme od 2012 už "jinde", všichni temní dostali termín odchodu právě ke konci tohoto roku a pokud zde zůstali, spáleni budou v ohni a velmi brzy, snad již za našeho současného života, možná už zanedlouho.

11 4444 4444 | 14. května 2015 v 23:32 | Reagovat

Ještě k člověku - protože vlastní z prvopodstaty všechny energie Vesmíru, záleží na něm, JAK se rozhodne, a které vlastně bude využívat, na kterou stranu se přidá.
Netvrdím že jsme jediní inteligentní tvorové ve Vesmíru, ale zároveň tvrdím že ČLOVĚK je jediný ve Vesmíru, který vlastní všechny Vesmírné energie, všechny.
A to je zdá se jeden z hlavních důvodů, proč to "někomu" tolik leží v žaludku a proč pořádá na Slovany a Árijce takové masakry,
vždyť když se zamyslím je v tom jen jejich prostá Závist, že tyto Entity nedovedly zatím Bytost srovnatelnou  s Člověkem NIKDE vytvořit....
A když vytvořili, vždy něco chybělo...

a to je sejří  a moc :-) a proto se rozhodly zničit ČLOVĚKA jenže to si vzaly příliš velké sousto.

12 4444 4444 | 14. května 2015 v 23:35 | Reagovat

[9]: Peníze jsou zlo.
Proč byste měla vládnout penězi, to z Vás lepší ženu neudělá.
Ne není to základní vlastost člověka, to je omyl. Člověk ke svému životu peníze nepotřebuje, a to vůbec. Vždyt to jsou jen nicotné barevné papírky které nemají žádnou skutečnou hodnotu a kdosi kdysi řekl, že jakmile toto lidé pochopí, okamžitě dojde k velkým změnám tu na Zemi a to obrovským změnám.
A ty už jsou na spadnutí, těšme se, samo se to však neudělá.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.