Banky - Peníze - Trhy - RODNÝ LIST.....

25. května 2015 v 11:27 | prvopodstata tm |  Symbolika
....pro všechny, kteří se mají zájem dozvědět jak všechno funguje, SAMOZŘEJMĚ VŠE V SYMBOLICE, můžete nahlédnout na krátký film, kde se Vám to vysvětluje. Je nutné si zapnout slovenské titulky.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Josef Josef | 25. května 2015 v 16:39 | Reagovat

Tady si dovolím citovat proroctví z Bible ,které k tomuto videu sedí jak ulité .... (medvěd- Persie,,,pardus-Řecko Alexandra Velikého,,,lev-Babylon)
Nu všecka tato okultní vědění jsou obsažena v šelmě (dneštní katolicizmus) vystupující z moře .........(nohy medvětí ,ústa lvová apodobně) Však se běžte podívat do kostelů a bank a podobně. Ty loga a symboly jsou všude. Ten pán ví co kolem toho říká. A lidé kolem jsou jak spící růženky...:-(
Je to Kniha Zjevení kap.13
1 I viděl jsem šelmu vystupující z moře, kteráž měla sedm hlav a deset rohů. A na rozích jejích deset korun, a na hlavách jejích jméno rouhání.
2 Byla pak šelma ta, kterouž jsem viděl, podobná pardovi, a nohy její jako nedvědí, a ústa její jako ústa lvová. I dal jí drak sílu svou, a trůn svůj, a moc velikou.
3 A viděl jsem, ano jedna z hlav jejích jako zbitá byla až na smrt, ale rána její smrtelná uzdravena jest. Tedy divivši se všecka země, šla za tou šelmou.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.