Agentka FBI předala Rusku dokumenty o hrozící falešné vlajce, válce a povstání v USA .....

8. května 2015 v 19:54 | prvopodstata tm - převzato orgonet |  Články

....konečně to mají i ti nevěřící tomáši před očima, co je na planetě Zemi připraveno. Těchto dezertérů bude v řadách celého systému nespočetně mnoho."Odpadlá" americká agentka FBI předala Rusku dokumenty NSA o hrozícím inscenovaném incidentu, válce a povstání v USA
http://www.whatdoesitmean.com/index1867.htm
May 7, 2015
Sorcha Faal a její západní přispěvatelé
Překlad: Orgonet


Renegátská americká špiónka, která varovala Rusko před válkou, byla uvržena Obamou do psychiatrické nemocnice.

Ruská Zahraniční výzvědná služba SVR dnes oznámila ve zprávě pro vnitřní potřeby Kremlu, že na velvyslanectví Ruské federace ve Washingtonu D.C. přišla minulý týden "renegátská" americká špionka a předala dokumentaci, která dle ní dokazuje, že USA mají v úmyslu zahájit masívní globální válku. Zanedlouho byla bez práva na komunikaci umístěna na tajný rozkaz prezidenta Obamy do psychiatrické nemocnice.Podle této zprávy agentka FBI jménem Tunisia Davis přišla do Archívu velvyslanectví Ruské federace (na Wisconsin Avenue, NW, Washington D.C.), představila se hlavnímu kancléři jako vnitřní domácí zpravodajská agentka Spojených států, a informovala, že Obamův režim plánuje "bezprostřední incident pod falešnou vlajkou" za účelem vyprovokování globální války a masového povstání uvnitř Ameriky. Předala kancléři "rozsáhlý" balík dokumentů NSA dokazujících její tvrzení, a poté odešla bez dalšího komentáře.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<http://www.thebaynet.com/news/former-fbi-agent-charged-after-incident-at-cias-gate.html

Jak zpráva dále uvádí, významné je, že SVR již dlouho věděla o skrytých aktivitách Davisové ve FBI od roku 2004 … což je organizace, kterou Americká unie pro občanské svobody (ACLU) v r. 2013 označila jako "tajnou domácí výzvědnou agenturu", vyznačující se spíše týráním občanů než skutečným řešením či předcházením aktům týrání občanů USA.

V roce 2010, jak dále pokračuje zpráva, se Davisová stala "externí agentkou" FBI, což jí umožňovalo provádět domácí "akce", které se zejména soustředily kolem domácích dissidentů, shodujících se s její "vymyšlenou osobností" rebelantské agentky proti Obamovu režimu, kterou volně vystavovala na své facebookové stránce.

Když Davisová 30. dubna opustila Archív velvyslanectví Ruské federace, americké mediální zdroje uvádějí, že byla následně zatčena před hlavní budovou CIA a byla obviněna z pokusu zmocnit se zbraně policejního důstojníka a z pokusu vyhodit do vzduchu hlavní budovu této zpravodajské agentury.

Podle amerických zpráv o zatčení Davisové místopřísežné prohlášení vyšetřovatelů CIA praví, že odpoledne 30. dubna přijela před hlavní bránu budovy CIA a projela kolem policisty, který se ji pokusil zastavit. Další policista jí musel fyzicky vstoupit do cesty, aby zastavil její auto. Davisová byla vzata do vazby. Krátce poté, jak řekli vyšetřovatelé CIA, se pokusila sáhnout po policistově zbrani. Davisová to popřela, ale vyšetřovatel řekl, že později vyhrožovala, že příslušníky CIA zastřelí a agenturu vyhodí do vzduchu.

Jak rovněž pravili vyšetřovatelé CIA v místopřísežném prohlášení, týž den předtím se pokusila dostat i do NSA. Tito vyšetřovatelé řekli, že Davisová řekla policii NSA, že "chtěla vědět, co budou dělat, když se tam dostane." Dále záznam amerického soudu říká, že vstup do NSA nebyl Davisové 30. 4. umožněn. Praví se tam rovněž, že Davisová řekla policistům NSA o plánu testování bezpečnosti v CIA, a ti vydali policii rozkaz "k pohotovosti".

Jak uvádí ruská zpráva ohledně těchto "komických aktivit" vysoce kvalifikované agentky domácí rozvědky FBI Davisové, je "nade vší pochyby", že k její vazbě a zatčení došlo výhradně kvůli jejímu kontaktu s Ruskou federací těsně předtím, než přišla do CIA.

Horší však je, jak zpráva uvádí, že Davisové bylo upřeno její americkou ústavou zaručené právo, aby se mohla osobně dostavit k soudu a vyslechnout ono "absurdní" obvinění. Jak uvedl soudce, jedná prý nevhodně a nespolupracuje, a bylo by třeba užít síly, aby bylo možno ji dostat z její vazby v Alexandrii, Virgínie, do soudní místnosti.

Takže, namísto aby se Davisová mohla dostat k soudu, kde by nepochybně řekla pravdu o tom, co se jí stalo, byla okamžitě umístěna do psychiatrické nemocnice americké federální vlády … což bylo dle ruských expertů SVR možné učinit pouze na výslovný rozkaz presidenta Obamy, který na rozdíl od amerických soudců může, kdykoliv se mu zachce, zrušit ústavní práva kteréhokoli americkéhoobčana tím, že ho nazve teroristou.

Pokud jde o obsah "rozsáhlého" balíku dokumentů NSA, který Davisová "svěřila" 30. dubna Ruské federaci, aby dokázala své tvrzení, že Obamův režim plánuje globální válku a masové povstání v USA, jak dále ve své zprávě uvádí SVR, Spojené státy 1. května požádaly o jeho okamžité navrácení.

Dále zpráva uvádí, že když Ruská federace odpověděla 2. května Obamovu režimu, že všechny dokumenty jí "svěřené" Davisovou budou vráceny, až jim Amerika poskytne detailní seznam toho, co měla, jako důkaz přesného vlastnictví … Spojené státy odmítly.

Zpráva končí tím, že je ještě více udivující, že o 3 dny později, 5. května, NATO náhle oznámilo, že zavedlo přímou linku vojenského spojení s Ruskou federací, aby projednalo veškeré záležitosti, které je třeba v době vzrůstajícího napětí mezi Západem a Ruskem http://sputniknews.com/military/20150503/1021666519.html .

(Poznámka: Další zpráva o dokumentech NSA poskytnutých Davisovou Ruské federaci bude následovat.)


May 7, 2015 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sys Sys | 8. května 2015 v 20:08 | Reagovat

Odpověď a výzva čs vojáků v záloze na válčné štvaní NATO:
https://www.youtube.com/watch?v=l7vT_pM5BuE

2 sibolet sibolet | 8. května 2015 v 20:15 | Reagovat

http://www.uloz.to/xaEzTSu/svobodne-sireni-kopie-mp3

3 sv. sv. | 9. května 2015 v 3:21 | Reagovat

[2]: to je výborné, je poznat kvalita

4 Jarin Jarin | E-mail | 11. května 2015 v 8:41 | Reagovat

Je nadmíru jasné,že Ušáci/Amíci/se chystají zinscenovat provokaci vůči RF,zkušenosti načerpali dost od bývalých nacistů,takže v budoucnu se máme s našim milovaným,bratrským Velkým Strejčkem Samem fakt na co těšit!!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.