20.05.2015 okénko marného.....

20. května 2015 v 0:55 | prvopodstata tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno středa 20.05.2015 07:542) Článek jsem kdysi napsal pro OSUD.CZ.....

.... a pro jeho důležitost uvádím dnes na prvopodstatě.....

Možná je dnes důležitější než kdykoliv jindy.

Vážení přátelé marného okénka. No vlastně dnes už okénka strašidýlka marného. Jak vidím, máte dotazy typu odkud se berou data a jak k nim přijít. Ano ezoterika je jiná, než si myslíte. Vše začíná narozením dítěte a jeho cestou po planetě zemi. Pro členy osudu, kteří skutečně mají pravý nefalšovaný zájem se něco dozvědět a dostat se věcem blíže, bych jako první doporučil se podívat na článek, který jsem zde mnohokráte uváděl a opakoval. Mé setkání s Indigovou dívenkou.
Bylo by dobré si uvědomit, že při narození máte ta správná data naprogramovaná v přijímači zvaném mozek. Ten je bere z morfogenetických polí vesmíru. Nikdo Vám je nemůže ukrást. Domestifikací Vás, v jakékoliv škole, odnaučí používat pravou část mozku, tu intuitivní a lidé se pak soustředí na levou, která patří do koše, nebo přinejmenším je potřebná jen pro bioroboty. To kde se lidstvo dnes nachází, je stav vědomí levé hemisféry. Zotročení lidstva vede právě přes levou hemisféru.
Mnoho z Vás se ptá, jak se dostat zpět na správnou cestu. Cestu, která vede právě ke konstruktivnímu cíli.
Odpověď je jednoduchá. Je nutné začít u základů, které máte naprogramovány od přírody ve svém příjímači zvaném mozek. Doposud ho má většina z Vás přeprogramovaný a nemůže se naladit na tu správnou REZONANČNÍ FREKVENCI. Co tedy dělat?
Lidstvo bylo naučeno používat zavádějící slova a programy. Tím zavádí i mozek na scestí.
Vědma v MATRIXU řekla NEOVI: ,,Staré programy jdou do vyhnanství." Tam půjdou i Vaše zastaralé nepotřebné programy pro Vaši bytost. Správné budou nastoleny.


Budete se divit ale vše začíná u těch nejjednodušších zákonitostí. Máte ze školy naprogramováno ve svém mozku, že pozitivní je právě to dobré a negativní je právě to špatné. Ve skutečnosti je tomu přesně naopak. Příroda nám to ukázala.
Používat slova konstruktivní a destruktivní. Jsou jasná a nejsou zavádějící.
Vesmír má jenom jednu energii. V dualitě se ale dělí na dvě. Příliš mnoho energie škodí, příliš málo taky. Energie tvořivá je konstruktivní znamení (mínus), pravotočivá. Na vysvětlenou: staré civilizace používaly místo mínus kruh a znamení nekonečna. Kruh začíná a zase končí ve stejném místě, kde začal. (Třeba zrození dítěte).
Destruktivní energie je energií levotočivou a označení plus +. Ze středu jdou energie právě do všech stran, třeba jako při explozi. Vysává tedy jakýkoliv kříž z lidských těl energii???? Odpověď je ano. Jsou to rezonátory, o kterých lidé toho moc nevědí.
Jestliže jakákoliv ezoterická kniha používá právě slova pozitivní jako to dobré a negativní jako to špatné, je zbytečné ji číst dále. Psal ji někdo, kdo nemá ponětí o světě. Vše má naučeno a papouškuje naučené "báje". Je to ztráta času a energie.
Pamatujte, vše máte v sobě. To znamená naladit se jednoduchostí na základy, chodit do přírody a všímat si jednoduchostí a hlavně je pochopit. Pomoci mozku otevřít ty správné kanály. Pak to jde rychle.
Podívejte se na vynikajícího vědce, který se jmenoval Schauberger. Byl to Rakušák. Vše pochopil, když chodil do přírody a nic se neučil z knih. Objevil pohon údajně neexistujících UFO a sám ho sestrojil. Patentované vynálezy, (je jich mnoho) a jeho metody jsou ještě dnes nedostupné. Jeho motto bylo:
POZOROVAT PŘÍRODU, POCHOPIT PŘÍRODU, OKOPÍROVAT A SESTROJIT NA TĚCHTO ZÁKLADECH ZAŘÍZENÍ.
Pro první krok je třeba si uvědomit řečené. Začít komunikovat se svým mozkem tím správným způsobem a směrem. Jakmile pootevřete vrátka, budou k Vám postupně proudit nové, konstruktivní, nejen myšlenky, ale také energie. Svět se Vám bude zdát jiný a lepší.
Když budete věřit na dévy stromů, můžete po čase s dévy komunikovat. Je nutné ale věřit, že jsou. Nedělejte něco, čemu nevěříte. Proto doporučuji všem začátečníkům, kteří se mají zájem dostat na platformu fascinace nehmatatelného, podívat se na film, kde je Vám mnoho řečeno. Aluška ho právě pro Vás za tímto účelem natočila ZDE.
Daným postupem se sami budete dostávat dále a dále a najednou zjistíte, že se Vám otevřely ty či ony schopnosti, o kterých jste vůbec nic nevěděli. Je nutné ale začít. Nebát se toho.
Jak neustále říkám: vše najdete v sobě. Tímto postupným objevováním se Vám otevře svět fascinací nehmatatelného.
Při posledním rozhovoru se zmíněnou indigovou dívenkou, jsem měl velice konstruktivní pocit. Řekla mně zajímavou větu:
Lidé se už rozdělili. Zbytečné někoho přesvědčovat. Kdo měl zájem pochopit, pochopil. Dávej energii tam, kde bude rezonovat.
Tímto ji také mnohokráte děkuji a jsem vděčen, že ji mohu kdykoliv navštívit.
Prosím popřemýšlejte o psaném a zkuste jít cestou konstruktivních cestiček lesem. Zde najdete všichni to, co hledáte…..
Nejlepší relaxace je v lese a v tichosti hovořit s dévy stromů. Nebo sedět u potůčku a přemýšlet. Když budete už hodně daleko, na položené otázky dostanete sami ty správné odpovědi…..
Děkuji mnohokráte za věnovaný čas a energii, kterou jste vydali na přečtení tohoto článku.

1) Bylo by dobré si připomenout.....

....jedno z dalších varování a nejen varování ale také vysoce konstruktivní předpovědi mistra Nostradama.Ano, asi se divíte, ale mistr Nostradamus měl na rok 2015 i konstruktivní VIZE. Obrázek řekne víc než milión slov.....Ptáte se určitě jaké, že ano????? Asi jste z obrázku pochopili....

Je velice konstruktivní a byl bych rád, kdyby se toto přání splnilo. No nevím, jestli si ho vůbec mnozí lidé zaslouží.

Mistr Nostradamus předpověděl, že v roce 2015 by měly padnout veškeré dorozumívací bariéry nejen u lidí, ale mezi lidmi a zvířaty. Měli byste možnost telepaticky hovořit se zvířaty a zvířata s Vámi.

Myslím si, že by skoro všichni lidé začali být vegetariány. Pravděpodobně by žádný řezník nedokázal zabít krávu ani prase či jakýkoliv jiné druh zvířete. Neumím si představit, kdyby řezník věděl, co mu zvíře před porážkou říká a naznačuje, měl odvahu ho zabít. Uvidíme jestli se předpověď splní.Další proroctví na 28.05.2015 je méně příznivé.Samozřejmě jsou známá jeho proroctví ohledně světové války, přírodních katastrof a jiného. V SAKRAMENTU, příznivci Nostradámových předpovědí jsou si jisti, že 28.05.2015 bude zničující zemětřesení o síle 9,8 Richterovy skály na pacifickém pobřeží. Supervulkán pod Yellowstone-Nationalpark (Wyoming) má začít chrlit lávu a dojit k superexplozi.

tm dodává, dle posledních zpráv v Yellowstonském parku není ani jedno zvíře, všechna utekla a pod zemí to hodně vře.

Bude to údajně v době nepříznivé konstalace venuše a merkuru a ten je právě 28.05.2015.

Vzhledem k tomu, že příznivci jeho předpovědí nevědí, jestli se jedná o data v grgoriánském kalendáři nebo juliánském kalendáři, tak by mohlo být zemětřesení posunuto až do 13.06.2015. Dokonce ani v roce si nejsou jisti, jestli to bude rok 2015 nebo až 2019.

Nechme se překvapit.
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Robo Robo | E-mail | 20. května 2015 v 7:29 | Reagovat

Tomáši, článok o indigovom dievčaťu je dostupný iba platiacim čitateľom na osude..

2 marcela marcela | 20. května 2015 v 8:00 | Reagovat

[1]:
:-) http://karolinaloskotova.blog.cz/1101/me-setkani-s-indigovou-divenkou-autor-tomas-marny

3 tm tm | Web | 20. května 2015 v 8:02 | Reagovat

[1]: Dobré ráno robo, sjednal jsem okamžitě nápravu a mnohokráte děkuji za upozornění.
tm

4 Jan Jan | 20. května 2015 v 8:32 | Reagovat

...k těm používaným slovům pozitivní a negativní-chápu a co říkáte na "sedět u potůčku a přemýšlet-ve slově  pře-mýšlet,co to znamená?,že se přete s myšlením,zajímavé,tak asi tak slova...

5 ŽeruHmyz ŽeruHmyz | Web | 20. května 2015 v 13:10 | Reagovat

Aby něco vzniklo, musí nejprve dojít k pohybu, jenž je podmíněn kontaktem. Na počátku mohla existence kontaktovat pouze sebe sama, tudíž existuje sama v sobě ("v-sobě-to", "v-sobě-systém") - nějakým způsobem si sama sebe uvědomuje (reflektuje, zrcadlí sebe sama). Realita tudíž (logicky, vynuceně) funguje na zpětnovazebním principu sebe si vědomého vědomí, vytvářejícím nekonečný proud energie. Tento princip se energeticky projevuje jako orb, technicky jako torus. Energie proudí nejprve zevnitř ven a přes póly se zase vrací zpět. Je to neustálá obousměrná synchronizovaná cirkulace (pulz, vibrace, rotace...). Běží to zároveň posměrně i protisměrně. Jeden proud se manifestuje pravohemisférově = živlová inteligence (celek jako nerozdělená jednota - duše/duch, cítění, intuice), druhý levohemisférově = stavová inteligence (celek jako souhrn částí - mysl, myšlení, paměť...). Realita (bytost, existence) reflektuje sebe sama, což se projevuje zároveň jako světlo (proudění energie) a zároveň jako uvědomění - viz slovo reflektor. Jediný problém je asynchronita, nevyváženost - důsledek rozdělování. *** Ještě k tomu pozitivní a negativní: to platí úplně jinak fyzicky (fyzikálně) a úplně jinak metafyzicky. Negativní náboj částice může být samozřejmě konstruktivní, jelikož zde nehraje roli faktor duše. Ale metafyzicky negativní = prostě záporný, pozitivní = kladný.

6 Aeonsun Aeonsun | E-mail | Web | 21. května 2015 v 7:22 | Reagovat

Já nechcu zasytečné přispívat Ale ta indigová dívenka. Teď už docela krásná holka. Více o takových. Prosím

7 Ká | E-mail | 21. května 2015 v 8:03 | Reagovat

S tím pozitivním a negativním to nebude takové jednoduché - jsou to slova, ale každý si pod tím může představit něco jiného - třeba: dobré a špatné, plus a mínus, kladný-záporný, žádoucí-nežádoucí a podobně. V dnešní době jen málo lidí přemýšlí o skutečném významu slov, proto jsou používány protikladná spojení jako hrozně dobré místo velmi dobré, strašně krásné místo velice krásné. A tak by se dalo pokračovat. Proto si myslím, že se nedá hodit do pytle že je špatné, když někdo řekne že je to pozitivní (nesmí to být ale politik :-))) - v dnešní době 99% lidí tímto myslí dobré, konstruktivní ...

8 Slovíčkař Slovíčkař | 21. května 2015 v 22:12 | Reagovat

Děkuji TM za objasnění pozitivní, negativní, já ještě dodávám další slova, která lidé používají, jenže destruktivně ovlivňují tvorbu jejich reality. Protože každý člověk svým obsahem myslí, obsahem slov tvoří svou realitu. Ale to jistě každý ví. Takže věděli jste co znamenají tato slovíčka, kterou lidé často používají ?
1# Zamyslit se : Je to něco co je za myslí tedy za- mysl.  Tedy pokud někomu řeknu, že se musí nad tím zamyslet, je to o tom, že by člověk měl být postavený za myslí, jenže to nejde, protože člověk nemůže existovat za svou myslí.
2# Přemýšlet : Je o tom, že člověk je ve při s myslí. tedy pře se s myšlením, když člověk o něčem přemýšlí, nemůže být v klidu, protože se pře, a to je boj, není možné bojovat s myšlením a s myšlenkami, je to jako plavat proti proudu.
3# Nepoužívat ve větných konstrukcích slova jako strašný, hrozný, děsný, protože si tím vytváříte destrukci v realitě, pokud říkáte často " je to strašné - přitahujete si strach ",  Hrozné - přitahujete si hrůzu atd.  
4# Úspěch -  tohle nepoužívejte, neříkejte, že by ste měli být úspěšní, protože úspěch znamená spěchat, spěch, takže já říkám, chcete mít úspěch, tak spěchejte do hrobu :-)
5# Zloděj -  pokud často používáte ve svých slovních vyjádření slovo zloděj, pak vězte, že si tímto slovem vytváříte destruktivní realitu. Pokud budete říkat zloděj tak to slovo znamená, zlo a děj, tedy budete si přitahovět zlý děj nebo děj obsahující zlo.
Slovo tvoří a slovo má kouzelnou moc. Kdo porozumí slovům, může si vytvářet realitu ze slov aniž by hnul prstem :-)
6# Jednoduchý, jednoduchost - Ano, to slovo znamená,jeden duch, jednoho ducha. Proto má tak dobrou vibraci.
7# PUTIN - z angličtiny PUT IN - Vložit.

9 soto soto | 22. května 2015 v 8:42 | Reagovat

Jako za pozitivni a negativni je bud hodnoceni stavu energie nebo hodnoceni udalosti.
Lidi často maji sklon hodnotit hezké události jako pozitivní a dostavaji se tak snadno do pastí. Takze stále znovu budou skakat na hezka slova a sliby at politiků , partnerů , obchodnich partnerů, nebo třeba rodičů.... Důvod je jednoduchý,  neví co bude za 5 minut ani co bude za týden ani za 5 ani 50 ani 500 ani 5000000.... let. Takže vysoce hodnotí např.  svatbu a netuší, že budou brečet a za 6 let se vztekek a hořkostí se rozvádět u "nezaujateho" soudu...... Jeden Indicky příběh volně : Jeden mladik byl nestastny že se jeho kůň zranila musel ho do sve vesnice dovezt pěšky, ale tim ze se zpozdil, nebyl odveden na vojnu protoze nebyl pritomen pri verbovani novych rekrutu a tak se moc radoval. Pri praci si však pozdeji zlomil nohu a mezi tim se vratili vsichni jeho sousede z vojny a zivi a zdraví,  zatimco on se ještě zotavoval.... nelze proto hodnotit jednoznacně ,co je dobré a zle, protoze se to rado rychle obrací.

Kladný a záporný z hlediska popisu en. stavu je nejlepe opet vysvetleno na vychodě. Jedna se o jang + a jin - a mezi temito stavy je vítr jako prudka změna,  pak zem jako spíše jang tedy plus a pak kov , ktery jeli vice jinovy je to lepsi jang plus ho ničí, což je nejlepe vidět, když se z katody jako vodiče uvolňuje pri elektrolyze material a katoda mizí.

10 Aman Aman | 22. května 2015 v 8:48 | Reagovat

Tome,jesli Vám můžu tykat. Skvělý  článek, který mi mluví z duše.

11 tm tm | Web | 22. května 2015 v 10:27 | Reagovat

[10]: Klidně můžete, tykal jsem si s lidmi po celém světě.

tm

12 marcela marcela | 23. května 2015 v 20:55 | Reagovat

[8]:
...Slovíčkáři
a slovo "kouzlo" ?,kou - ??? zlo. za případné osvětlení děkuji.

13 avatar avatar | 1. června 2015 v 17:21 | Reagovat

Rada bych se zeptala tm na jednu z Nostradamovych predpovedi: Humans Rising From The Grave(Lide povstanou z hrobu). Lze to pochopit dualne, jelikoz v dualite ted zijeme. Chapete to tak, ze lide se probudi a povstanou nebo se probudi mrtvi z hrobu a budemem tu mit zombieland (i zivi maji v sobe nanotechnologie preci dostatek)? Jak to vnimate?

14 andrej andrej | E-mail | 5. července 2015 v 22:09 | Reagovat

Tie obrázky sú z filmu od Gregory Colberta: Ashes and Snow. Nádherná filmová poézia: https://gregorycolbert.com/ashes-and-snow-films.php  
(Viď i "Feather to Fire - Short film "haiku")

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.