1) Zařadíme do prvopodstaty rubriku zdraví.....

25. května 2015 v 0:54 | prvopodstata tm |  Zdraví
....protože EU zakazuje všem výrobcům alternativních bylinkových preparátů říkat na co jsou dobré a na co se mohou použít. Je to ABSURDUM AD ABSURDUM. Tyhle výmysly choroboplodných mozků za naše peníze je perverze půr. Proto se budu snažit každý den či ob den dát na prvopodstatu rady, jak a co se dá alternativně poopravit.

Začneme tedy článkem Jiřího Kuchaře a Josefa Jonáše o výrobě přírodních léčiv.

Recepty Jiřího Kuchaře a Josefa Jonáše na výrobu přírodních léči.


Martina Kociánová si do pořadu Kupředu do minulosti pozvala MUDr. Josefa Jonáše a Ing. Jiřího Kuchaře. Mluvili o síle přírodních antibiotik. Pro naše posluchače tu máme doplnění v podobě několika receptů.
Josef Jonáš zmínil, že hlavní problém syntetického antibiotika je ten, že jde o látku, která je pro organismus zcela cizí. To znamená, že se s ní organismus musí vyrovnávat a mnohdy se nevyrovná. Což má různé následky.
Zkuste si tedy vyrobit vlastní přírodní léčiva.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<


Olejový extrakt z levandule se připraví z usušených květů, kterými se zaplní láhev, zalije se olivovým olejem a uloží na tři týdny za občasného protřepání na teplé místo. Scedí se a nalije do neprůhledné lahve. Je to vynikající prostředek k masážím všeho druhu. Levandule má antibiotické, antiseptické a uklidňující účinky a povzbuzuje slinivku břišní při tvorbě enzymů. Levandulový extrakt, přidaný například do koupele nebo vmasírovaný do kůže, je vynikající při regulaci krevního oběhu, čistí pleť při vyrážkách, ekzémech a akné.

Levandule květ.

Extrakt ze saturejky se připraví ze sušené drogy a padesátiprocentního lihu v poměru 1 : 5. Po dobu dvou týdnů se za občasného protřepání nechá macerovat v tmavé láhvi, potom se přecedí a uloží v ledničce. Tinkturu je možné užívat preventivně v množství třikrát denně deset kapek nebo při akutních stavech třikrát denně až třicet kapek. Saturejka celkově posiluje imunitu, má antibakteriální a antimykotické účinky zejména při zánětech a hojení ran. Byly dokonce zaznamenány velice dobré účinky i při pásovém oparu.


Papájová šťáva je v Jižní Americe takřka univerzálním domácím lékem při všech druzích otrav způsobených jedovatými hady a štíry. Celkově detoxikuje, posiluje imunitu a má antimykotické působení.Po bodnutí hmyzem se na postižené místo přiloží kousek čerstvé papáji nebo se na ně nalije čerstvá papájová šťáva a nechá se působit. Na kuří oko se přiloží kousek ovoce, ovine a nechá působit přes noc. Podobně může posloužit i slupka z papáje, která je také považována za velmi cenný zdroj účinných látek.

Jak jednoduše na paradentózu? Klikněte na video!

https://www.youtube.com/watch?v=7lyJ7VI5tY0

Recept na domácí přírodní hřebíčkovou tinkturu.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 nekdo nekdo | 25. května 2015 v 7:20 | Reagovat

Konecne neco opravdu prinosnyho.....

2 esterka esterka | 25. května 2015 v 12:13 | Reagovat

To je úžasný nápad.

3 nobody nobody | 25. května 2015 v 18:16 | Reagovat

Kam pak se podelo tom video? Nemuzu najit odkaz.

PROSIM slo by uvadet i pod embed video odkazem i textovy odkaz?

Diky!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.