Zřícení Letadla GermanWings bylo symbolicky avizováno den dopředu v novinách.....

18. dubna 2015 v 9:07 | prvopodstata tm 18.04.2015 8:54 |  Články
....tak tohle je ale náhoda, že ano????? Poslali si symbolicky mocní tohoto světa zprávu o tom, aby druhý den nepoužili jmenovanou leteckou společnost???? Pročpak by asi otiskli takovýto obrázek v denním tisku?????

A zajímavé je právě to, že použili v pravém horním rohu číslo 15 . (Obraz hovoří k Vám, proto pravý horní roh - stejné jako u člověka) Vzpomeňte si na Wingmakers, kde šéf určité společnosti byl fifteen (15). Také ve článku o Jemenu, který připravuji na přístí týden, mnoha lidem padne brada a nebudou moci ani uvěřit proč je právě válka v Jemenu. V roli je taky skrytě 15.

Noviny jsou, jak je nahoře vidět, z 23. března a letadlo spadlo 24 března 2015.


Je to logo Lufthansy pod kterou patří její sesterská společnost Germanwings.....

Americký soud varuje před útoky hackerů na letadla.

15.04.2015, 06:51

Počítače stovky letadel pro osobní dopravu mohou být hacknuty svými vlastními WI-FI vestavěnými zařízeními od lidí nacházejících se na palubě letadla nebo na zemi. Tuhle zprávu oznámil americký vysílač CNN v noci z úterka na středu s odvoláním na novou zprávu soudníhon dvora na Úřad pro vládní zodpovědnost (GAO/Government Accountability Office).

Jeden z autorů zprávy, Gerald Dillingham řekl CNN, že se to týká letadel typ Boeing 787 Dreamliner, Airbus A350 und A380, tak jako všechna letadla s moderním cockpitovým systémem, která jsou i pro cestující vybavena WI-FI systémem.


Moderní komunikační technologie včetně IP konektivity, které se stále více používají v letadlech, mohou vytvořit možnosti, že neoprávněné osoby by mohli získat přístup k počítačovému systému letadla a ohrozit ho, říká zpráva, která se opírá o vyjádření expertů pro kybernetickou bezpečnost letectví.

Proto by bylo teoreticky možné s pomocí notebooku převzít řízení letadla nebo aplikovat virus do řídícího počítače letadla. Mohly by být také "heknuty" systémy varování a navigační systémy.

Podmínkou je překonat FIREWALL mezi WI-FI a zbytkem systému elektroniky. Podle vyjádření odborníků jsou FIREWALL softvérové komponenty, a ty mohou být hacknuty nebo jinak obejity či překonány.

Dillingham ohraničuje, i když moderní letadlo by mohlo být náchylné k útokům hackerů, existuje řada redundantních mechanismů v systému, které by měly umožnit pilotovi vyřešení problému. U letadel starších 20 let je riziko napadení o mnoho menší.
tm dodává: nesmí být samozřejmě řízeno organizací, která posádce vypne možnost zásahu z cockpitu. Je to vyzkoušeno a dle nejmenovaných pilotů, kteří se zúčastnili takového letu jako pozorovatelé, naprosto reálné.

V pondělí teroristické milice islámský stát IS, napadli webové stránky ne letišti v Austrálii. Podle policejní zprávy zanechali hackeři na internetové stránce Hobart International Airport, na jižním ostrovu Tasmánie solidární vyjádření k IS. S IS milicí spojení hackeři spáchali poslední dobou více kybernetických útoků. Minulý týden uskutečnily atak na televizní stanici TV 5 Monde, který vysadili z provozu.
Prosím pište, máteli co říci. Nebudou zveřejněny sprosté, zavádějící a irelevantní komentáře. Nebo od údajných mechaniků na letadlech, kteří danné matérii vůbec nerozumí.
Hlavně že si trolové zanadávají.....

Třeba tohoto typu:
Byl to článek 28.03.2015 okénko marného.

[18] Jakub 233-64-224-iii.m-zone.cz (109.224.64.iii) | 31. března 2015 v 10:50

Upřímně neříkám že nesouhlasím s tím že se stalo něco jinného než nám tvrdí média ale i věci co jsou psány tady jsou blbost jsem letecký mechanic pracuji v leteckém průmyslu sem vyškolený konkrétně na typ letadel A318,319,320 a 321. to co zde píšete o systému ACARS jsou blbosti letadlo na dálku odvládat nelze!!
tm: o elektronice nemá určitě ponětí.

[29] Používejte svoji vlastní hlavu host-77-236-203-iii.blue4.cz (77.236.203.iii | 2. dubna 2015 v 17:31

Jestli je něco sračka, tak je to tenhle článek. Celá tahle magorteorie kulhá v tom, že LETADLO NELZE VZDÁLENĚ ŘÍDIT ANI OVLÁDAT!!! Potvrdil to v ČT pilot Airbusu ČSA. Když se ho moderátor ptal, jestli by pro tyto případy nebylo dobré mít možnost řídit letadlo ze země, tak bez váhání řekl že v žádném případě, protože první, kdo by této možnosti zneužil, by byli teroristi. Věřte tomu, že kdyby tady existovala sebemenší možnost připojit se dálkově na letadlo, tak by se světoví hackeři specializovali na to, aby se do systému řízení nabourali a sundali dolů nějaké to "nepřátelské" letadlo. LIDI, používejte vlastní hlavu a nenechte se vymývat takovýmito výmysly.
atd. atd.....

Pane už Vám to napsali i v novinách, kde přiznali pravdu, tak by bylo dobré, kdybyste se sklidnil. Mohl byste za ta leta pobytu na planetě Zemi vědět, že lidem pravdu neřeknou. Potřebují uklidnit lidi, jinak jim do jejich letadel, cirkusu, nesednou.


[47] jackbrno | 169.157.broadband5.iol.cz (88.100.157.169) | 6. dubna 2015 v 20:11

[39]Ty jsi s prominutím vůl :-) Nic takového v dopravních letadlech není a nejspíš ani dlouho nebude.
Dotyčný, který hovořil o sobě neví, co je dnes možné, hlavně že píše nesmysly.
Byly to ty slušnější vyjádření z mnoha nepublikovaných komentářů.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ök ök | 18. dubna 2015 v 10:43 | Reagovat

Logo Lufthansy.

2 Partizán Partizán | E-mail | 18. dubna 2015 v 15:19 | Reagovat

Ale, ono je to jednoduché keď ste skúsenejší hacker dá sa lietadlo prevziať priamo z paluby ako cestujúci alebo cez internet z opačnej strany Zeme, kapišto?
http://pc.zoznam.sk/novinka/zabavne-systemy-v-lietadlach-su-nebezpecne-otvaraju-branu-hackerom
Možno bol hacknuté tak aj Germanwings ha!

3 Wendy Wendy | 18. dubna 2015 v 20:10 | Reagovat

Na tom obrázku v novinách jak se na oblohu koukají ti pánové dole, povšimněte si jejich výrazných nosů. Co nám říká tato symbolika ?  Že by to v tom byli zapleteni potomci Židů, jejichž otcové a matky zahynuli v koncentračních táborech, proto museli Němcům přistřihnout křidýlka.  Karma je neúprosná. Němci budou ještě dlouho pykat za židovský holokaust.

4 Ywett Ywett | 18. dubna 2015 v 21:11 | Reagovat

Zaujímavé je, že majú jednaké okuliare  na pozorovanie zatmenia slnka.

5 mariankosnac mariankosnac | 18. dubna 2015 v 21:55 | Reagovat

[3]: Lubitz je tiež židovské meno. (tím teraz neriešim či je to Lubitzova vina, len že je tu možná symbolika, že nemcom sa vracia karma za židovský holocaust).

6 Linc Linc | 19. dubna 2015 v 0:51 | Reagovat

Je potřeba reagovat na české naivky, kteří sem bohorovně píší, že není možné dálkově ovládat dopravní letadlo a dokonce argumentují, že nějaký pilot to řekl v ČT(?!). Předně je potřeba říci, pokud jde o piloty generálně – tito lidé neberou tak vysoké platy (200.000,- Kč a více) jen tak pro nic za nic. Jde o především o vojensky připravené lidi, kteří jako číslo jedna drží hubu a krok. Za druhé – tito lidé se nezkompromitují s mainstreamem ani za nic, protože by to znamenalo ztrátu dobrého bydla a skončili by tak akorát u práškovacího letadla.

Pokud jde o dálkové převzetí dopravního letounu pozemní službou, především u typu Boeing, jsou touto rozkošnou vlastností vybaveny veškeré Boeingy již od poloviny 90. let povinně a na vnitrostátních linkách USA jiný typ letounu nesmí být provozován. Průšvih nastal v 90. letech při exportu těchto letadel do BRD, kdy se Němci při přejímce v letadlech vrtali a přišli na to. Tehdy německý ministr vnitra se nas*al a prohlásil, že to musí pryč, jinak by totiž německý Boeing na americkém území byl vystaven možnosti únosu tajnou službou, což považoval (tehdy ještě) za nepředstavitelné...

Nejenže převzetí letounu je možné, je dokonale vyzkoušené, je to nafilmováno a běžně se praktikuje. Dálkové ovládání dopravních letadel bylo použito při incidentu 911, kdy do věží nalítly zcela jiné letouny než ty původní s lidmi na palubě. Jenom blbec si může myslet, že Boeing by pronikl do fasádní ocelové struktury obchodních věží. Boeingy, které vrazily do věží měly na břiše řízené střely, které jim otevřely cestu. Upozorňuji, že skryté fasádní vertikální pylony věží s čtvercovým půdorysem byly realizovány z oceli tl. 2 palce (!!!).

Doporučuji všem, kteří mají zájem sledovat dění, nevěřte pilotům. To jsou lidé, kteří by každému bezpochyby řekli, že žádné chemtrails neexistují a vůbec by přitom ani nemrkli!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.