Už ho našli a ptám se, proč naše média mlčí.....

16. dubna 2015 v 19:45 | prvopodstata |  Články
....no odpověď si musíme napsat sami. Mlčí z toho důvodu, že pravdu lidem dle příkazu SSA říci nesmějí a mlží a mlží a mlží. Ptám se jak dlouho ještě?????

Možno Ťa zaujme ... Pravda alebo lož?

Preposielam zaujímavú správu - vďaka tomu, že žijeme v dobe obrovského množstva informácií a dezinformácií.
Prečo naše média mlčia?
Vrah 300 ľudí v malajzijskom lietadle je známy, "on len vykonával rozkazy". Prezident Porošenko ho osobne odmenil, aby mohol zdrhnúť k Saudom do emirátov....
MENO MASOVÉHO VRAHA nevinných ľudí je: DMITRIJ JAKACUD Ukrajinský SU-25, který sestřelil "Boeing", pilotoval Dmitrij Jakacud.
Generální štáb Ukrajinské armády vytrvale popíral přítomnost svého letadla na obloze na Doněckem, když byl sestřelen malajsijský boeing. Nicméně v průběhu nezávislého vyšetřování získali experti důkazy o přítomnosti 4 stihaček SU-25, čísla na trupu 06,07,08 a 38, z 299. perutě letectva Ukrajiny dne 17. července 2014 ve vzdušném prostoru Ukrajiny. O tom je nový dokumentární film žurnalisty Andreje Kuraulova "Jak zemřel ,Boeing´?". V dokumentu jsou soustředěny a presentovány
všechny nejnovější informace o zničení "Boeingu" ve vzdušném prostoru Ukrajiny. Nezávislé vyšetřování expertní skupiny dokázalo, že v onen osudný den bylo malajsijské letadlo sestřeleno ukrajinskou stíhačkou SU-25 s palubním číslem 08, kterou pilotoval podplukovník ukrajinského letectva Dmitrij Jakacud. Pravděpodobne došlo k omylu s letadlem, kterým se vracel Putin z cesty po Jižní Americe v tom case a v té jisté letové trase, ale před ukrajinskymi hranicemi byl jeho let odkloněn na Bělorusko..…
I o těchto přípravach atentátu na Putina Rusi vědeli a komunikace na vojenské frekvencii to potvrzovala…
Atentát připravovala Ukrajina a USA, s přímym souhlasem Obamu…!!! Ode dne tragédie až do současnosti původce tohoto zločinu se podle výsledků vyšetřování nachází ve Spojených arabských emirátech. Též zmizela devečka, která ten den dělala řízeni letového provozu nad Ukrajinou.
Amateur Radio Station OM3DM
Ing. Dusan Molnar
Bernolaka 11
962 12 DETVA
tel: 045 5455336
0905 800672
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Michal Michal | E-mail | 16. dubna 2015 v 23:28 | Reagovat

Nie je v texte chyba ? Pokiaľ viem SU-25 je "bitevník" na podporu pozemných vojsk a nie stíhačka. Je to v podstate modernejší "šturmovik" (pokračovateľ Il-2 a Il.10). V 80-tych rokoch bol náš letecký pluk na SU-25 dizlokovaný v Pardubiciach a "súčka" sme podľa 6-tich raketových závesníkov pod krídlami volali "hrábě". Pokiaľ viem, tak dostup mal okolo 6 000 metrov a maximálnu rýchlosť okolo 950 km/hod. Lietadlo na zverejnenej satelitnej snímke mi pripadá skôr ako nejaký MIG-29, alebo modernejší Su-27, čo už sú stíhačky.

2 ök ök | 17. dubna 2015 v 9:57 | Reagovat

[1]: Ten snímek s letadýlkem střílejícím raketu, byla nejspíš fotomontáž (vedle byl úplně stejný mrak, jako na snímku yandexu z roku 12).
Dál, obstarožní Su-25 mají za sebou hafo modernizací, včetně motorů a hermetizace kabiny, takže je použitelný ve výrazně větších výškách...

3 mariankosnac mariankosnac | 17. dubna 2015 v 12:22 | Reagovat

Piloti bojového lietadla SU-25 keď chcú, môžu vyletieť i do výšky dopravných lietadiel (na to tam majú možnosť použiť kyslíkovu masku).

Letoun  299 perutě letectva ukrajinské nacistické armády najprv gulometom rozstrieľal kabínu malajského lietadla, aby boli piloti mŕtvy skôr, než pochopia čo sa deje a stihnú vyslať núdzovú správu. Potom bolo lietadlo zostrelené raketou vzduch-vzduch, aby to vyzeralo že bolo zostrelené separatistami raketou z Buku.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.