Okénko J.W. Duben 2015

2. dubna 2015 v 12:54 | Jiří Woodman |  Okénko J.W.

6) Další střípek do skládačky The Economist

Aktualizováno 2.4.2015
Image

Tato korporace začala bojkotovat nakladatele, který vydává Colbertovy knihy. Satirik ve své TV-show odsoudil vyděračskou praxi Amazonu, vyzval je k blokádě korporace a upozornil čtenáře na vlastní webové stránky, kde si mohou knihy objednat.


Celý článek ZDE

Raketa Atlas V.


atlasv-ula
Aktuální politická situace ve světě způsobuje, že klesá ochota Rusů zásobovat Spojené státy motory RD-180. Situace zatím není kritická. Smlouvy zatím platí a zásoby dosud dodaných motorů na pár let vydrží, nicméně Spojené státy nechtějí nic ponechat náhodě. Motory RD-180 se používají na raketách Atlas V a právě ty jsou Rusům trnem v oku - kromě vědeckých družic se totiž používají k vynášení armádních satelitů. Američané se proto snaží osamostatnit se i v tomto směru a vyvinout soběstačný motor, díky kterému by přestali být závislí na ruské straně.
Již před pár týdny jsme vKosmotýdeníkupsali o plánu společností ULA, která provozuje rakety Atlas a Blue Origin, a kterou založil Jeff Bezos, zakladatel Amazonu. Ze spolupráce měl vzejít motor BE-4, který by spaloval kapalný kyslík a zkapalněný zemní plyn. První zkoušky měly přijít v roce 2016, ostrý let pak o 3 roky později. Nemělo přitom jít o náhradu RD-180 pro Atlasy V, ale spíše o motor pro zbrusu novou raketu, což dává smysl - aplikovat novou technologii na raketu, která byla stavěná na jiný motor by bylo náročné.

Celý článek ZDE

5) Na zbytek světa je nyní uplatňována ta nejstrašnější zbraň, kterou kdy lidstvo proti sobě použilo.

universum
Přátelé, není to obávaná atomová zbraň, či jiná konvenční zbraň, není to také žádná jiná zbraň, která působí jen na bázi hmoty. Není to rovněž ani jakýkoliv prostředek, který by byl z těchto, byť velmi účinných a také obávaných zbraní, odvozen. Rovněž vylučme "bájné zbraně" jako např. chemtrails či HAARP. Když pozoruji procesy, které se nyní konají a které jsou neustále vytvářeny pozemským agresorem, přicházím k přesvědčení, že tady byla, je trvale používána mnohem účinnější a sofistikovanější zbraň.
To by nebylo lidstvo, aby si skutečně nesáhlo na dno svých možností. To by nebylo lidstvo, aby se myšlení a rozum nezkusil dát do rukou někomu jinému, že ano. To by nebylo lidstvo, aby teprve, až nebude co jíst a pít, nebude co dýchat, peníze "za všechno" se naakumulují na účtech pár lidí planety, teprve potom v pláči vezmeme druhého za ruku a začneme spolupracovat.
Celý článek ZDE

4) Cern - pokus o znovuvytvoření velkého třesku

Socha před centrálou Cernu symbolizuje Šivu tančícího kosmický tanec smrti a zkázy. Má to být skutečný smysl existence Cernu?
Šiva hinduistický bůh ničení - ničitel vesmíru před hlavní budovou, no možná víc vědět nepotřebujeme. 1.dubna se podařilo objevit božskou částici, píšou na oficiálních stránkách Cernu. Tento aprílový žert jistě neklapnul, protože až otevřou tuto pandořinu skříňku, poznáme to všichni.

Cern ZDE


3) Cesta domů

Dokument Krym - Cesta domů - České titulky


Film Krym cesta domů mapuje velice dobře a chronologicky vývoj situace na Krymu po Majdanu v únoru 2014. Vše začíná ochranou demokraticky zvoleného prezidenta Ukrajiny Janukoviče, kterému bylo usilováno o život. Snímek popisuje dále vše, co se stalo, až do připojení Krymu a Sevastopolu k Ruské Federaci. Je velice důležité vidět dokument celý, se všemi rozhovory, nepřeskakovat a vydržet i pro mě někdy nepochopitelná vyjádření a scény shodné například s americkým filmem Patriot! Ale co je na tom důležité, vidět to celé !!!

2) Vojska krále Kazisvěta odrazila........

Americká armáda nacvičující ústup Evropou, již do jednoho opustila Českou republiku. Chtěl bych poděkovat všem příznivcům i nepříznivcům, za pokojný postoj k tomuto aktu. Můj osobní postřeh - tolik Amerických vlajek po hromadě jsem nikdy neviděl....

Celkové skóre:
Ztráty na životech - 0
Ztráty na technice - 1 - OT Striker
Míra poškození silnic - ..........................na jedničku...........................
1) Informační válka 31.03.2015 Ľubomír Huďo
Informační válka 24.03.2015 Ľubomír Huďo
Informační válka 17.03.2015 Ľubomír Huďo


 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Levičan Levičan | 2. dubna 2015 v 13:17 | Reagovat

ten dokument o Kryme stoji zato ... naozaj vynimocna spoved p. Putina a jeho ludi.........

2 Katka Katka | 2. dubna 2015 v 15:00 | Reagovat

Prosím, neuvádějte zkreslené informace. Shiva není žádný Bůh ničení, jak to tady stručně uvádíte Vy. Je to jinak. Stačí si přečíst toho více na internetu. Ze sanskritu by se "Shiva" dalo přeložit možná jako "věštící štěstí", a je pravda, že je jedním aspektem - společně s Brahmou a Vishnu, a zrovna principem ničení, ale mimo hinduistickou trojici ztělesňuje vše - stvoření, nový začátek, udržení a zničení.

3 Václav Václav | E-mail | 2. dubna 2015 v 20:05 | Reagovat

ttp://www.planes.cz/cs/video/419/ur-82060-ostrava-osr-lkmt/

kam pak to asi poletí?

4 Woodman Woodman | 3. dubna 2015 v 11:16 | Reagovat

[2]: Dávám Vám za pravdu, Shiva není jednoznačně špatně, jde tady o kontext s Cernem, o to jak je symbolicky zasazen do hvězdné brány. Napsala jste to naprosto přesně. Mimo Brahmu a Vishnu v tomto kontextu ztělesňuje stvoření NWO, jeho udržení a zničení nepohodlného. Obrázek je odsud:
http://allnewspipeline.com/CERN_Recreate_Big_Bang.php

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.