Nové otázky a odpovědi od V.V.Pjakina.....

25. dubna 2015 v 1:54 | prvopodstata tm převzato od Aneri Irena |  Články

....má skutečně co lidstvu říct. Jeden z nejlepších filmů, které natočil. Mimo jiné objasňuje nepřímo, proč za celou dobu ještě Rusko nevystoupilo s důkazy o podvodu - PŘISTÁNÍ AMERIČANŮ NA MĚSÍCI.

tm: Pro normálně uvažujícího člověka to musí být jasné, že amíci tam nikdy nebyli. Když pomineme veškeré protidůkazy a výpočty, které dokonce udělali žáci na střední škole o množství a váze paliva, stačí se podívat na skafandry, ve kterých dělali výstup z modulu na měsíc. Na měsíci je minimální tlak, dle údajů NASA, a proto člověk, který by v takovémto skafandru vystoupil na měsíc by musel vypadat jako figurka MICHELLIN. Viděl jsem kdysi v USA v muzeu NASA originální skafandry, ve kterých dělali údajné "poskakování" po měsíci. Prostě výsměch lidem do očí. Musí všechny považovat za idioty!!!!! Nehledě na teploty, které tam vládnou. Takové klima do jejich obleků by asi nikdy neumístili. Všechno podvod na lidstvo.
Pjakin to velice dobře komentoval. Děkujeme za Vaše videa.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mára Mára | E-mail | 26. dubna 2015 v 0:43 | Reagovat

Přiznali že žijí mimozemšťani
tn.nova.cz/clanek/ziji-mimozemstane-na-zemi-podle-kanadskeho-exministra-urcite-ano.html

2 Peter Peter | 26. dubna 2015 v 13:45 | Reagovat

Podľa teórie keď žijeme vo vnútri dutej zeme a slnko s mesiacom sú v strede vnútornej zeme, tak zasa doletieť nejakých 6000km by predsa zvládla každá raketa.
http://prvopodstata.blog.cz/1101/duta-zeme

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.