Normand Hodges (CIA) se přiznal k vraždě Merilyn Monroe.....

19. dubna 2015 v 19:27 | prvopodstata 19.04.2015 19:27 |  Články

....a když se podíváte, kolik bankéřů poslední době páchá sebevraždy, je jasné, kdo za tím stojí. Vědí příliš mnoho a nahrabali si moc peněz, které jim nepatří. Obyčejní lidé se dozvědí mnoho tajených dat, ale pokud se jich to netýká, přestanou o tom přemýšlet. Tím dávají jakékoliv vládě volné ruce k drakoniáckým zákonům.....
Jak můžete takovéto vládě věřit, která něco takového dělá. Pro "údajnou bezpečnost státu" zabíjí a likviduje obyčejné lidi. Podívejte se co udělala na Ukrajině.
Jak neustále říkám, ke konci časů se lidé dozvědí pravdu. Asi víte, kde tedy stojíme.

Barbara Johnson( více o autorovi > )


Norfolk, Virginie. 78letý bývalý pracovník CIA Norman Hodges, na smrtelní posteli, v nemocnici "Sentara General Hospital", učinil senzační prohlášení. Veřejně prohlásil, že v létech 1959 - 1972 byl killerem CIA a uskutečnil 37 vražd na objednávku, včetně vraždy Merilyn Monroe.Hodges odpracoval v CIA 41 let a byl operativním pracovníkem nejvyšší úrovni. Prohlásil, že jeho služeb využívala nejen CIA, ale i jiné tajné služby pro odstranění různých osob uvnítř státu, o kterých mu říkali, že "jsou hrozbou pro bezpečnost USA".

Hodges tvrdí, že na každou "likvidací" si velice dobře pamatuje. Všichni vraždy provedl uvnítř Ameriky. A všichni příkazy k vraždám dostával od svého přímého nadřízeného Majora Jamese "Jimmy" Hayworth. Hodges tvrdí, že byl členem pětičlenné skupiny killerů, která vykonávala politické vraždy.
Obětmi byli v první řadě opoziční politici, političtí aktivisté, novináři, lídři odborů. Také tvrdí, že zabil několik vědců a umělců, jejichž idei, jak mu bylo řečeno představují hrozbu národní bezpečnosti USA.

Hodges řekl, že vražda Marilyn Monroe byla jedinečnou v tom smyslu, že byla jedinou ženou, kterou on zabil. Ale nemá kvůli tomu žádné výčitky svědomí, protože, jak mu bylo řečeno, představovala hrozbu národní bezpečnosti USA. Spala nejen s Kennedym, ale i s Fidelem Castro.

Jeho velitel řekl mu, že smrt musí vypadat, jako sebevražda.

Merlyn Monroe byla zavražděná mezi půlnoci a 1.hodinou 5.8.1962. Hodges řekl, že vešel do jejího pokoje, když spala a dál ji injekci s velkou dávkou chloral hydratu s nembutalem - obě látky jsou silná sedativa a používají se pro narkózu. Smrt nastala na předávkování těmito látkami.

Poté, co Hodges učinil tato přiznání, nehledě na to, že se nachází na smrtelné posteli, k němu okamžitě byla poslána "ochrana" FBI, pro znemožnění dalších tiskových konferencí.

tm: nechápu, jak člověk mohl klidně žít s takovým svědomím. No, možná mu byl už v té době vymyt mozek.....

Je to pravda nebo lež????

No foto je od někoho jiného, ale určitě vraždy někdo udělal a použili jenom jinou fotku.

Anglicky originál Retired CIA Agent Confesses on Deathbed: "I Killed Marilyn Monroe", český překlad uveřejnil Leva-net, odkud jej přebírám. Děkuji.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.