Moderní válka proti EU.....

24. dubna 2015 v 16:55 | prvopodstata |  Články
....lodě pod americkou vlajkou chtějí další 1 milión až 2 miliony lidí dovést do Evropy. Jeden německý politik se vyjádřil, že je to stěhování národů.
Svržení Kasdáfiho v Lybii americkou armádou je alarmující a důsledky nyní "odskáče" celá EU s masami přivandrovalců. Stabilizace Lybie by zabránila emigračnímu problému. Je dokázáno a určité kruhy vědí, že vše organizuje americká vláda. Je to vysoce explozivní problém.
Má za úkol destabilizovat Evropu, vymýtit národnostní uvědomění a rozpustit státy Evropy, tak jak byly v minulosti organizovány. Tímto můžeme poděkovat lidem za oceánem, za jejich veškerou snahu o vyvolání občanských válek.

tm dodává: s dalšími milióny lidí přivezenými do EU můžou nastat v různých zemích občanské války. Bylo to vysloveno v roce 2003 jak se to v budoucnu uskuteční. Nikdo tomu nevěřil.

Vzhledm k tomu, že nemohu překládat veškeré informace nebo data, které se ke mně dostanou, film máte v němčině. To důležité máte přeloženo.

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dit Dit | 25. dubna 2015 v 6:49 | Reagovat

Kdo s čím zachází, tím schází.
Zahrávají si s životy zoufalých lidí v nouzi, využívají je ve svůj prospěch. Vrátí se to tém, co to organizují, protože boží mlýny melou pomalu, ale určitě. Nelze činit  zlo a sklízet dobro.  Chováme se i k přírodě špatně, toto se, ale vymstí nám všem. Podřezáváme si větev pod sebou. Přírodu a život s harmonii s ní potřebujeme všichni, když tak nečiníme, tak je to na průser...

2 Jan Jan | 25. dubna 2015 v 8:41 | Reagovat

...z chaosu řád,ten který chtějí vytvořit.:problém,máme řešení,ale musíme vám omezit trošku svobody...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.