marného okénko 24.04.2015

24. dubna 2015 v 17:58 | prvopodstata tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno pátek 24.04.2015 21:54:54

2) Šokující prohlášení bývalého ministra obrany.....

....vlády ví o mimozemských civilizacích a tají to před společností

Článek převzat ze svobodných novin.
Publikováno 24.4.2015
Bývalý ministr obrany obvinil světové lídry ze zamlčování přítomnosti mimozemšťanů na Zemi.
Paul Hellyer, který byl kanadským ministrem v letech 1963-1967, tlačí na světové mocnosti, aby zveřejnily dokumenty, které, jak se domnívá, ukrývají před zraky veřejnosti, a které odhalují mimozemský kontakt s naší civilizací trvající desítky let, který nám vlády pod rouškou národní bezpečnosti tají.

Bývalý kanadský ministr obrany Paul Hellyer sloužící v letech 1963-1967 prohlašuje, že vlády ví o mimozemských civilizacích Foto: AP


"Většina médií se těchto dokumentů nedotkne," uvedl v jeho úvodním projevu během Disclosure Canada Tour na universitě v Calgary.

"Musíte stále jít kupředu ve vaši práci a doufat, že se k vám jednoho dne připojí další," uvedl podle zprávy CTV.
"Veřejnost se musí rozhodnout, zda tak, či onak, a říci, pane prezidente nebo pane premiére, chceme pravdu a chceme ji okamžitě, protože to ovlivňuje naše životy."

Hellyer poprvé přišel na veřejnost s jeho prohlášením, že jsou naše vlády v kontaktu s mimozemskými bytostmi v roce 2005 a stal se tak prvním vysoce postaveným politikem, který tak učinil.
Hellyer tvrdí, že mimozemšťané navštěvují naší planetu již tisíce let a nejsou příliš ohromeni způsobem, jakým žijeme.
"Trávíme příliš mnoho času bojováním proti každému kdo je jiný, utrácíme příliš mnoho peněz na vojenské výdaje, a ne na nakrmení chudých, a nedbáme na bezdomovce a nemocné," uvedl.
Bývalý kanadský ministr dále uvádí, že nás mimozemské civilizace navštěvují tisíce let, a že se jejich aktivity návštěv výrazně zvýšily poté, co jsme vyvinuli atomovou bombu a také ji poprvé použili. Údajně je uvolněná energie z výbuchu atomové bomby tak silná, že ji zaznamenají v dalekém vesmíru.
Je opravdu těžké říci, zda se jeho prohlášení zakládá na pravdě, z našeho postavení nemůžeme nikdy doopravdy prohlásit, co je pravda, a co ne, ale pokud hovoří alespoň s části pravdu, tak se jedná o největší vládní spiknutí v historii lidstva - pokud by o tom vůbec naše vlády věděly a nebylo to v utajení stínových vlád. Zde na serveru svobodnenoviny.eu se tématem ekopolitiky částečně zabýváme a publikujeme články s ní spojené, a když se objeví uznávaná osoba takového formátu, která veřejně prohlásí, že vlády dávno ví o přítomnosti mimozemských civilizací a tají to před společností, tak nás to jen utvrzuje, že v tom budeme dále pokračovat a snad se jednou dočkáme vytoužené pravdy.Ať je to jakkoliv, určitě stojí za to, si to alespoň vyslechnout na videu níže, kde s bývalým ministrem učinila rozhovor ruská stanice RT:

tm dodává: Důkazy o mnoha rasách z vesmíru jsou dlouho na internetových stránkách. Kdo by ale tomu věřil, když to ještě nebylo v novinách. Že ano?????


1) O "kurvítkách" které se vestavují do produktů.....

....jsem psal v minulosti nespočetněkráte.

Mám doma metličkový šlehač z bývalé DDR a neustále fantasticky funguje. I s tyčovým mixérem. Posloužil mnoha lidem a po 35 letech se vrátil opět ke mně. Všichni, kdo ho používali, nevěřím že vždy opatrně si pak koupili nový. Po několika letech jim odešel. Nakonec litovali, že si nenechali ten starý, ten můj, který jsem kdysi v 74 roce minulého století zakoupil. Reklamace na zakoupené zboží v minulosti skoro nebyly. Zvrat nastal až někoho napadlo, vestavět "kurvítka" která zlikvidují zboží po záruce.


Slovenští poslanci chtějí zakázat "kazítka", která prý záměrně ničí spotřebiče po záruce

Poslanci slovenské vládní strany Směr-SD chtějí zákonem zakázat, aby výrobci a prodejci instalovali do výrobků součástky, které jsou záměrně vyrobeny tak, aby zkracovaly životnost celého výrobku. Poslanci alespoň tvrdí, že takové součástky opravdu existují.Dnes 16:12 - Bratislava
"Existuje množství servisních center na Slovensku, která při posuzování vlivu různých součástek nainstalovaných ve výrobku měla indicie a důkazy, že v samotných výrobcích byly součástky, které svou kvalitou či napojením mohly snížit hodnotu výrobku," uvedl slovenský poslanec Otto Brixi, který normu předložil.
Zákon počítá s pokutami pro dodavatele zboží, pokud znalecký posudek prokáže, že výrobek v sobě měl součástku, která ho rozbila. Posuzovat by to měla obchodní inspekce, která bude znalecké posudky zadávat. Není ale jasné, jak bude posuzovat, zda porouchaná součástka měla schválně výrobek pokazit, nebo je jen z levného materiálu a po čase se opotřebovala.
Pokud by se přitom existence takové součástky prokázala, hrozila by dodavateli pokuta v přepočtu až 4,5 miliónu korun.
Jejich zákaz nám připomíná vyhlášení zákazu yettiho ve slovenských horáchprodejce elektroniky
"Rozhodli jsme se novelizovat zákon o ochraně spotřebitele z důvodu, že na trhu je množství podnětů, které se týkají možných zařízení a součástek, jež by mohly znehodnocovat samotné výrobky," řekl poslanec Brixi. Podobný zákon už přijala také Francie.

Je to jako věřit na yettiho

Podle výrobců elektroniky jde ale o fámu. Žádné takové součástky neexistují. Přístrojům, které si lidé chtějí levně koupit, se po nějaké době stane, že se rozbijí. Kvůli tlaku na cenu se vyrábějí z levnějších materiálů, které se po nějaké době opotřebují.

Deník N cituje prodejce elektroniky Ondřeje Pešáka, který říká, že kazítka jsou pouze chimérou. "Jejich zákaz nám připomíná vyhlášení zákazu yettiho ve slovenských horách," uvedl. Existenci kazítek označil za součást mytologie, která nemá reálné podklady.
Števo Porubský z portálu Techbox.sk říká, že dokázat, že výrobce použil úmyslně něco jako kazítko, je téměř nemožné. "Neexistuje způsob, jak výrobce - především levných zařízení - přinutit, aby do svých produktů používali pouze kvalitní součástky, které se nepokazí po dvou třech letech," upozornil.
Odborník na IT technologie Ondrej Macko v televizi TA3 uvedl, že v současnosti se vyrábějí přístroje na kratší dobu používání. "Dnes se vyrábí hlavně na cenu. Životnost přístroje už není nastavena tak, že dvacetiletý vysavač po babičce bude ještě 15 let v pohodě fungovat," upozornil.
"Taková zařízení se už dnes nevyrábějí, protože lidé chtějí technologicky novější věci. Raději si koupí něco nového, než by dali opravit starý přístroj," dodal.
Macko zpochybňuje možnost tzv. kazítek i tím, že ve světě je určena různá záruční doba. "V Evropě jsou to dva roky, v Asii jeden rok. Takže si nedokážu představit, že by to bylo nastavené tak, že jeden den po uplynutí záruky by se přístroj porouchal," řekl.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 24. dubna 2015 v 18:30 | Reagovat

Deník N je z emeriky placený sračkomet. A realizace podobných zákonů se v kapitalismu nepovede, neb je to přímý útok na kapitalismus.

2 Iveta32 Iveta32 | E-mail | 24. dubna 2015 v 20:00 | Reagovat

http://youtu.be/BN2OZMl6p4U
Odporucam tento dokument o politike planovaneho zastaravania - bol odvysielany aj na STV

3 ôk ôk | 24. dubna 2015 v 20:22 | Reagovat

Nějací havloidi samozřejmě chtějí průjezd motorkářů zablokovat, i když dávno víza mají.
Ve 21:30 bude na Radiožurnálu (nejen) o akci hovořit president Red Eyed Crue.
(a možná poví jak v tomhle banánystánu funguje)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.