Lidé se sobě odcizili a neumějí si vážit jeden druhého.....

19. dubna 2015 v 13:26 | prvopodstata 19.04.2015 13:13 |  Články
Jak jsem psal včera:

Děkuji za zaslání linku, nicku Negromil, který poslal následující děsivou scénu, čeho jsou lidé dnes schopni, dostanou-li moc.

Když někdo se chová tímto způsobem, má zřejmě komplex méněcennosti nebo psychycké problémy, či je poškozen výchovou své matky nebo rodiny. Problémy si léčí na druhých lidech.
A to vše za přechod na červenou, když za pár vteřin naskočí zelená..... Může ale také jít pomalu o nařízení z SSA. Tam už lidi, kteří se dají na útěk a jsou beze zbraně zastřelí policista na mistě. Tak jak to bylo minulý týden při kontrole řidiče šerify. Když tenhle systém bude pokračovat, nevím až kam dojde.
Místo toho, aby chytali zločince, o které se nezajímají, vybíjí si komplexy na slušných lidech, kteří na ně platí daně. Nepochopitelné a do nebe volající. Pak ještě na služebně lžou a dělají ze sebe neviňátka.
Jsou to vůbec ještě lidé?????
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 sv. sv. | 19. dubna 2015 v 16:22 | Reagovat

když ti mnoho-cysté mají v čr vymytý mozek, a neustále vymývaný na školeních atp., čemu se už divit?
hnus.

2 CZK CZK | 19. dubna 2015 v 22:08 | Reagovat

Neslyšel jsem sice úplně všechno, ale je to jako v hodnocení problému na Ukrajině. Důležité je, kdo si začal. Kdo ten problém spustil. Tady je to bez diskuse - pán se dopustil přestupku. Pokud policista vykládal něco o "zdravém rozumu", tak to byla chyba. Buď se ktomu mohl takto vyjadřovat jako občan, nebo když už to chtěl řešit jako policista, tak taky měl používat slovník, jako policista. V zákoně o policii je odstaveček, že policista bude dbát důstojnosti občasnů i své vlastní.
...Pokud jde o prokázání totožnosti, stačí i slovní prohlášení, že je policista. Pokud to situace dovolí (a to dovolila), prokáže se průkazem. Prokázání bylo dostatečné. Pan na průkaz zíral dost dlouho. Kdyby po průkazu nesahal, mohl na něj zírat i déle :-). Problém ve skutečnosti vznikl tehdy, kdy se přestupce rozhodl nedbat výzvy policisty aby se zdržel na místě do příjezdu hlídky a chtěl zdrhnout.
...Jedno z dalších právních nařízení pro policisty říká, že policista musí zákrok dotáhnout do konce. To by nebylo možné, pokud by přestupce nechal uprchnout. Nevím, zda znal přestupcovu  totožnost.
...Když se odhodlám porušit zákon, musím počítat s následky. Kdyby nezdrhal a počkal na hlídku, nemusel být veřejně zpacifikován.
...Já osobně bych to asi nechal plavat, protože když nejde o život, tak jde o obsah tlustého střeva :-)

3 franta franta | 20. dubna 2015 v 8:40 | Reagovat

v roce 1981 jsem po letech prodal auto,dodnes nemám...A na křižovatce jsem šel na červenou proti uniformovaným esenbákum a povídám jim s usměvem..OSVOBODIL JSEM SE,prodal jsem auto,tady máte padesát korun pokuty..Hoši esenbáci čuměli.....

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.