Letadlo společnosti Germanwings evakuovali kvůli bombové hrozbě.....

13. dubna 2015 v 3:50 | prvopodstata tm |  Články
....a máme zde další incident letecké společnosti Germanwings. Jestli si myslí někdo, že tohle jsou náhody, tak je na velkém omylu. Snaží se přistřihnout Němcům křídla.Berlín 12. apríla (TASR) - Lietadlo nemeckej spoločnosti Germanwings dnes evakuovali na letisku Kolín/Bonn po tom, ako polícia dostala hrozbu, že na palube stroja je bomba. Lietadlo malo smerovať do Milána. Informovala o tom agentúra AP.

Letecká spoločnosť tvrdí, že spolková polícia dostala hrozbu namierenú proti letu 826 dnes večer. Veža v Kolíne varovala pilota Airbusu A320, ktorý v tom čase už roloval na dráhe.

Pilot priviedol lietadlo na miesto, ktoré je určené pre podobné situácie. Pasažieri a posádka stroj opustili. Úrady lietadlo prehľadávajú s pomocou stopovacích psov.

Zatiaľ neboli zverejnené žiadne bližšie podrobnosti o hrozbe, ktorú polícia dostala.

Teprve dnes nad ránem bylo oficielně zveřejněno v DWN


13.04.2015 09:22 Doplnění

Nový článek o zplnoautomatizování letadel.....

....amerika chce nahradit piloty automaty.

tm: Je zcela jasné, kam veškeré snažení vede. Piloti v blízké budoucnosti nebudou existovat. Vše se nahradí počítači a letadla budou na dálku řízena. Piloti stojí peníze, automaty nestojí nic. Do takového letadla bych rozhodně nikdy nesedl. Mimo jiné bylo prohlášeno v nějakých zprávách minulý týden (nemohu článek najít), že za zabití člověka jakýmkoliv robotem nebo automatem nebude nikdo potrestán. Vidíte jak rychle ze vším vyrukovali. Stačilo jedno sestřelení letadla aby byli oprávněni odstavit postupně u aeroliniek piloty.


V článku píší, že američané mají 11.000 drónů, které lítají po celém světe bez potíží.
Human Rights Watch varuje: Za zabití člověka robotem nebude nikdo zodpovědný

Příští týden představí lidskoprávní organizace Human Rights Watch (HRW) OSN v Ženevě zprávu o smrtících autonomních zbraňových systémech. Varuje v ní, že pokud robot někoho zabije, nikdo nebude za zabití zodpovědný.

Zpráva s názvem Mind the Gap: The Lack of Accountability for Killer Robots popisuje překážky využití umělé inteligence. "Žádná zodpovědnost znamená, že nebude zabráněno budoucím zločinům, nenastane žádné sociální odsouzení zodpovědné strany, " říká Bonnie Docherty, vrchní autorka zprávy. "Spousta překážek spravedlnosti ukazuje, proč plně autonomní zbraně potřebujeme nezbytně zakázat."

Organizace uvádí, že plně autonomní zbraně jsou nebezpečné, protože mohou vybírat a útočit na cíle "bez lidské kontroly." Poznamenává, že takoví roboti zatím neexistují, ale nastal "rapidní pohyb technologie v tomto směru."

"Programátoři, výrobci a vojenský personál mohou všichni utéct spravedlnosti za nezákonná zabití a zranění způsobená plně autonomními zbraněmi. Pokud vojenský velitel nebo operátor záměrně využije robota, aby spáchal zločin, měli by být samozřejmě zodpovědní...Plně autonomní zbraně mohou spáchat činy, které se rovnají válečným zločinům, pokud je provede člověk, nikdo ale nebude potrestán," stojí ve zprávě.
Organizace se také ptá, zda je etické umožnit strojům rozhodovat o životě a smrti na bojišti.

tm: svět se řítí do šílených šíleností, chtějí asi vybít celou lidskou rasu, kdy má stroj vyhrát souboj s člověkem.

 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ja ja | 13. dubna 2015 v 10:44 | Reagovat

http://wertyzreport.com/clanek/hrw-varuje-za-zabiti-cloveka-robotem-nebude-nikdo-zodpovedny

2 Irissis Irissis | 16. dubna 2015 v 21:30 | Reagovat

Ztroskotání letadla Germanwings
http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/ztroskot-n-letadla-germanwings-poselstv-kosmick-ho-v-dom-28-3

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.