JEMEN - zcela skrytá data pro veřejnost Díl 1.....

29. dubna 2015 v 0:54 | prvopodstata tm |  Symbolika
....článek, který budete nyní číst, je naprosto záhadný a pro veřejnost zůstala tato data utajena. Lepší než jakákoliv detektivka kterou jste četli. Měla zůstat navždy utajena! Smutné na celé záležitosti je, že je to tvrdá realita a může se také týkat Vás. Přestože Vám předložili mnoho nepřímých důkazů ve formě celovečerních filmů, nebo dětských her, skoro všichni dokonce jedny z těchto systémů používáte a nosíte po kapsách, nikdo by ani netušil, odkud vítr vane. Ke konci tohoto článku pochopíte.

PROSÍM ŠIŘTE, KDE MŮŽETE, ABY PRAVDA VYPLAVALA NA POVRCH.....
DĚKUJI

Znovu bych rád upozornil na skutečnost: Co lidský mozek nezná, to okamžitě zamítá. Zná jen naučené děje ze školy a vědy, ostatní musí být zamítnuto, i když je to pravda.

Klidně mně považujte za blázna, který si to všechno vymyslel a dal dohromady, protože nemá co dělat a baví se odhalováním neodhaleného.

Předložené důkazy jsou dokonce vypáleny laserem do skal a ještě se dají stále najít. Jsem zvědav, jak dlouho. A kdopak je tam vypálil????? Co to bylo za civilizaci, která nás má zájem varovat a popřípadě ochraňovat???? I důkazů z minulosti je až přespříliš. Lidé si je neumějí poskládat jako puzle dohromady a mnozí ani najít.

O co se tedy jedná????? Jedná se o zakódovaná data a tajemství planety Země a s tím související historie a mnoho dalších dochovaných skutečností. Budeme se tedy zabývat planetou Zemí a následně lidstvem a JEMENEM jako hlavním územím, kterého se to bezprostředně týká, na okraji celého dění jsou také Wingmakers, neboli tvůrci křídel, jeho skrytými komnatami a také odhalení dějů, které Vám byly třeba v televizi, novinách či jinde ukázány. Né jako celek ale vytržené z konceptu, překroucené a zavádějící. Jak vždy tvrdím, otočené o 180°. Dále se na celém dekódování podílí i Leonardo da Vinci, který už v 15 století přesně 1500 věděl o dějích budoucích.

Co nás čeká???? O jaké skutečnosti se bude jednat????? Dozvíte se v následujícím textu. Sami dlouhou dobu vidíte a cítíte, že se něco na planetě Zemi odehrává, a vy nemáte o tom ani tušení.
Chtěli to před Vámi Vážení čitatelé utajit.

1)ÚVOD.....


Všechno začalo dosti nevinně. Bylo vyškoleno 30 amerických vojáků (special forces) speciálních sil. Nevěděli co vlastně dělali za velké (ba přímo obrovské) peníze, které nakonec nikdy nemohli z konta vybrat. "Celý děj se staruje v bývalém Babylonu".


Hvězdy na špici kolem babylonu znamenají znaky satana, protože stojí oproti základně - spodní straně - na špici. Jsou dosti zdůrazněny. Mimo jiné je jich tam přesně 11. Co 11 znamená už víte. Z čeho jsou v podstatě složeny hvězdy EU se můžete podívat níže.Dobře se podívejte na "mimozemskou bytost" která drží v pravé ruce symbol lidské šišínky mozkové. Největší symbol této šišínky nebo jak chcete šišky, se na planetě Zemi nachází právě ve VATIKÁNU. Proč asi????? A údajné hodinky na její ruce nejsou hodinkami. Copak je to za zařízení???? Náramek to taky není!!!!!
Napíši Vám v jednom z dalších článků o symbolice a smyslu šišínky mozkové, a proč je právě tak důležitá pro každou lidskou bytost. Mobilními telefony a WIFI zařízeními si ji perfektně likvidujeme.


V Kremlu kolovala nanejvýš podivná zpráva FSB (tm dodává: psal se rok 2008), kde se praví, že přes 20 amerických vojáků (tm upravuje: bylo jich přesně 30) ze 716. batalionu vojenské policie armády Spojených států, spadající pod 101. výsadkovou divizi, pověřených bezpečností ve starobylém iráckém městě Babylonu, se základnou v iráckém městě Hilla, spáchalo "hromadnou sebevraždu". Poté, co se pokusili "propojit něco popsané jako starobylá "hvězdná brána" s velkým hadronovým urychlovačem v CERN, kde má začít jeden z nejkontroverznějších vědeckých experimentů v lidské historii. "Těla vojáků byla znetvořena takovým způsobem, že vypadali jako 5000 let staré mumie," uvedl svědek. A to se stalo během 5 vteřin po provedeném rituálu.
tm komentuje: Udělali určitý rituál, kterému byli naučeni a byl to jejich jediný a ten nejhlavnější úkol. Povedl se naprosto přesně. Nevěděli, že zároveň sloužili jako obětní beránci určitým mimozemským entitám. Film, který jsem měl možnost někde vidět byl děsivý. Nebylo to sci-fi ale tentokráte ve tvrdé realitě. Naprosto nadpřirozené?????


tm: Smůla, odkaz přestal fungovat, tam to samozřejmě ale nebylo (na letecké základně). Byla potvrzena jenom jejich "nechtěná sebevražda". Už se tomu všemu musím smát, je to jako s A.Lubitzem u Germanwings.

Ale ten níže uvedený funguje.


Je třeba poznamenat, že ruští výzvědní analytici tyto pokusy západních zemí znovu vytvořit "kontakt" s jejich starobylými bohy hlásili již dlouho dopředu. "Záhadný "rituál", provedený americkými ozbrojenými silami v Babylonu, vyvolává obavy u muslimů a vůdců ruské ortodoxní církve", kde jsme podrobně popsali skutečnou historii těchto lidí, a také jsme je varovali.tm: bylo to lidem řečeno, ve škole naprogramováno, proto to každý rok dělají. Vysávají z Vás energie.

"Vejce bylo u starých Babyloňanů posvátným symbolem. Věřili staré bajce o vejci podivuhodné velikosti, které mělo spadnout z nebes do řeky Eufrat. Z tohoto nádherného vejce - podle onoho starobylého příběhu - se vyloupla bohyně Astarte (Semiramis). A tak se vejce stalo symbolem bohyně velikonoc Easter."

Tato myšlenka mystického vejce se rozšířila z Babylonu do mnoha částí světa. V Římě bylo vejce neseno v čele procesí na počest matky bohyně Roman. Vejce bylo součástí posvátných ceremoniálů Mystérií Bakcha. Druidové používali vejce jako svůj posvátný symbol. V severní Evropě, Číně a Japonsku pro své posvátné festivaly vejce barvili.

Vejce bylo také symbolem plodnosti; Semiramis (Easter) byla bohyní plodnosti. Velikonoční vajíčko je symbolem pohanské bohyně matky, a dokonce nese i jedno z jejích jmen."

O temnotě, která obklopila lidi na západě díky jejich oddanosti starobylým bohům temnoty, jsme mluvili mnohokrát, ale v souvislosti s těmito posledními událostmi, ke kterým dnes dochází v Babylonu, by se celý svět měl skutečně třást hrůzou..... protože podle všech pramenů tito krutí démoni naší starobylé historie mohou být v důsledku skutků Američanů opět na nás všechny vypuštěni. Ale věřit tomu nemusíte dodává tm.

Neboť i za starobylých časů se těchto děsivých pánů temnoty báli i samotní andělé, a protože k válce s íránskými Peršany, která bezpochyby způsobí nejděsivější válku ze všech, dojde brzy, je dobré si vzpomenout na slova Daniela (10:20) týkající se této nejstrašnější nestvůry.

Výsledek rituálu, který provedli úspěšně američtí vojáci, bylo otevření časoprostorových kanálů. Málokdo věděl, k čemu má zařadit následující obrázky. Co to vlastně je????? Jsou to otevřené časoprostorové kanály, které byly na naší planetě Zemi zavřeny před vstupem určitých ras z vesmíru. Do té doby byla planeta Země chráněna obalem či obaly, které zaručovaly neviditelnost. Od rituálu tomu tak není. Nyní nás jiné civilizace mohou najít. Mohou se zde dostat vysoce agresivní rasy z planety M51, která patří šesti padlým andělům a vytvořili rasu jménem ANIMUS, jinak taky ANDROIDI.

Co zdánlivě nesouvisí s těmito událostmi je také největší urychlovač na planetě Zemi v CERNU:

"18. Června 2004 byla v CERN, v Evropském středisku pro výzkum částicové fyziky v Ženevě, odhalena neobvyklá nová pamětihodnost - 2 metrová socha indické bohyně Šivy Nataraja, paní tance. (foto) Tato socha, symbolizující kosmický tanec stvoření a ničení bohyně Šivy, byla CERN věnována indickou vládou na oslavu dlouhodobého spojení tohoto výzkumného střediska s Indií."

(18=3x6, červen =6, 2004 = 6, dohromady pět šestek, elity chtěly maximálně zdůraznit a posílit energii hmoty)


2 metrová socha indické bohyně Šivy Nataraja


2) Přestává být sranda, jde se brečet.....

NEVYVRATITELNÉ DŮKAZY....


1 den který má 24 hodin nebo 1440 minut se dělí zlatým řezem na 890 +550 = 1440 minut
1440:890:550 = relace 1: π : π2

tm: rád bych zdůraznil, že původně π není konstantou pro kruh, je to π následně přiřknuto, (vědí, že nic vám nemohou skrýt a proto Vám ho dali přímo před oči ale v jiné barvě a v jiném smyslu) ale konstanta π je konstantou času. I když ve vesmíru čas neexistuje, pro nás byl zde aktivován. A právě konstanta pí je její symbol.

Jo,jo, MATRIX JE MATRIX.....

Podívejme se tedy na googel Earth, kde Jemen leží.
tm: Znovu pro ty, kteří nečetli moje předchozí články upozorňuji, že obraz hovoří k Vám a proto pravá strana je vlevo a levá vpravo!!!!! Prosím uvědomte si, že u obrazu člověka naprosto správně pojmenujete kde má levou a kde pravou ruku.

Popisy k dannému snímkům budou vždy nahoře.

Na obrázku níže se nachází Jemen na poloostrově Saudské Arábie vpravo. Omán se nachází vlevo.Zde máte podrobnější mapu Jemenu, kde se delší dobu odehrávájí děje, které nebyly lidem zpřístupněny.....
Body označující "mimouš a klíč" jsou zhruba uprostřed obrazu....


Níže je zvětšený snímek kde se děje odehrávají.....
Zde nás bude zajímat levá část obrazu od "klíč" (jedná se o klíč lidstva) směrem doleva


Zítra se seznámíte s druhým dílem, který bude daleko napínavější než ten dnešní.

 

31 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ivi ivi | 29. dubna 2015 v 1:46 | Reagovat

ale už jsou na Google Earth nové mapy ...Leonardův "pozdrav" je pryč - nebo jsem slepá a nevidím.
Přestává být sranda, začněme se smát.

2 dozaj dozaj | 29. dubna 2015 v 7:43 | Reagovat

Zajímavá předpověď pro tento rok od českého jasnovidce :
Www.cestyksobe.cz/rok-2015-transmutace-planety/9208

3 Robo Robo | E-mail | 29. dubna 2015 v 8:05 | Reagovat

Áno áno - robia, čo môžu.
Nie nie, nemajú šancu.

Neviem, ktorí anjeli sa ich báli. Človek,  ktorý vie, kto je, je ale omnoho silnejší.

Nieje potreba sa báť. Je potreba si uvedomiť, že z nášho strachu sú živí!

4 Hamrlok Hamrlok | E-mail | 29. dubna 2015 v 8:17 | Reagovat

Bohyně Šiva? Hezký!

5 Honza Honza | 29. dubna 2015 v 8:43 | Reagovat

v návaznosti na Velikonoce a bohyni Semiramis: http://humansarefree.com/2014/12/the-dark-side-of-christmas-nimrods-tree.html

6 tm tm | 29. dubna 2015 v 9:17 | Reagovat

[5]: Velice dobrý koment s odkazem na stránky. Děkuji.
Snažil jsem se v minulosti neustále upozorňovat lidi na nebezpečí velikonoc, vánoc a také na oslavy 01.05. jakéhokoliv roku. Lidé nevědí do čeho byli zataženi.
Většinou jsem se setka s nepochopením.....
tm

7 esterka esterka | 29. dubna 2015 v 9:44 | Reagovat

Tak už viem prečo som bola vždy tak zmätená z obrázkov a z popisov napr. osôb, zľava Janko, Jurko, Jožko...Nikdy som nevedela či to mám brať z môjho pohľadu alebo pohľadu tých osôb, podľa ich pravej ruky:)Logické mi prišlo brať to podľa pravej ruky z obrázka, nie z môjho pohľadu. A s takýmito vecami sa stretávam veľmi často a som za úplného dilina, čo nevie ani logicky premýšľať, lebo premýšľam naopak než ostatní.

8 Mára Mára | E-mail | 29. dubna 2015 v 9:45 | Reagovat

Zdravím tomáši, musím se s Váma podělit o sen co se mi o Vás zdál :D Pamatuju si jenom utržky bohužel. Zjevil jste se mi jako postarší podsaditý, vcelku sympatický chlapík, něco jste mi povídal, nevím co přesně. Pamatuju si jen že jste mi říkal že znáte jednu holku z chatu, kterou znám i já která má falešný učet :D a pak jsme se bavily o autech, tykaly jsme si, já jsem se Vás ptal jestli má Chrysler Voyager, (nemám zdání čím jezdíte) a vy jste myslím řekl že ano, ale nevím to jistě. A pak nějak že Vás to auto někde nechalo, jakože se mu něco rozbilo a že někde stojí ale že je v pořádku protože se na něj chodí dívat Alue každej den :D Nevím co to bylo za haluz.

9 roman roman | E-mail | 29. dubna 2015 v 9:57 | Reagovat

Ahoj z Bratislavy drahy "TM"! Ano , hovoril si na stretnutiach u Roberta (nech mu je zem lahka) o týchto veciach, bohuzial len malo ludi bolo ochotnych pocuvat, verim vsak, ze kazdym dnom nas bude viac a do potrebneho casu dosiahneme kriticke mnozstvo na zmenu energie na nasej Zemi. Krasny den! roman

10 Dita Dita | 29. dubna 2015 v 10:41 | Reagovat

Přijde mi,jako kdyby  v moři při pobřeží byly pyramidy, nebo ne?

11 Aeonsun Aeonsun | E-mail | 29. dubna 2015 v 11:25 | Reagovat

[3]: Můj názor je, že přeceňuješ sílu člověka a andělů

12 tm tm | 29. dubna 2015 v 11:28 | Reagovat

[9]: Ahoj romane, děkuji za komentář a za to, že jsi zavítal na tento web.  Ano roba je moc velká škoda, byl to úžasný člověk. Moc na něho vzpomínám.....
tm

13 Robo Robo | E-mail | 29. dubna 2015 v 12:23 | Reagovat

[11]: www.anastasia.cz/knihy
Thovt - Projekt lidstvo, Thovt - Brány Atlantidy

14 Dit Dit | 29. dubna 2015 v 15:23 | Reagovat

Zajímavý názor na zemětřesení v Nepálu-jedná se o malou hloubku zemětřesení  11km, je znakem pro vyvolané zemětřesení uměle?A jiné znaky? Asi blbost?
(zdroj OrgoNet)
Co si o tom myslíte?Zemětřesení vzniklo pouhé 4 kiláky pod urovní moře-to je přece...

15 sv. sv. | 29. dubna 2015 v 15:56 | Reagovat

[11]: Andělům nevěřit.
To možná snad jen Legům.

Anebo Vy zatím nechápete stav, kdy člověk může použít či směrovat Sílu pro (své) Světlé myšlenky, pro dobro blaho všech, to pak Síla činí Zázraky.

Člověk který ví, jak píše Robo, je nejsilnější bytost ve Vesmíru, a někteří maji z něho vyložený strach, to proto se zde situace na Midgard Zemi vyostřuje.

[3]: zdravím Robo, ať Vás Síla ochraňuje :-)

16 Aeonsun Aeonsun | E-mail | Web | 29. dubna 2015 v 17:18 | Reagovat

[11]: Velmi dobré. Fakt jsem to nečekal. Děkuji za názor.

17 Tom Tom | E-mail | 29. dubna 2015 v 17:25 | Reagovat

Zdravím, v tomto světě už se nebudu divit snad ničemu, ale zdá se, že se informace obecně tohoto typu považují za pravdu. Nic proti tomu, ale jaká je pravděpodobnost, že i toto nebude obsahovat desinformace? Jaká je věrohodnost článku, když ho autor převezme anebo píše o něčem jako důkazy tisíce kilometrů daleko, bez toho, aby je sám ´´viděl´´. Tímto se nechci přiklánět na ničí stranu, jenom chci myslet kriticky i o proudu informací jinačích jak mainstream. (o pravdivosti mainstreamu silně pochybuji)

18 ôk ôk | 29. dubna 2015 v 20:09 | Reagovat

To je sice napínavé, ale mě by víc zajímalo, jak mám otočit magnety na plastové trubičce. Stejnýma pólama k sobě nebo opačnýma? Ten záchod, věčně zarostlej kalcitem, už mě fakt točí. Zatím musím kakat do umyvadla. Jak ňákej agent BIS.

19 Henryho Henryho | Web | 29. dubna 2015 v 20:23 | Reagovat

zdravíčko TM.....
díky za tvou práci, přeji ti zdravíčko a pohodové vztahy zejméne v tvé rodině.....tvé opravdové rodině
celou řadu informací které předkládáš lidem znám přijde ke mě z jiných zdrojů
těším se na další :-D
kdo vysílá i přijímá

20 Robo Robo | E-mail | 29. dubna 2015 v 20:34 | Reagovat

[15]: Zdravím sv. a ďakujem! :-)

Áno, ochránime sa, naša Sila nás ochráni. Zas si na seba vzpomenieme.
Vybudujeme znovu Raj tu na Zemi. Tak nejak o tom nepochybujem.. :-)

21 sinda sinda | 29. dubna 2015 v 21:29 | Reagovat

Zajímavá kniha i k tomuto tématu je Válka svobodných zednářů od Jana Van Helsinga

22 Aneska Aneska | 29. dubna 2015 v 23:14 | Reagovat

Ještě mi asi není tolik, abych dokázala vše pochopit ale...
Nejsem si jistá o tom, jestli mám čekat něco strašného, nebo přesný opak. Jestli se na nás něco chystá, nebo naopak se změní lidstvo k lepšímu.
O tom, že máme převibrovat do 5D vím, ale hodně informací mi teda uniká.
Byl by tu někdo hodný, kdo by mi to shrnul prosím ? Snažím se hledat všude, ale v těchto věcech začínám mít řádný chaos

23 Aeonsun Aeonsun | E-mail | Web | 30. dubna 2015 v 6:21 | Reagovat

[22]: Planeta Země je planeta Fantazie. A to píše těžce zmanipulovaný Aeonsun. Takže z rezervou.

24 Dit Dit | 30. dubna 2015 v 7:33 | Reagovat

Bůh nehraje v kostky. Einstein

25 Aeonsun Aeonsun | E-mail | Web | 30. dubna 2015 v 7:34 | Reagovat

[15]:... Andělům nevěřit.
To možná snad jen Legům. ...
Snažil jsem se to najít, ale nemůžu najít nějaký startovací odkaz. Tedy odkaz na začátek.
Odkaz na Légy prosím.

26 Dit Dit | 30. dubna 2015 v 7:48 | Reagovat

Hodně věcem nerozumím üplně,  ale ani nepotřebuji, není všechno srozumitelné pro naše myšlení a odkryté  je to i pro naši bezpečnost. Důležitější je jak se chová každý sám za sebe jako jednotlivec k planetě , k přírodě. Jaký je v srdci, jestli živý v sobě lásku a dobré činy. Určitě si stvořitel svoje dílo ochrání. Stačí se chovat v souladu s biblí. Víra , to je jediné co Vám vzít nikdo nemůže. Možná to vyzní fanaticky, ale není to tak. Žít v souladu s přírodou, s pokorou a láskou. Nevěřím, že vše vzniklo náhodou a proto  mám respekt z toho, kdo to všechno stvořil a ten si svoje dílo nenechá zničit.
To poznání buduje a dodává sílu.Stát na straně dobra a říšit ho.
Děkuji za článek, opět kousek dále, že se lidstvo musí vzpamatovat z honby za materialismem a hledat pokoru a klid duše.
Nebát se, není čeho.

27 Dozaj Dozaj | 30. dubna 2015 v 8:20 | Reagovat

[22]: Ahoj. Žijeme v 3D a vnímáme dobro a zlo-dualita. Když se přesuneš do 4D-5D ,také se tomu říká osvícení,přestaneš vnímat dobro a zlo,tedy vlastně vnímat to budeš,ale nebudeš to vztahovat na sebe,protože Ty už nebudeš,zmizíš.-)

28 Aeonsun Aeonsun | E-mail | Web | 30. dubna 2015 v 11:04 | Reagovat

[27]: Velmi pečlivě, ve změném stavu vědomí, jsem si přečetl to co jsi napsal. A Aeonsun 2.0 na to reagoval. "Respekt". Aeonsun to fakt neví proč.

29 Aneska Aneska | 30. dubna 2015 v 11:58 | Reagovat

[27]: Děkuji za reakci. Ale nemůžu snad zmizet ne ? Co bude s mou duší ? A opravdu se to stane ? Ví se to už na 100% ?
Vážně by mě zajímalo, na čem doposud vůbec záleželo. Jako vážně se učím jak blbec do 2 rána, abych měla dobré výsledky ve škole a najednou si prostě zmizím a vše bylo jedno ?

30 Dozaj Dozaj | 30. dubna 2015 v 12:59 | Reagovat

Stane -nestane-když se Tvá duše probudí(to je to osvícení),tak už Ti bude jedno,co se kolem Tebe dějě-protože Ty budeš v poho.-) Duchovní mistr by Ti řekl-ponech si jedinou závislost na zemi,ostatních se zbav a JE TOO.
Nic proti nabitým vědomostem nemám,ale všechny informace jsou zapsány v Akaše a ta inormace ,kterou Ty potřebuješ,přijde sama.-)
Jinak v Bibli je psáno,že tělo je prach a v prach se obrátíš-nebo tak nějak.-) PS:a v noci radši spi-je to zdravější.-)

31 Aneska Aneska | 30. dubna 2015 v 14:42 | Reagovat

[30]: Tak děkuji moc, to mě uklidnilo C:
Trápila jsem se do noci, abych měla dobré známky, dostala se na školu, na kterou chci, chtěla jsem i na vejšku, abych pak byla ceněná a aby si lidé více všimli mé práce, když jsem chtěla  vydávat umělecká díla se symbolikou, co se kolem nás děje. Moc jsem hold plánovala.
Takže to nebude potřeba C:
Znovu děkuji za vaše vysvětlení C:

32 Pavka Pavka | E-mail | 30. dubna 2015 v 17:52 | Reagovat

Jedna malá oprava - Šiva byl Bůh ne bohyně. Bohyní ničitelkou byla Kálí - šestiruká.

33 Dozaj Dozaj | 30. dubna 2015 v 19:42 | Reagovat

[31]: Ještě se pro jistotu podívej na Duškovo představeni Čtyři dohody.-)

34 Robo Robo | E-mail | 30. dubna 2015 v 22:16 | Reagovat

[31]:  ...a tiež neuškodí Eckhart Tolle - Moc přítomného okamžiku - dá sa stiahnuť v pdf.. :-)

Osobje si myslím, že nikam nesmizneme. Akurát dobro (svetlo) bude stále lepšie a zlo stále horšie.
Spomenieme si už onedlho, kto my ľudia sme a tým si vytvoríme Raj tu na Zemi.
Vo hmotných telách, ale aj tak to môžeme nazývať "5D/6D realita".. Realitu si budeme všetci VEDOME TVORIŤ :-)

Stačí si vybrať, chceš v sebe pestovať svetlo alebo jeho jedostatok? Doporučujem všetkým to prvé..

35 Dit Dit | 1. května 2015 v 13:07 | Reagovat

nebo film Smrtihlav./1998/

36 Aneska Aneska | 1. května 2015 v 13:42 | Reagovat

[33]:

[34]:
Moc vám děkuji za tipy, kouknu po tom C:
Jako taky mi přijde nepravděpodobné, že by jsme najednou zmizeli... Ale tvoří se ve mě takové očekávání... Strašně se těším na neznámo, co má přijít. A my se nedáme

37 sv. sv. | 1. května 2015 v 21:37 | Reagovat

[25]: Legové Světlí a Gelové temní, anebo An-leg, An-gel, pak odvozeně.. anděl

odkaz hm tuto to snad najdete:
Slovansko - Árijské Védy

www.vedy.sk
www.tartaria.sk

38 sv. sv. | 1. května 2015 v 21:38 | Reagovat

[29]: byl bych opatrný a měl se na pozoru jakmile někdo začne mluvit o 3D, 4D, 5....
To mohou být bláboly sloužící k odvedení pozornosti.
Chce to zajímat se o své pravé kořeny, rozhodně ne o bibli, jak tu někdo píše :-p

39 sv. sv. | 1. května 2015 v 21:45 | Reagovat

[36]:Pro Vás Anesko i ostatní, v bibli je jasně psáno že není určena ani pro Slovany ani Árijce, křesťanství tu bylo vyčůraně spuštěno z jistých důvodů,
"někdo" se tu na Slovanech pod rouškou křesťanství dopouštěl krutých věcím, zabíjení, lze hovořit o genocidě, např i upalování čarodějnic, atd..
PS - Rozhodně neplánuju někam zmizet :-)
doporučil bych toto:

www.vedy.sk
www.tartaria.sk

40 Aeonsun Aeonsun | E-mail | Web | 2. května 2015 v 7:58 | Reagovat

[37]: Děkuji za vysvětlení a odkazy.

41 Dozaj Dozaj | 2. května 2015 v 13:19 | Reagovat

[38]: některým lidem nevysvětlíš,že mají duši,ktrá se aktivuje Kundalini,ale když jim řekneš,že se dostanou do jiné dimenze,tak začnou chápat.)(někteří)
Já byl na tom před 25 lety také tak. Takže od 3D až k Extázi.-)

42 dozaj dozaj | 3. května 2015 v 14:11 | Reagovat

Zajímavá předpověď pro tento rok od českého jasnovidce :
Www.cestyksobe.cz/rok-2015-transmutace-planety/9208
Asi to neodešlo, tak teť. -)

43 Pavol Pavol | E-mail | Web | 27. května 2015 v 23:15 | Reagovat

Maskovaná izraelská stíhačka zřejmě shodila na Jemen atomovou bombu
http://m.eurodenik.cz/zpravy/maskovana-izraelska-stihacka-zrejme-shodila-na-jemen-atomovou-bombu

44 V_V V_V | 19. července 2015 v 12:27 | Reagovat

https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0iva

45 Rendy Rendy | E-mail | Web | 9. srpna 2015 v 15:56 | Reagovat

Zdravím, vřele doporučuji všem tyto stránky inner-light.ning.com Vše o probíhajícím dění a odpovědi na nejrůznější otázky, které nás všechny zajímají.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.