Jak to bylo ve skutečnosti s letem Germanwings 4U9525 - pokračování.

7. dubna 2015 v 15:34 | prvopodstata

Vzhledem k množství dat a informací, které se vyskytují na německých, francouzských alternativních stránkách, není možné veškeré věci překládat. Dnes Vám krátce předkládám, co říkaji anonymous a hackeři v Německu o pádu letadla.

Profesor Dietrich Manzey z technické univerzity Berlín ( Air and Space Pyschology profesor Dietrich Manzey z ​​Technischen Universität Berlin ), který trénuje astronauty a kosmonauty, kritizoval spekulace o psychickém stavu pilota.

Havárie letecké společnosti Germanwings má všechny znaky operace pod falešnou vlajkou CIA a MI5, která se zdá být navržena tak, aby zastrašila francouzského prezidenta Francois Hollande a německou kancléřku Angely Merkelovou, konvergují k protichůdné politice a zájmům glóbálního bankovního kartelu, což není v souladu Spojených států.

Motivem použití německého komerčního civilního letadla, jeho ukořistění a ovládnutí technologie automatického pilota, je dosti zřejmé odrovnání Franciia a Evropy. Francie a Německo postupně vytvářejí novou politickou linii, a proto je potřeba znepřátelit tyto dvě země a poštvat proti sobě. Poslední dny se veřejné mínění a hněv proti globalistům otáčí na největší úroveň, jaké kdy bylo dosaženo. Lidé bojkotují německé "sračkomety" jako je Axel Springer, Bild Zeitung, Focus a jiné.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.