Dollar 1.

20. dubna 2015 v 0:54 | Jiří Woodman |  Symbolika

Název Amerického platidla - dollaru pochází z Českého tolaru takzvaného Jáchymovského tolaru. Země, která neměla historii, použila spoustu atributů převzaných a fungujících, aby mohla psát historii vlastní. Zakladatelé USA byli svobodní zednáři, tudíž symbolika použitá ve všech výtvorech symbolizujících tuto zemi, nese jejich rukopis.
Dollar potřeboval svůj symbol a princip zednářství, založený na dualitě, byl vkomponován do symbolu dollaru.


Tento původní symbol byl osouzen ke zkáze, tam, kde je vlastně dnes, protože již nenese prvky duality. Základem tedy bylo slovo ISIS - dvojitá dualita.


Dvě čárky přes "S", jsou dva pilíře zednářství, dva sloupy Šalamounova chrámu Jachin a Boaz. Jsou zakomponovány ve všech architektonických zednářských stavbách. Nejtypičtější stavbou těchto pilířů byly dvě věže světového obchodního centra.Spekuluje se že i "údajný" Ježíšův monogram IHS, mohl být předlohou symbolu dollaru. V článku pyramida, jsem vám dal otázku, kdy tento symbol ztratil jednu čárku a stal se bezcenným - tedy v symbolickém slovasmyslu. Než na to odpovím bylo by dobré si připomenout jedno slovo - PETRODOLAR.Vše totiž souvisí se vším, na obrázku vidíte dolarovou bankovku a zrcadlově jak vlevo, tak vpravo, nahoře i dole dvě jedničky - 11. Orel, který orlem není má na ocasu devět per. 9
Asi už tušíte jisté datum, kdy se se světem něco stalo. 2001 došlo k ropnému zlomu. Tato událost je pro průměrného diváka NOVy bezcenná, ale pro globálního prediktora alarmující. Byl vytvořen nový světový bezejmenný nepřítel, říkejme mu třeba traktorista, to abych nemusel používat slovo ter...sta, které je ve vyhledavačích automaticky přesměrováno velkému bratrovi. Toho data spadly dvě věže světového obchodního centra a z jejich popela vzlétnul orel, který orlem není, ale bájný Fénix a od té doby se pokradmu přešlo na jednočárkové přeškrtnutí dolaru.
Dál ten příběh již znáte, všechny země, které měli ropu mají dnes rozvrácenou ekonomiku a americkou základnu jako dohled nad ropou, proto jsem zmiňoval petrodolar. Roku 2012 se tato symbolická událost promítala v Praze pod názvem - Zrození Fénixe (reklama na pivo) a pád věží je tam hned na začátku. Dollar již tedy není dollarem. Na to, aby jeho sláva mohla pokračovat nechci ani pomyslet, protože bez války se jim to nepodaří.j.w.

 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Drak Drak | 20. dubna 2015 v 14:05 | Reagovat

Zajímavé je, že ISIS je název Islámského státu, který je strašákem pro celou Evropu. Že by americkým straáe?

2 ôk ôk | 21. dubna 2015 v 11:34 | Reagovat

[1]: http://www.zvedavec.org/vezkratce/10357/

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.