Dle přiznání bývalého nejvyššího velitele NATO Wesley Clarka.....

7. dubna 2015 v 0:54 | prvopodstata
....jsou veškeré války, která provedla Amerika, připraveny od roku 1991. Tato slova pronesl 4 hvězdičkový generál ve výslužbě, Wesley Clark, na konferenci Think Tank "Commonwealth Club of California" v roce 2007. Sám nechápal, jaká nařízení k němu přicházejí, než se dozvěděl celou pravdu o těchto plánech.
Je tedy zcela jasné, dle jeho slov, kam USA míří a chtějí si podmanit celý svět. Jakým směrem potom povedou kroky zotročovatelů je naprosto jasné NWO.
Proč si lidé myslíte, že Vám sám nejvyšší velitel NATO odkryl tajné plány????? Pravděpodobně chce zabránit tomu nejhoršímu a tedy glóbální válce.
Celá společnost je deně masírována televizí, rozhlasem, novinami a dalším tiskem. Lidé mají věřit tomu, co je jim předkládané. Ostatní zprávy z webů, které jsou dle státu "konspirační", jsou nesprávné a nemají jim věřit. Jestli se lidsvo konečně neprobudí, skončíme v totální válce. Samozřejmě až by toho bylo dosaženo, obětují i naše veškeré politiky a všechny, kteří jim pomáhali. Ani oni nebudou ušetřeni, I když si to možná ještě dnes myslí.

Pro znalce angličtiny a němčiny uvádím video, které jsem ve zkratce nahoře popsal.


Druhou část filmu si můžete přečíst v češtině níže, film jsem uváděl asi před 5 dny. Pro důležitost a zopakování pro ty, kteří ho neviděli, uvádím ještě jednou.

Toto není Ruská propaganda ,ale americké přiznání. Doporučuji co nejdříve zhlédnout, než to bude staženo z internetuA pro ty, kteří se zajímají více:

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mirek Mirek | 7. dubna 2015 v 10:17 | Reagovat

To s čím se dnes nejvíce setkávám, je to, že i když jen naznačím jinou alternativu nějaké události, okamžitě bývám zesměšněn či označen za toho blázna co věří v konspirační teorie. Ale kolik konspirací v minulosti se ukázalo býti pravdou? Není spíše k smíchu to, že si nedovedu přiznat jinou možnost nebo jiný úhel pohledu? Není onen posměch ukázkou toho, jak těžké je pro někoho přijmout názor někoho jiného? Ať už je jeho názor jakýkoli? A co kdybychom označili reportáže v tv ap. konspirací? Též bychom se u tv jenom smáli? Je to jako s nálepkou "sleva" lidé ji bezmezně uctívají. Zkuste někdy doma onu nálepku pracně odlepit a pohlédnout pod ni. Státi se může i to, že starší cena pod ní, bude nižší.

2 Eda Eda | 7. dubna 2015 v 12:44 | Reagovat

[1]: Mirku, takových je nás asi hodně, kteří jsou zesměšňováni za jiný názor než je uváděn v ČT, Nově apod. Já už se o určitých věcech bavím jen v rodině, a stejně mi nevěří. Oponují otázkami typu - Proč by to Američani apod. dělali? Proč by chtěli válku? To Rusko za to opravdu nemůže? Atd. Těžká doba, těžko se lidem rozsvěcuje v hlavě.

3 Dit Dit | 7. dubna 2015 v 14:21 | Reagovat

uSÁCI  mají děs z toho, že se Evropa sjednotí pod jedno, mají děs s EU kdyby byla funkční a ještě by se k tomu přidalo Rusko. Musí to rozhodit, zakročit páč jinak by jejich ekonomika šla už üplně ke dnu, kdyby toto vyšlo.

4 ok ok | 7. dubna 2015 v 15:30 | Reagovat

[1]: "sedmdesát procent populace jsou hlupáci, nebo se tak po většinu svého života chovají."
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Advokat-Sokol-To-mam-rict-ze-toho-sycaka-nebudu-hajit-protoze-ho-nema-rad-redaktor-Psum-psi-smrt-a-hned-provaz-psali-rodice-dnesnich-obcanu-366407
-no a já už dýl říkám, že se stačí podívat na výsledky voleb a je jasný že hlupáků je cca 80%.

http://www.nwoo.org/2015/04/06/celostni-lecba-s-homa-terapii-a-neutralizace-radioaktivity/

http://www.zive.cz/clanky/sifrovane-webmaily-i-nsa-je-zde-v-koncich/sc-3-a-177800/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=RSSfeed

moderní výzdoba UA kostelů: http://www.aktualnikonflikty.eu/viewtopic.php?pid=5863#p5863

5 Dit Dit | 10. dubna 2015 v 9:24 | Reagovat

Transatlantická úmlouvaTTIP mezi  USA  a EU, trojský kůń nadnárodní společnosti,
dovoz sajrajtu k nám.
Co dodat...
Kdo spí v demokracii, probudí se v diktatuře.
Goethe...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.