Článek od našeho dlouhodobého čtenáře kocourkamourka. Upozornění - varování.

22. dubna 2015 v 0:54 | kocourekmourek z německých zdrojů 22.04.2015 |  Články

Poslední varování

Zprávy, které ke mně v poslední době přicházejí, a jejich vyznění se shodují v tom, že žijeme "v nastaveném času", jehož ukončení lze očekávat každou minutu a jež v rámci pravidel musí do nějaké chvíle v blízké budoucnosti už nutně nastat. Jsme na tom asi tak, že asi v nějakou chvíli v nedávné minulosti - snad to bylo ono proslulé datum 21.12.2012 - jsme překročili jakési rozmezí jakýchsi epoch, jakýchsi údobí času.
Od té chvíle asi vývoj věcí začal výrazně směřovat jinam, než kam si jisté mocné síly přejí, a snad je to směřování tak silné, že ony síly postupně už nemají možnost mu zabránit a mohou ho negovat už asi jen tím, že tady všechny a všechno zničí a pozabíjejí a pak se možná odtud odeberou se jinam. Proto je nezbytný a naplánovaný nějaký očistný zásah, v nějaké chvíli blízké budoucnosti. Datum toho očistného zásahu už asi nejméně jednou uplynulo, bylo ale na přímluvy Nejvlivnějších milostivě odloženo a jak se zdá, čeká nás - prozatím patrně neodvratně už vzápětí, nebo nejpozději do poloviny července 2015.
Byli jsme na to opakovaně varovně upozorněni a nyní jsou v podstatě tři druhy lidí: ti, co o tomto opakovaném varování dosud nevědí, ti, co, o něm sice slyšeli, ale jsou vůči němu z nějakých důvodů uzavření, hluší, a ti, co to varování už vyslyšeli a pochopili. Pro všechny tři skupiny nyní zbývá vyslovit varování pojmenované jako Poslední, ultimativní a definitivní. Pro ty, co neslyší, budiž naposledy řečeno: Slyšte!, a pro ty, co slyší, budiž naposledy řečeno: Připravte se! Pro všechny platí tato obecná výzva: Zachraň se, kdo můžeš! To znamená pro ty, co vědí a rozumějí: Postarejte se především sami o sebe a pokud jde o ty neslyšící, doufejte, že jim bude pomoženo, nebo že si pomohou sami!
Co a jak by měli udělat ti, co tomu věří, už bylo mnohokrát řečeno. Pokud bude ještě čas, můžeme se o tom znovu aspoň zmínit například v Diskusi. Také to záleží na nynější individuální situaci a možnostech každého z nich. Pro ty, co tomu věří, nechť platí: přestaňte říkat, že "uvidíme", protože odpočítávání už běží a blíží se jeho, zatím neodvratný, konec. Po něm už pro mnohé bude pozdě na všechno. Pro ty, co tomu nevěří, nechť platí: proberte se konečně ze svého hypnotického spánku a jednejte ve vlastním zájmu, dokud je ještě čas.
Pro velmi mnohé prý je naděje na nějaké Potom, díky! Proto obecně ani naše nynější situace není beznadějná! Ale vyžaduje, abychom jednali. Čím víc toho uděláme, tím nadějnější budou naše vyhlídky. Je možné, že nám bude poskytnuta ještě další dodatečná lhůta, nebo že dojde k nějakému ještě jinému rozuzlení. Pokud by však k zúčtování skutečně (už záhy) došlo, buďte pokorní a důvěřujte tomu, že pro vás bude učiněno to nejlepší možné.
Většina z vás se bude chtít polepšit a musí doufat, že bude možné to jejich duším umožnit. Určitě je ale lepší pokorně se chtít polepšit už předem, bez nevyhnutelného důrazného varování.
Moje zprávy pocházejí z názorově vzájemně výrazně odlišných informačních zdrojů, ale v tom, co jsem právě uvedl, se většinou zcela shodují, byť to říkají někdy formálně odlišnými slovy. Já na tomto základě jako svoji přátelskou radu vyslovuji tuto svoji poslední, důraznou výstrahu, po níž až do uplynutí termínu možná bude následovat už jen moje mlčení, respektive budu třeba ještě mluvit o jiných, v té chvíli akutních záležitostech, nebo budu možná podle možnosti ještě nějak reagovat v Diskusi. Záměrně blbé a trollovské diskusní příspěvky si tímto předem vyprošuju.
Ale až do uplynutí lhůty, nebo do odvolání, bude tato moje vážná výstraha platit. Pokud bych se dozvěděl něco nového, co by podstatně měnilo předpoklady tohoto mého varování v tom či onom smyslu, snažil bych se vás podle možnosti o tom ještě zpravit.
S přátelským pozdravem kocourmourek
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Robo Robo | E-mail | 22. dubna 2015 v 1:45 | Reagovat

Kocourku, vcelku nepochybujem, že sa niečo stane - viz napríklad článok tu "něco velkého se začíná..".
Varovanie v tomto vyznení mi ale aj tak príde..no, povedzme zbytočne strach vzbudzujúce, viz napríklad reakcia pána Václava.
NIeje v tom varovaní totiž mnoho o trom, AKO sa máme pripraviť.
Pritom je to vcelku jednoduché - hlavná zásada by mala znieť asi "jednaj vždy, za každých okolností, podľa svojho SVEDOMIA!"
Nieje asi vačšieho previnenia, jako previnenie proti vlastnímu svedomiu.
Kto svedomie nemá, toho čaká ešte dlhá a ťažká cesta..

2 Václav Václav | E-mail | 22. dubna 2015 v 7:25 | Reagovat

Asi nemám tolik času abych, pročítal články od r.2010 a nalezl zde odpovědí na otázky. Zachraň se jak můžeš. Ale k tomu je zapotřebí vycestovat, nebo se ukrýt ve skalách, kde Něnecká arnáda něla výrobu? Když člověk moc nedisponuje větší fin. částkou,asi na letadlo nemá. Život v tajze je tak krutý, že bez financí, nářadí, zimu nepřečká. Nešlo by to trochu kontrétněji napsat doporučení? nebo dát na sebe kontakt?

3 Dozaj Dozaj | 22. dubna 2015 v 8:33 | Reagovat

Jak jsem již psal. Já a pár lidí hledáme zemědělskou usedlost k hospodaření na ŠUMPERSKU. Kdyby byly finance zajímavý by byl zámek v Rudě. Protože by to chtělo vytvořit takovou soběstačnou vesničku,kde jeden by byl pekař,druhý kovář....

4 Jan Jan | 22. dubna 2015 v 8:56 | Reagovat

...taky jsem slyšel,že Země vzestoupí s náma nebo bez nás,jak to bude probíhat to snad nikdo neví a temní hrají podle svého plánu a jak se připravit? to nikdo nemůže přesně vědět, jak to bude probíhat,ale cítím,že to bude podle vnitřního stavu každého z nás.přeji všem hodně citu lásky v duši...

5 Jarmila Myšková Jarmila Myšková | 22. dubna 2015 v 10:37 | Reagovat

[2]: Václave,jsi tam,kde máš být.Rozhlédni se kolem sebe a sám v sobě najdeš odpověď.Jarmila

6 CZK CZK | 22. dubna 2015 v 10:49 | Reagovat

Doufám, že se opravdu NĚCO stane! Doufám, že to povede k lepšímu světu. Já nějakou svou představu mám, ale jak píše Jan, může to být pro každého individuální. Každá hra má svůj konec a tato už je okoukaná :-) Ne, že by mě Matrix již nemohl překvapit zase nějakou další křivárnou, ale princip je stále stejný. Doufám, že dojde ke změně pravidel a opět budou mít lidé radost z tvoření a tvořit budou pro radost svou i ostatních. Doufám, že ti co hodnoty vytváří na tom budu lépe, než ti, co jejich výtvory mezi sebou přeprodávají.

7 kocourmourek kocourmourek | 22. dubna 2015 v 11:34 | Reagovat

Když vyhodnotím obsah mých zdrojů informací, pak jen jedna část z nich jasně říká, že je třeba mít čisté svědomí. A já se ve shodě s ní také domnívám, že mít čisté svědomí je v pořadí důležitosti nyní a stále na prvním místě. To znamená: ti, co se oprávněně mohou domnívat, že jejich svědomí je čisté, mohou se podle svého názoru zabývat něčím dalším v pořadí důležitosti, podle své konkrétní situace. Ti, co si nejsou jisti, zda jejich svědomí je čisté, by nejprve měli konat kroky k jeho očištění. Opět podle své konkrétní situace.
Postupy k tomu potřebné neznám bohužel úplně přesně, byl jsem ostatně s akutní potřebou tohoto očištění obeznámen teprve v neděli nebo v pondělí večer, kdy jsem se dozvěděl nějaký konkrétní nejpozdější termín konce nynějšího odpočítávání. Na základě této už velmi konkrétní informace jsem vydal svoje výše uvedené, předběžně Poslední varování, a provádím svoje osobní kroky, přičemž jsem si vědom momentálního nedostatku času a upozorňuji na tuto naléhavost nynější situace. Opakuji: jeví se to tak, že by to mohlo nastat už každou následující minutu, nejpozději zhruba do deseti týdnů od nynějška, pokud snad termín – ó díky! – nebude znovu prodloužen.
Pro zajímavost k tomu sděluji, že od zahájení nynějšího odpočítávání patrně čas začal pro většinu z nás plynout subjektivně postupně stále rychleji. Ale zdá se, že je to ve skutečnosti ještě o něco složitější, a sice, že čas nyní plyne subjektivně různou rychlostí nejen pro různé osoby ve stejnou chvíli, ale dokonce taky pro jednu a tu samou osobu podle její akutní situace. Konkrétněji podle toho, čím se ta osoba právě zaobírá. Zdá se, že když se ta dotyčná osoba zabývá něčím, co směřuje k očištění jejího svědomí, plynutí času se pro ni subjektivně zpomaluje a ona nemá akutní pocit nedostatku a zrychleného plynutí času. A naopak, pokud se ta dotyčná osoba očištění svého svědomí nějak vzdaluje, čas jí subjektivně plyne stále rychleji.

8 Tomas Tomas | E-mail | 22. dubna 2015 v 11:46 | Reagovat

Nič sa nestane. Do polovice července 2015 napíšete zmenu plánu, odklad, alebo podobne. Ak nie, napíše sa potom opäť dačo, že niekto to odložil, prípadne sa to stalo a nik si to nevšimol.

9 kocourmourek kocourmourek | 22. dubna 2015 v 11:47 | Reagovat

Jen dílčí odpověď a upozornění: od jisté doby v minulosti až nejméně do konce termínu moje informace nedoporučují vůbec jakkoli vstupovat do podzemí, zvlášť ne dětem a churavým. Přinejmenším v určitých fázích vývoje by pobyt v podzemí měl být asi ještě tíživější než bude ve stejnou chvíli jinde. Na druhou stranu: není jasné, co se konkrétně vlastně bude dít, takže v nějaké pozdější fázi vývoje by mohlo být dočasně vhodné ukrýt se podle možnosti do nějaké někdejší podzemní továrny na ochranu před plundrujícími, vraždícími a jinak řádícími zločinci, kteří se dostali z vězení. Ale je otázkou, zda právě ti zločinci o těchto prostorách nevědí taky. Hrozné je, že v určitých fázích vývoje budou vlastně bezpečnost, respektive nebezpečnost situace určovat právě jiní zločinci, totiž ti klanově organizovaní, kteří budou disponovat zbraněmi, materiálem a logistikou pro kontrolu nad svými územními doménami.

10 esterka esterka | 22. dubna 2015 v 16:08 | Reagovat

[9]: To ma zaujalo s tým podzemím. S manželom a synom sme sa mali ísť pozrieť do katakomb v našom meste, bývajú otvorené len raz do roka. Sú tu aj podzemné chodby, prepojené pod celým starým mestom. Tešila som sa na to, ale ako sa blížil termín, tak som mala čím ďalej väčší strach a napokon som odmietla tam ísť. Pritom vidieť to, bol môj sen už pekných pár rokov, ten strach som si vôbec nevedela vysvetliť, pretože nie som poverčivý a bojazlivý typ. Žeby to spolu súviselo?

11 remoroy remoroy | 22. dubna 2015 v 16:23 | Reagovat

Mohl by mi to nekdo nejak lip vysvetlit?

12 Iriss Iriss | 22. dubna 2015 v 18:31 | Reagovat

Nastavený čas,který končí tak platí pro podvodníky,lháře,manipulátory ve všech sférách života, od elit až po obyč.člověka bez svědomí.Pro ně platí ještě honem podvádějte neboť zbývá jen pár okamžiků a globální vědomí lidí prozře na 100% a pak vy manipulátoři a podvodníci nemáte šanci na život zde, neboť jste lehce odhalitelní a nikdo vám už nevěří a nebude "skákat jak vy budete pískat".Správně uvedeno výše, kdo je bez svědomí,ten je již nyní lehce odhalitelný a bude ještě více "svítit" ta jeho lež a podvod.Lidé se nemění, bezpáteřní se nezmění !Lidé s přirozeným svědomím se nemusejí ničeho bát a ani nikam utíkat.Výstraha pro útěk patří těm bezpáteřním.
Můj vnitřní neochvějný klid a mír vytočil dnes i účednicí,pod "náporem mého klidu a vyrovnanosti aniž by chtěla sama na sebe "vykecala" manipulaci na úřadě co proti mě udělali.Odhalila se sama a také sama pod mou kontrolou musela udělat ihned nápravu.Po celou dobu jednání bylo na ní vidět ,že jí ze mne není dobře. Za to mě bylo dobře,opět jsem se zpětnou vazbou přesvědčila,že vše probíhá jak má a podvodům a lhářům už dávno odzvonilo.Lidé s čistým svědomím,trénujte si v sobě klid a mír za každé okolnosti a pak se budete divit jak v danou přítomnost se vše bude vyvíjet jak má a to ve prospěch vás.Člověk opravdu musí začít u sebe.Využít vlastní konstruktivní sílu vesmíru v sobě.FUNGUJE TO!

13 ôk ôk | 22. dubna 2015 v 21:36 | Reagovat

kdo chce na východ?
http://paveldvorak.blog.sme.sk/c/319369/Zazitky-Cinana-v-Europe.html
má tam toho víc. Emerice kouřící Evropa bude zaostalý muzeum.

14 Robo Robo | E-mail | 22. dubna 2015 v 23:47 | Reagovat

[12]: veľmi pekné slová, ďakujem.
Použil som tieto Vaše slová v inej diskusii (aj s odkazom, že sú od Vás), snád Vám to nevadí..?

15 kocourmourek kocourmourek | 23. dubna 2015 v 15:20 | Reagovat

Pro značku remoroy: co konkrétněji prosím potřebujete lépe vysvětlit?

16 kocourmourek kocourmourek | 24. dubna 2015 v 19:17 | Reagovat

Výše jsem napsal, že "není jasné, co se konkrétně vlastně bude dít". Co tím myslím: moje zdroje informací o tom mají jasno, ale naneštěstí každý podle svého názorového zaměření, takže při jejich vzájemném porovnání se v tomto jejich názory liší a já neumím rozhodnout, který z nich - pokud vůbec nějaký - má vlastně pravdu. Všeobecně by se jejich názory na to, co se vlastně odehraje, daly rozdělit na 3 skupiny. Skupina č. 1: odehraje se cosi ve sféře "ezoterické": Země "převibruje do jiné dimenze..." Skupina č. 2: odehraje se cosi převratného ve sféře duchovní a také ve sféře fyzické, té jaksi "světsky pozemské". Skupina č. 3: dojde k převratným událostem ve sféře fyzické, pozemské. Já se jednoznačně kloním k názoru skupiny č. 2.

17 svobodný svobodný | E-mail | 24. dubna 2015 v 20:02 | Reagovat

To jsou  moc zajímavé informace a myslím,že určitě se něco takového,jak tu píšete  stane.Už to taky dlouho sleduji a tak to vypadá,že temné síly jsou s dechem u konce.Doporučoval bych lidem,zůstat ve svém srdci pozitívní a jednotní.

18 dozaj dozaj | 24. dubna 2015 v 21:17 | Reagovat

Ohnivý kruh je dnes extrémně aktivní.!!

19 kocourmourek kocourmourek | 28. dubna 2015 v 14:23 | Reagovat

Akutní nové informace. Věnujte jim prosím pozornost, nemám akutně čas je nějak komentovat. Přečtěte si prosím v zájmu vás a vašich blízkých aspoň dosavadních 84 poselství Ježíše Krista, hlavně ta nejnovější, a případně podle nich nějak jednejte, víte-li, jak. Vypadá to tak, že je to asi skutečnost, jakkoli neskutečně se to možná na první pohled jeví(pokus o vtipné vyjádření): https://petrabostlova.wordpress.com/2015/04/28/poselstvi-naseho-pana-jezise-c-84-cekame-zaplavy/ Já tyhle zprávy sleduju už nejméně dva roky a nestačím se divit!

20 Dozaj Dozaj | 30. dubna 2015 v 12:45 | Reagovat

[19]: Zrovna jsem na čt2 koukal na dokument o zemském jádru. Vše údajně ukazuje k zajímavé události-přepo´lování.
V tomto případě by  skutečně mohlo dojít k protržení přehrad.-( Ale to by nebylo nic proti tomu,jakou by oceány udělaly Tsunamy. Ale to asi nehrozí-i když pokut někdo zná Květoslava Minaříka-jednoho z nejvědších českých mystiků,tak ten viděl česko jako ostrov.
No-mě by se to velice líbilo.-)

21 Dozaj Dozaj | 1. května 2015 v 10:44 | Reagovat

Ohnivý kruh zase vře-sedmička u Papuy N. G.

22 kocourmourek kocourmourek | 1. května 2015 v 21:59 | Reagovat

Dovětek č. 1 k Poslednímu varování
Jak jsem ve svém Posledním varování z 22. dubna 2015 slíbil, pokud se ještě dozvím něco podstatného, podle možnosti vás o tom zde budu informovat. 28. dubna 2015 jsem si přečetl toho dne zveřejněnou zprávu, která – pokud ji sloučím s některými předchozími zprávami z tohoto zdroje informací a zdrojů informací s ním názorově spřízněných – by vlastně měla znamenat, že do takzvaného Varování už vlastně zbývá od onoho dne 28.4.2015 nanejvýš jen několik dalších dnů: https://petrabostlova.wordpress.com/2015/04/28/poselstvi-pana-jezise-c-83-proto-nikdo-z-vas-po-varovani-nesmi-hresit/
Čekal jsem sice téměř cokoli, ale tak překotně rychlý vývoj těchto událostí jsem přesto nečekal. Pokud to celé není nějaká pomatenost a pokud tedy mnoha z nás zbývá už jen málo času, nebo je pro ně dokonce už pozdě, pak je asi dobré, abyste o tom věděli. Já nejsem náboženský blouznivec, ale pro ty, co by se podle toho chtěli nějak zařídit, sem raději dám dvě dole uvedená doporučení, která jsem si nevymyslel, nýbrž také pocházejí z mých informačních zdrojů.
Co je, nebo co by mělo být ono Varování, stručně sděluji takto: asi všichni ve stejnou chvíli budeme na nějakou dobu uvedeni do stavu, kdy budeme schopni uvědomit si svoje dobré, i svoje případné zlé skutky. Budeme tedy konfrontováni s tím, jací skutečně jsme, s tím, jak se jevíme z pohledu Ježíše, Božího Syna. Pro ty, kteří jsou z Jeho pohledu zatíženi těžkými hříchy, prý to bude tak ničivé poznání, že v jeho důsledku prý vzápětí zemřou. Naopak ti, co jsou bez viny, prý prožijí chvíle velké blaženosti. Ti, jejichž hříchy jsou mírnější, prý pocítí blízkost žáru plamenů očistce.
Nevím, co bychom si o tom všem měli myslet, předávám to jen dál jako možná důležitou informaci, kterou jsem právě obdržel.
Za prvé se doporučuje modlit se aspoň osm dnů nepřetržitě po sobě (patrně aspoň jednou denně) tuto Modlitbu za plnomocné odpustky k úplnému odpuštění hříchů:

"Ó, můj Ježíši, Ty jsi světlo země, jsi plamen, který se dotýká všech duší,
Tvé milosrdenství a láska neznají žádných hranic. Nejsme hodni oběti, kterou
jsi přinesl Tvou smrtí na Kříži, víme však, že Tvá láska k nám je větší než
naše láska k Tobě. Dej nám, ó Pane, dar pokory, abychom si zasloužili Tvé
nové království, naplň nás Duchem Svatým, abychom mohli kráčet kupředu a
vést Tvou armádu, hlásat pravdu Tvého Svatého Slova a připravit naše bratry
a sestry na slávu Tvého Druhého příchodu na zem. Uctíváme Tě. Chválíme Tě.
Nabízíme sami sebe, náš zármutek, naše utrpení jako dar Tobě k záchraně
duší. Milujeme Tě, Ježíši, buď milosrdný ke všem Tvým dětem, ať už jsou
kdekoliv. Amen."
Za druhé se doporučuje vyzpovídat se před nějakým knězem, kát se a přijmout rozhřešení, bude-li uděleno.
Ještě jednou opakuji, moje doporučení nejsou projevem nějaké mé pomatené, přehnané zbožnosti, a proto prosím, abyste mě v tomto ohledu zbytečně nekritizovali. Je na každém, jak si ta doporučení přebere, já v rámci nezbytné předběžné opatrnosti doporučuji vzít je na vědomí a individuálně podle nich jednat.
S přátelským pozdravem kocourmourek

23 Dozaj Dozaj | 2. května 2015 v 12:57 | Reagovat

22-ano-budou tady vibrace ze kterých se většina lidí pose..

24 Dozaj Dozaj | 2. května 2015 v 13:00 | Reagovat

[22]: a já radím -zbavit se všech závislostí,až na jednu,max.dvě,.-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.