Američané testují vypouštění drónů v hejnech.....

17. dubna 2015 v 7:54 | prvopodstata tm |  Články
....Americké námořnictvo otestovalo odpalovací zařízení LOCUST, z něhož by měly vzlétat celé skupiny malých bezpilotních strojů vybavených moderním softwarem a pozorovacími zařízeními, které původně vyvíjela vesmírná agentura NASA pro průzkumné vozítko na Marsu. Uvedl to ve čtvrtek deník The Washington Post.

Včera 19:54 - Washington
Američané už dříve představili tubusové odpalovací zařízení, z něhož by se dal malý dron vypustit třeba jen z ruky. Stroj má v trubici složená křídla, která se po vylétnutí automaticky rozvinou.
Námořnictvo pak loni přišlo s návrhem odpalovacího systému, z něhož by vzlétala hned celá hejna dronů, jež by nemusela mít jen pozorovací úkoly, nýbrž i útočné. V uplynulém měsíci byl systém opakovaně testován s nasazením dronů Coyote.
Odpalovací zařízení označované zkratkou LOCUST (v překladu kobylka) také umožní jednotlivým strojům vyměňovat si informace a zajistí jejich koordinaci. Je snadno přenositelné, takže může být použito na souši i na moři.


tm dodává: tak tohle byl článek na dnešních "h"ovinkách.cz. Za posledních mnoho let jsem neviděl smysluplný článek z emériky, který by nějak smysluplně pomohl lidem v čemkoliv. Jsou tak zblblí že jedou po koleji destrukce, ničení, nenávisti, rozvratu, pomlouvání a mnoho jiného destruktivního. Policisti jsou tak zblblí počítačovými hrami, že na ulici střílejí obyčejné lidi bez zbraně. Kde to vlastně jsme???? Bylo by načase, aby dostali pořádně na frak. Vymýšlení těhle kokotin vede do záhuby lidstva. Pokud si to lidé zavčas neuvědomí, bude už brzy pozdě.....
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ök ök | 17. dubna 2015 v 10:15 | Reagovat

TM: pokud budete psát vulgarity, budete vyloučen z redakce :)

Obyčejní amíci, který až na výjimky nic nezajímá, to teoreticky dost "koupí", poněvadý mají svůj velký díl na tom, co jejich vláda dělá. Platí a živí globální válčení a nic neřeší. Místo toho si staví vlaječky i v táboře bezdomovců. Co jako s blbcema??

2 ök ök | 17. dubna 2015 v 10:17 | Reagovat

Na hejna drónů bude asi nejlepší oprášit Flak 88 :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.