3) Zajímavý obrázek v časopise The Economist. Pokračování 3.....

13. dubna 2015 v 3:55 | prvopodstata tm |  Symbolika
Upozornění! Pokud jste nepřečetli článek 1. a 2. nemá cenu číst článek 3. Budou chybět důležitá vysvětlení!....podívejme se dnes na jednu zvláštnost, která se nabízí lidskému zraku na první pohled v časopise na obálce The Economist.....
Leonardo da Vinci maloval mnoho obrazů, kde vynikají na malbě ruce; i na první pohled. Byly to obrazy, které měly lidem co říci. Vzhledem k tomu že ruce jsou tvořivým nástrojem každého člověka, znamenalo to, že se "něco" děje, tvární, přizpůsobuje, mění, chrání, přeorganizovává a taky násilné změny jsou tímto charakterizovány. A mnoho jiného.....
Uvedu několik příkladů z tvorby Leonarda da Vinciho:Tvůrci obálky časopisu The Economist se začali řídit odkazy starého mistra Leonarda z 15. století. (V levém spodním rohu obálky časopisu je obraz od Leonarda - kresba ženy, která se na Vás dívá).
Odhalují dokonce změny, kdy to bude lidem natvrdo řečeno bez zakrývání jejich skutečné podstaty s konečnou platností - netají se tím a chtějí to tak provést. Jestli se jim to ale přesně tak povede, jak měli vymyšleno, je samozřejmě "ve hvězdách".
tm: jako příklad bych mohl uvést vyjádření amerického kongresu, kdy oficielně chtějí zabít nebo svrhnout putina, dalším bodem je otevřené rčení, že musí udělat třetí světovou válku na evropském území. (všechno tomu dnes nasvědčuje) Film jsem uvedl s Georgem Fredmanem před několika dny. Článek a video film najdete ZDE.

Ne všechny ruce na obrázku časopisu The Economist patří k lidem kteří jsou zobrazeni, ale také lidem či bytostem, které tam nejsou. Zdání klame. Je nutné se podívat dost pozorně na dílčí obrázky s rukama.

Dnes se podíváme na ruku, která je za putinovou hlavou. Zdánlivě by každý řekl, že patří černochovi, který stojí pod Napoleonem. Pozorné oko uvidí, že zde není paže od muže s kloboukem a ani nemůže být ruka od někoho jiného v okolí. Co je to tedy za ruku????? Komu vlastně patří????


13.04.15 11:54 dodatek

Na četné dotazy, které jsem dostal mejlíkem dodávám, že ruka (dráhy záhybů v ruce) je samozřejmě upravena a není takto přirozeného tvaru, není to ani možné. Na symboliku pro elity takto preparovaná ruka skvěle posloužila, jako Leonardu da Vincimu.

Vzhledem k tomu, že se jedná o dvojitou dualitu skoro ve všem zde obrázkem řečeném, i ruka má hned několik funkcí a symbolů.

Prví část je ta konstruktivní:


Je to ochranná ruka nad putinem. Z její dlaně přečtete dvě řecká písmena. Je to písmeno Fí
a zároveň můžeme vidět písmeno Psí.


Písmeno Fí znamená zlatý řez a ohromný potenciál. V řecké číselné soustavě označuje číslovku 500 (φʹ) nebo 500,000 (͵φ) Čili něco pro lidstvo 555 dodává tm.

Písmeno Psí je znamením pro paranormální jevy a s tím spojené záhady. Může lidem dost dobře zamotat hlavu. je třiadvacáté písmeno, 23, řecké abecedy a v řecké číselné soustavě má hodnotu 700. Čili 777 dodává tm. Číslice 7 je číslo bohů a tedy jasná ochrana. Jsou to také Posejdonovy vidle a jeho ohromná moc na kterou nikdo nemá a neměl.

Pod prostředníčkem máte pyramidu na špici, velké tajemství.

Tak to jsou ty konstruktivní scénáře. Nyní je ale nutné si ukázat i ty destruktivní scénáře.

Druhá část ta destruktivní.


Na ruce neznámého člověka se nachází také kříž. Je ve dvou třetinách 2/3 dlaně od zápěstí mezi druhým a třetím 2/3 prstem. Nevěstí to nic dobrého. Jinými slovy usilují o život putina. Buďte ale klidní, má větší ochrany než nebezpečí na něho nastražené. Pravou ruku ovládá logická hemisféra - levá část mozku, která může tyhle zvěrstva vymýšlet. Palec ukazuje na pravé oko napoleona a tím pádem se kruh uzavírá, vše je zde děláno logicky. Jak jsem ale psal, písmeno psí má větší sílu, než děje na putina připravené.Za levým ramenem putina se nachází Hillary Clintonová, která jako jediná z obličejů černobílých bytostí má výrazně modré oči a červené rty. Dívá se na putinův krk!!!!! Touží po jeho hlavě. Spíše bych namaloval za putina následující obrázek, který má jasnou vypovídající sílu, ale to by hned každý pochopil.


Dalším zajímavým momentem pro tuto ruku je zcela jasné znamení stop. Nachází se v obrázku, kde máte přestat číst údajné slovo Singapur, čili město na planetě Zemi.
Není to ale město Singapur jsou to ve dvojité dualitě dvě slova SIN a GAP.

SIN znamená v angličtině prohřešit se
GAP znamená v angličtině propast nebo také zásadní rozdíl.

Jednoduše přeloženo a kompletováno znamení je zcela jasné:

Hříchy kompletního lidsva, na kterém jsme se podíleli bez rozdílu všichni, jsou velké. Jeden druhému, nejen prací ale i soukromně ubližujeme, trávíme se navzájem, nebereme na nic ohledy a nectíme žádnou etiku. Lžeme od rána jeden druhému po celý život, v práci, v rodině a všude kam přijdem. Nemůžeme říkat pravdu. To je ale pro všechny bytosti SMRTONOSNÉ. Všechno postupně učíme naše děti, kolotoč začíná od začátku. Lidstvo bylo zataženo do dění, které si ani ve snu nepřálo. Nevěří složitým pravdám, ale primitivním lžím.

Jednoduché vysvětlení:
Do potravin si dáváme na příkazy druhých jedy a trávíme se jako krysy.
Druzí nám sypou pomocí chemtrailů jedy na hlavy, které vdechujeme a pomalu se otravujeme.
Lékaři nás udržují při životě "léky" které neléčí. Je to z toho důvodu, abychom vydělali peníze pro farmacii ale nikdy nás neuzdraví.
Zbrojní průmysl vydělává na zabíjení lidí.
Pohodlností nás likvidují ještě více. Řeč je o mobilních telefonech a tabletech, které svým zářením způsobují různá onemocnění a hlavně rakovinu.
Pokračovat dále je zbytečné, koloběh znáte.

Obrázek hovoří jasnou řečí.

Za veškeré prohřešky, které jsme si po staletí navzájem činili, stojíme nyní ke konci časů lidstva, tak jak ho znáte, těsně před obrovskou propastí, kdy jsme každý jednou nohou (kompletní lidstvo) vykročili do prázdna nad propast. Zatím jsme ale nepřenesli těžiště na nohu, která vykročila. Zatím! Všichni jsme byli zmanipulováni a neustále jsme médii manipulováni.

Pokračování.....
 

30 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dozaj Dozaj | 13. dubna 2015 v 10:12 | Reagovat

www.novinky.cz V.Klaus ml. -Válka se blíži...
www.sputniknews.com-  The Diplomat: Neochota USA dělit se o moc s Čínou může způsobit válku

2 pavel pavel | E-mail | 13. dubna 2015 v 13:17 | Reagovat

psychopatia a jeji reálie !

3 esterka esterka | 13. dubna 2015 v 14:15 | Reagovat

Keby malo byť ľudstvo zničené katastrofou, koho vyberiete aby prežil a založil nové ľudské pokolenie? Tučného, nepohyblivého, chorobami prežratého Američana či Európana? A ako preveríte sedem miliárd ľudí, ako ich vyskúšate, ako zložia váš test? Pošlete na nich to, čo ich preverí. Veľa šťastia vo finálnom teste ľudkovia. Náš čas sa blíži ku koncu...

4 Martin Havran Martin Havran | 13. dubna 2015 v 14:28 | Reagovat

To není všechno s Putinem. Taky k němu letí vrtulník s nápisem plodina-prach, což může ukazovat na práškování plodin zaúčelem jejich otravy a nebo přímo jejich proměna na prach nějakou plísní. A dále mu taky hraje do kapsy krysař a ponouká ho k válce a taky rybičky klauni z bezpečí sasanky koukají, jedna na Putina a druhá na Krysaře. Je to pro ně jenom hra, zdá se. Je tam toho mnohem víc

5 tm tm | 13. dubna 2015 v 16:19 | Reagovat

[4]: Vše je nutné dělat po částech a né dohromady. Jestli jste si nevšiml, dělám to po malých částech. Děkuji za pochopení.
tm

6 Ketty Ketty | 14. dubna 2015 v 11:12 | Reagovat

Moc děkuji za další náhled do symboliky Economistu.

7 V+V V+V | 14. dubna 2015 v 21:00 | Reagovat

1 Dozaj-Jsi na správné stopě.čl.2.Znamení máte každou chvíli na obloze.Pokud by došlo k té události,už zde dávno nebudu.A není to o válce v EU.

8 Dozaj Dozaj | 17. dubna 2015 v 12:40 | Reagovat

ČT24:  300 amerických vojáků dorazilo na Ukrajinu,budou cvičit Národní gardu.
  Noční vlci nejspíš budou mít na cestě do Berlína velké problémy..Že by nakonec nejeli na motorkách?...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.