26.04.2015 okénko marného.....

26. dubna 2015 v 20:10 | prvopodstata tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno neděle 26.04.2015 19:54

7) Důchodce z Prahy napsal dopis americkému velvyslanci Shapirovi.....

....otevřený dopis na správnou adresu!!!!!Excelence
Andrev Shapiro
Velvyslanec Spojených států amerických
P r a h a
Praha, dne 14.4.2015


Věc: Otevřený dopis

Vaše excelence.

Patřím mezi občany, kteří se narodili ještě za druhé světové války a byli svými rodiči, učiteli a známými vychováváni k absolutní úctě a lásce ke Spojeným státům americkým. Zpívali jsme (jako trempové) písně - Americký námořník, Quadalcanal, Niagaru, milovali jsme Rapsodii v modrém, Američana v Paříži, čítali jsme Walta Whitmena, Lawrence Ferlinghettiho, králem majáles jsme zvolili Allana Ginsberga, zbožňovali jsme Louise Armstronga, Ellu Fitgeraldovou, Gerry Mulligena, Jerry Lee Lewise, Elvise Presleyho, Beach Boys a spoustu dalších.

Problém nastal, když se k nám dostaly zprávy z televizních a rozhlasových světových stanic, tisku, resp. když jsme navštívili USA.

Vy, Američané, se označujete za nositele demokracie a etiky světa. Jenomže Váš prezident zasouval doutníky do něžných ženských míst, což by žádný slušný chlap v životě neudělal. Takže dle našich etických norem se jednalo o úchylné jednání. Nasnadě je pak otázka, zda se jedná o jediné úchylné jednání, nebo o systémové selhání? Co je možné takovému člověku věřit? Nic!

Pak jste tam měli George W. Bushe. Ten na sto procent tvrdil, kde všude jsou chemické zbraně, které ohrožují celé lidstvo. Přidali se pak k němu i další - např. John Major v Anglii. Pak jste vtrhli za zády OSN do arabské země a udělali tam "pořádek". Výsledek je takový, že tam den co den umírají ženy a děti, takže ten Váš George W. Bush způsobil zabití více osob, než např. Kambodžský Pol Pot a zařadil se mezi největší "vrahy" světa. A tomuto prezidentovi bychom měli věřit?

Vy Američané máte zvláštní vkus při výběru svých spřátelených osob. Tak např. před léty jste si vybrali za vhodnou hlavu státu Augusto Pinocheta, což byl jeden z nejhnusnějších vrahounů vlastních obyvatel, nyní např. upřednostňujete Petro Porošenka, který poslal ukrajinskou armádu a privátní vojska několika ukrajinských gaunerů vraždit ukrajinské obyvatele, milion lidí navíc uteklo z místa bojů pryč. Takže pan Petro Porošenko je sprostý vrahoun, který patří před mezinárodní tribunál do Haagu. Nechcete doufám tvrdit, že prezident Václav Havel měl proti "Slovenským separatistům" v čele s Vladimírem Mečiarem poslat tanky a bombardovat Bratislavu, Žilinu, Banskou Bystricu a Košice tak, jak to činí Petro Porošenko?

A nyní, Vaše excelence, radíte jemně našemu panu prezidentovi Zemanovi, co má dělat. To Vás učili na Vaší prestižní univerzitě, že existuje pouze jediná "pravda"? Tedy Americká pravda. Nikdy není pouze jediná pravda.

Dovolím si Vám také připomenout, že během druhé světové války padlo celkem 23,2 milionů sovětských vojáků, ale na všech frontách (Tichomoří, Afrika, Evropa) pouze 418.500 Američanů. Nezpochybňuji Americké dodávky bauxitu, strojů, potravin a zbraní, atd. tehdejšímu Sovětskému svazu, Anglii atd.

Dovolím si Vám připomenout, že to byli Rusové, kteří uštědřili Němcům první porážku u Moskvy na jaře 1942, u Stalingradu 2.února 1943, v bitvě u Kurska 5.8.1943, zatímco Anglo-americká vojska porazila Němce v Africe až dne 13.5.1943.

Dovolím si Vám, Vaše excelence, připomenout, že na svátek svatého Valentina, dne 14. února 1945 rozflákala Americká letadla Prahu a zabila 701 osob, zranila 1.184 osob, 11 dnů před vstupem do Plzně rozbombardovala Americká vojska dne 17. a 18.4.1945 především Měšťanský pivovar, sídliště Slovany a Škodovku Plzeň. Těch leteckých útoků a zabitých civilních osob bylo na mnoha dalších místech naší vlasti více. Dovolím si Vám připomenout i fakt, že Americká armáda na Plzeňsku nechala propustit z basy fašistické vojáky, zejména důstojníky a vzala je pod svoji ochranu, že vydrancovala po bombardování zbylý technologický archiv Škodovky Plzeň, že zabavila našim lidem zbraně, že neumožnila odjezd lidí na pomoc Praze při povstání apod.

Dovolím si Vám připomenout, že oslava v Rusku není za účelem oslavy Ukrajiny, ale konce II. světové války. Nu, a aby nedošlo k omylu, tak my, staří občané, stejně vždycky zvažujeme, zda to, co řekl Vladimír Putin je lež, či není a Rusům nikdy nemůžeme zapomenout rok 1968. Kdyby Vladimír Putin chtěl budovat Ruské základny v Mexiku, nebo na Kubě, tak bychom jej považovali za jasného agresora. Ale jste to Vy, kteří chcete zřejmě budovat základny na Ukrajině, vedle Ruska. Na Krymu proběhlo referendum a většina občanů se vyslovila pro připojení k Rusku. Takže jestliže jste umožnili samostatné Kosovo (tam ani žádné referendum neproběhlo), nemůžete upřít toto právo komukoliv jinému.

I nadále si nesmírně vážíme Amerických vědců, lékařů, hudebníků, spisovatelů, techniků, ale nikoliv některých Vašich dopujících sportovců, politiků, zbrojařů, obchodníků a válečníků. Vždyť jsou to Vámi vyrobené zbraně, dodané Vašimi obchodníky komukoliv na světě, které zabíjejí Vaše a naše vojáky. V tom jsme zajedno s pokrokovými Americkými filosofy, vědci, sociology, spisovateli, hudebníky a všemi skutečnými demokraty.
Pavel Lintymer, Praha, důchodce

5) Ajta krajta.....

....nám něco zajímavého chytla. Copak to asi je????? Že by nějaký černý anděl???? No posuďte sami, pokud to není fotomontáž.....

Není vyloučeno, že je to nějaký mimozemšťan nebo mutant?????


4) Smyčka se kolem krku pomalu utahuje.....

....v Evropě mají zájem stáhnout veškeré bankovky z oběhu. Pro miniaturní denní nákupy by zůstala jenom ta nejmenší bankovka 5 EURO.


Návrh podal šéf Citygroup Willem Buiter, který chce tím zabránit vybírání peněz z banky při negativních úrocích.
Jak rychle se uskuteční nesmyslný návrh proti lidem je neznámé. Samozřejmě se jedná o ožebračením a totální kontrolu nad občany.
tm: Ptám se sám sebe. Jak daleko to ještě povede, než se lidé vzbouří?????

3) Další hrůzná informace.....

PayPal si osobuje vlastnictví copyrightu všeho intelektuálního vlastnictví svých uživatelů


Tento zpracovatel plateb oznamuje děsivou aktualizaci podmínek smlouvy. PayPal v děsivé nové aktualizace dohody s uživatelem zveřejněné tento týden oznámil, že...
Tento zpracovatel plateb oznamuje děsivou aktualizaci podmínek smlouvy.

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.czPayPal v děsivé nové aktualizace dohody s uživatelem zveřejněné tento týden oznámil, že si bude osobovat vlastnictví copyrightu na veškeré intelektuální vlastnictví kohokoliv, kdo používá jeho platebních služeb.

Aktualizace přichází v patách oznámení eBay a PayPalu, že se rozdělí do dvou oddělených společností.

Pod hlavičkou "Intelektuální vlastnictví" oznamuje PayPal, že do své smlouvy zavádí nový odstavec s účinností od 1. července 2015, který této společnosti umožní "používat obsahu, který za použití těchto Služeb vystavíte k publikaci."

"Pokud nám poskytnete obsah nebo vystavíte obsah (při všech případech publikací, ať už on line nebo off-line) pomocí těchto Služeb, tak udílíte PayPal Group nikoliv exkluzivní, celosvětové, trvalé, neodvolatelné, bezplatné, sub-licencovatelné (vícevrstevně) právo uplatňovat copyright na jakékoliv a všechny publikace, ochranné známky, práva k databázím a k intelektuálnímu vlastnictví, která máte k tomuto obsahu, v jakémkoliv dnes známém médiu nebo známém až v budoucnu. Dále v plném rozsahu dovoleném vztahujícím se právem se zavazujete morálním závazkem a slibem, že o taková práva nebudete od PayPal Group usilovat zpět, ani od jejich sublicencí nebo držitelů převodů. Předkládáte a garantujete, že nic následujícího nenarušuje právo k duševnímu vlastnictví: vaše poskytnutí obsahu nám, vystavení obsahu za použití těchto Služeb, a použití takovéhoto obsahu PayPal Group (včetně prací z toho dovozených) ve spojitosti se Službami.

Uživatelé PayPalu reagovali na podmínky aktualizované dohody projevy šoku a zmatku.

"Jú! Znamená to, že co bych mohl přenést přes Pypal, jim už patří a mohou si s tím dělat, co se jim zlíbí, aniž by to konzultovali, šlo by do toho zasahovat nebo brát kompenzaci?" ptal se jeden respondent. "Takže např. na mé podnikatelské webové stránce by mohli obejít můj copyright, kdybych ji přelil přes ně nebo jakékoliv jejich služby?"

"Z tohoto odstavce mi opravdu vstávají vlasy na hlavě," poznamenal jeden uživatel Paypalu. "Doufám, že bude po ruce někdo kvalifikovanější než já, kdo nám brzy ty obavy rozptýlí. I když je PayPal nezbytné zlo, aby šel dělat business on-line, ale sakra, tohle si ze své mocenské pozice dovolují moc."

V roce 2012 začali někteří uživatelé Facebooku vystavovat aktualizace statutu s tvrzením, že si osobují vlastnictví copyrightu k obsahu vystavenému na sítích sociálních médií v mylném domnění, že Facebook si začal nárokovat trvalé vlastnictví veškerého intelektuálního vlastnictví vystaveného na jejich webové stránce.

Ve skutečnosti vlastní podmínky Facebooku uvádí: "Vy si podržíte copyright k vašemu obsahu. Když nahráváte svůj obsah, tak nám udílíte licenci k použití a zobrazení tohoto obsahu."
Avšak aktualizace od Paypalu, kterou budou muset copyrightoví právníci ještě zvážit, vypadá, že je daleko drakoničtější a určitě vyvolá kontroverzi.


Pro Reformy.cz přeložil Miroslav Pavlíček2) Včerejší demonstrace lidí v Berlíně v Německu.....

....kvůli "geoinženýrství" (ještě si to elity nazvou tak honosnými slovy), chemtrails, jedovatým mrakům a jedovatému spadu z oblak, manipulaci počasí a projektu HAARP se zúčastnilo mnoho lidí.
Christoph Hörstel jasnými slovy zhodnotil nebezpečí číhající na veškeré lidstvo v podobě CHEMTRAILSŮ. Americkou vládu, která na území Evropy letadly bez imatrikulačních znaků a sekundárních radarů, pořádá hromadné chemtrailování, označil za ZLOČINECKOU ORGANIZACI, která udajně po celém světě pořádá hon na "teroristy", a sama je největší teroristickou organizací planety Země. Jak neustále opakuji: ZLODĚJ UTÍKÁ A KŘIČÍ CHYŤTE ZLODĚJE.
Jak NATO, Německá spolková republika, politici a bundeswehr se zúčastňuji hromadných chemtrailových akcí, kde sypou lidem na hlavy těžké kovy, baktérie, viry, nanočástice a mnoho jiného. U velkého počtu lidí prokazatelně s následkem smrti. Masy lidí v Německu taky nemohou stále pochopit tyto neuvěřitelné události. Proč by to přece dělali???? Trefí to taky děti bohatých a politiků.....
Hovořil o zločineckých machinacích firmy MONSANTO, která si proti lidskosti nechává patentovat Zatím určité druhy plodin????? Chemtraily na planetě Zemi otevřeli válku proti všemu. Lidem, zvířatům, rostlinám, stromům, živočichům a všemu ostatnímu.

Obyvatelé i v Německu začínají mít amíků "plné zuby".

Videa jsou v německém jazyce, ale pro znalce němčiny stojí za to.
Začínají se organizovat skupiny po celém Německum a mají zájem bojovat proti Chemtrailům.

1) Soumrak států nebo lidstva?????

....zajímavé zamyšlení nad posledními lety lidí na planetě Zemi. Neustále se naskýtá otázka: "Kdo bude vítězem"
Krátký desetiminutový film z roku 2011 Vám odhalí tvrdé skutečnosti na planetě kde žijem.....

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 26. dubna 2015 v 22:40 | Reagovat

Už jedou, už jedou!
http://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2015/17/287495_111548164599402741625715288905857388707389o.jpg

2 Sys Sys | 26. dubna 2015 v 23:30 | Reagovat

[1]:
Tady taky jedou - skoro 10 minut !

https://www.youtube.com/watch?v=XLhzz_Slf4I

3 Sys Sys | 26. dubna 2015 v 23:49 | Reagovat

Projev R. Reagana na tajném zasedání, kde se zmiňuje i o Československu. A máte to tam černé na bílém, jaké plány měli s demontáží socialismu a kolik je to stálo:
http://www.ceskyrozhled.cz/2015/03/ronald-reagan-smest-risi-zla-z-povrchu-planety.html

4 Sys Sys | 26. dubna 2015 v 23:52 | Reagovat

To je zajímavé. Čím zajímavější odkaz vložím do komentáře, s tím větší jistotou spadne do spamu :))

5 ôk ôk | 27. dubna 2015 v 9:36 | Reagovat

další nový dokument
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/368048-anexe-krymu-napravila-historickou-krivdu-rekl-putin.html

6 ôk ôk | 27. dubna 2015 v 14:01 | Reagovat

TM: Bylo by dobrý, kdybys uceleně napsal, co se s barevnýma děje, kdo za tím stojí a proč.

http://www.nwoo.org/2015/04/27/spodina-afriky-co-o-uprchlicich-skryva-politika-a-media/

7 Dalibor Kotán Dalibor Kotán | E-mail | 27. dubna 2015 v 15:51 | Reagovat

Doporučil bych neoznačená letadla sestřelovat, to by určitě zafungovalo.

8 ôk ôk | 27. dubna 2015 v 19:00 | Reagovat

Fajn, takže došel mi blábol od pijavic z ČKP - Česká kancelář pojistilů a chtějí jakousi drzou cifru, kterou si vycucali ze svých kancelářských hemeroidů.

Jdem si dopisovat.

9 to máš Slunce to máš Slunce | 27. dubna 2015 v 21:35 | Reagovat

Tož konečně se vrátím asi do dětských let a začnu psát dopisy též,
A je to nové dokumenty připraveny k zaslídování a jsem zvědav na první příležitost k použití...

10 to máš Slunce to máš Slunce | 27. dubna 2015 v 21:36 | Reagovat

NOT NEGOTIABLE
REJECTION WITHOUT DISHONOR FOR CAUSE,
UCC DOC NR. 2012-1279-14 DECLARATION OF FACTS
AND UCC 2013-0320-35 WITHOUT PREJUDICE
NUNC PRO TUNC. PRAETEREA PRETEREA
I AM ETERNAL ESSENCE IN BODY

NELZE SMLOUVAT
ODMÍTNUTÍ BEZ NEÚCTY K DŮVODU,
UCC dok. č. 2012-1279-14 PROHLÁŠENÍ FAKTŮ
A  UCC 2013-0320-35 BEZ PŘEDPOJATOSTI,
A TO PRO NYNĚJŠÍ DOBU A DO BUDOUCNA
JSEM VĚČNÁ VTĚLENÁ ESENCE.

ŽÁDNÁ SMLOUVA
VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA
UCC 1–308
NELZE SMLOUVAT
BEZ PŘEDPOJATOSTI
BEZ DISKUZE

NO CONTRACT
ALL RIGHTS RESERVED
UCC 1–308
NOT NEGOTIABLE
WITHOUT DISHONOR FOR CAUSE
NO DISCUSSION

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.