Zuřící Nulandová volala do Kremlu: Neparalyzujte nám lodě!

10. března 2015 v 20:28 | převzato orgonet, překlad orgonet. |  Články
Mnohokráte děkuji orgonetce za rychlý a skvělý překlad z níže uvedených stránek.


http://www.whatdoesitmean.com/index1844.htm


"Tady velí Cheney, žádný Obama", zuřila Nulandová do Kremlu
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
9. března 2015
Překlad: Orgonet

Šokující zpráva publikovaná dnes ruským Ministerstvem zahraničí (MoFA) uvádí, že Kreml byl včera "naplněn úžasem" poté, co ministr Sergej Lavrov musel strpět skoro hodinovou telefonickou tirádu ze strany americké asistentky státního tajemníka pro evropské a euroasijské záležitosti Victorie Nulandové, která mimo jiné v záchvatu vzteku řekla, že ve Spojených státech velí bývalý viceprezident Richard "Dick" Cheney , a nikoliv president Barack Obama.Podle této zprávy tajemnice Nulandová, "silně vyvedená z míry", kontaktovala včera ministra Lavrova a žádala, aby Rusko okamžitě nařídilo Íranu, aby vrátil Spojeným státům 4 agenty CIA, kteří byli zatčeni a zadrženi pro řízení teroristických sil ISIS v Iráků http://sputniknews.com/middleeast/20150307/1019201301.html .

Tajemnice Nulandová, jak dále uvádí zpráva, též "hrubým způsobem vyhrožovala" ministru Lavrovovi, že pokud Moskva ještě jednou poskytne Francii nebo jakékoli jiné zemi NATO pokročilou "elektronickou technologii", a pokud ruské letecké síly budou nadále paralyzovat americké válečné lodě, nařídí americké armádě, aby "odpověděla agresí".

(Poznámka Orgonet: Když tak zuřila, to už asi jsou paralyzovány i ty lodě, co právě mají Američané na manévrech v Černém moři (:-))))

Nejvíce udivující na "běsnění" tajemnice Nulandové, jak říká zpráva, byla její odpověď ministru Lavrovovi, který se jí zeptal, jménem které autority hovoří. Nulandová mu odpověděla: "Tady teď rozkazuje Cheney, a žádný Obama, a vy zmrdové (assholes) byste si na to už mohli zvyknout!"

Jak zpráva uvádí, je důležité, že tajemnice Nulandová byla dlouhou dobu jedním z vrcholných tajných agentů zločinného sdružení Bush-Clinton http://www.takeoverworld.info/clinton-bush.html , přičemž předtím pracovala v Clintonově vládě, kde byla šéfkou personálu amerického zástupce státního tajemníka Strobe Talbotta http://en.wikipedia.org/wiki/Victoria_Nuland#Career , a poté přešla na funkci zástupce ředitele pro záležitosti bývalého Sovětského svazu.


Za presidenta George W. Bushe, který se ujal úřadu v r. 2001, tajemnice Nulandová vykonávala funkci hlavního zástupce poradce pro zahraniční politiku u vicepresidenta Cheneyho http://en.wikipedia.org/wiki/Victoria_Nuland#Career , a poté se stala americkou velvyslankyní pro NATO. Když se ujal úřadu president Obama v r. 2009, vrátila se na americké ministerstvo vnitra řízené Hillary Clintonovou, a v současné době má titul Asistující státní tajemnice pro evropské a euroasijské záležitosti.

Pokud jde o její "vulgárně kriminálnický" nediplomatický jazyk během jejího rozhovoru s ministrem Lavrovem, zpráva říká, že nejde o "nic nového". Již loni zdokumentovala ruská FSB její telefonický rozhovor s americkým velvyslancem na Ukrajině, když tam připravovali státní převrat. Nulandová mu řekla: "Fuck the EU." "Ať jde EU do prdele." https://www.youtube.com/watch?v=WV9J6sxCs5k

Destrukce Ukrajiny, provedená Nulandovou, je znepokojivá, a hlava STRATFORu (Stínová CIA) George Friedman ji dokonce nazval "nekřiklavějším státním převratem v historii" http://russia-insider.com/en/2015/01/20/2561 . Avšak ještě znepokojivější jsou dle zprávy "koordinované akce" Nulandové s jejím bývalým milencem a současným velitelem NATO generálem Philipem Breedlovem , jehož neustávající lhaní o ruském zapojení do konfliktu zanechalo Německo "v úžasu" http://www.zerohedge.com/news/2015-03-07/whos-isolated-now-germany-warns-washington-over-nato-commanders-dangerous-propaganda a vedlo německou vládu k tomu, že o minulém víkendu označila jeho slova za "nebezpečnou propagandu".

Jak praví experti MoFA ve zprávě, tajemnici Nulandovou zřejmě nejvíce rozrušilo to, že Moskva umožnila minulý měsíc francouzskému loďstvu, aby vybavilo svou jadernou útočnou ponorku Saphir jedním z ruských revolučních elektronických válečných systémů zbraní http://sputniknews.com/military/20150304/1019042643.html , který umožnil této ponorce, aby při válečných hrách u pobřeží Floridy cvičně "potopila" celý americkou letadlovou loď USS Theodore Roosevelt s celým jejím doprovodem http://sputniknews.com/news/20150306/1019130173.html .

Jak velice obávaný je tento zbraňový systém tajemnicí Nulandovou a jejími pány ze zločinného spojení Bush-Clinton, je možno se dočíst ve zprávě amerických expertů na obranu http://www.veteranstoday.com/2014/11/13/aegis-fail-in-black-sea-ruskies-burn-down-uss-donald-duck/ , kteří minulý rok po jeho prvním použití napsali toto:
"Ruský bojový letoun Suchoj SU-24 s nejnovějším rušicím komplexem paralyzoval v Černém moři nejmodernější americký bojový řídící systém "Aegis", instalovaný na křižníku "USS Donald Cook". Pavel Zolotarev, zástupce ředitele institutu USA a Kanady se podělil o podrobnosti této verze, která je aktivně diskutována v ruských médiích a blogosféře.
Americký křižník "Donald Cook" s raketami "Tomahavk" vstoupil 10. dubna 2014 do neutrálních vod Černého moře . Cílem byla demonstrace síly a zastrašení Ruska v návaznosti na pozici Ruska na Ukrajině a na Krymu. Výskyt americké válečné lodi v těchto vodách je v rozporu s konvencí z Montreux o povaze a době setrvání vojenských lodí zemí, které neleží na pobřeží tohoto moře, v Černém moři.Rusko jako reakci vyslalo neozbrojený bojový letoun Su-24, aby proletěl kolem amerického křižníku. Podle expertů byl tento letoun vybaven nejnovějším ruským elektronickým válečným komplexem. Americký systém "Aegis" zachytil z dálky blížící se letoun a zvonil na poplach. Vše šlo normálně, americké radary kalkulovaly rychlost blížícího se cíle. A náhle všechny obrazovky zbělely. Systém "Aegis"přestal fungovat, a rakety nemohly dostat cílovou informaci. Mezitím letoun Su24 proletěl několikrát nad palubou křižníku a simuloval útok a raketový útok na cíl. Pak se otočil a manévr opakoval. To učinil celkem 12x.
Veškeré snahy uvést "Aegis" opět do chodu a poskytnout cílové informace pro obranu selhaly."

Zpráva neuvádí, jestli americký lid rovněž ví, kdo ho v současné době řídí a zda ví, že dle šokující nové zprávy má Američan 58x větší šanci být zabit americkým policistou než teroristou http://sputniknews.com/us/20150308/1019233816.html . Jeho média mu zastírají fakt, že jeden z jejich největších spojenců, Libye, se nyní stal velitelem ISIS http://conservative-headlines.com/2015/03/media-blackout-after-us-ally-becomes-leader-of-isis-in-libya/ , i to, že šokujících 33% Američanů je nezaměstnaných http://rt.com/usa/238697-americans-labor-jobs-report/ Je otázka, zda se američtí lidé vůbec ještě o něco zajímají.


March 9, 2015 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.
Článek je převzat z těchto stránek.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Robo Robo | E-mail | 10. března 2015 v 22:52 | Reagovat

:-) to je srandy kopec, ďakujem za zverejnenie..! :-)

2 ok ok | 10. března 2015 v 23:16 | Reagovat

Opakování matkou moudrosti:

whatdoesitmean.com = sračkomet

3 tm tm | 11. března 2015 v 7:58 | Reagovat

[2]: ok však víš z přednášek o co se jedná a že mají daleko dokonalejší zbraně, než jaké byly zatím odhaleny. Však počkej. Sice dle tvého názoru jmenovaný sračkomet má mnoho fantas článků, ale tohle je skutečně pravda.
tm

4 Henryho Henryho | Web | 11. března 2015 v 10:03 | Reagovat

na každém šprochu pravdy trochu...celkově to není důvěryhodné

5 ok ok | 11. března 2015 v 11:03 | Reagovat

Tak věřím, že technicky dostanou na zadek od Rusů, stejně jak frantíků a čajnů. Podobně jak už od jugoslávců - sestřel "neviditelnýho" letadla starým sovětským systémem. Vyjádřil jsem se pouze k tomu webu.

Vynalezl jsem efektní a efektivní způsob útoku na emerickou armádu. Na střeše Pentagonu se z ničeho nic objeví T-90, převálcuje jim všechny satelitní anténky a zase spokojeně zmizí. To de ne?

6 Sys Sys | 11. března 2015 v 11:18 | Reagovat

Další vražedná zbraň do domácností. Pozor na Ikeu:
http://technet.idnes.cz/ikea-ma-bezdratove-nabijeni-v-nabytku-dwj-/hardware.aspx?c=A150302_124233_hardware_vse

7 Marian Marian | 11. března 2015 v 15:32 | Reagovat

Ano, slyšel jsem z jiných zdrojů v ruském rozhlase o pravdivosti těchto událostí. Mám tam rodinné příbuzné a ti mně to taky potvrdili. Je to neuvěřitelné co si vládci v USA dovolují. Odkrývají nyní svoje pravé obličeje. Nulandová je nula a  Richard "Dick" Cheney, je tlustý darmožrout a primitiv.
M.

8 TetkaBielickáCigereje TetkaBielickáCigereje | E-mail | 11. března 2015 v 17:27 | Reagovat

Jebnutá sliepka Nulandová už od pomätenia svojho slepačieho mozgu ani nevie, komu rozťahuje svoje chlpaté krivé nohy.

9 Robo Robo | E-mail | 11. března 2015 v 18:33 | Reagovat

Je 11.3...nemalo sa stať niečo veľké a viditeľné? :-)

10 tm tm | 11. března 2015 v 19:08 | Reagovat

[9]: Ahoj robo,ne asi nemělo, ale odedneška platí šíp zaražený do žuly z hlavní stránky časopisu EKONOMIST. Už jsem u toho popsat zobrazené a dát to na stránky. Bylo by pak dobré, aby si to přečetlo co nejvíce lidí.
tm

11 Robo Robo | E-mail | 11. března 2015 v 20:00 | Reagovat

[10]:tm: Áno, to som myslel. Nejaký rozbor už zverejnili aj na nwoo.
Mám ale trochu podozrenie, aby sme si niečo zlé neprivodili už tým, že nás na to bude veľa myslieť (viď film "Čeľuste").
Ale ak vieš niečo viac a dá sa to pretaviť na našu (svetlú) "bitku", tak sem s tým, prosím.. :-)

12 ok ok | 11. března 2015 v 20:19 | Reagovat

Opět zaslouží propagaci.
No.1 portál o zdraví v Česku a na Slovensku http://www.badatel.net/

13 Negromil Negromil | 11. března 2015 v 21:07 | Reagovat

Jaké má "povinnosti" v Bílem domě? Podobné jako Levinská? :o)

14 ok ok | 11. března 2015 v 21:12 | Reagovat

Přesně takhle se šíří dál z prstu vycucaný bláboly, co údajně asi možná řekla jedna chazarská prasnice.
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1547-vojska-usa-uz-jsou-na-ukrajine-nullandova-vyhrozuje-lavrovovi-ujelo-ji-kdo-nyni-v-americe-vladne-rozpory-v-nato-sili-i-nemecka-vlada-uz-mluvi-o-americkych-lzich.htm

15 takybasnik takybasnik | Web | 12. března 2015 v 13:39 | Reagovat

Už známe její názor na EU :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.