Zajímavý obrázek v časopise The Economist. Úvod a pojmy s prvním dílčím obrázkem.....

13. března 2015 v 1:54 | tm |  Symbolika
....má skutečně co lidem říci. Samozřejmě těm, kteří umějí číst obrazy a symboly. Na první pohled se to může zdát složité, ale v podstatě když znáte určité zákonitosti k této formě sdělení, je to jednoduchá věc. Dobře si pamatujte následující větu:

Obrázek Vám řekne více než milióny slov.
Bylo by dobré, kdybyste se podívali na začátek filmu "Šifra mistra Leonarda". Film začíná přednáškou a výkladem symbolů, aby lidstvo pochopilo co nám předchozí civilizace chtěly jasnou řečí sdělit. Není žádným tajemstvím, že k obrazu nemusíte znát řeč člověka, který ho zhotovil (francouzštinu, angličtinu, češtinu a mnohé jiné), pro všechny hovoří stejnou řečí. A všichni lidé s různými jazyky, okamžitě vidí, co je tím myšleno.

Pomocí obrazů se mohou domluvit i lidé, kteří neznají řeč lidí s kterými se setkali. Je to velká zábava. Mnohokráte když jsem cestoval po celém světě a lidé neznali žádný jazyk kterým jsem mluvil, komunikoval jsem - obrazy. Obrazům rozumějí lidé všech národností, bez znalostí řečí.
Je tedy jasné, že moto elitářů bylo a je "písmo necháme slepcům a my budeme číst obrazy". Nic jednoduššího neexistuje.
Kdysi J.A.Komenský taky říkával, Orbis Pictus, svět v obrazech a škola hrou.

Pro čtení obrazu je nutné znát nezkreslená data.
Na základní škole, střední škole a škole vysoké lidsvu vymyly dokonale mozek. Snad s tímto souhlasíte. Naučili Vás věci, které jsou v podstatě úplně jinak. Bylo tomu tak, abyste náhodou neobjevili zařízení, mechanizmy, systémy v přírodě a mnoho jiného, co by mohlo lidem pomoci.

Vzhledem k tomu, že "ELITÁŘI" se nemohou scházet každý měsíc, kdysi dávno si sjednali, že tajnou mluvu budou lidem dávat co nejvíce na oči, protože stejně nepochopí. Za tímto účelem si vybrali časopis, asi byste neuhodli jeho jméno, málokdo si ho kupoval, přestože měl zajímavé jméno, ale nahotin tam bylo skutečně poskrovnu. Jmenuje se "PLAY BOY".
V symbolické mluvě byli každý měsíc datováni o tom co se děje, co se připravuje či bude odehrávat. Nutné rozlišovat datovat a informovat. Data jsou daná a většinou neměnná, kdežto IN-FORMACE je vnitřní formátování správných dat těmi nesprávnými, čili informátování. ( Je jedno, jestli se jedná o lidský mozek či o počítač ). To byla jenom zajímavost pro Vás.

Jak neustále tvrdím, vše je otočeno o 180°, pro čtení obrázku je nutné si tohle uvědomit. Budeme rozerbírat následující obrázek.

Když položíte někomu otázku, jakou ruku má OBAMA zvednutou, ihned odpovíte že pravou. Je to naprosto v pořádku. Když dotyčnému položíte otázku, na jaké straně obrazu se nachází Putin, ihned odpoví vlevo. Všímáte si, že zde něco nesouhlasí?? Ano nesouhlasí. U člověka odpovíte naprosto správně že OBAMA má zvedlou pravou ruku, ale co odpovíte ohledně věcí, lidí umístěných v obraze, odpovíte špatně.
Uvědomte si prosím, že obraz hovoří k Vám a né vy k obrazu. Je to zde naprosto záměrně už ve škole převráceno. Putin se tedy nachází správně na pravé straně obrazu.

Další důležitá věc k zapamatování je následující. V obraze jsou lidské obličeje, jednou barevné a podruhé černobílé. Dva šípy. Mnoho lidí se ptalo proč jsou černobílé a jiné barevné. Jedná se o dvojitou dualitu. Je naprosto dokonalá.

Pro dnešek teorie dosti a podíváme se na malou část obrázku.

ŠÍPY

Šípy jsou krásně zaraženy do kamene, nezklouzly, ale "zavrtaly" se do nejtvrdšího kamene žuly, možná také mramoru.
Tímto bylo ukázáno, že termíny jsou vsazeny na planetu zemi natvrdo.


11.03.2015 má tedy něco nového neodkladně začít. Další termín je 11.05.2015. U obou šípu zavrtaných do mramoru je nutné se podívat na zrcadlení.
Zrcadlový obrázek kovové části šípu 11.03.2015 je skoro identický se zrcadlením skutečným. Má ale jednu malou vadu. Vychází z poloviny skutečného šípu, zaraženého do mramoru, není úplně na správném místě.
Co to tedy znamená?? Jedná se o mírné posunutí události, která se ve skutečnosti stane. Jinými slovy, lidstvu to bude řečeno se zpožděním.
Šíp druhý s datem 11.05.2015 je rovněž natvrdo zaražen v žule, ale zrcadlení není správné. Velká zrcadlová část kovové části šípu chybí a je posunuta směrem k šípu přednímu.
Zde Vám dám malý úkol, napište prosím v diskuzi, co to asi může znamenat.
Zítra se dozvíte co tím míní a jsem zvědav, jestli se někdo trefí.
Přeji nádherný den.....
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Robo Robo | E-mail | 13. března 2015 v 2:11 | Reagovat

tm, ďakujem za prvú časť.

2 Robo Robo | E-mail | 13. března 2015 v 2:31 | Reagovat

:-)

2. šíp - 11.5. má podľa všetkého nastať ďalšie divadielko.

Predpokladám, že po  toľkých tisícročiach si tí kreténui nechcú priznať porážku. Takže predpokladajú, že akcička so začiatkom 11.3. bude mať pre nich zdárny koniec a že 11.5. sa majú vyrojiť nové bábky namiesto tých súčasných (ktorí už v tej dobe majú byť všetci tak, či onak obetovaní).

A teraz som zvedavý, jak moc som sa mýlil.. :-)

3 mariankosnac mariankosnac | 13. března 2015 v 4:00 | Reagovat

Čiernobiele tváre majú zrejme tí čo patria k elite. Zaujímavé že čiernobielu tvár má aj is terorista, aj on zrejme patrí k nim.

V termínoch ktoré sú uvedené na šípoch, sa nič viditeľné neudeje, tím by sa elity prezradili, že to plánovali. Ako píše tm, jeden šíp má odraz správny len mierne posunutý, čiže jedná sa o posunutie udalosti, ktorá sa v skutočnosti stane. Druhý šíp má odraz úplne nezmyselný, takže by som povedal že ten šíp je ilúzia, klam, možno zas plánujú nejaký útok pod falošnou vlajkou (stane sa niečo zlé a hodia to na Putina).

4 Kadehea Kadehea | 13. března 2015 v 7:49 | Reagovat

11.3. - reknu ti co se stalo, pri  ceste domu manzel slysel vysilani v radiu v aute 17.30-18-00, ze byl zase vybuch v Fukushime, dost silny a neda se to zastavit - reporter na miste. Vybuch nebyl nuklearni, ale v pripade Fukushimy to moc velky rozdil uz dnes bohuzel nedela. Bylo to  v nemeckem rozhlase.  
Byla to jedina informace, od te doby ticho. Nic. Internet nic.
Takze preventivne s klidem spolknete nejaky jod, ono Vam to neublizi, jedine prospeje, pokud nam to oznami s odstupem casu. To je jedine co mne napadlo.

5 esterka esterka | 13. března 2015 v 8:36 | Reagovat

Ale anglicky hovoriace krajiny píšu najprv mesiac a potom deň. To nemá nejaký vplyv? Nemôže to byť 3. a 5. november? Alebo je to práve napísané tak aby to bolo po našom správne a po ich obrátene, aby zmiatli amerických konšpirátorov, ktorí budú očakávať november a už sa to stane v marci...

6 Kadehea Kadehea | 13. března 2015 v 10:40 | Reagovat

Mam tedka trosku malo casu, takze pro ty co mohou a chteji.
Davat sem podobne obrazky a videa plne podprahovych informaci bez dekodovani povazuji za ne bezpecne.
https://www.youtube.com/watch?v=4fyOMQFK_1w - analyza videa Pet Goat 1.cast, druhou si kazdy najde.

7 Eva Eva | 13. března 2015 v 11:07 | Reagovat

[5]: Aby to nebyly data pro aktualiza-
ce Windovs a jinak si z nás dělají srandu.Spíše mě tam děsí Putin-v jeho brýlích se odráží oheň.Barakova pozdvižená ruka vyhrožuje Slovanům a
Evropě?

8 kocourmourek kocourmourek | 13. března 2015 v 11:15 | Reagovat

K tomuto tématu Franz Erdl na své internetové stránce právě uveřejnil (http://www.psitalent.de/P5/TB03.htm), překládám z němčiny:

12. březen večer

Zítra začíná nové období dějin, nová éra

Toto datum, pátek, 13. březne, je důležité. Je to nešťastný den? Možná pro zlé duše a zlé lidi. Pro nás je to dobré datum. Nápadně se nic nezmění. Lidé, kteří mají duše ochránců a lidé, kteří mají jiné, důležité duše, do svého modulu pro "Záměr/Cestu" dostanou nové energie. "Vložení" těchto energií může trvat celý jeden týden. Jiní lidé dostanou nové informace ze svého Vyššího Já až v dubnu. Jsou kladeny základy pro úplně nový svět.

Jak jsem řekl, nejprve nic z toho nepostřehnete. Ale Karin (manželka pana Erdla, pozn. překl.) a já tím budeme zasaženi naplno. Už mi bylo oznámeno, že zítra mě budou potřebovat. Sedění s klienty zítra nemohu dělat. Má to znovu být možné od čtrnáctého. Začíná to být opravdu napínavé.

9 Mirek Mirek | 13. března 2015 v 11:48 | Reagovat

Jéé, mnohokrát děkuji že jste zde, když jste včera odešel z OSUDU.CZ. Jsem rád, že jsme vás neztratili.

10 Zdeno Zdeno | E-mail | 13. března 2015 v 12:02 | Reagovat

Ak odraz šípu 11.3. podla vykladu TM znamená "mírné posunutí události, která se ve skutečnosti stane t.j. lidstvu to bude řečeno se zpožděním" potom odraz druhého šípu 11.5. musí znamenať, že táto udalosť nebude ludstvu oznámená celá, ale len jej časť /možno len naznačená/ a to v predstihu pred udalosťou samotnou.

11 mariankosnac mariankosnac | 13. března 2015 v 12:06 | Reagovat

[7]:  To v putinovích okuliaroch nevyzerá na oheň, skorej cez sklo presvitá obrys jeho tváre. Putin má tmavé okulire- západ mu nevidí do hlavy. Barackova ruka nepôsobí vyhrážne, skôr ako keby mával na rozlúčku. Možno že už Obama nebude hlavným šéfom /prediktorom, alebo že USA a západ už nebudú najsilnejší ale otočí sa to a silnejší bude východ, teda Čína, Rusko, Japonsko, o čom by svedčila tá svalnatá panda s čínskou vlajkou a malý japonský zápasník dvíhajúci batériu (na batérii póly plus a mínus, otočenie pólov západ-východ).

12 Rasto Rasto | E-mail | 13. března 2015 v 13:03 | Reagovat

odsadenost toho tiena na šipoch je sposobena lenivostou grafika jednoducho skopiroval a odzrkadlil to cez rovinu a neuvedomil si ze takto zrkadlenie v reale nevypada .. bol to babrak

13 CZK CZK | 13. března 2015 v 13:16 | Reagovat

Když už se bavíme o obrázku, kde nic není náhoda a vše něco "znamená", tak nemůžu vzít v potaz polohu těch šípů. Tak třeba vnímám, že se zabodly před nohama té dívenky. Já jí říkám Alenka z říše divů. Ta má schopnost prostupovat dimenzemi. Za sebou má "míč", který ve mně vyvolává představu Země. Stín těch šípů dopadá na hohy člověka, který vypadá jako Ind, za sebou má Landrover s řízením vpravo. V Indii se stále jezdí v levo a je to bývalá britská kolonie. Tedy by to mohlo mít dopad na Indii, tedy pokud jsem to správně vyhodnotil. Trochu mě mate oděv toho "Inda", protože má na sobě barvu ukrajinské vlajky. Nad těmi šípy prolétává Spidermann (filmová bytost, která napravuje křivdy a pomáhá prosazovat dobro ve prospěch společnosti). Nemyslím si, že se jedná o listopad, protože by bylo malé rozpětí pro tu událost. Řekněme, že vzhledem k tomu druhému odrazu to vypadá, že dojde k nějaké události, jejíž začátek není pevně stanoven, ale odehraje se nejpozději do 11.5. "Alenka" se kouká do obličeje Obamovi, možná i na Číňana. Jako by čekala, co on na to?  A ve směru zabodnutí těch "pevně daných" šípů je vozidlo, které sloužilo k překonání rychlostního rekordu v jízdě.
Tedy si myslím, že to bude rychlé, začátek bude oznámen se zpožděním, konec nejpozději do 11.5., mělo by to eleminovat "zlo" a probíhá to pod "kontrolou" mezidimenzionálního cestovatele.  :-)

14 Daniela Daniela | 13. března 2015 v 14:31 | Reagovat

Netroufnu si na vlastní výklad. Ještě se na to ale za chvíli podrobněji podívám.
Vidím tam plno věcí, které už znám. Akorát to tak nedovedu dát dohromady. Krysař, Alenka, kocour Šklíba. Zajímavý je Spiderman, jak se odráží od toho asijského politika, teď nevím přesně jeho jméno a přesnou národnost. Neznamená to, že asije všechny zachrání? (protože spiderman zachraňuje od zločinů). Ještě k tomu datu - není to náhodou "Americky"? Oni tam píšou data naopak a znamenalo by to tímpádem 3. listopadu a 5. listopadu.

15 mariankosnac mariankosnac | 13. března 2015 v 15:53 | Reagovat

Spiderman je tam možno ako reklama na nový film.

Čo má znamenať tá kopa hliny pri šípoch, niekomu vykopali hrob? Dátumy na šípoch môžu ale nemusia byť dátumy, ale napríklad koordináty, ukazujú niekam do Nigérie. Keď už je reč o afrike a na obálke vidím toho policajta s rúškou na tvári (i keď ten asi nebude africký), tak ma napadá, ako sa darí ebole?

16 Woodman Woodman | 13. března 2015 v 18:37 | Reagovat

Děkuji Ti Tomáši za tento výklad symboliky. Ten obrázek už mám navnímaný dlouho. Je to opravdu dvojitá dualita. Dáma u soudu od Leonarda na hromadě hlíny, pod ní dva šípy ukazující IP adresu města Columbus (objevitel Ameriky) https://db-ip.com/11.5.11.3
Rychlostní vozidlo symbolizuje rychlost, ale má píchlou pneumatiku... Je tam toho plno. Ty černobílé obličeje jsou masky. Putin skrze sklo brýlí vidí, jak jinak než levým okem.  Před sebou má práškovací letadlo s nápisem crop-o-dust. Nad něj umístili Napoleona který si v Rusku vylámal zuby a Davida Blanea :-) A hru Panic kde je napsáno Federal rezerv a Chi - Čína, to už je bez komentáře. Alespoň Merkelová je gestikulací vzácně sebekritická. Těším se na Tvůj další výklad.
s Láskou j.w.

17 CZK CZK | 13. března 2015 v 18:42 | Reagovat

[15]: Tu kupu hlíny jsem tam viděl taky, ale nevidím žádnou jámu. Tedy si ne nespojuju s hrobem. Ale vzhledem k lesku té podlahy to vypadá jako pevnina (nebo kontinent) v moři. A v té hromadě (kontinentu) je starý obraz a na něm nějaká Evropanka. Proto je možné, že se jedná o "starý kontinent"  (Evropu). Takže buď jih Evropy, nebo něco na jih od Evropy. Mimochodem, před cvhvílí jsem četl článek, že současný papež má prý "pocit", že bude jeho vláda krátká, že bude rovněž abdikovat. Odhaduje to prý na 2-4 roky. Tak půlku už má za sebou :-)

18 Woodman Woodman | 13. března 2015 v 18:44 | Reagovat

Ještě chci dodat, že ta naštvaná želvička je symbolem Fabian Society - vlci v rouše beránčím. Ta parta co zatím marně usiluje o nwo.....

19 V+V V+V | 13. března 2015 v 20:11 | Reagovat

O symboliku se nezajímám,ale když letmo proletím,tak--Putin a Obama jsou kandidáti na odstřel.Atentát na mocnost otevře mnoho cest.A ta panda--Čína nabere obrovsky na síle a bude to ona,kdo bude diktovat světu podmínky.Ostatní je sporné,nezajímám se o to.

20 to máš Slunce to máš Slunce | 13. března 2015 v 20:37 | Reagovat

že by bylo datum 11.5. ve vztahu k datumu prvnímu, ve smyslu že to co bude následovat dude záležet na reakci lidstva na datum 11. 3. ?

21 pRedox pRedox | 13. března 2015 v 20:50 | Reagovat

Tak pokud ta první šipka znamená to co jsi říkal, tak ta druhá možná může znamenat, že to bude spuštěno dříve než je 11.5.

To co se má doopravdy stát mají vědět pouze vrcholní představitelé ti TOP v pyramidě (ti co řídí svět) a ostatním se pravý důvod zakryje. Proto je tam jenom malý kousek odrazu -> nezačíná u spodku (bežní lidé) ale u vrchu (řídící velmoc), takže oni znají pravý důvod ostatním se poskytne zakryvající důvod.

(vycházím z toho, že odraz té celé první šipky znamená, že to bude vědět celé lidstvo).

22 mariankosnac mariankosnac | 13. března 2015 v 21:43 | Reagovat

Tá kopa hliny by mohla byť po masovom hrobe. Jama tam byť nemusí, keď zakopeš veľa mŕtvych tak ti ešte kopa hliny ostane. Vedľa kopy hliny je pán vo farbách ukrajinskej vlajky tak to môže byť masový hrob na Ukrajine, alebo ak tie koordináty na šípoch ukazujú na afriku, plus je tam policajt s rúškou na tvári, môže to znamenať že zomrie ešte veľa ľudí na smrtiacu epidémiu /ebolu. Ten policajt je biely - ten vírus sa rozšíri aj medzi bielych ľudí, zrejme ho umelo rozšírili elity, v novodobej vojne by mohli byť použité chemické zbrane /viry, elity by mali vakcíny.

[16]: čo znamená keď niekto vidí ľavým okom?

23 mariankosnac mariankosnac | 13. března 2015 v 21:54 | Reagovat

K tomu záblesku v putinovom ľavom oku, počul som že niektorí ľudia majú v ľavom oku záblesky a dokonca že kútikom ľavého oka je možné vidieť do iných dimenzií.

24 CZK CZK | 13. března 2015 v 21:54 | Reagovat

[22]: Pokud myslíš toho chlapa s bílou čepicí a bílou rouškou, tak já si myslím, že to není policista, ale voják. Přijde mi jako asiat a ti nosí roušky, aby sami nešířili infekci. Masky proti virům přiléhají 100% a mají na straně filtr. I když - upřímně - nevím, jakou slavnostní uniformu mají japonští policisté.

25 Martin Havran Martin Havran | 13. března 2015 v 22:12 | Reagovat

Šipky znamenají časové rozmezí na ose času. Posunutý stín u 11.3. ve směru k 11.5. ukazují na 12-15.3. Uprostřed v časové ose je 11.4. Druhý posunutý stín je mezi 11.4. a 11.5. a je mimo časovou osu. Buď dojde k zásahu entity zpoza závoje, která je mimo naše vnímání času a nebo to znamená umístění na obrázku, lidí nad šípy. To by potom mohlo ukazovat na Putina. Je-li to tak, potom stín u prvního šípu 11.3. ukazuje na Obamu. Zajímavý úvodník na "http://www.matrix-2001.cz/"

26 mariankosnac mariankosnac | 13. března 2015 v 22:27 | Reagovat

[24]: Japonskí policajti  http://images.thetruthaboutcars.com/2013/02/Japanese-Police-pciture-courtesy-cdn.c.photoshelter.com_.jpg

27 Jana B. Jana B. | 13. března 2015 v 22:32 | Reagovat

Zkusím odpovědět na otázku TM. Ty šipky mohou mít společnýho jmenovatele a to je spuštění procesu hadronového urychlovače částic v CERNU. Pak mám ještě další vhledy, ale zatím je neumím vtěsnat do slov, kdybych ovládala telepatii, rád bych ty vhledy poslala telepaticky :-))

28 Jana B. Jana B. | 13. března 2015 v 22:35 | Reagovat

Počkat, moment, co když to nejsou šípy, ale rakety ? Co když   To mne teď napadlo. Však se podívejte ty šípy ( rakety ) jsou na stejné straně jako ten hřib po výbuchu atomovky, který se nachází pod tou zeměkoulí natočenou směrem ke Korejskému poloostrovu však i ten xicht je krásně vidět.

29 Woodman Woodman | 14. března 2015 v 1:39 | Reagovat

[22]: Levé oko - pravá hemisféra

30 noway noway | 14. března 2015 v 4:04 | Reagovat

15.3. A myslim, ze oba datumy jsou zrejme i bez symboliky. Hlavne po tom prvnim datumu, kde bylo jasne, co bude ten druhy datum.

31 Robo Robo | E-mail | 14. března 2015 v 11:21 | Reagovat

ak 11.3 11.5 ukazuje na Columbus (US) a zároveň to mozeme brať ako dátumy, tak to môže mať súvislosť aj s tými atómovými hribmi, ale v prenesenom význame (atómové bomby sú nefunkčné) - rozhori sa postupne občianska vojna v US prorokovana v palmovych listoch..?

32 eno eno | 14. března 2015 v 11:29 | Reagovat

Na detailu je vidět, že Obama stojí na patách, špičky nahoru-jakoby brzdil.

33 Jirik Jirik | E-mail | 14. března 2015 v 12:23 | Reagovat

Domnívám se, že obě data představují, oznámení,že se jedná o útok na lidstvo. Jako důkaz uvádím náhlý vzestup krevního tlaku, mám náhle od toho dne TK 170/90 a tchán odmítl převoz do nemocnice s tlakem 170 a srdeční arytmií v ten samý den. Jedná se zřejmě o genocidu v rámci eugeniky, s cílem vybít staré a nemocné lidi. Další útok bude zřejmě 11.5. Není to paranoidní?

34 Michaela Michaela | 14. března 2015 v 16:10 | Reagovat

Jde Vam zobrazit obrazek? Me se neukazuje, jakoby byl smazan.. Nemuze ho prosim nekdo nekam nahrat nebo mi na nej poslat odkaz? Zobrazuje se mi jen ten mensi vyrez s sipy..

35 albafos albafos | Web | 14. března 2015 v 16:45 | Reagovat

To je zvláštní, já ho vidím celý. Ale to první - co se mi načte, je přesně to co vidíš Ty Míšo, ale pak po chvilce se objeví celý. Co třeba zkusit jiný prohlížeč?

36 eno eno | 14. března 2015 v 20:23 | Reagovat

Tady to jde i zvětšit:

http://www.zvedavec.org/komentare/2015/01/6295-podivna-obalka-casopisu-economist.htm

37 BE BE | 14. března 2015 v 20:24 | Reagovat

... no to je výber názorov - a čo s tým ?
Vylepší nás to ?

38 mariankosnac mariankosnac | 14. března 2015 v 21:48 | Reagovat

Ten šíp 11.3 môže súvisieť so zmiznutím putina. Možno ho plánovali odstrániť. A možno putin ich plán prekukol a stiahol sa do bezpečia. Ako a kedy sa putin objaví, dozvieme sa se zpoždením, presne ako písal tm o tom posunutom odraze šípu.

39 Namasteen Namasteen | 14. března 2015 v 23:40 | Reagovat

Mohlo by to znamenat, že o druhé události se lidstvo dozví s předstihem tak, aby si na to zvyklo a připadalo mu to normální (iluze), a až se to bude skutečně dít, aby si toho nikdo nevšiml a nezareagoval..

40 marcela marcela | 15. března 2015 v 0:54 | Reagovat

tm: děkuji za výklad.

41 bosorecka bosorecka | 15. března 2015 v 11:32 | Reagovat

Ja len tak narychlo, ak by sa este niekto pozrel. Mozeme si byt isty, ze tie cisla su datumy? Mne tam vsade chyba po jednej bodke ...

11.5 11.3 ... anglicania este navrch nepisu desatinnu ciarku, ale desatinnu bodku ...

42 takybasnik takybasnik | Web | 15. března 2015 v 13:07 | Reagovat

všechno je to světové spiknutí :-)

43 Dundee Dundee | E-mail | 16. března 2015 v 17:24 | Reagovat

Jestli to jsou datumy, tak mě napadá jedině souvislost s 11.9. Ale podle mě to skutečně vypadá, že to nejsou datumy. Bosorečka to říká naprosto správně. S čárkou mě nic nenapadá, ale čeho se nemůžu zbavit, že to jsou body nějaké nejlépe Bilderbergské smlouvy, protože takhle se přesně body ve smlouvách očíslovávají. Tedy vzkaz, že přichází v platnost, nebo budou zrealizovány. Vždyť ta obálka je vzkazem pro příznivce Rothschildů, ne přece pro nás normální lidi...

Když nyní v lednu byly spáleny v Moskvě i New Yorku všechny zásadní dokumenty o vzniku všech "problematických" elitních korporací, předpokládám s návazností na FED a carskou rodinu, tak nevidím ani problém odstranění tak nepohodlného státníka, případně jeho náhradu poslušným dvojníkem. To už se umělo kdysi dávno, natož dnes, kdy už umíme naklonovat člověka, jen je to veřejně zakázané... Ale kde má kdo jistotu o neúplatnosti klonovatelů?

44 Dundee Dundee | E-mail | 16. března 2015 v 17:40 | Reagovat

[36]: díky za ten odkaz, je to tam opravdu pěkně vidět i vysvětleno.

Koho to ten pavoučí muž vlastně zachraňuje (tahá za kapsu?) a proč ten jediný má čb i nohy na rozdíl od ostatních? Teda mimo Napoleona, ten má čb ruku a pravou?

A co ten Amazon s knihami? Metla pro ČR? No, metla rozhodně pro všechny nakladatele i knihkupce a možná českou literaturu, protože jen tou se žádný nakladatel přece nemůže uživit. Takže už totální nesvoboda slova ve středu Evropy?

45 Mirkan Mirkan | 27. března 2015 v 18:39 | Reagovat

Mne napadá obě data prohodit :)

46 benislav benislav | 13. dubna 2015 v 16:29 | Reagovat

podle mého se spíše chystají dvě události krátce po sobě - 3. a 5. listopadu.

Vyvozuji to i z psychologie dojmů - jako příklad můžeme použít:
"Náraz" letadla do jedné věže WTC byl šok, a pak přišel ještě neuvěřitelnější - zvykem je to eskalovat, dopad na psychiku mas je daleko větší.

Takže to tipuji na 2 pořádné šlupy většího významu, než wtc - ať již ekonomické katastrofy ve velmi krátkém sledu, či nějaký false flag, anebo kombinace obojího - s drtivým dopadem na veřejné mínění.

47 vrbova vrbova | E-mail | 15. srpna 2015 v 11:59 | Reagovat

všichni hledí do daleka a nevidí nic se je pod nohama.nevidí si dal než na špičku nosu. to co maji ležet pod nohama je to na co zapoměli že se muže stát.zapomínají že to může byt jejich hrob.zapoměli na to že svět zvířat je v nebezpečí díky tomu že nehledí ani v levo ani v pravo.mají pocit že atomova bomba je historie když je na obraze za skupinou.dívenka kreje vlastním tělem zemi kterou potentati přehlíží a dívka jí branípro další deti protože ví že tito zem neuchraní. co se týka těch šípu šíp nemuže nikdy se zakousnout do mramoru to by nevydrželi smysl vyjevu je to že je vše možny v tomto světě i když rozum se brání ale pře mocenctví vlak nejede.proto proč by šíp nemohl se zakousnout do mramoru. ty čísla je o tom že ne vši co jde přes rozum je dobre. chybí tam emoční inteligence.a taky ten svět tak vypada. jediná želva ví že at bude co bude ona nevymře přežil její rod přežil horší věci přírodní katastrovou počína a skončení vpolevce konče. kočka znamena že ta se přispusobý čemu koliv hlavě at je jí dobře.ta čeka mezi nima jakym směrem se dá.irena

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.