Telefon z jiné dimenze.....

23. března 2015 v 1:54 | tomáš marný |  Články

Telefon z jiné dimenze.....

....jsem napsal zhruba před jedním rokem. Nyní se budu snažit tento článek dostat do širších řad lidí. Kdysi jsem ho napsal do mého okénka na osudu a nechal ho také zkopírovat alušce. Zde je.....

Článek natolik zajímavý a v jistém slovasmyslu radioaktivní pro tento svět, že když jsem ho chtěla zpracovat na své stránky, na půl dne mi vypadl internet... Užijte si ho!

Dnes jsem se rozhodl, že prolomím mlčení a napíši vám krátké sci-fi.
Zajímá Vás odkud mám větu VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK?????
Jestliže ano, můžete číst dál. Když ne, věnujte raději čas nějakým pomíjivým záležitostem.
Otec, kterého jsem si vybral na planetě Zemi jako rodiče, byl velice moudrý a chytrý člověk. Znal a hovořil 14 jazyky, dokonce i mrtvými, které už skoro nikdo nepoužívá. Velice jsem si ho pro jeho vědění a nepochopitelné znalosti a chování vůči druhým lidem vážil a měl jsem ho moc rád.
Předal mi mnoho vědění a hlavně znalostí ke kterým se nedá jen tak přijít. Byl velmi krásný, nejen co se týče jeho vnitřní, ale taky fyzické krásy. Byl prakticky pro mne ideálním otcem.
V jeden den, kdy jsem neměl ještě 15 let, můj otec odešel do jiné dimenze. Vzpomínal jsem na jeho slova, když mi vykládal kdysi o pohádkách a říkal, že Indiáni oslavují a radují se v den odchodu svých přátel či rodinných příslušníků. Nejsou smutní a neplakají. Řekl mně naprosto jasně, že lidé NIKDY neumírají, odcházejí jenom do jiné dimenze, do jiných světů, kde se všichni opět setkáme.
Potud bylo vše v pořádku. Stalo se ale něco, chyba v MATRIXU, kterou jsem nemohl dlouho rozchodit.
Asi rok, max dva roky odchodu mého otce do jiné dimenze, nevybavuji si zde čas přesně, jsem seděl doma v pohodlném křesle a četl jsem knihu.
Vedle křesla byl malý stoleček na telefon a jiné drobné věci. Venku bylo nádherně, dokonalé modré nebe. Když jsem nasál dost informací z knihy, vždy jsem hodně o přečteném přemýšlel. Většinou jsem se díval do slunce přes otevřené okno a ostřil si zrak. Z tohoto klidného dívání a přemýšlení mě vytrhl zvonek telefonu. Jako vždy jsem se představil….. Hlas na druhé straně byl totožný s hlasem mého otce. Přesně tak se i představil. Hned na začátku mně sdělil určitou domluvu, kterou jsme měli mezi sebou a nevěděla o ní ani moje maminka.
O to větší bylo překvapení, když mně začal vykládat o určitých záležitostech, o kterých jsem věděl jenom já a odehrály se po otcově odchodu.
Sdělil mně důležitá data a snažil se mě navést na správnou cestu. Dle mého názoru jsme hovořili dost dlouho. Vůbec nevím jak dlouho, protože v ten moment zazvonění asi pro mne přestal existovat čas. Mimo mnoha důležitostí mně taky ke konci rozhovoru řekl následující větu: Navždy si pamatuj, zde na planetě Zemi platí zlaté pravidlo: VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK.
Byla to poslední věta, kterou jsem slyšel od mého otce po telefonu a pak se hovor přerušil.
Předtím mě ještě požádal, abych o našem rozhovoru nikomu nevykládal, protože domestifikovaní lidé tomu nebudou věřit a budou mne považovat za blázna. Od určité doby mně bylo úplně jedno kdo si o mně co myslí a vykládá. Jak čas běžel, zjistil jsem, že to byly problémy dotyčných lidí, nikoliv moje.
Po celý život se snažím na svět dívat jinýma očima, podle věty VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK. Už mne nepřekvapovaly děje, které se přesně dle této věty tvořily a odehrávaly se dle okolností, s kterými by nikdo nepočítal. Ale staly se.
Je mnoho věcí, které bych Vám rád předal. Není už ale mnoho času. A nyní se ptáte, proč jsem napsal tenhle krátký rozhovor, o kterém jsem měl po celý život mlčet.
Nastala událost, která se odehrála před několika dny a žádný vědec neumí vysvětlit zmizení letadla z Malajsie. Ani zmizení letadel na Bermudském trojúhelníku, či jiných aktivovaných časoprostorových vstupech.
Jednoduchá situace. V Bermudách zmizelo letadlo a ještě za 20 let po zmizení volalo o pomoc. To stejné letadlo asi za 18 let vyletělo z časoprostorového kanálu a přistálo v americe. Pro lidi, kteří byli v letadle, byla to manželka s manželem a synem, uběhly 1 nebo 2 hodiny života a pro lidstvo zde na planetě Zemi, cirka 38 let. Nezestárli jako lidé na planetě. Vzhledem k tomu, že se zde vše tají, neumožnily jim určité síly vrátit se do normálního života. Není to jediný případ, je jich mnoho. Rusové by Vám mohli hodně vykládat. Mají také mnoho znovu objevených lodí, letadel a samozřejmě lidí, kterým se to událo. Všude se ale o tom mlčí. Asi je vám jasné, proč. Dle věty: VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK, neexistuje ani čas. Na planetě Zemi je mnoho umělých věcí, o kterých si lidé myslí, že jsou skutečné.
Zmizelé letadlo může být v časoprostorovém kanále. Je jenom otázkou, kdy se z něho dostane ven. Za pár dní? Za několik let? Nebo dokonce za několik století? Nemějte obavu, určitě se někde někdy objeví. A protože přece něco takového nemůže být možné, loutkaři nám připraví jiné vysvětlení. Však už tu větu znáte. Třeba se najde záhadným způsobem někde na dně oceánu a nic nevyplave na hladinu moře. Budou se snažit vysvětlovat nevysvětlitelné nevysvětlitelným.
Myslete si samozřejmě co chcete, napsal jsem Vám sci-fi. Ale bylo by dobré nikdy nezapomenout na větu: VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK.
V Rusku byla kdysi při vojenském cvičení na moři objevena pirátská loď, která vjela do husté mlhy. Byla určena skupina moudrých lidí, kteří měli celý případ vyšetřit. Podařilo se jim za několik let vyzkoumat, že v této mlhovině, kde běžel čas úplně jinak, pobývali piráti s uloupenými poklady a otroky jenom několik hodin, cirka asi jednu hodinu, maximálně dvě.
Na planetě Zemi uběhlo asi 300 let.
Těchto případů je celá řada, nastínil jsem Vám jenom jeden.
Na celé planetě je mnoho podzemních měst, kde čas ubíhá úplně jinak.
Jeda z nejznámějších laboratoří je v Rakousku, u Innsbrucku, kde asi za jeden den v podzemí uběhne na planetě Zemi, dnes už 90 dní. Čas se na planetě Zemi urychlil. To už ale mnoho z Vás zjistilo. A neustále se urychluje. - No právě ke konci časů.
Letadlo malaysijských aerolinií se dostalo asi do tohoto časoprostorového kanálu. Uvědomte si, že elektromagnetické vlny se šíří i do těchto prostor. Jenom s echem je to úplně jinak. Když by se letadlo zřítilo a potopilo do moře, okamžitě se zkratuje elektronika v mobilech a přestanou být na signálu. Zajímavé je, že mobily ale vyzvánějí. Jsou dokonce napojeny na internet. Jak je to možné?? Dejme tomu, že se nacházejí v kanále, kde uteče za hodinu letu na planetě zemi 50 let. V tom případě mohou lidé odpovědět ze svého mobilu na sms třeba až za 30 let nebo později. Časový poměr pro lidi v letadle (na jednu hodinu času v letadle), je dejme tomu 50let, krát 60 vteřin, krát 60 minut, krát 24 hodin, krát 365 dní v roce, což je:
50x60x60x24x365=1.576.800.000,00 vteřin na planetě Zemi
k poměru
60x60=3.600,00 vteřin uběhne za 50 let
Tedy za jednu vteřinu v letadle uběhne na planetě zemi 4.382.444,00 vteřin.
Je Vám tedy jasné, že komunikace s touto prodlevou není možná.
Pilot asi bude volat ,,may day, may day, may day" - volání o pomoc, když mu vypadly přístroje, ale uvědomte si, za jak dlouhou dobu to bude. Proto nemají jakékoliv spojení se zemí, a lidé v letadle jsou na mnoho let ,,konzervováni". Když se jim podaří se za 50 let vrátit, nebudou chápat. Může to klidně být i za několik století.
A uvědomte si opět větu: VŠEMU NA PLANETĚ ZEMI JE ÚPLNĚ JINAK.
Proto státníci, kteří rozpoutali na planetě Zemi tolik válek, DOSTÁVAJÍ NOBELOVU CENU ZA MÍR.
Lidem, kteří se snažili zabránit válkám na planetě Zemi, nasazují ďáblovy rohy a dělají z nich Satany, přinejmenším zločince (Putin).
A když půjdeme do důsledku, řečení sci-fi je pravda, a pravda je sci-fi.
Popřemýšlejte a najednou zjistíte, že tomu tak asi je. Objevili jste největší podvod na lidstvo na planetě Zemi. A pamatujte, čas neexistuje!!!!!

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….


Přeji příjemné počtení. tm
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Iris Iris | 23. března 2015 v 10:17 | Reagovat

Skvělý článek ,"Jen houšť a větší kapky" jak říkavali mí rodiče :-)
Také bych mohla přispět se svými zkušenostmi z jiných dimenzí.Myslím, že už nastala doba, kdy bychom mohli podat svědectví všichni co máme tyto zkušenosti.Od svých 4let mám jiné vnímání než měli mi rodiče a lidé kolem mě , s tím spojené i jiné zkušenosti proto celý život vím, že VŠECHNO JE JINAK. K tématu dnešního článku podám jen jedno z mnoha svědectví.V době kdy jsem připravovala synovi svatbu a moje maminka byla odejitá v jiné dimenzi(13 let) se mi jednou večer "ozvala" Né klasickým telefonem, ale prostřednictvím "zvukového paprsku".Bylo to večer,většinou tomu předchází změna energetického pole kolem mě,jako by se rozestřel prostor od tíhy elektrosmogu,nastane uvolněný krásně cítítí prostor a pak slyším hlas své maminky. V teda mě řekla,že ví že připravují svatbu,pomáhá mě a chtěla at pozdravují její sestry Elišku a Jiřinu, řekla že určitě tomu nebudou věřit.Rozhovor byl velice krátký,stačila jsem se zeptat čím se tam zabývá, řekla že připravuje a učí mladé duše na vstup do pozemské roviny.Stačila jsem se zeptat ještě na vnuka,odpověděla a už se musela rozloučit.Její dimenze se "zavřela" já to cítila na těle to "zavírání" a pomalu opět jsem cítila přichod té "naší "pozemské tlakové roviny.Tak to je jeden příběh  z mnoha  ,které jsem zde zažila.

2 Liběna Liběna | 23. března 2015 v 10:49 | Reagovat

mimo téma omlouvam se, ale proc me musi nekdo obtezovat timhle...?https://www.stream.cz/infobaden-news/10005242-billboardy-promluvi-k-nevidomym#nejnovejsi
a ze pry pro nevidome..:-) A proc to teda ma otravovat me..? vidomou...? Hlavně chci videt toho nevidomeho, jak zahne v aute k tomu motorestu pro ten napoj....:-))

3 tm tm | Web | 23. března 2015 v 11:05 | Reagovat

A tohle je taky nářez:
https://www.stream.cz/blanik/10005218-teaser-3-sezona#nejnovejsi

4 Draha Draha | 23. března 2015 v 11:23 | Reagovat

Sdílím :)

5 Jan Jan | 23. března 2015 v 12:16 | Reagovat

...http://www.novinky.cz/koktejl/364968-davidu-copperfieldovi-zmizela-voda-v-bazenu-vytopila-30-pater.html   -tak David v klidu vystupuje...

6 stenly919 stenly919 | 23. března 2015 v 12:17 | Reagovat

[3]:No co se týká toho baišova blivajzu, viděljsem tuším na streamu, pořad o tom, jak se kuřata chovaj pro toho lotra. A zjímavý byla čísla, která jak se říká hovoří jasnou řečí. Vychovat kuře zvládne babiš přesně za 36 dní(říkali tam, že by to šlo i rychleji, ale 36 dnů je optimum). Na porážku se kuřata sváží přibližně v počtu 6000 kusů v jednom kamionu a za den jich porazí a zpracují něco kolo 24 tisíc(pokud se nepletu). Co k tomu dodat, je jasné pro koho babiš dělá, případně komu se upsal..

7 CZK CZK | 23. března 2015 v 12:43 | Reagovat

Nevylučuju výše uvedený scénář, ale mám jinou verzi. Letoun vezl náklad, který neměl dorazit do místa určení. Proto došlo k převzetí kontroly nad letadlem na dálku a piloti ztratili schopnost cokoliv ovlivnit. Nejprve letadlo vystoupalo do maximální možné výšky a vypustilo vzduch z kabiny. To způsobilo, že všichni kromě pilotů (dostatečná zásoba kyslíku v maskách)zemřeli. Udusili se. Ale mobily byly stále funkční. Když letoun učinil obrat a sestoupil do nízké letové hladiny, pokusili se piloti použít své vlastní mobilní telefony, protože to byla jediná možnost, jak se pokust podat zprávu. Není žádný jiný důvod, proč by měli piloti používat svůj vlastní MT. Proto taky došlo k celoplošnému výpadku mobilní sítě v době, kdy nad oblastí pokrytou mobilním signálem prolétávaly. Poté bylo letadlo navedeno na přistání na ostrov Diego Garcia, který je celý vojenská základna. Mobily, které byly v aktivním módu se přihlásily do sítě a dalo se na ně volat, ale neměl je kdo zvednout. Nešlo zjistit, kde se nachází, protože mobilní přenašeč na voj. zákl. nehlásí svou polohu (nenese identifikaci). A automat neustále mění trasu signálu, takže to vypadá, že každou chvíli se nachází volající někde jinde. Taky jsem někde četl, že řada těch mrtvých posloužila v jiném letounu sestřeleném nad Ukrajinou.

8 mariankosnac mariankosnac | 23. března 2015 v 15:14 | Reagovat

Toto je jeden z najdôležitejších článkov od tm. Je to tak, všetkému je úplne inak.

Tie malajzijské lietadlá mali v 2014 akúsi smolu, padli až 3, to druhé bolo zostrelené nad Ukrajinou a tretie padlo do mora a jeho trosky sa našli. U toho prvého je záhada, že sa nenašli žiadne stopy. Zvláštne je aj to, že tieto lietadlá nevyslali núdzový signál.

9 V+V V+V | 23. března 2015 v 18:39 | Reagovat

Cítím co všechno je možné,pokud by lidé byli jiní.Světy by se otevřely a opět spojily.Dávná přátelství a spolupráce.Pořád se omlouvám bytostem,které odešly a jak jsme se k nim chovali.Tolik zloby a krve člověk prolil a vůbec ho neomlová,že byl ošálen někým jiným.Tyhle věci jsou mi samozřejmostí,dnes zkoumám jiné.Víte že co legenda,to pravda".

10 V+V V+V | 23. března 2015 v 18:51 | Reagovat

Ještě dnes žije kmen,který se promění ve vlky.Po velkém boji/nevím s kým/jich zůstalo pouze několik.Víte kolik je druhů upíru?skřetů a jiných bytostí zde žijících".Kdo opravdu hledá,ten najde lidi,kteří se s nimi setkali.Kentaurů nebylo mnoho a žili pouze na jednom místě,draci byli přáteli s člověkem,upír se neumí ovládat když uvidí krev jako ve filmu rozbřesk atd.I autorka filmu čerpala ze zkušenosti přítele a člověk by si myslel,že to má ze zkušenosti.Já jsem osobně rád,že čas běží rychle než jinde.Proč asi?

11 Sys Sys | 23. března 2015 v 23:03 | Reagovat

[2]:
Jedná se o satiru !

12 Liběna Liběna | 24. března 2015 v 11:42 | Reagovat

[11]: uf! tak to se mi ulevilo a tajne jsem v to doufala...:-)

13 Karel Karel | Web | 26. března 2015 v 14:10 | Reagovat

Zajímavý a pěkný článek, dobrá práce :)

Učte se jazyky hravě http://www.jazykyhrave.cz/

14 mariankosnac mariankosnac | 27. března 2015 v 22:09 | Reagovat

Jedna z teórií čo sa mohlo stať s tým zmiznutým malajzijským lietadlom (pokiaľ sa nenašli nejaké trosky, tak buď zmizlo v inej dimenzii, alebo na tajnej základni):

Šokujúce tvrdenie uznávaného odborníka: MH370 zostrelili Američania!  http://www.noviny.sk/c/zahranicie/lietadlo-mh370-zostrelili-usa

15 Annas blog :D Annas blog :D | Web | 30. března 2015 v 19:45 | Reagovat

Musím uznat fakt super článek!!! Zajímavý a nápaditý. Máš super blog!!!

16 Jan Jan | E-mail | 16. února 2016 v 22:43 | Reagovat

Části si kopíroval z filmu interstellar :-P

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.