Dragoon Ride in to Dark

18. března 2015 v 5:11 | Jiří Woodman |  Symbolika


Zdravím vás všechny přátele a s pokorou i nepřátele prvopodstaty. Chtěl bych všem popřát spoustu hezkých chvil s teď už naším blogem autorů Jiřího Woodmana a Tomáše Marného. Než budu pokračovat, chtěl bych říct, že jsme včera překročili hranici 400.000 návštěv, takže všem, kdo se tu ve slušnosti účastnili v diskusích a hlavně Tobě Tomáši, chci poděkovat, za raketový znovu-start PP, popřát pevné zdraví a dlouhá léta.

Aktualizováno 18.3.2015 14:47Tomáš mě dnes poprosil abych napsal článek vysvětlující symboliku temné energie, na kterou jste se v diskusi ptali. Můj náhled na toto téma byl rozporuplný, nicméně symbolika k prvopodstatě patří, jak k velbloudovi hrby a pro mě je to po dlouhé době výzva předat vám obrazy jak jinak než tak, jak ke mě přišly. Než začnu psát, chtěl bych všechny zúčastněné poprosit o jediné. Živným zdrojem temné energie je STRACH, proto vás žádám berte vše jako možné alternativy, nikoli jako zpečetění osudu. Neboť štěstí přeje připraveným a poserům zbytečně krátí léta.

Poprvé jsem tuto symboliku "temné-energie".cz" zahlédnul v pondělí 15:11 na novinkách.cz, když jsem sledoval plánovanou americkou kolonu a její průběh Českou Republikou. Jako bývalý veterán z Perského zálivu z 90-91, minulého století, když vidím tanky v ulicích ČR a k tomu rozporuplnost, nikoliv jednotu názorů, je mi z toho smutno. Co mě ale přibilo k židli, když na té stránce přistál obraz v podobě reklamy, ale na co ???Pojďme si tedy vyložit symboliku jednotlivých obrazů a plánovaných událostí v měsíci březnu.
Začneme tím, na co jste se v diskusi ptali. Co je to za symboliku ta temná energie ? A kdo to platí ? Proč ve videích vystupuje člověk, který byl idolem mojí babičky?Někdo spojil zatmění slunce v pátek 20.3.2015 s temnotou, která podle psychotického autora, již nemá končit světlem. Na obrázku vidíte zatmění slunce v obrysu nahoře rohy bafometa s puntíkem u levého rohu, jenž představuje okem viditelný objekt, u pravého další menší a uprostřed rohů siluetu vyhaslého světla světlonoše lucifera, padlého anděla lidským strachem živeného a přetvořeného v démona bafometa symbolu zla... Zatmění slunce je fenomén opakující se od stvoření světa, pojďme si ale říct co se při něm děje. V případě úplného zatmění dochází k setmění a ochlazení Země a kolem měsíce zastiňujícího slunce, k výrazné záři sluneční koróny (svatozáře), na obloze se objeví hvězdy i některé planety a jev mohou doprovázet neobvyklé reakce zvířat. Osobně jsem byl svědkem i částečného zavinutí rostlin. Zde bych chtěl podotknout, že na jevy spojené se setměním a rychlým ochlazením příroda a zvěř reaguje instinktivně. Na rozdíl od lidské bytosti nemají strach, pouze zpozorní. Je to pro ně vykolejení z přirozeného rytmu. Ptáci přestanou zpívat, zvěř zpozorní a zklidní dech. Strach má pouze lidská bytost a teď by bylo dobré osvětlit proč.
Bylo to náboženství, které aby se mohlo šířit si patentovalo strach a použilo všudypřítomnou dualitu k vynálezu dobra a zla. Pohádky vštěpované dětem, kde vše končí buď nebem či peklem, kde dobro vyhrává nad zlem, kde dobré jest báti se neboť vrchnost to ráda vidí. Stvořitele-jednotu, prostě vynechali. Náboženství stvořilo ďábla a boha, aby se ve jménu toho dobrého mohlo válčit. Nikdy v historii šesti matrixů této planety, nebyla žádná válka poctivá. Proč právě dnes toto zde na prvopodstatě osvětluji? Protože toto paradigma začíná končit. Pokud si toto uvědomíme, možná porozumíme následujícím událostem.
Tento článek bude mít zřejmě určité aktualizace, neboť nejsem schopen nalézt historické animace zatmění a návazné události, které byly tímto (rituálem) spuštěny.

Jak jsem již uvedl 20.3.2015 odpočítávání na přesný čas v ČR je symbolika použitá pro temnou energii, symboliku těchto prapodivných stránek a šířícího se strachu, pod nímž je podepsán Alexandr Hemala jako ten, či mluvčí toho, co nám vše vezme.


Pojďme se na to vše teď na chvíli povznést, ten pán dělá jen svoji práci tak, jako celý život. Měli jsme ho rádi, když nám zvěstoval večerníček, navíc s ním mám jedno společné. Je to číslo na druhém šípu, on je 3.11. a 11.3. je Woodman. Oba něco sdělujeme, oba sklidíme kritiku, ale u mě je to od srdce a zadarmo. Na to, aby nastala skutečně doba tmy po pátku onoho strašidelného data, musel by tomu někdo pomoci. Nabízí se geoinženýři se svými práškovacími letadly, nebo mrak písku či popela, ale to opět může vykonat pouze lidská ruka, či její chorá mysl. Na to, aby slunce vyhaslo, musel by poslední člověk na Zemi přestat milovat. Tak pravil Tomáš Marný, jenž to zná od kouzelníka Marlina a to já beru :-)Tohle jsme nafotili z rogala asi 11 km od místa kde žiji v loni v létě. Nikdy jsem v tom neviděl symbol NATO, pouze kompas a temnotu od západu. Byl nasměrován dokonale přesně. Necítil jsem tam nic než konstruktivní energii, krom toho co symbolizoval. Temnota od západu, ale ta byla, je a vždy bude pouze jedno, teda pokud si to někdo opět nevezme jako symbol po vzoru církve, strachu a beznaděje..... Pouhé zatmění slunce.....No a teď má následovat historie, těchto zatmění a rituální akta, která se historicky odehrála, ale google je přede mnou schoval. Na aktualizaci tohoto článku budu muset použít jiný počítač. Nevadí pokračujeme dál. Asi pochopíte, že hodlám navázat na historii těchto potemných událostí, neboť tanky, vrtulníky a vojenská technika, nebyla za posledních 47 let tak blízko, na to abychom přemýšleli jestli je dobré, aby jeli zrovna ti či oni právě tudy.....


Už nejsem a nebudu vojákem, ale jisté věci nezapomenu. Na tak malém plácku, je to v poklidném čase pouze demonstrace síly. (okupační, nebo osvobozenecké) to nechávám na vás. Historii stejně znovu napíšou vítězové a vaše děti jí ve školách donutí číst. Tato země nikdy nikomu neublížila, vždy jsme jen dojeli na ty, jimž věřili a jenž jsme volili, na ty co nás prodali a zakázali nám to na určité období říkat. To byla ta horší verze, která už ale neproběhne. Paradigma skončilo, jen strach může vytvořit další vítzězství démonacrie, ale je nutno dopustit, aby temné chrámy této země sklidily to co zasely. Nyní použiji hlášku moderátorů NOVy (NOV - zatmění) :
.............a více se dočtete na NOVa.cz ZDE

Jako výtvarník zbývající se symbolikou byla v modelu temné energie použita žlutá barva na černém pozadí. Ta žlutá ale evokuje Irlmeiera. Žlutá je barva slunce. Můj spoluautor mě poprosil, abych zde znovu připomněl poselství Aloise Irlmeiera. Protože zde nehodlám natahovat články a to, co jsem již publikoval znovu předkládat. Jako naposled si ze srdce si přeji aby jim to neklaplo. Znovu ale opakuji to co mají Marný a Woodman společného. Zabijte v sobě strach dřív než strach zabije vás.

Máte to TADYDLENC.

Historická zatmění slunce a dopad na tehdejší události:

1914

28. června - úspěšný atentát na Františka Ferdinanda d'Este v Sarajevu
28. července − Rakousko-Uhersko vyhlásilo válku Srbsku, začala první světová válka
31. července − byla vyhlášena všeobecná mobilizace v Rakousko-Uhersku
1. srpna - vyhlásilo Německo válku Rusku
3. srpna - vyhlásilo Německo válku Francii
4. srpna − vydal Woodrow Wilson proklamaci neutrality
6. srpna - vyhlásilo Srbsko válku Německu, Rakousko-Uhersko Rusku
7. srpna − vyhlásila Černá Hora válku Rakousko-Uhersku
9. srpna − z Plymouthu vyplula plachetnice Endurance na Shackletonovu expedici do Antarktidy
11. srpna − vyhlásila Francie válku Rakousko-Uhersku
12. srpna − vyhlásila Velká Británie válku Rakousko-Uhersku
15. srpna -slavnostně otevřen panamský průplav
28. srpna − vyhlásilo Rakousko-Uhersko válku Belgii
12.−18. října − soud s účastníky atentátu na rakouského následníka trůnu
říjen - Japonsko obsadilo Marshallovy ostrovy
1. listopad - bitva u Coronela, první porážka Royal Navy v bitvě na úrovni eskader od roku 1781
3.−5. listopadu − Bitva o Tangu
8. prosinec - bitva u Falklandských ostrovů, zničena německá východoasijská eskadra admirála Spee
Velká Británie anektovala Kypr

Německo obsadilo Belgii

1941- ZDE

Zatím poslední - 2011


11. března - Silné podmořské zemětřesení způsobilo vlnu tsunami vysokou až 11 metrů. Jeho epicentrum se nacházelo u tichomořského ostrova Honšú, zasáhlo celý Tichý oceán. Velké následky utrpěla zejména japonská města např. Sendai nebo Tokio. Zemětřesení způsobilo havárie v atomových elektrárnách Fukušima 1 i Fukušima 2. V elektrárně Fukušima I nastal v sobotu 12. března 2011 výbuch chladicího okruhu, další dva výbuchy následovaly v dalších dnech.

Když si sami najdete události z let, kdy proběhlo zatmění slunce, nejspíš vám proběhne mráz po zádech.
Ještě trochu symboliky, americké Strikery - Striker - stávkař podobný našim Pandurům, jsou ideálním řešením demonstrací a stávek. Spolu s vrtulníky obsadí Česko během dne. Nedopouštějte se násilí, to náleží politikům, kteří toto dopustí.

Více na NOVa.cz ZDE
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 tm tm | 18. března 2015 v 6:50 | Reagovat

jirko, napsal jsi vynikající článek. Moc děkuji. Já bych ho lépe nenapsal. Vidím, že je také z Tebe mistr symboliky. Vím to už dávno, ale tady jsi to potvrdil.....
tm

2 bosorecka bosorecka | 18. března 2015 v 11:23 | Reagovat

Az teraz som precitala proroctvo Irlmeiera. Az neskutocne pripomina tretie fatimske zjavenie ... je mozne, ze boli navzajom ovplyvnene? (ako ignorant neviem co je starsie, o Irlmeierovi som si vlastne precitala az tu dnes)

3 Iris Iris | 18. března 2015 v 14:02 | Reagovat

K americkému konvoji- koho má vlastně vystrašit  . http://www.czechfreepress.cz/ladislav-kasuka/koho-ma-vlastne-vystrasit-americky-konvoj.html

4 Rodney555 Rodney555 | 18. března 2015 v 19:54 | Reagovat

Ahoj šváro tak tohle je bomba článek!!!Klobouk dolů... A nezapomeň na úsměv:-)

5 Woodman Woodman | 18. března 2015 v 20:45 | Reagovat

[4]: Boty dolů a..... nezapomeň.....
j.

6 marcela marcela | 19. března 2015 v 9:04 | Reagovat

j.w. děkuji za článek,..."Na to, aby slunce vyhaslo, musel by poslední člověk na Zemi přestat milovat."

7 Michal Michal | E-mail | 19. března 2015 v 10:31 | Reagovat

A to se nestane, tím jsem si jist ;-)
je nás dost, kdo se učí zase jednou milovat bez podmínek! :-)

8 Ayeri Ayeri | Web | 20. března 2015 v 20:42 | Reagovat

Koukala jsem, že z té temné energie je od zatmění obyčejná reklama, která měla tou temnotou jenom upoutat pozornost :D Dost mě to pobavilo, jak to všichni řešili a nakonec... reklama na elektřinu :D Ta symbolika mi sice pořád připadá podezřelá a rozhodně bych si tu jejich "energii" nenechala zavést domů, ale vypadá to, že tak zlý to nebude :D Žádné špatné zprávy nebo výpadky jsem zatím taky neviděla, jsem ráda, že se nic nestalo :D

9 Woodman Woodman | 20. března 2015 v 21:55 | Reagovat

To my všichni, přesto bylo použito něco, co přesahuje rámec průměrného diváka NOVy. Symbolka živená strachem. RE:Klama založená na strachu. Nekupte to :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.