Dopis, který jsem dostal ze Švýcarska.....

18. března 2015 v 1:54 | tm |  Články
CERN

začíná opět pracovat od 13.3. 2015, jeho výkon by se měl zvednout kolem 20.3.2015, velká souvislost se zatměním Slunce, čili negativní síly chtějí využít jakési temno pro rituály, obřady a přivedení různých bytostí na Zemi.....
V Cernu začali vyvíjet obří urychlovat už v roce 1954,
Překlad videa:
Podle badatele Williama Henryho byl staroegyptský objekt pojmenovaný Ta-Wer ("Osirisův přístroj) - stroj fungující jako hvězdná brána, schopná otevírat červí díry, neboli mezidimenzionální průchody.
Ty využívali Seth a Osiris ke svým "cestám po podsvětí". Povšimněte si, že model červí díry, navržený fyzikem Kurtem Gödelem je totožný s "člunem milionu let" vytvářeným Osirisovým přístrojem.

Ta-wer dokázal vyprodukovat ohromné množství energie - dost na to, aby "ohnul" prostor a zformoval dva světelné kužely spojené časoprostorovým tunelem, jímž mohla procházet hmota. Celé zařízení bylo vysoké 14 - 55 m a nacházelo se v "Osirionu", v obrovském podzemním sále pod chrámem Setiho v Abydosu.

To připomíná umístění LHC pod zemí. Tento obří urychlovač částic byl údajně vybudován za účelem reprodukování energetických podmínek podobných těm, které následovaly krátce po Velkém třesku.

Podle některých fyziků, např. prof. Iriny Arefjevové a dr. Igora Voloviče dokáže LHC opravdu otvírat červí díry.
Podle Otto Rosslera, PhD, a laureáta Nobelovy ceny Franka Wilczeka může LHC vytvořit množství energie, jež bude schopno otevřít malou černou díru. Mohl být LHC vytvořen s tímto úmyslem?

Otázka, kterou si kladu, zní: má LHC něco přivést na Zemi? Nebo někoho? Možná můžeme odpovědi zjistit v samotné budově CERN, Evropské organizace pro jaderný výzkum.

Jsou tam sochy SHIVU, BRAHMI a VISHNU!!!!! - Shiva = bůh ničení!!!!!....., pak různé sanskrtské texty s podivnými znaky, které by mohly být modlitbou!!!, podle všeho tam s určitou pravděpodobností probíhají nějaké okultní rituály ohledně hinduizmu, budou přitahovat tyto velké obří humanoidy s velkýma očima a klobouky, které zakrývají podivně protáhlé lebky!!!!

Tito "trimurti" jsou podobní sumerské trojici bohů astronautů,
JE TO TROJICE , tvořená Shivou, Brahmou a Vishnu , v podstatě jsou to: Anu, Enki a Enlil = božství Anunnaki!!!
General of Cern Rolf Dieter Heuer plánuje přivést A... zpět na Zemi?????, prostřednictvím LHC!!!!, který je podobný Osirisovu Ta-Wer..., pravděpodobně se pokoušejí dostat zpět Shivu....
Část LHC vypadá jako prsten, kruh, který obklopuje sochu Shivu, starověcí lidí viděli tyto bohy přilétat na tuto Zemi... skrze zařízení, podobné hvězdné bráně!!!

pokračování článku autorky.....

Jiné zdroje mluví o tom, že Cern pracuje s mřížkou FALEŠNÉHO SVĚTLA!!!, které obklopuje Zemi a lidé jsou podprahově nucení přijímat tento projekt....

Podle jednoho z předních vědců, dr. Stephena Hawkinga, může akcelerace božské částice způsobit zhroucení času a prostoru! To by bylo zničující nejen pro Zemi, ale pro celý Vesmír. Jak je možné, že dr. Hawking učiní takové varování a prezidenti/králové, a jiné hlavy států po celém světě, nedělají vůbec nic, aby to zastavili????

Posun pólů
Podle Goze Stonea a "Lily Earthling" došlo k poslednímu posunu pólů v roce 56 př. Kr...
Zemská osa se sklonila o 23,4° a to způsobilo, že se astrální dimenze odtrhly od té fyzické. Planeta to udělala sama, v sebeobraně. Věděla totiž, že hrozí, že se jí drakoniáni/Annunakiové kompletně zmocní a udělají z lidí armádu zombie - totálně nevědomých otroků!!!!
Tímto posunem Země uzavřela hvězdné brány a "rozhodila" energetické mřížky. Drakoniánům bylo znemožněno používat Zemi jako zdroj energie, proudící od Prvotního Stvořitele. Ti, kdo zůstali na Zemi, jsou od té doby v karanténě, odříznuti od zbytku Vesmíru.
Annunakiové se nemohou vrátit, ale ti, co zde jsou, nemají jinou šanci, než používat jako zdroj energie lidská těla. Lidé jsou spojeni se Zemí, a tím pádem i se Zdrojem. Mějte na paměti, že tyto bytosti, které nás používají i dnes, měly v úmyslu zabrat si Zemi pouze pro sebe a za jakoukoli cenu zotročit všechny lidské bytosti.

Osobní pozorování autorky

Na základě svého vnímání se domnívám, že CERN může být použit k otevření únikového portálu buď vytvořením umělé hvězdné brány, nebo zpětným posunem pólů planety tak, aby se obnovilo původní spojení s astrálním světem a funkce hvězdných bran, které dříve umožňovaly i cestování do podsvětí. Jeden by si myslel, že pokud se super urychlovači podaří otevřít bránu do podsvětí, vypukne samo peklo.

Země je však mnohem mocnější než výtvory falešného světla a nedovolí, aby se tohle stalo.

Zničení planety nebude umožněno, stejně jako tomu bylo 21.12.2012, protože opět řekneme jasné NE!!!! CERNu a možnosti, že otevře hvězdnou bránu, jež by nás spojila s astrálními sférami.
Vědci tentokrát zaměří na pozorování temné hmoty, kterou je velmi obtížné detekovat. Podle jejich odhadů (teorie supersymetrie) by se Higgsův boson měl být schopen rozdělit na "normální" částici a částici temné hmoty. Tím bychom v daném okamžiku "nahlíželi na obě strany závoje". Vypadá to, jako by se vědci pokoušeli tento závoj otevřít z druhé strany - vždyť oba typy hmoty byly odděleny z nějakého důvodu.
Doslova se tam říká: "Padlí andělé nemají opustit místo, kde přebývají". Higgsův boson dodává hmotu všem ostatním částicím. Jaký je potenciál tohoto zjištění? Pokud mohou předávat hmotu všem částicím, mohou se hmotou pokusit !!!! spoutat všechno stvoření světla. Tyto pokusy mohou vést k oslabení karantény a narušení rovnováhy; mně to tedy zní jako černá magie.

Některým lidem, bylo 21.12.2012 velice zle!!!! Účinky aktivity, vyvíjené v laboratoři CERN, a energie astrálního světa, na lidi dopadly jako tuna cihel. Nemohli chodit ani se plazit, nemohli se skoro hnout....

Tohle může být konečné zúčtování, které může trvat až do roku 2017 (pokud to neurychlíme). Podle všeho to asi nevyšroubují tak vysoko jako předtím, možná jenom zvedají postupně tlak!!!!

Pokud tedy budete mít ke konci března vážné problémy s energií, chřipkové symptomy a budete trpět vyčerpáním, může to mít něco společného s tímto takzvaným vědeckým experimentem. V takovém případě bude nejlepší, když se zaměříte na uzemňování do planety. Vězte, že se situace začne zlepšovat, jakmile oni vyloží na stůl poslední kartu. Můžete také prohlásit směrem k Vesmíru, že k tomuto nedáváte svolení!

A co bude dál? Tak třeba analogie varianty pokeru, která pochází od nás z Texasu, Texas Hold'em. Takže archonti si myslí, že mají hodně dobré karty: přímou postupku. Jenže Země má královskou postupku a teď je spláchne přímo do záchodu - přímo ke zdroji nebo se z nich může stát kosmický prach, částice mrtvé energie nehybně trčící ve Vesmíru.

Sledujte budoucí události s vírou v Zemi i v nás všechny a uvědomujte si sílu, která se v nás skrývá. Sílu, která může změnit výsledek tohoto všeho tím, že se odmítnete bát a s LÁSKOU se spojíte s naší planetou, podpoříte Jí Láskou, důvěrou.....
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Df Df | 18. března 2015 v 8:11 | Reagovat

Koukám, že jsme četli stejný článek o Cernu. http://www.theeventchronicle.com/editors-pick/cern-and-the-war-on-consciousness/

2 TerFry TerFry | 18. března 2015 v 12:38 | Reagovat

Děkuji za zajímavý článek.

Anunnaki žádnou "dírou" neutečou a tak, jak ve filmech upíři na Sluníčku, shoří.

Žádám Sílu o zničení všeho temného zde na Zemi.
Žádám Sílu o zničení všech nástrojů Satana zde na Zemi.

3 ol ol | 18. března 2015 v 15:25 | Reagovat

Sílo, žádám Tě o zničení všeho temného zde na Zemi.
Sílo, žádám Tě o zničení všech nástrojů Satana zde na Zemi.

Děkuju že jsi to udělala.

4 Jana B. Jana B. | 18. března 2015 v 19:53 | Reagovat

Vždyť je to jasné jak facka. Já jsem na přednášky TM nechodila, ale tuším, že to souvisí s příchodem nej*(* na 666tou )nebezpečnější mimozemskou rasou, kteří o sobě tvrdí, že jsou to Anymusové.
Anymusové - Android, všechno do sebe zapadá jako puzzle.
Nejvyšší čas, abych se v pátek odsud vypařila do páté dimenze, jdu na tom pracovat :-)

5 Robo Robo | E-mail | 18. března 2015 v 19:54 | Reagovat

http://energieupramene.blogspot.cz/2015/03/slunovrat-2015.html#comment-form

6 Iris Iris | 19. března 2015 v 11:35 | Reagovat

Žádám Konstruktivní Sílu Vesmíru o zničení všeho temného zde na Zemi.
Žádám Konstru Sílu Vesmíru o zničení všech nástrojů Satana zde na Zemi.

7 Iris Iris | 19. března 2015 v 11:42 | Reagovat

Ve Vesmíru existuje konstruktivní síla-energie, která přesně ví co dělá. Phi (fí) je matematickou konstantou, která se projevuje ve všech formách existence universálního vědomí.

8 sv. sv. | 19. března 2015 v 13:11 | Reagovat

[7]: Je to jedna z věcí, co nám, člověku, jiný bytosti závidí...
Člověk má schopnost tuto Sílu (na)směrovat.

9 Stanley001 Stanley001 | 20. března 2015 v 15:43 | Reagovat

Anunnaki nemaji proč utíkat, navíc teprve přiletí. A bohužel spousta lidí věří mylné interpretaci, že jsou to reptoloidi. Nejsou, jsou to humanoidi, kteří se podílelu na poslední fyziologické úpravě Adam Kadmon zde v 3D... a jaksi neplánovaně při tom díky asi vyššímu záměru odjinud přitom zažehli v našich fyz.tělech tu Božskou jiskru, což nám právě spousta E.T. co ji nemají, závidí. A ty řeči kolem Nibiru a těžbě zlata jsou taky výsledkem Sitchinem špatně pochopených starých informací ale za ty roky to nadělalo hodně paseky, z čehož hodně "vykladaču pravdy" dodnes těží... a straší lidi.

10 José José | Web | 23. března 2015 v 12:24 | Reagovat

Trošku paranoia ne? :-)))

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.