Další nepochopitelné zprávy na různých webech o zřícení Letadla LH

26. března 2015 v 0:54 | tm, převzato z Orgonetu |  Články
Test amerického laseru zničil německé letadlo a zabil 150 nevinných civilistů
US Laser Test Destroys Germanwings Airliner Killing 150 Innocent Civilians
tm komentuje
Nyní se naskýtá mnoho otázek. Jedna z nejdůležitějších ale je: "Co roztrhalo celé letadlo na malé částice????? Co způsobilo roztrhání lidských těl, jako kdyby prošla větším mlýnkem na maso????" Při jakémkoliv sebevětším nárazu letadla o zem nemůže dojít k takovéto destrukci stroje a roztrhání lidských těl.

Proč piloti letecké společnosti Lufthansa odmítají létat, když se nic v podstatě nestalo a žádají objasnění?????Další důkaz o tom, že sestřel byl plánován dopředu:

ich habe diese Meldung schon um 17.30 südostasiatischer Zeit gesehen - das sind 6 Stunden voraus - also um 11.30 europäischer Zeit :-) Auf CNN! lol - Wann war der Absturz jetzt wirklich??? Wie gesagt mich würde es nicht wundern wird hier wieder ein dirty polital Game gespielt!

Na CNN byla katastrofa LH hlášena 6 hodin dopředu.....
Zde můžete v němčině sledovat satanské rituály v dnešní době. Najdete tam i 24.03.2015. Tak potom se není čemu divit.

http://www.whatdoesitmean.com/index1852.htm
March 25, 2015
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers


Ruské Ministerstvo obrany dnes oznámilo, že depeše od Severní flotily ukázaly, že včerejší pád německého letu Germanwings 4U 9525 v jižní Francii byl "přímým důsledkem" nezdařeného testu Vysokoenergetického tekutého laserového obranného systému (HELLADS, High Energy Liquid Laser Area Defense System,) Amerického letectva, který se snažil sestřelit interkontinentální balistickou střelu (ICBM), ale místo toho zničil civilní letadlo a zabil 150 lidí na jeho palubě.


Podle této zprávy Ministerstva obrany Sevení flotila, která je v plné bojové pohotovosti http://www.upi.com/Top_News/World-News/2015/03/19/Russias-Northern-Fleet-on-full-alert/9991426781432/ , byla zpravena o tomto incidentu včera stíhačem ponorek Severomorsk, který v současné době operuje ve Středozemním moři http://tass.ru/en/russia/784541 . Ten oznámil, že nad jižní Francií, západní Itálií a jihozápadním Švýcarskem byly detekovány rozsáhlé atmosférické elektrické anomálie. Oblast, kde Severomorsk toto detekoval, jak zpráva oznamuje, je náhodou také bojovou operační oblastí 510té bojové letky stíhacích letounů http://www.aviano.af.mil/library/factsheets/factsheet.asp?id=4352 Amerických leteckých sil, operující ze základny Aviano v Itálii .

Je zvláštní, jak píše dále zpráva, že tyto anomálie, k nimž došlo v bojové operační oblasti 510té letky v jižní Francii, se včera vyskytly ve stejnou dobu jako výpadek britských civilních radarových systémů; to byl potvrzeno Flight Emergency: "Trochu se v Manchestru dívám na radar, podívám se nahoru a vidím, že A380 prolétá právě nad BA, ale na radaru nic? Hm." https://twitter.com/FlightEmergency/media

Zpráva MO dále vysvětluje, že radarové systémy USA-UK-EU často mají černý výpadek, když startují nebo přistávají bombardéry B1, což bylo právě včera, kde byl v Manchesteru oznámen tento incident, který se pravděpodobně shodoval s dobou, kdy odstartoval britský bombardér B1 http://www.boeing.com/boeing/history/bna/b1b.page , jeden z těch, které jsou schopny používat systém amerického letectva HELLADS.

Zpráva MO též uvádí, že vojenská struktura USA-UK-EU často ohrožuje civilní lety svými válečnými hrami nad kontinentem, jako například minulý rok, kdy mezi 5. a 10 červnem z radarů dočasně zmizelo 50 letadel v Rakousku, Německu, České republice a Slovensku http://rt.com/news/165872-military-exercises-planes-disappearing/ . Slovenské řízení letového provozu ve svém prohlášení o výpadku radaru připustilo: "Zmizení objektů na radarových obrazovkách bylo spojeno s plánovaným vojenským cvičením, které se konalo na různých místech Evropy … a jehož cílem bylo přerušení radiokomunikačních frekvencí. Tato aktivita rovněž způsobila dočasné zmizení několika cílů z radarových displejů, i když letadla byla v radiovém kontaktu s řízením letového provozu a pokračovala normálně ve svém letu." http://rt.com/news/165872-military-exercises-planes-disappearing/

A jak nebezpečné mohou být tyto západní válečné hry pro civilní letadla, pokračuje zpráva, bylo dokázáno 3. března, kdy při hrůzné předběžné simulaci včerejšího zničení letu Germanwings 9525 Americké letectvo v přípravě na včerejší nepovedený test nad jižní Francií způsobilo, že let Lufthansy LH1172, Airbus A321, letící v normální letové výšce, náhle několik minut prudce klesal, jak dokazují radarové grafy.

K vysvětlení prudkého klesání letadla Lufthansa LH1172 k zemi v jižní Francii zhruba před dvěma týdny si můžeme přečíst článek z Airliner Reporter s názvem Živé zachycení prudkého sestupu letadla Airbus A321 http://www.airlinereporter.com/2013/05/catching-a-lufthansa-airbus-a321s-rapid-descent-live/ , kde se mimo jiné praví:
"Bylo pár momentů,kdy jsem si myslel, že se zřejmě dívám na zřícení letadla v reálném čase, ale díky Bohu, piloti jednali rychle a dovedli letadlo na blízké letiště."

Lufthansa řekla AirlineReporteru.com,že let LH1172 měl na palubě 151 pasažérů, a že kapitán se rozhodl přistát v Nantes ve Francii "kvůli onemocnění pacienta". Tvrdila, že nešlo o naléhavý případ a že letadlo přistálo bezpečně. http://www.airlinereporter.com/2013/05/catching-a-lufthansa-airbus-a321s-rapid-descent-live/

Zpráva MO dále uvádí, že na rozdíl od letu Lufthansa LH1171 let Germanwings 9525 nebyl schopen se zotavit z rychlého sestupu... místo toho byl rozcupován na desetitisíce kousků kovu a lidského masa na úbočí hory v jižní Francii.


K tomu,co způsobilo naprosté zničení letu 9525, zpráva uvádí, že 3. února Americké letectvo testovalo svůj laserový systém tím, že zamířilo na starý satelit na měření počasí, a zcela ho zlikvidovalo tím, že ho ohřálo zevnitř, takže explodoval na oběžné dráze. http://www.techtimes.com/articles/36976/20150303/u-s-military-satellite-explodes-possibly-due-temperature-spike.htm

Nicméně, jak praví experti MO ve zmíněné zprávě, chemické laserové systémy jako je HELLADS Amerického letectva, který sestřelil let 9526 společnosti Germanwings a téměř sestřelil let LH 1172 společnosti Lufthansa, jsou známy tím, že je extrémně obtížné zacílit je na dálkové cíle, protože jejich "účinky" mají tendenci šířit se atmosférou a zasahovat cokoli a vše, co je v jejich cestě.

Pokud jde o přesný scénář způsobení destrukce letadla Germanwings, experti MO uvádějí, že šlo o kombinovaný pokus Západní aliance zacílit na "testovací interkontinentální střelu" http://rt.com/usa/243353-usaf-nuclear-icbm-test/ , simulující útok Ruské federace jadernou hlavicí.

Konkrétní "testovací interkontinentální střela" (ICBM), která byla použita pro tento test, jak praví zpráva, byla vypuštěna den předem, v pondělí ráno, ze základny amerického letectva v Kalifornii, a Obamův režim o ní prohlásil, že je to poselství světu o jaderných schopnostech Washingtonu." http://rt.com/usa/243353-usaf-nuclear-icbm-test/

Toto "poselství světu" však, jak uvádí zpráva MO, bylo ve skutečnosti namířeno přímo na Ruskou federaci jako odplata za ochromení americké letadlové lodi Theodore Roosevelt použitím technologie "Magrav" http://www.whatdoesitmean.com/index1853.htm ; tato loď byla již předtím pdobně zničena před pár týdny francouzskou ponorkou se stejnou technologií, a podobně byla paralyzována loď USDS Donald Cook v Černém moři.

Bohužel, jak zpráva suše uvádí, z 37 letadel NATO, které se účastnily tohoto včerejšího amerického testu jaderné střely, pouze jediná italská vojenská stíhačka přepnula svůj transponder na pohotovstní kód #7700, když viděla, jak se let 9525 společnosti Germanwings řítí k zemi. http://www.dailymail.co.uk/news/article-3009151/headlines-news-Germanwings-plane-crash-french-alps-crash-Airbus-A320-Barcelonnette-Barcelona-Dusseldorf-francois-hollande-Lufthansa-4U9525.html

A protože mnozí němečtí piloti odmítají dnes létat http://economictimes.indiatimes.com/news/international/world-news/germanwings-cancels-flight-as-pilots-refuse-to-fly/articleshow/46687560.cms kvůli těmto americkým válečným akcím proti Ruské federaci, zpráva uzavírá tím, že pravděpodobnost, že lidem na Západě bude sdělena pravda o tom, co se stalo s letem 9525, je stejná jako pravděpodobnost, že jim bude řečena pravda o letu MH17 Malajských aerolinií, který, jak dokazují satelitní snímky, byl sestřelen ukrajinským bojovým letounem http://www.mirror.co.uk/news/world-news/russia-claims-satellite-image-shows-4631625 , je asi tak stejná, totiž … nulová.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 mg mg | 26. března 2015 v 18:28 | Reagovat

Pozdravujem.

Je to tragédia. Ako vždy v takomto prípade.

Tak si to poďme zhrnúť podľa zatiaľ dostupných informácií. Opakujem, podľa zatiaľ dostupných informácií.

Aj keby im buchli líthiové batérie a piloti boli v bezvedomí, je dokázateľné, že mali ONI cvičenie.

Pri konci letu boli pri lietadle stíhačky, takže pád evidentne kontrolovali a už mu nemohli zabrániť a ani mu pomôcť.

Toť zatiaľ vsio.

.....

2 Wendy Wendy | 26. března 2015 v 19:33 | Reagovat

Důležité uvědomění pro všechny, kteří sledují televize a masmedia ohledně událostí které se v současné době dějí, bylo by dobré si zopakovat následující data, která pomohou k uvědomění....

Šest největších iluzí, které nás zotročují v Matrixu
**************************************
Aby kouzelník úspěšně provedl svůj trik, musí odvést divákovu pozornost. To dělá vytvořením iluze, která diváka odvede od reality. My sami žijeme ve světě iluzí. Všechny povinnosti a starosti, kterými se zabýváme, z nás dělají někoho, kým nejsme. Není to však náhoda. Jsme součástí autoritativně-korporátně-konzumní společnosti a jsme vychováváni k tomu, že některé aspekty společnosti jsou nezpochybnitelné a že určité způsoby chování jsou vyžadovány. Tento svět řídí psychopaté, kteří se snaží shodit naše sebevědomí a důvěru v budoucnost.

„Dělají si z vás každý den srandu. Shlížejí na vás z vysokých budov a vy se proti nim cítíte malí. Skrze reklamy vám říkají, že nejste dost sexy anebo že se málo bavíte. Mají přístup k nejvyspělejší technologii na světě, ale před vámi ji tají. Zadávají reklamy a dělají si z vás své hračky.“

Reklama je pouze vrchol ledovce. Když se podíváme na život zblízka, zjistíme, že celá jeho organizace je směsicí iluzí a automatického respektu k institucím a idejím, které nejsou takové, jaké si myslíme. Někteří náš způsob života nazývají „matrix“, tedy systém totální kontroly, který naprogramuje jedince, aby se chovali ve shodě s mainstreamovou verzí reality.

Zde je 6 největších iluzí, které nás v matrixu drží uvězněné. Zvažte sami, jestli je rozpoznáváte.

1. ILUZE PRÁVA, VEŘEJNÉHO POŘÁDKU A AUTORITY

Pro mnoho z nás je dodržování práva morální povinností, i když denodenně můžeme vidět, že korupce a skandály nejsou postihnutelné pro ty, kteří mají odvahu je provádět. Policejní brutalita, státní dohled, vraždy a likvidace celých národů a kultur také zákonné nejsou. Historie nás znovu a znovu učí, že právo je jen nástrojem útlaku, kontroly, okrádání a tzv. „autority“. A jestliže právo samo není v souladu s právem, pak žádné právo neexistuje. Neexistuje žádný pořádek ani spravedlnost.

2. ILUZE MAJETKU A ŠTĚSTÍ

Obdivujeme každého, kdo má luxusní oblečení nebo rozsáhlé nemovitosti. Iluze prosperity je kritický pro naši ekonomiku, jelikož je založena na konzumaci, podvodu, úvěru a dluhu. Bankovní systém sám o sobě je zdrojem neomezeného bohatství pro malou hrstku jedinců. Pravé bohatství spočívá ve zdraví, lásce a vztazích. Čím více lidé k sebeidentifikaci využívají peníze a materiální statky, tím více se skutečnému štěstí vzdalují.

3. ILUZE VOLBY A SVOBODY

I když máme pocit, že si můžeme vybrat, máme na výběr pouze z dostupných možností. Jsme neustále omezováni zkorumpovaným legálním systémem, daněmi, kulturními a vynucenými normami. Iluze volby je mocným nástrojem, jak lidi naučit přijmout jejich úlohu v řetězci, zatímco si myslí, jak jsou svobodní.

4. ILUZE PRAVDY

Pravda se stala citlivým subjektem naší kultury. Jsme naprogramováni tak, že věříme tomu, co se říká v televizi. Pravda je to, co prezentují média, celebrity anebo vláda.

5. ILUZE ČASU

Říkají, že čas jsou peníze, ale to je lež. Čas je váš život. Pokud se podíváme dál než za to, že žijeme podle našich hodin a kalendáře, zjistíme, že duše je součástí věčnosti. Žijeme v klamu, že současnost nemá žádný význam, že minulost nelze nikdy změnit nebo zapomenout a že budoucnost je to, na čem záleží. Tím pádem nám uniká, co se děje právě teď. Nejšťastnější jsme, když uděláme něco spontánně, protože jedině pak máme možnost objevit sami sebe. Čas není nezbytnou součástí člověka, ale jeho výtvorem. A pokud čas jsou opravdu peníze, pak by mohl být měřen v dolarech. Co když ale dolar ztratí hodnotu? Bude pak i náš život bezcenný? Určitě ne, protože hodnota života je nevyčíslitelná.

6. ILUZE ODDĚLENOSTI

Jsme naučení věřit, že jsme v neustálém boji s každým okolo. S našimi sousedy anebo i matkou přírodou. Je to my vs. oni. Tato teorie popírá, že jsme naopak s každým propojeni. Bez čistého vzduchu, čisté vody, zdravé půdy a celosvětového uvědomění si komunity nemůžeme přežít. Iluze oddělenosti sice lechtá naše ego a dává nám možnost kontroly, ale ve skutečnosti slouží k zotročení a izolaci.

ZÁVĚR

Těchto šest iluzí slouží k posílení mechanismu matrixu. Ubírají moc nad námi samotnými a nutí nás k poslušnosti. Je načase si ale uvědomit, že nám nemůžou předhazovat něco, čím ve skutečnosti nechceme žít.

3 ladislav ladislav | E-mail | 29. března 2015 v 12:00 | Reagovat

takovou kravovinu o americkém teseru nechápu. prostě stalo se co se stalo a tečka.

4 zappa zappa | E-mail | 30. března 2015 v 16:20 | Reagovat

...celé je to inak...v ten osudný deň som práve úspešne testoval svoj navýkonnejší model vreckového praku ...a bohužial to takto dopadlo

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.