27.03.2015 okénko marného.....

27. března 2015 v 0:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno pátek 27.03.2015 10:54:54

5) V Německu hodně diskutují o "zřícení" Germanwings.....

....a poukazují na možnost použití nějaké tajné zbraně. Německo a Francie se začaly nějak moc sbližovat s Ruskem a to asi bude ten správný výchozí bod. Americe se to přestalo líbit. Zatím se to ale potvrdit 1000% nemůže.

Zatím pro znalce němčiny je možné rozhovor s Jo Conrad poslechnout v uvedeném videu. Prosím pochopte že při tolika informacích na netu a vybírání dalších dat pro Vás nemohu vše překládat.

4) Zajímavý komentář.....

....je vidět, že je mezi lidmi ještě mnoho myslících lidí, kteří si nenechají vymývat mozky českými a slovenskými S.........

LARA

Mňa nesmierne udivili "oficiálne informácie" z médií.Som laik,ale skúste pustiť väčší predmet napríklad z takého 3.poschodia a podívajte sa ako budú vyzerať zlomené časti.Fyzické zákony, aj moja logika hovoria,že to budú hlavne väčšie a menšie kusy, ktoré sa pri priamom opakovanom fyzickom strete so zemou vytvoria.Narozdiel toho čo som videla na záberoch o lietadle "Germanwings", kde ste mohli vidieť roztrúsené drobné časti po širokom okolí!!! Toto je možné len vtedy, ak nastala nejakým spôsobom cielená demolizácia (výbuch) ešte pred nárazom do zeme vo zduchu.Nikto mi to nevyvráti, hlavne aj preto, že lietadlo, ako tvrdia médiá, padalo " 10 min"!!! Na mŕtveho pilota si "báchorky"vymýšľať môžu, však on ani iní už neprehovoria!!! Mohol však konať nevedome, (mimo jeho vedomia plánovaná suggescia pre vykonanie akcie) na niečí príkaz a vedomé riadenie inou osobou.Že to znie ako scifi? Od 2.svet.vojny sa tieto "vymoženosti" posunuli do nevídaných výšok. Behá vám mráz pochrbte? Skúste si o tom niečo prečítať a potom to dať dohromady.Je len neskutočne alarmujúce pre celé ľudstvo, kam až dospela brutalita a samovôľa niektorých činiteľov "svetovlády - moci" a naše vlastizradné vlády len čušia a verejne klamú.Už n i k d e nie sme v b e z p e č í a všetko robia mimo nás na základe ich záujmov a cieľov.Náš život už nie je náš, sme len nepodstatná čiastočka v rulete.Tak skúste nad tým rozmýšlať.

Další zajímavý komentář, který tvrdí že v novinách v Americe měli zvukový záznam ještě dříve než skupina, která nehodu vyšetřuje.

tm dodává: je jasné že diktát přichází ze zámoří, co kdo má dělat.

Ono to co opisuju ako sa nehoda stala vyzera doveryhodne, mohlo sa tak stat. Co je ale na tom vysvetleni zarazajuce, je fakt ze spravu o zvukovom zazname priniesli americke noviny este skor ako vlastne mal niekto ten zaznam k dispozicii. To je ta sranda ktora na tom nesedi. Ked povodne publikovali to o tom ze na zazname je pocut ako sa kapitan nemoze dostat do kabiny, vsetky zdroje to vlastne odmietli s tym ze to zatial nemaju ako overit a hopla, na druhy den uz tie iste zdroje potvrdili ze ano tak sa to stalo. Inak povedane, ten kto pisal clank v americkych novinach vedel obsah nahravky este skorej ako vysetrovatelia, alebo bol jasnovidec. Nech si z toho kto chce vyberie to vsvoje, kazdopadne to poriadne smrdi. A kedze mrtvi sa uz nemoze branit tak to aj perfektne sedi a neverim ze niekto pride aj s nejakou inou teoriou. Celkom zaujimave bude kedy uverejnia zvukovy zaznam ciernej skrinky.

3) Přes Rakousko projelo 25.03.2015 několik vlaků.....

....které vezly těžkou obrněnou techniku. Opět zní otázka: kampak asi naloženou techniku přepravovali????? Na minutový film se můžete podívat níže.

2) Nakonec pravda našla rychle cestu k lidstvu.....

....Francouský prezident Hollande obvinil B.OBAMU, že má na svědomí 150 lidských životů. USA sestřelila letadlo.

Před krátkou dobou obvinil CIA z masakru Charlie Hebdo.
České sračkomety (promiňte, ale jinak se to nedá říci) budou neustále psát o sebevrahovi copilotovi a vymývat lidem nadále mozek. Je zajímavé se podívat do novin, které lžou o všem na 1999%.

1) Přes veškeré vysvětlování nevysvětlitelných dějů....

....se novináři a celá skupina lidí podílející se na "odhalení" příčin zřícení letadla Lufthansy, její 100% sesterské společnosti Germanwings, dostávají čím dál tím vice na tenký led. Rozhovor s pilotem LH Cpt Petrem Haisenkem, který má praxi přes 30 let, vyvrací skoro všechno řečené v novinách a je mu mnoho dějů, které se udály 10 minut před zřícením nebo záměrným zřícením, nejasných. Nesmyslné vyjádření že bylo slyšet jenom klepání na dveře a potom bouchání od CPT, který byl na záchodě, je dost nepravděpodobné. Určitě by se ozval přes palubní telefon s dotazy, co se děje nebo něco podobného, jak bylo naznačeno. Má k tomu možnost. Nic z toho se ale neudálo. Naopak přibývá čím dál tím více otázek.

Ani piloti nemají vůbec jasno, co se mohlo odehrát a všechno je mystické. Mnoho pilotů se prohlásilo za nemocné a nenastoupilo do práce. Je to jejich svobodná vůle rozhodnutí.
Nemohu vše překládat, nemám tolik času. Pro ty, kteří hovoří německy, mohou film zhlédnout níže.
Raději Vám položím otázku. Jak je možné, že při nárazu nedošlo k detonaci kerosínu, od rozpálených turbín motorů. Dostal se teprve před prudkým klesáním do letové hladiny. Musel mít v nádržích pro zbytek letu asi 20-30 tun kerosínu. Pro ty kteří nevědí: Kerosín je palivo do turbín. Je velice explozivní a při každém nárazu okamžitě exploduje a hoří. Podívejte se na jakékoliv nafilmované letecké katastrofy, tam to uvidíte. Krátký film je pod rozhovorem níže.

tm: Zatím není nic vyhodnoceno a "údajný odposlech" z Voice Recorderu kdy bylo slyšet bouchání na dveře a dýchání pilota je nesmysl. Ano, vždy to odskáče mrtvý pilot, ten se nemůže bránit.
Poslední dobou je až příliš mnoho nehod s letadly a letadly, které nebyly nikdy nalezeny. Zajímavé.

Vzhledem k tomu, že nejen Francouzi mají možnost okamžitě zasáhnout do řízení jakéhokoliv Airbusu, mohli vypnout pro posádku A320 kompletní systém a navést letadlo na nejbližší letiště. Za tímto účelem byly tyto systémy také vestavěny, kdyby se náhodou některý z pilotů rozhodl spáchat sebevraždu!!!!! Nebo kdyby letadlo bylo uneseno!!!! Jsou plně ovladatelné ze země až do hladkého přistání na jakémkoliv nejbližším letišti. Když viděli, že letadlo se řítí proti Alpám pod sestupovým úhlem 10-15°, mohli klidně zasáhnout. To se ale nestalo!!!!! Strmý sestupový úhel nad 6°je okamžitě hlášen do centrály kontroly. Vše mohli sledovat. A co tam vlastně dělaly ty tři stíhačky???? Z toho plynou jenom další a další otázky.
Pravdu lidem samozřejmě neřeknou.

CPT Peter Haisenko, LH pilot, hovoří o "řízeném zřícení".....Zde máte možnost podívat se na zřícení letadel a jejich vzplanutí po výbuchu.Proč A320 při nárazu do hory nevybuchlo a kam se poděl tedy kerosín?????


Také se můžete podívat, jak se dá cocpit odblokovat pomocí tajného kódu u A320. Znají ho všechny posádky.

 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | 27. března 2015 v 10:23 | Reagovat

...taky možné vysvětlení:

http://aeronet.cz/news/bizarni-letecke-nehody-v-posledni-dobe-maji-mozna-spolecneho-jmenovatele-philadelphia-experiment-the-montauk-project-a-remote-mind-control/

2 Lara Lara | E-mail | 27. března 2015 v 10:40 | Reagovat

Mňa nesmierne udivili "oficiálne informácie" z médií.Som laik,ale skúste pustiť väčší predmet napríklad z takého 3.poschodia a podívajte sa ako budú vyzerať zlomené časti.Fyzické zákony, aj moja logika hovoria,že to budú  hlavne väčšie a menšie kusy, ktoré sa pri priamom opakovanom fyzickom strete so zemou vytvoria.Narozdiel toho čo som videla na záberoch o lietadle "Germanwings", kde ste mohli vidieť roztrúsené drobné časti po širokom okolí!!! Toto je možné len vtedy, ak nastala nejakým spôsobom cielená demolizácia (výbuch) ešte pred nárazom do zeme vo zduchu.Nikto mi to nevyvráti, hlavne aj preto, že lietadlo, ako tvrdia médiá, padalo " 10 min"!!! Na mŕtveho pilota si "báchorky"vymýšľať môžu, však on ani iní už neprehovoria!!! Mohol však konať nevedome, (mimo jeho vedomia plánovaná suggescia pre vykonanie akcie) na niečí príkaz a vedomé riadenie inou osobou.Že to znie ako scifi? Od 2.svet.vojny sa tieto "vymoženosti" posunuli do nevídaných výšok. Behá vám mráz pochrbte? Skúste si o tom niečo prečítať a potom to dať dohromady.Je len neskutočne alarmujúce pre celé ľudstvo, kam až dospela brutalita a samovôľa niektorých činiteľov "svetovlády - moci" a naše vlastizradné vlády len čušia a verejne klamú.Už n i k d e  nie sme v  b e z p e č í  a všetko robia mimo nás na základe ich záujmov a cieľov.Náš život už nie je náš, sme len nepodstatná čiastočka v rulete.Tak skúste nad tým rozmýšlať.

3 Věra Věra | E-mail | 27. března 2015 v 11:29 | Reagovat

Přeci mrtví už nepromluví,tak se to na něj může všechno svádět a ještě k tomu trpěl depresemi,taky jsem čekala s čím vylezou a jako bych věděla,že to bude copilot.

4 Liběna Liběna | 27. března 2015 v 13:31 | Reagovat

S tim Nemeckem, ze "neposloucha" me to taky napadlo...Uz jak ten chory Friedman rekl, ze stale neznaji stanovisko Nemecka, jak se vubec rozhodne...Chteji tak asi urychlit jejich rozhodovani...Bude-li jim to trvat dlouho a nebo neprikloni-li se k SSA, tak buch! dalsi, nebo neco jineho, treba vybuch v metru atd.atd. moznosti je spousta a uz je tak "trochu" zname, ze? :-) To, ze to letadlo nespadlo jen tak, je nad Slunce jasne.

5 kamarádka kamarádka | 27. března 2015 v 14:24 | Reagovat

potvrzení jízdy tanků v Linci směrem na ČR   http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/--------------------------------------------------------------------------------------------.html

6 Wendy Wendy | 27. března 2015 v 15:44 | Reagovat

Po tlakem událostí a zpráv z mainstreamu mi to nedalo a musela jsem si do tabletu stáhnout hru Flight simulator Extreme HD. :-)))

Je ostudné jak média podvrhují důkazama, teď údajně našli v jeho bytě zmuchlanou neschopenku. Jak tomu může ještě někdo věřit ?

7 ok ok | 27. března 2015 v 15:57 | Reagovat

5) -nejpravděpodobnější. Při zhlídnutí slova Germanwings, mě napadlo "někdo chce germánii přistřihnout křidýlka". Podobně jako majitel slepice nechce, aby mu uletěla z ohrádky...

8 ok ok | 27. března 2015 v 16:51 | Reagovat

Co je to zas za kachnu, že Hollande řekl A-Merde-Rikaner? Kde to má být? Recese ne?

9 kamarádka kamarádka | 27. března 2015 v 17:36 | Reagovat

tak nám to tu slovenský antikonspirátor krásně shrnul, dal si s tím práci:   http://www.aktuality.sk/clanok/273053/konspiratori-nespia-airbus-a320-zostrelili-vypli-na-dialku-znicili-cernom-teroristami-isil-ovladli-mysel-pilota/

10 V+V V+V | 27. března 2015 v 19:39 | Reagovat

První věc která mě napadla když letadlo spadlo,že je to výstraha pro Angelu a spol.Všichni vědí jak se otočila k Amíkům zády a tady je malá ukázka

11 Josef Josef | E-mail | 27. března 2015 v 21:03 | Reagovat

Tak mně napadla zajímavá konsporační myšlenka, kdyby to letadlo se podařilo nějakou zbraní zmrazit na -150C, tak by tomu odpovídal ten pád, rozbilo se na kousky, protože zmrzlé materiály jsou křehké a protože zmrzlo i palivo, tak po nárazu do skály to letadlo tradičně nevybuchlo. Dále když si pustíte posledního Pjakina https://www.youtube.com/watch?v=RN2k8a70l_8,tak ve 39:15 minutě mluví o teroristickém útoku v Tunisu, bylo to varování pro Francouze,aby začaly trošku skákat podle USA. Neposlechly.....tak přišlo druhé varování. https://www.youtube.com/watch?v=RN2k8a70l_8

12 Stenly919 Stenly919 | 27. března 2015 v 21:11 | Reagovat

Tak už máme přeloženýho i novýho Pjakina, dneska o to zajímavějšího, že přibližně od 37 minuty mluví na téma úlohy česka, respektive československa, doporučuji k poslechu, viz zde :
https://www.youtube.com/watch?v=RN2k8a70l_8

13 mariankosnac mariankosnac | 27. března 2015 v 22:44 | Reagovat

Zaujimavé, že tu v tom okienku kde je reklama, mi to zobrazuje reklamu na hru-nejakú lietadlovú strielačku "WAR THUNDER Vzhúru do oblak". Zistil som, že sledujú čo vyhladávam na internete a podľa toho mi tam dávajú reklamu. Dnes som googlil niečo o zostrelení lietadla. Včera som bol na stránke čínskeho predajcu smartfónov, a mal som tu reklamu na čínsky smartfón.

14 ok ok | 28. března 2015 v 14:50 | Reagovat

[13]:začni používat tyhle věci: plugin Ghostery.
PeerBlock.
Případně ještě AdBlock, ale ten zablokuje veškerou reklamu, i neškodnou a neotravnou.

15 ok ok | 28. března 2015 v 14:53 | Reagovat

[13]: plugin Self-destructing cookies, mi tu taky běží.

16 Wendy Wendy | 28. března 2015 v 15:43 | Reagovat

Už po nás jdou a přituhuje... Čeští politici otevřeně hovoří o tom, že pokud lidé odmítnou brannou povinnost bude jim hrozena finanční pokuta až 100 tisíc korun nebo exekuce ( možná i exekuce dětí ) Dokonce i lidé ve 40 letech budou muset přijít k odvodové komisi a ta bude schvalovat ( nikoliv váš lékař ) jestli jste zralý pro brannou povinnost či nikoli. Nepomůžou ani výhovorky typu, že z náboženských důvodů to nepůjde.... Dnes v televizi spinovali svou nenávist vůči Putinovi, otevřeně hovoří o tom, že Putin je psychicky nemocný člověk a proto lidé musí podstoupit brannou povinnost, ještě chybí aby o Putinovi řekli, že je nesvéprávný a potřebuje papíry na hlavu... Totalita se blíží.

17 Negromil Negromil | 29. března 2015 v 11:27 | Reagovat

http://www.facebook.com/video.php?v=921021574604079

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.