24.03.2015 okénko marného.....

24. března 2015 v 0:59 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno úterý 24.03.2015 15:54:54


2) Další jobová zpráva pro Ameriku.....

....je vidět že poslední dobou se derou pravdivá data na povrch.

Zázrak: BBC věděla 24 minut předem o pádu dvojčat WTC

Jak na svém serveru uvádí P. C. Roberts, rozhodl dnes britský soudce ve prospěch britského občana Tony Rookea, který prohlásil, že předčasné oznámení BBC o zřícení dvou budov WTC v New Yorku 11. září 2001 představuje porušení tzv. teroristického zákona Spojeného království, protože BBC neoznámila úřadům, že byla o pádu dvojčat WTC informována 24 minut před tím, než k útoku na ně skutečně došlo. Podle britských zákonů je policie povinna takovýto případ okamžitě řešit. Má se však za to, že washingtonská loutka premiér Cameron s odvoláním na "národní bezpečnost" policejní vyšetřování předčasné zprávy BBC o pádu newyorských dvojčat zablokuje.
Zastáncům teorie o tzv. řízené demolici budov WTC se však i tak dostává rozhodnutím britského soudu do rukou velmi silný argument.

1) A máme zde další úspěšný incident.....

....no úspěšný jak pro koho. No, i když s vynálezem to bylo o trochu jinak, než jak je to zde popisováno.....

Americká letadlová loď v hrůze prchla před ruskými ponorkami do bezpečí britských vod.....


http://www.whatdoesitmean.com/index1853.htm
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
23. 3. 2015
Překlad: OrgoNet


Ruské Povrchové lodní síly (NSF) Ministerstva obrany (MO) dnes oznámily, že tři ponorky na jaderný pohon třídy Akula, patřící k 23. podmořské divizi Severní flotily (NF) zvítězily ve "válečných hrách" nad americkou letadlovou lodí USS Theodore Roosevelt a přinutily ji "v hrůze prchnout" do pobřežních vod u Hampshiru ve Velké Británii.Je zajímavé poznamenat, že během několika hodin poté, co NSF oznámily tento kritický incident, potvrdily britské tiskové zdroje, že tento přes 300 m dlouhý kolos US Navy o váze 100 000 tun skutečně vjel do doků ve Stokes Bay v Gosportu, a ohromil tisíce diváků, kteří zaplavili silnice a sjeli se kolem břehů řeky Solent, aby ho viděli, a kteří byli svědky i návštěvy posádky v přístavu, i když nebyla předem plánována. (http://www.dailymail.co.uk/news/article-3006792/100-000-tons-U-S-firepower-big-dock-Portsmouth-Aircraft-carrier-USS-Theodore-Roosevelt-anchors-Hampshire-coast-arriving-UK-five-day-visit.html)

Podle zprávy NSF americká letadlová loď Theodore Roosevelt a její eskortní válečné lodě byly zjištěny na cestě směrem k operační zóně Severní flotily, kterou president Putin uvedl minulý týden do stavu plné bojové pohotovosti ( http://fox6now.com/2015/03/16/amid-nato-exercises-russia-puts-northern-fleet-on-full-alert/) jako reakci na hrozbu "válečného stavu" ( http://www.whatdoesitmean.com/index1846.htm ) , odhalenou ze strany Spojeného království … jak zpráva MO dodává, tato hrozba byla reakcí na ruský bojový plán "Březnový šok" odhalený 4. února ( http://www.whatdoesitmean.com/index1835.htm ) .

Jelikož síly NATO doslova lemují celou západní hranici svými vojsky ( http://www.zerohedge.com/news/2015-03-21/nato-launches-wide-scale-war-games-near-russian-border-creates-line-troops ) , včetně bezprecedentní "dragounské jízdy" ozbrojeného konvoje americké armády, který v současné době jede klikatou cestou přes šest Evropských států ( http://www.presstv.ir/Detail/2015/03/22/402924/US-military-parade-across-eastern-europe ), a v Norsku u severní hranice probíhají válečné tahy "Joint Viking" ( http://rt.com/news/239209-nato-norway-viking-drills/ ), zpráva uvádí, že president Putin osobně vydal rozkaz "zaměřit a vyřadit z činnosti" USS Theodore Roosevelt.

Rusko v minulém týdnu varovalo své občany, aby se připravili na jadernou válku ( http://www.whatdoesitmean.com/index1850.htm ), a začalo vybavovat bombové úkryty v Moskvě ( http://www.whatdoesitmean.com/index1848.htm, česky http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/moskevske-bombove-kryty-se-plni-rusko.html ) jako reakci na plánovaný jaderný útok prvního úderu plánovaný ze strany USA ( http://www.whatdoesitmean.com/index1849.htm, česky http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/americka-kapitanka-odmitla-vypustit.html ) . Téměř veškeré vojenské síly Ruské federace jsou v plné bojové pohotovosti ( http://rt.com/news/241745-russia-offensive-defense-drills/ ) ve všech 9 časových pásmech ( https://www.youtube.com/watch?v=TJNuxi5wq6Y ) , a jak zpráva dále uvádí, přiblížení USS Theodore Roosvelt k Baltickému moři vytvořilo "legitimní" cíl.

Zpráva říká, že americká letadlová loď byla "paralyzována" útokem ruských ponorek Severní flotily, které s úspěchem použily zbraň s"technologii Magrav" ( https://www.thenewenergyindustry.com/magrav-technology-cd-version-01/ ) , která již byla použita i dříve pro ochromení amerických válečných lodí.

Zpráva uvádí rovněž, že před několika týdny byla americká loď Theodore Roosevelt "potopena" při válečných hrách u pobřeží Floridy francouzskou ponorkou ( http://theaviationist.com/2015/03/05/us-aircraft-carrier-sunk-by-subs/ ) rovněž používající "technologii Magrav", když Američané testovali svá protiopatření proti této nové revoluční zbrani, předtím, než hodlali vyslat své lodě ke konfrontaci se silami ruské Severní flotily.

Jak říká zpráva, nutnost, aby US Navy vyvinula protiopatření proti "technologii Magrav", vyšla jasně najevo minulý rok, poté, co ruské letecké síly zcela vyřadily z provozu obávaný torpédoborec USS Donald Cook vybavený zařízením AEGIS v Černém moři ( http://www.veteranstoday.com/2014/11/13/aegis-fail-in-black-sea-ruskies-burn-down-uss-donald-duck/ ). Útok proti této lodi byl tak demoralizující, že když se dobelhala do rumunského přístavu k opravě, všech jejích 27 velitelů podalo rezignaci a/nebo žádost o odchod do výslužby ( http://www.veteranstoday.com/2014/11/13/aegis-fail-in-black-sea-ruskies-burn-down-uss-donald-duck/ ) .

Je třeba vědět, že "technologii Magrav" vytvořil jaderný vědec íránského původu Mehran Keshe , avšak jeho vynálezy byly v r. 2012 v USA zakázány Exekutivním příkazem podepsaným presidentem Obamou 23. dubna 2012 ( https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2012/04/23/executive-order-blocking-property-and-suspending-entry-united-states-cer ) .

Připomínáme, že president Obama podepsal svůj exekutivní příkaz proti "technologii Magrav" proto, že Íránci ji využili v prosinci 2011 pro zachycení a zajetí jedno z nejtajnějších a nejsofistikovanějších amerických dronů ( http://www.bbc.com/news/world-us-canada-16095823 ) , a poté Írán předal tuto novou zbraň i Sýrii.

Okamžitě poté, co president Obama zakázal "technologii Magrav", Mehran Keshe odpověděl americkému vůdci otevřeným dopisem ( https://jhaines6.wordpress.com/2012/09/07/us-presidential-decree-and-keshe-foundation-response-this-is-not-news-but-i-never-found-the-time-to-read-this-and-today-seems-the-day-for-everyone-to-do-so-j/ ) , kde praví:


"Vaše excelence presidente Obamo,
nabízíme vám cestu ke skutečnému světovému míru skrze vývoj této nové technologie pro celou lidskou rasu.
Zvu vás i vaši vládu na přímou prezentaci naší technologie na neutrální půdě, kde bude přítomen rovněž president Íránu, a kde nikdo nikoho nezradí, tak, abychom všichni mohli pochopit zásadní změnu, která je tímto přinášena lidstvu. Pak si promluvmě o skutečném světovém míru.

Jak jsem řekl ve svém nedělním interview v Los Angeles, proměňme americké vojenské továrny na zdroje pro americký výzkum vesmíru,tak, aby se válečné nástroje staly silami univerzálního míru.¨
Pokud použijeme naši technologii Magrav, americké letadlové lodi se změní v pouhé plovoucí vany, a z jejich ranvejí plných letounů F16 a F18 se stanou pouhá muzea železných ptáků, protože tyto stroje nebudou schopny létat, jakmile se jich dotkne vesmírná technologie Magrav. Tyto stroje a válečné lodě budou muset být předělány od A až do Z, aby mohly opět fungovat.

Presidente Obamo, zveme vás, abyste pochopil tuto změnu, a dovolte nám ukázat vám technologii, která to umožňuje. Pak vás pozveme ke stolu světového míru.

Prosím, podepište dekret o skutečném míru, a nikoliv příkaz umlčující vědu a technologii. Váš lid plně pochopí, co jsme vyvinuli, protože se snaží uchránit hrdost vašeho státu.
Není to otázka hrdosti nějaké skupiny nebo země, ale hrdosti nás všech na pokrok lidské rasy k vyšším úrovním pochopení univerzálního zákona stvoření, v němž má každý z nás své místo.

Váš velvyslanec a konsul v Belgii mají ke mně přímý přístup díky našim předchozím rozhovorům a korespondenci, a předají mi jakoukoli komunikaci.
Nejlaskavější pozdravy od mírumilovného muže, který vyvinul tuto mocnou technologii pro dobro lidstva."
Celý článek si můžete přečíst ZDE.
A s tímto úzce související článek zde na prvopodstatě ZDE.
A k tomu úzce související video se slovenskými titulky.
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Marian Marian | 24. března 2015 v 8:13 | Reagovat

Vynikající článek, děkuji za vaši práci.

2 stenly919 stenly919 | 24. března 2015 v 8:49 | Reagovat

Zajímavý článek, akorát by mne zajímalo, ta techjnologie umožňuje více druhů útoků ? Jak jinak si vysvětlit, že v černém moři to odnesla psychika námořníků, kteří potom požádali o rezignaci a propuštění do zálohy, zatímco nyní ta loď byla jen poškozena, ale stále byla schopná dojet do přístavu, kdyby ji rusové úplně vyřadili, tak by bylo nutno ji evakuovat. Takže je otázka, co všechno ještě ta technologie dovede ? A skutečně jde jen o jednu technologii ? To by mne fakt zajímalo..

3 stenly919 stenly919 | 24. března 2015 v 8:53 | Reagovat

No a ještě je tu jedna věc, která sice s tématem nesouvisí, ale vzbudí jistě ohlas. Angelina Jolie, která si před časem nechal amputovat prsa a jak vtipně ondra poznamenal, i mozek, tak si nechala právě amputovat i vaječníky. Nabízí se otázka, bude to ještě žena, jestli bude takhle pokračovat ?
http://www.novinky.cz/zena/365061-angelina-jolie-si-nechala-preventivne-odstranit-vajecniky.html

4 CZK CZK | 24. března 2015 v 10:39 | Reagovat

[3]: Nedá se vyloučit, že po předcházejících dvou vyřazeních - jednou v Černém moři, podruhé francouzskou ponorkou během "vojenských her" - byla provedena jakási ochrana proti tomuto zařízení.

5 Lubo Lubo | 24. března 2015 v 11:07 | Reagovat

Mne ta videa zde blogu nejdou otevřít. Nezobrazují se na nich tlačítka. Kdyby zde byl název videa dohledal bych si jej. Dík

6 Eda Eda | 24. března 2015 v 11:14 | Reagovat

[3]: Ona už žena není, je to vygumovaná škeble, sloužící farmaceutickým a doktorským gaunerům.

7 Ngarem Ngarem | E-mail | 24. března 2015 v 12:58 | Reagovat

stenly919 Podle informací z různých webstránek, vypnutí elektroniky lodi Donald Tusk mělo na posádku dost skličující vliv. Když na Vás sedícího v železné "rakvi" nalétne 12 krát letadlo s potenciálem potopit nebo vybombardovat celou loď a vy proti tomu nejste schopen vůbec nic udělat, protože prostě vypnou proud, tak je odchod do civilu celkem rozumná varianta. Druhou aloternativou je počkat, až to bude vyzbrojené letadlo a vy budete ve válce.

8 ngarem ngarem | 24. března 2015 v 13:00 | Reagovat

Dokud probíhalo rušení, měli na lodi zhasnuto. Nic nefungovalo...

9 Slavjan Slavjan | 24. března 2015 v 14:44 | Reagovat

Nový Pjakin z 23 března je zde :

https://www.youtube.com/watch?v=b1lfMDCew58&index=11&list=PL4lPde1AHLsA1NAAbvnFIoeHUVu0a1BGp

Zatím jen pro znalce ruštiny..

10 T. T. | 24. března 2015 v 16:53 | Reagovat

Ahoj,
v tomto článku si na konci zdůraznil posunutí v časoprostoru.

Nestalo se to náhodou v pátek při zatmění?

http://prvopodstata.blog.cz/1503/2-zajimavy-obrazek-v-casopise-the-economist-uvod-a-pojmy-s-prvnim-dilcim-obrazkem

11 Stenly919 Stenly919 | 24. března 2015 v 18:17 | Reagovat

Co se děje ? Prvopodsatat má nový desig ?
Modré nadpisy a modře zvýrazněné texty..
Docela se mi to líbí

12 ok ok | 24. března 2015 v 20:27 | Reagovat

Nějaký jiný čtení, než blafy od skupiny trollů, co si říkají "Sorcha Faal".

http://www.czechfreepress.cz/ladislav-kasuka/koncim-aneb-sbohem-a-satecek.html
http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/2173-infografika-vlastnici-ceskych-medii-a-jejich-dosah-na-trhu
http://www.czechfreepress.cz/evropa/goebbelsova-casovana-naloz-katyne.html

13 Chemtrailista Chemtrailista | 24. března 2015 v 22:48 | Reagovat

Pokud chcete vědět nová data o Chemtrailsu, doporučuji přečíst článek u Jiřího Maška na OSUDU.  Nějaký pan Fabian poslal emailem Jirkovi. Těžko říct, zda je to někdo z Fabianské společnosti, což je jedna z větví iluminátů (jejich pracovním nástrojem je mimo jiné eugenika), nebo jde o shodu jmen a náhodu. Faktem však je, že je dotyčný vcelku přesně informován o dění ve společnosti.. a snaží se mu předat své, nebo jejich  vidění světa.  Posuďte sami.Ten jakýsi bohorovný styl je mi velmi od tohoto typu lidí (lidí?) povědomý...
A JELIKOŽ RESPEKTUJI AUTORSKÁ PRÁVA, nebudu článek kopírovat. Dozvíte se o Chemtrailsu něco víc co se běžně na internetu nedozvíte a co se chystá. Článek je bohužel pro předplatitele a můžete si ho přečíst na
http://www.osud.cz/fs-krasny-novy-svet-umelou-inteligenci-v-nas

14 sv. sv. | 25. března 2015 v 12:30 | Reagovat

[13]: nepředplatím a nepředplatím :-p

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.