20.03.2015 okénko marného speciál.....

20. března 2015 v 13:33 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno pátek 20.03.2015 13:54:54

2) Zmizení Putina a jeho návrat, kde tedy vlastně byl?????

....dostal jsem několik mejíků s dotazy, co se vlastně odehrálo a kdepak se dotyčný nacházel.
Začneme tedy otázkami a odpověďmi V.V. Pjakina.
Na dotaz, kde byl Putin zareagoval Pjakin velice pěkně. Rozesmálo ho to a hned vzápětí odpověděl "Otázka tak trochu zavání senzací" Dle mého názoru věděl moc dobře, kde Putin byl. V dalším rozhovoru několikráte odpověděl, že opět zmizi na nějako dobu v budoucnu a lidé si na to mají zvyknout.
Jeho první věta s úsměvem byla naprosto jasná a vyčerpávající. Kdyby lidem skutečně řekl pravdu, kde se nacházel, nikdo by mu nevěřil a začali by ho považovat za blázna.
Poslední věta z úst Pjakina byla "znalosti znamenají moc"
První a poslední věta byla pro posluchače nedůležitější.

Začneme ale od samého návratu Putina a jeho vyjádřením směrem k zemi za Atlantikem.
Putin se při rozhovoru zcela jednoznačně zmínil o tom, že v případě konfliktu s SSA použije zbraně, které v Norsku pod horami zničí veškerá vozidla a techniku. Vozidla už nevyjedou. Nikdy nevyjedou. A nejen tam. Hovořil o zbraních EMP.
Pro lidi, kteří znají video kardinála J z roku 06.01.2003 (Globálního vůdce, někdo tomu říká prediktora, kterým tehdy byl) žijícího pod Vatikánem tři kilometry hluboko, je vše zcela jasné.
EMP je takový oříšek vlastně pro celé lidstvo. Může ho způsobit buď nadzemní jaderný vůbuch, nebo zbraň EMP, ale my ji zde nevlastníme. Žádní obyvatelé planety Země ji nevlastní.

Termín elektromagnetický impuls (EMP) má následující významy:
  • 1. Elektromagnetické záření pocházející z exploze (většinou jaderné) nebo z elektromagnetické bomby.
  • 2. Vysoce intenzivní, širokopásmový, velmi krátkou dobu trvající výron elektromagnetické energie.
  • 3. Způsobí, že jakákoliv elektronika (pračky, ledničky, počítače, mobily atd atd.....) je navždy zlikvidována, nenávratně.

Na zbraň, která má možnost během několika vteřin vyzářit výkon na velké vzdálenosti a zkratovat veškeré cívky, elektroniku a vše jak to naznačil Putin, že auta už z pod hor nikdy nevyjedou, je potřeba ohromného výkonu. Na takovou vzdálenost je potřeba krátkodobé energie zhruba asi 14-17 jaderných elektráren s maximálním výkonem. Je zapotřebí docílit minimálně elektrické síly 50 kV/m2 a zároveň magnetické síly 133 A/m2. Lidem EMP zbraň vůbec nic neudělá. Musím se opravit, no pokud nemají kardiosimulátor.
Tento výkon pro krátkodobou potřebu je ale možné odebrat i z vákua. Jenže na planetě Zemi se takto výkonné vakuové elektrárny nenacházejí. Tak to bylo trochu teorie.

Tak jak bylo lidstvu a vidoucím posláno poselství pomocí časopisu The Economist, Putin zase slovně poslal znamení do světa za oceánem taky v naprosté symbolice.
A mimo jiné, tam kde byl, čas který neexistuje, tam utíká úplně jinak.
Malá nápověda. Pod horami v Rakousku v místě nazývaném Untersberg na obrázku zde:


kde má rakouská vláda a jiné složky soukromé laboratoře, musejí lidé (když se tam dostanou nebo je jim to umožněno) dávat moc dobře pozor na čas, který tam stráví. Mohlo by se taky stát, že pobudou tam vice hodin a několik měsíců, zde v "reálném světě", je pryč.
Chtěl bych ale zdůraznit, že právě v Untersbergu pod horami, rozhodně nebyl. Otázka nyní zní, kde tedy vlastně byl. Na to už určitě přijdete sami.
A pamatujte to co neustále opakuji: nejsou důležité odpovědi, ale otázky.
Pevně věřím, že si to už budete moci sami poskládat.....


1) Důležitá data o nehmotné energii, která Vám byla záměrně ukradena.....

....můžete si tuto energii ihned vzít zpátky. Poradím Vám jak. Jednoduše bez "omáček".....

Když jste se narodili na planetu Zemi jako malé dítě, měli jste možnost veškeré vědění stahovat Vaší vynikající anténou, zvaný mozek, z morfogenetických polí. V nedávné minulosti i "vědci" potvrdili, že v mozku není uložena žádná paměť. Vše co jste se naučili si sami vkládáte do těchto polí. Některá správná data vymažete a nahradíte je daty nesprávnými. A právě zde začínají problémy.
Narozené malé dítě má jednu vynikající vlastnost. Ničeho se nebojí. V útlém věku začínaji rodiče, naučení systémem, svými příkazy to smíš, to nesmíš, to se nedělá zcela formovat jeho správné vědění k tomu nesprávnému.

Pokračuje pak základní devítiletá škola, s in-formacemi, formátováním Vašich morfogenetických polí těmi nesprávnými informacemi. Potom pokračují na gymnáziu, škole vysoké a dalšími. Jednoduše řečeno vymyjí Vám mozek.

Vysvětlení:
DATA jsou daná a neměnná.
INFORMACE jsou proměné veličiny, proto Vás všude jenom INFORMUJÍ, nikoliv datují. Je to IN- vnitřní FORMÁTOVÁNÍ přehrávání správných DAT těmi nesprávnými informacemi.
Zkuste do počítače při programování zadat informace, asi se Vám ani nerozběhne.

Systém MATRIX je skutečně perfektně vybudován. Postaven ale proti lidským bytostem.
V jakýchkoliv školách Vás naučili ty tři nejdůležitější věci: podvádět, krást, a mít STRACH.
I malé dítě začíná ve školním věku podvádět své rodiče, protože ještě nechápe nesprávné příkazy rodičů a výsledek je: nemluví pravdu.
Dítě při ponižování ať rodiči nebo dnes hlavně ve škole ponižováním druhých spolužáků (podívejte se kolem sebe, jak je to dnes rozšířeno) se učí jednu špatnou vlastnost. Při ponižování je dítěti kradena energie, kterou si taky někde musí ukrást. Začíná KRÁST, zatím jenom energii druhých lidí. Třeba taky ponižováním druhých nebo pomlouváním svých spolužáků a pak se zase cítí "plní energie". Tento systém si propracují až do dokonalosti a krade se hlavně, na planetě Zemi, lidská energie. Následuje potom hmotné kradení, které pramení z "lidského úpírství" a vysávání druhých. Konstruktivní lidské energie je tady určité omezené množství nedá se nikde "vyrobit" navíc. Proto si lidé musejí svou vlastní energii chránit. Ptáte se jak si ji mohou chránit?????
Je to jednoduché. Až moc jednoduché.
Platí základní pravidla o řečeném. Neustále to říkám na přednáškách!!!!!


1) VĚDĚNÍ JE MOC.

2) ZABIJTE V SOBĚ STRACH DŘÍV, NEŽ STRACH ZABIJE VÁS.

3) DŮSLEDEK DVOU PŘEDCHOZÍCH BODŮ: STRACH JE VYVOLÁN Z NEVĚDOMOSTÍ!!!!!


Jestliže máte tedy ta správná data, jste mocní. Lidská bytost se nemusí skutečně ničeho bát. Je věčná, nikdy "neumírá", správně řečeno, odchází jenom do jiné dimenze. Nic se Vám nemůže stát. Jenom jakékoliv náboženství se snažilo lidem nahnat strach z "NĚČEHO" co vlastně neexistuje. Snažili se lidi pokořit.

Dnes jsou lidé naprosto závislí na hmotě a neradi se jí zbavují, tím jsou zranitelní. Jakákoliv závislost dělá člověku velké problémy. To vede také ke strachu. Opakuji znovu, strach je důsledkem nesprávných dat.

Dám Vám dobrou radu:
Jak jsem řekl, je důležité vědět vše, co se kolem děje a být na všechno připraven. Pak Vás nemůže nic překvapit. Pamatujte si krásné a pravdivé pořekadlo: Připraveným vždy přálo stěstí.

Udělejte tedy následující:

Nyní víte ta nejdůležitější DATA pro člověka. Bylo by dobré, si je uvědomit. Po uvědomění, že lidská bytost je nesmrtelná, přijde na Vás úleva. Ano nic se Vaší bytosti nemůže stát. Jste pouze ve hře se jménem MATRIX. Vše co se dozvíte, nepouštějte k tělu, vy sami rozhodujete o tom co na Vás zapůsobí a co nikoliv.
A položím Vám ještě jednu otázku. Když jste přes den v MATRIXU, je to realita nebo sen????? Když v noci spíte, není to realita????
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 levican levican | 20. března 2015 v 14:08 | Reagovat

no ja si to poskladat teda neviem .... resp. nedari sa mi .... tak kde teda bol????

2 aldapu aldapu | 20. března 2015 v 14:27 | Reagovat

Venku ?

3 o o | 20. března 2015 v 14:45 | Reagovat

[1]: u mimozemš

4 Eva Eva | 20. března 2015 v 15:16 | Reagovat

Takže,jedna záhada-zatmění slunce a s tím spojená změna společnost -její osvícení-
proběhla,aniž by se něco zřetelného stalo.
Ale ono se stalo a na to si musíme všichni ještě počkat-tedy myslím na to,až
nás to trkne do nosu.Líbí se mi jak Tomáš nezahálí a neustále nutí naše mozkovny aby jely na plný výkon-proč asi?
Takže Tomáš asi ví anebo tuší kde byl Putin.Také si myslím,že vím anebo alespoň tuším kde byl a děkuji za to,že se vrátil.Jo a také si myslím,že jsem přišla na záhadu těch dvou pyramid na tom obrázku.Zkuste navštívit leva-net webdone,pročíst si článek o sociální a informační bezpečnosti jedince a společnosti.Určitě Vám pomůže mnoho věcí pochopit-Vědění je moc!!!!!!!!!

5 levican levican | 20. března 2015 v 15:20 | Reagovat

chapem to spravne teda ze: putin bol na "porade" s mimozemskou civilizaciou mimo nasu planetu .. a bol tam mozno par hodin alebo den a tu uplynulo 10 dni? opravte ma ak to zle chapem

6 Jana B. Jana B. | 20. března 2015 v 15:32 | Reagovat

Kdo tvrdí, že se dnes 20.března nic nestalo v rámci zatmění Slunce, tak vědomě lže. Stalo, ovšem slepci s vymýtými nebo s amputovanými mozky to nechtějí vědět tedy vidět. Stalo se to, došlo k rozmr*** časoprostoru ( ne moji vinou ) a jelikož jsem si ve svém domečku na Praze 4 a na podlaze umístila merkabu a vstoupila do jejího středu, došlo k neuvěřitelným dějům, najednou jsem viděla všechny možné časoprostorové portály, přímky a časové děje, které se odehrávají teď a tady. Přesunula jsem se během transinterdimenzionální meditace do roku 2112 a viděla jsem ty ohromné změny na planetě Zemi. Lidstvo konečně se posunulo tím konstruktivním způsobem. Pak mne to ale vymrštilo a katapultovalo mne to zpátky do současného přítomného okamžiku. Objevila jsem se opět ve své časoprostorové mřížce. Při návratu jsem zjistila, že jsem byla mimo svou časoprostorovou mřížku cca 55 minut, ale ve skutečnosti mi to přišlo jako bych byla v roce 2112 cca 5 minut a 55 sekund. Takže obrovský skok v čase. A musela jsem svou merkabu neprodleně deaktivovat a nejen fyzicky ale i mentálně ji zničit, protože by hrozily následky, část Prahy by se pak mohla propadnout v čase a to bych si nemohla dovolit, jelikož se zvětšoval kužel rádiusu mé merkaby.  Bohužel zatím ještě nejsem plně připravena merkabu používat, zatím mi nebylo odhaleno potřebné vědění a proto jsem se nemohla dostat do 5.dimenze. Každopádně si teď už nejsem jistá, zda-li máme 20.března 2015, kdo ví, v kterém roce vlastně jsme. Ikdyž v matrixu pořád hovoří o roce 2015, v televizi, v novinách, na internetu. To mne zatím uklidňuje :-D

7 Jan Jan | 20. března 2015 v 15:40 | Reagovat

...tak tento Matrix je jeden typ reality a sen je jiný typ reality-obě jsou reality,ale každá s jinými pravidly...

8 Peter Peter | 20. března 2015 v 15:48 | Reagovat

Nedávno bol na stránke matrix-2001.cz tento oznam:
Že by to bola pravda?

!!!! RUSKÝ PREZIDENT VLADIMÍR PUTIN, JE PRÝ TÝDEN NEZVĚSTNÝ.

NENÍ TOMU TAK. HORKÁ INFORMACE OD KŘÍŽENCŮ, KTERÁ NÁM BYLA PŘEDÁNA MLUVÍ O TOM, ŽE RUSKÝ PREZIDENT, SE NACHÁZÍ NA JEDNÉ Z RUSKÝCH VOJENSKÝCH ZÁKLADEN NA POLOOSTROVĚ KOLA, ZDE JEDNA SE ČTYŘMI ZÁSTUPCI VRCHNÍHO VELENÍ VOJENSKÉ TAKTICKÉ JEDNOTKY ANUNNAKI-ELOHIM, KTERÁ SE JMEUJE "Baal-Sham-Root RAM" A KTERÁ JIŽ NĚKOLIK LET JAKO PŘEDVOJ OPERUJE UVNITŘ NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY.

MÁME V RUKÁCH TAKÉ INFORMACE O TOM, ŽE SPECIÁLNÍ ZBRAŇ LIKVIDUJÍCÍ ELEKTRONICKÉ SYSTÉMY PROTIVNÍKA (RUSY JIŽ 2X S ÚSPĚCHEM VYZKOUŠENA NA AMERICKÉ TECHNOLOGII), POCHÁZÍ OD ANUNNAKI ELOHIM. NA PŘELOMU 2012 - 2013 BYLA RUSŮM ZE STRANY VRCHNÍHO VELENÍ "Baal-Sham-Root RAM" PŘEDÁNA TATO MIMOZEMSKÁ TECHNOLOGIE K VYZBROJENÍ STRATEGICKÝCH JEDNOTEK RUSKÉHO LETECTVA A NÁMOŘNICTVA.

DETAILNÍ INFORMACE SE VŠEMI PODROBNOSTMI AKTUÁLNĚ ZAZNÍ NA "KONFERENCI ANUNNAKI" VE DNEH 17.-19.4.2015 !!!

9 light9540 light9540 | E-mail | 20. března 2015 v 16:12 | Reagovat

Já bych také řekl, že byl u mimozemské rasy. Nebo u "těch" na druhé straně Země.

10 Martina Martina | E-mail | 20. března 2015 v 17:16 | Reagovat

[6]: Přijdou mi ty tvoje komentáře poněkud zbytečné... většinou je vědomě přeskakuju. Přijde mi, že je v nich hodně zloby. Nebo minimálně v tomto. V prvních dvou a půl větách ponížíš ostatní s jinak nastaveným vnímáním a pak povýšíš sebe - proč?

11 Honza Honza | E-mail | 20. března 2015 v 17:38 | Reagovat

K Putinovi - Vyborny clanek :))

http://svobodnenoviny.eu/uroven-napojeni-naseho-osobniho-lokalniho-vedomi-na-univerzalni-vedomi-univerza/

12 Martina D. Martina D. | 20. března 2015 v 17:52 | Reagovat

Mě přijdou příspěvky Jany B. velice  zajímavé,ale beru to tak,že ona je někde úplně jinde,takže se mi to těžko chápe,stejně jako pro ní musí být těžké to podávat a vyprávět o tom.

13 ok ok | 20. března 2015 v 19:21 | Reagovat

"Jana B." je tradiční troll. Na jiných webech používá jiný nicky. Kdo ho sem pořád pouští, je natvrdlý.

14 kocourmourek kocourmourek | 20. března 2015 v 19:34 | Reagovat

Právě jsem si v němčině přečetl článek, který snad najdete pod tímto odkazem:
https://derhonigmannsagt.wordpress.com/2015/03/19/putin-treibt-die-globalistische-bande-vor-sich-her/

Můžeme to aspoň vzít na vědomí a počítat s tím a já proto sděluju toto: v tom článku se opět nepřímo ukazuje, že se může vyplnit známé proroctví Aloise Irlmaiera. To by pak znamenalo, že přes území Česka a Slovenska přinejmenším směrem z východu na západ projdou ozbrojené síly Ruska na své cestě do Německa a že na jmenovaných územích bohužel dojde přinejmenším k těžkým bojům a z toho vyplývajícímu zničení a velkým ztrátám na životech na nich žijícího, bezbranného obyvatelstva. Za ruskou armádou by sem možná přišla ještě také armáda čínská. Každopádně už za několik dní na území České republiky vstoupí ozbrojené síly Spojených států amerických s ostře nabitými zbraněmi. Tito vojáci budou v cizí zemi a mohli by si nesprávně vyložit chování zdejších obyvatelů. Proto se doporučuje vyhnout se setkání s nimi, pokud na sobě máte součástky oděvu v provedení vojenských maskovacích nebo běžných stejnokrojů, nebo na nich dokonce výsostné znaky vojáků jakéhokoli státu, snad s výjimkou

15 kocourmourek kocourmourek | 20. března 2015 v 19:39 | Reagovat

...snad s výjimkou stejnokroje a výsostných znaků vojáků České republiky. Jinak dotyčná osoba riskuje, že bude případně internována, nebo pokud by snad byla v nějaké nepředvídané situaci dokonce považována za nepřítele daných ozbrojených sil, mohlo by to pro ni mít nečekané a dalekosáhlé následky. V ČR civilní osoby často na sobě nosí součásti stejnokrojů například ozbrojených sil USA, takzvané Spolkové republiky Německo, Rakouska, Švýcarska... Pamatujte na to prosím ve své osobní situaci.

16 sv. sv. | 20. března 2015 v 19:44 | Reagovat

[10]: Ptáte se proč? - no protože  jeho(její) ego a ubohost zároveň

už kolikrát jsem ji poslal do prde- ale má hroší kůži, tohle vše sem na prvopodstatu nechodilo, asi to přešlo od maška z osudu bo odkud to vylezlo z nory

17 stenly919 stenly919 | 20. března 2015 v 20:51 | Reagovat

Tak jsem narazil na zajímavý článek, o tom, že náš prezident jede v dubnu na návštěvu do vatikánu a i k papeži, přestože jej papež jaksi nezval, je to celé trochu záhada, proč ho tam asi zvou..
Že by něco začínalo vadit někomu ve vatikánu na českém prezidentu ? Jinak určitě není náhoda, že náš současný ministr obrany je bývalý velvyslanec ve vatikánu..
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/zeman-pry-nejede-do-vatikanu-na-pozvani-papeze-sam-nikoho-nezve/1195244?utm_source=rss&utm_medium=feed

18 Fantomas Fantomas | 20. března 2015 v 21:02 | Reagovat

Putin není Putin, ten, kdo vládne Rusku a zná ta správná data, ví, že to je někdo jiný, ale není to Putin. Ta osoba, která se nálepkuje jménem Putin je falešná, Putin ten pravý dávno odešel z bezpečnostních důvodů do jiné dimenzionální hustoty. Ten kdo vládne Rusku je samozřejmě ***** ( kdo z vás sleduje Obamu, může si být jistý, že je to ON )

19 Iris Iris | 20. března 2015 v 22:24 | Reagovat

[18]: že by Fantomas další troll ? Putin není Putin, Obama není Obama a já nejsem JÁ.Proč ta komedie Fantomasi? Vždyť jsme multidimenzionální, každý má možnost se naučit procházet dimenzemi a nebo je vnímat všechny najednou.Nadarmo se výše nepíše ,že vědění je moc .Je třeba se načase učit VĚDĚT.

20 xxx xxx | 21. března 2015 v 0:02 | Reagovat

to fantomas-spousta lidi je nakazeych

21 RA RA | 21. března 2015 v 2:53 | Reagovat

[18]: Neberte mi Putina;)
Vadima Zelanda znáte?

22 stenly919 stenly919 | 21. března 2015 v 7:02 | Reagovat

Myslím, že američany tady nikdo moc nechce, bylo by fajn je semka nepouštět

https://fbcdn-video-p-a.akamaihd.net/hvideo-ak-xtp1/v/t42.1790-2/1029557_840354272666884_1671669812_n.mp4?oh=e6a265453349cfb06c8fc1e3584b15d6&oe=550D2B65&__gda__=1426927052_e41be20fbfc23e8d93181745a1a7564b

23 Marie Marie | E-mail | 21. března 2015 v 10:28 | Reagovat

článek z www.svobodnenoviny.eu ( bez cenzury) :
Uroveň napojení našeho osobního lokálního vědomí na univerzální vědomí Universa vesmírného celku, nám zatím nedovoluje pochopit kroky, které činí bytost zvaná Vladimír Putin.(celý nadpis).

PS. vaše adresa je nedostupná.

24 Martin Martin | 21. března 2015 v 11:19 | Reagovat

Jsem z Kieva, vypadá to tady na klid před velkou bouří.
Máte tady skutečně fantastické články. Děkuji,pravidelně vás čtu. Martin

25 Stenly919 Stenly919 | 21. března 2015 v 11:36 | Reagovat

[23]: To je divné, že to už stáhli, naštěsí sem to uložil na uložto, je to zde:

http://ulozto.cz/xHjNhjuP/americane-u-nas-2015-mp4

dělají si tam srandu z američanů, kteří budou projíždět našim územím a nakonec se sami svojí vlastní hloupostí američané odrovnají, doporučuji shlédnout, než to zase stáhnou :-)

26 Sys Sys | 21. března 2015 v 12:25 | Reagovat

[25]: Nenalezeno :)

27 kocourmourek kocourmourek | 21. března 2015 v 14:19 | Reagovat

Ještě doplňuju svoje zdejší příspěvky č. 14 a č. 15, aby tomu pokud možno každý správně rozuměl: ožehavá situace může vzniknout pro někoho, kdo má na sobě součástky stejnokroje nebo výsostné znaky nějaké armády, snad kromě armády USA a armády ČR, pokud se dotyčný vyskytne někde na dohled zanedlouho už dočasně v ČR dlejících a ostře ozbrojených vojáků armády USA a třeba někdo jiný na tyto vojáky USA hodí třeba rajče, což si oni případně mohou vyložit jako útok vůči sobě. Ještě ožehavější by situace dotyčného byla, kdyby se takto oblečen setkal např. s vojáky Ruska nebo Číny, kteří by na území ČR byli při plnění svého bojového úkolu. Pak by dotyčný jimi mohl být omylem považován buď za nepřátelskou, nebo za třetí ozbrojenou sílu s příslušnými důsledky. :-(

28 Sys Sys | 21. března 2015 v 16:26 | Reagovat

Protipól koncepce Pjakina, ev. Putina !
Sestřih se slovenskými titulky: (necelých 13 minut)
Taktika US pro Evropu - nedopustit spojení Německa a Ruska
https://www.youtube.com/watch?v=8tD71d6wcwY

Podrobněji zde:
http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/george-friedman-stratfor-usa-nedopus...

29 esterka esterka | 21. března 2015 v 16:56 | Reagovat

Keby vypukla vojna a dajme tomu ruská armáda by tiahla cez naše územia, budú dôkladne "čistiť" územie od civilistov, alebo je šanca to nejako prežiť v úkryte? Zvažujem totiž, či investovať čas do hľadania a prípravy úkrytu alebo radšej zvažovať útek mimo Európu v prípade vojny. Myslím, že je to na spadnutie, ak má ekonomika USA len dva až tri mesiace do úplného kolapsu:(

30 ok ok | 21. března 2015 v 18:05 | Reagovat

[29]: A proč by měli zabíjet civilisty?? Pokud vůbec budou táhnout na západ (o tom lze pochybovat), ČR je nezajímavá. Pojedou dál po dálnicích, aniž by stráceli čas. Spíš to bude válka raket a ničení radarů a základen. Proč nějakou pozemní invazi?

****

(možná hoax) holandsko končí s multikulti http://www.czechfreepress.cz/evropa/gratulace-a-slava-lidu-a-vlade-holandska.html
¨
Další sionistický rozmetadlo hnoje zablokováno v Čině http://www.lupa.cz/clanky/uz-doslo-i-na-reuters-cina-zablokovala-zpravodajsky-web-agentury/#utm_source=rss&utm_medium=text&utm_campaign=rss

31 ok ok | 21. března 2015 v 18:05 | Reagovat

spam...

32 ok ok | 21. března 2015 v 18:08 | Reagovat

[29]: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/364911-danske-lode-se-stanou-cilem-jadernych-strel-pohrozil-rusky-velvyslanec.html

33 stenlyl919 stenlyl919 | 21. března 2015 v 18:39 | Reagovat

[26]:
To je divné, mě to jede normálně. Jestli tě to zajímaá, tak napiš meila a já ti to pošlu. Jinak je zvláštní, že dneska mi trochu blbnul skype, když jsem se dopoledne bavil s jedním mým kamarádem na téma těch američanů, a říkal sem mu, že průjezdu asi nemůžeem zabránit, nicméně pitomce by jsme z američanů udělat mohli(myslím, že by v tom díky jejich pověstnému IQ ani neměl být zvlášť problém, navíc naše média nám v tomhle pomohla, když zveřejnila trasu, kterou amíci pojedou) a řekl jsem jak, tak se mi na chvíli skype sám vypnul. Ale normálně jsem mu pak cinknul na skypu znovu a zase jsme se bavili, takže třeba to byla jen technická závada, třeba ne. Kdoví..
Jinak měl jsem tu čest, že základní vojenskou službu jsem absolvoval na vojenské akademii ve Vyškově a tam jsem se setkal s řadou angličanů(i ze SAS) a američanů(myslím že, někteří z nich byli členy rangers) a kupodivu se vyznačovali jistou mírou nedisciplinovanosti, kdy třeba si půjčili od nás zbraně(vesměs samopaly) a šli cvičit, po návratu z cvičení se ani nenamáhali zbraně vyčistit, jen je hodily před sklad, aniž by je někomu předali, a šli pryč. Prostě jak hovada, které nemají k ničemu úctu. Takže to je jeden z možných způsobů, co jim provést. Teda pokud budou tak málo disciplinovaní jako ti, které sem potkal...

34 kocourmourek kocourmourek | 21. března 2015 v 18:41 | Reagovat

Pro esterku: ukrýt se na území ČR, respektive členských států NATO, asi není úplně spolehlivé. Podle nejnovějšího vývoje by snad jako úkryt mohly v úvahu připadat nejlépe například: Paraguay, Uruguay, Ohňová země, některé země jihovýchodní Azie, snad také Austrálie... Všude jinde by mohl být státní občan České republiky buď z toho či onoho důvodu internován (zavřen do koncentráku), nebo odtamtud někam, nejspíš právě zase do České republiky, vyhoštěn. V členských státech NATO se nedoporučuje, aby tam v případě nějakých komplikací snad požádal o statut (politického) uprchlíka, protože by byl nejspíš obviněn z neplnění své branné povinnosti (kterou nově mají mít i české občanky, ženy, což ne území ČR nemá v dějinách obdobu, bylo by to poprvé, kdy by občanky ČR měly brannou povinnost!).

35 Sys Sys | 21. března 2015 v 19:21 | Reagovat

[33]:
Díky, já to četla už před zveřejněním odkazu zde.

A co říkáte na toho Friedmana, že nic neříkáte??? :))) (viz 28)

36 Iris Iris | 21. března 2015 v 21:25 | Reagovat

Moc zajímavý článek :
Úroveň napojení našeho osobního lokálního vědomí na univerzální vědomí Univerza vesmírného celku, nám zatím nedovoluje pochopit kroky, které činí bytost zvaná Vladimír Putin.
http://svobodnenoviny.eu/uroven-napojeni-naseho-osobniho-lokalniho-vedomi-na-univerzalni-vedomi-univerza/

37 esterka esterka | 21. března 2015 v 22:22 | Reagovat

[34]:Ďakujem za informácie. Tak teraz sa budem len modliť za Putinov zdravý rozum, lebo takto moc ďaleko asi neutečiem, Južná Amerika je predsa len dosť ďaleko:(

38 José José | Web | 22. března 2015 v 12:04 | Reagovat

Trošku paranoia, ale řekl bych, že Putin něco chystá. A myslím, že nebude trvat moc dlouho a zjistíme co.

39 mariankosnac mariankosnac | 22. března 2015 v 16:17 | Reagovat

[29]: Vojaci musia šetriť muníciu, tak ňou predsa nebudú plytvať na nejaké zbytočné čistenie civilistov.
Ak by tadiaľto prechádzala Ruská armáda, západ by sa pokúšal ju zastaviť a v týchto miestach by dochádzalo k bojom. Preto je lepšie bývať na miestach ktoré niesu vojensky atraktívne (teda kde nehrozí že by tadiaľ prechádzali armády, niesu v okolí radary, základne NATO a podobne).
V prípade stretu s vojakmi akejkoľvek krajiny, obvykle stačí k nim byť milý a nezabijú vás. Moja babka zažila vojnu, nemeckých i ruských vojakov, (nejakých musela u seba i dočasne ubytovať, keď tadiaľ prechádzali) a prežila a spomínala v dobrom.

40 VšeSiNosímVeSvýHlavě VšeSiNosímVeSvýHlavě | E-mail | 22. března 2015 v 20:58 | Reagovat

Vidím že ZŘIVEC tu zřejmě žádný není. Tak Vám doporučím knihu UMĚNÍ SNÍT od Carlose Castannedy.

A k problému, pakliže budeme uvažovati o víře jako vstupu do VE smíru, musí nám zákonitě vyjíti toto. Neexistuje ZLO, neexistuje DOBRO. Co existuje jste Vy nebo lépe řečeno My a pak také existuje pochopení a nepochopení. Nepochopení se podobá JÁSTVÍ, kdežto pochopení se podobá BOHU/VEsmíru/energii. Čili je třeba uvažovati ve formátu MY/ŠTĚSTÍ/LÁSKA  kdy je třeba se zbaviti JÁ/EGA/EMA, tedy v podstatě evangelium které praví, cokoliv mě činíte jako sobě by jste činili neboť i co já vám činím, činím především sám sobě...., až se tu najde někdo schopný toto pochopoti budeme pokračovati.

Vezsenyi Václav

41 marcela marcela | 23. března 2015 v 9:05 | Reagovat

..zdali je ve psaném nápověda kdeže byl, tak jsem si to po druhém čtení poskládala., děkuji za články, děkuji za Váš čas, který psaní věnujete.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.