17.03.2015 okénko marného.....

17. března 2015 v 1:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno úterý 17.03.2015 20:54:54

4)Jeden z dnešních komentářů Waltera Eichelburga k dopisu čtenáře.....

....bylo by dobré si to přečíst a zamyslet se nad tím. Připravuji na zítřek článek o CERNU, který může vše spustit.

17. březen 2015, 13.45 hodin: je v podstatě jisté, že v pátek dojde k
velkoplošnému výpadku elektřiny, to mi bylo mými zdroji informací nepřímo
potvrzeno. Jak takříkajíc startovní výstřel pro kaskádu udlástí, které
proběhnou potom. Lidé by se měli odebrat do úkrytů už před tím, většina
těch, co o tom vědí, už tam je. To je důležitý ukazatel.Walter Eichelburg.

13:45 hodin: Berte prosím Seznam Deagel vážně. Přichází mohutné snížení
počtu obyvatelstva. W. Eichelburg.


Seznam Deagel (německy obvykle: Deagel-Liste)
http://www.deagel.com/country/forecast.aspx?pag=1&sort=PPP&ord=DESC
zachycuje statisticky vypočítaný vývoj některých základních ukazatelů, včetně vývoje počtu obyvatelstva, ve všech zemích světa. Nezávislí odborníci už dlouho poukazují na to, že podle tohoto ukazatele v mnoha zemích během extrémně krátké doby v blízké budoucnosti dojde k prudkém snížení, nebo naopak zvýšení počtu jejich obyvatelstva. Jde přitom vždy o souhrnný číselný údaj, saldo, které například také může vyplynout z toho, že do dané země nějaké obyvatelstvo přijde z jiných zemí, zatímco současně s tím se počet původního domácího obyvatelstva té země třeba i prudce sníží. Tento ukazatel
Seznamu Deagel tedy ve své předpovědi nerozlišuje kvalitu, složení toho udávaného počtu obyvatelstva, pouze jeho příbytek nebo úbytek v celkovém saldu. Pro mnoho zemí včetně České republiky a jejího okolí jsou to velmi
pozoruhodná a potenciálně dokonce velmi zlověstná čísla.

3) V minulosti jsem mnohokráte na přednáškách vysvětloval.....

....co je to vlastně EMP. Není vyloučeno, že se toho dočká právě Evropa v temný pátek 20.03.2015. Je ale možné, že to může být po celém světě.
Nabízím vám článek od aeronetu, i když se statí ohledně ruské FSB silně nesouhlasím, budeme se muset nechat překvapit.

Březnové zatmění Slunce a ruský "Březnový šok". Obama na tajné schůzce s ředitelem FSB Ruska: "Globální válka se blíží." Nezvěstný (?) Putin v Petrohradu a bojová pohotovost Severní flotily.....


Letošní první jarní den přinese kromě začátku jara také zatmění Slunce. Odjakživa je tento úkaz považován za zlé znamení, k čemuž já dodávám, že je to tentokrát zlé znamení pro Evropu a Rusko, ale o tom později a pouze jen jako potvrzení, že jak nahoře tak dole. V naší evropské současnosti totiž není třeba hledat znamení na obloze, dnes jsou znamení, kam se člověk podívá a jejich společným jmenovatelem je hrozba války. A pokud jde o tu válku, v souvislosti s březnovým zatměním Slunce se mi vybavil plán Ruska pro případ, bude-li napadeno, a který se jmenuje "Březnový šok" a který mi s březnovým zatměním Slunce ladí.
Zprávu o plánu "Březnový šok" jsem poprvé četla poté, kdy došlo k porážce ukrajinských vojsk u Děbalceve a kdy USA ve velkém a zcela vážně řešily dodávky zbraní Ukrajině ( až je nakonec schválily - psala jsem o tom zde ).
V té době Putin prohlásil, že dodají-li USA Ukrajině zbraně, pak on varuje svět před totální válkou. Jeho prohlášení mělo ten efekt, že Merkelová a Hollande se poprvé vážně zalekli, zrušili všechny své plány a programy a 5. února se vydali za Putinem a Porošenkem dojednávat podmínky k uzavření nové Minské dohody (k níž následně 11. února došlo) . Ale už 4. února, tzn. den před cestami Merkelové a Hollandeho, se objevila zpráva o ruském plánu "Březnový šok".

"Březnový šok" - Norsko a Saudská Arábie a ruské zbraně v Kaliningradu

Bude-li Ukrajina vyzbrojena a dojde k útoku na Rusko, budou počátkem března ruské vojenské síly soustředěny do "dříve vybraných cílů krytí" , které zahrnují centrální Norsko a komplex ropného terminálu Ju Aymah v Saudské Arábii.
Kritériem pro tento výběr je nutnost ochromit dodávky ropy ze Saúdské Arábie přes ropný terminál na lodi Ju Aymah (jeden z největších ropných terminálů na světě), zatímco ve stejnou dobu dojde ke znemožnění přístupu USA k obrovskému množství nových tanků a obrněných vozidel, které jsou dlouhodobě umístěny a od loňského roku intenzivně doplňovány do jeskyní ve středním Norsku. Ruské ministerstvo obrany chce k těmto účelům m. j. použít zbraně EMP ( zbraně k vyřazení z činnosti vybraných druhů vojenské techniky, resp. znemožňující jim vést bojovou činnost) a balistické střely Iskander-M
Mapa Saudské Arábie a poloha ropného terminálu Ju Aymah
Ropný terminál Ju Aymah
Norské jeskyně a vojenská technika

Norské jeskyně na mapě Google
Norské jeskyně - pohled dovnitř
Za tím účelem začalo Ministerstvo obrany RF rozsáhlé cvičení ruské radiační, chemické a biologické obrany vojsk, a to včetně na Krymu. Ve strategickém plánu má na jihu Ruska působit Caspian flotila a na severozápadě Severní flotila (právě v bojové pohotovosti). Zpráva říká, že po odstavení bojové techniky v Norsku (odstavením elektronických a telekomunikačních infrastruktur), nastoupí speciální vojenské síly Spetsnaz, které jsou budovány v Murmanské oblasti:
Murmanská oblast
Ty pak mají na hranicích obou zemí zajistit důležité přistávací plochy a zničit všechny uložené americké zbraně na norském území, po čemž má být dosaženo dohody o ukončení nepřátelství.
Ruské Ministerstvo obrany se ve svém plánu odvolává na Usnesení americké sněmovny 758 z prosince 2014, kterým USA vyhlásily Rusku válku.
Aby se zabránilo plánu "Březnový šok" a spuštění totální války, vyzval Putin po Děbalceve všechny národy EU-NATO, aby nedovolily USA vyzbrojování Ukrajiny a následné napadení Ruska. Varoval, že v opačném případě si Evropa vynutí ruskou protiakci, v níž budou použity balistické střely Iskander, a to z Kaliningradské oblasti, ze které lze zaměřit všechny vojenské cíle Evropy v době kratší než 15 minut.
Zeměpisná poloha Kaliningradu
Za pozornost ve zprávě stojí, že Rusko žádalo především Německo a Francii, aby nesouhlasily s dodávkami zbraní Ukrajině (obě země následně intenzivně jednaly o nové minské dohodě). Zpráva dále uvádí, že největším nebezpečím přesto zůstávají Spojené státy americké a že americké Ministerstvo obrany už vůbec nemusí být pod kontrolou prezidenta Obamy. Na podporu tohoto tvrzení zpráva jako příklad uvádí v lednu zveřejněné tajné nahrávky, vydané Washingtonem, kde bývalá ministryně zahraničí USA Hillary Clintonová nařídila zničení libyjské vlády i přes námitky Obamy.
Článek, který zveřejnil zprávy o "Březnovém šoku" ( celý zde), vyšel 4. února. A protože hned 5. února se Merkelová a Holande vydali do Moskvy a Kyjeva, nabízí se důvod informacím z článku věřit a tedy věřit i tomu, že plán "Březnový šok" skutečně existoval ( a existuje). Informace v něm uváděné podoruje i fakt, že v průběhu února a března jsou to právě pobaltské země, které jsou masivně vyzbrojovány zbraněmi NATO (psala jsem zde) - děje se tak snad s cílem na obranu zbraní v Norsku?
V obavě Západu, že tažení na rozvrat Ruska (a k získání Krymu) přes Ukrajinu a její vyzbrojování nebude nejen žádným sametem, ale ani Irákem či Libyí, protože Putin to s obranou Ruska myslí vážně a vojenský potenciál k tomu Rusko má, jsme od února svědky nejen vyzbrojování Pobaltí, ale i evropské operace Atlantic resolve, zpráv o základnách NATO v zemích Evropy, o odvodových povinnostech občanů EU včetně žen a v neposlední řadě zpráv o vojenské přehlídce NATO v Česku. Za největší pozornost v tom všem ovšem stojí úvahy Evropy o vybudování vlastní armády. Tuší snad Evropa, že jakmile bude zatažena do války s Ruskem a stane se nejbližším terčem jeho útoků proti NATO, bude tím zájem USA naplněn a do obrany Evropy se nepohrnou stejně, jako tomu bylo už ve dvou válkách, ze kterých vždy právě USA nejvíce těžily ? Dochází to i Německu, které se poprvé od konce druhé světové postavilo zájmům USA: Poprvé otevřený konflikt mezi Německem a NATO - kvůli Ukrajině, jak píše a i videem dokládá německý tisk a jak zpráva vyšla i česky.

Ředitel Ruské bezpečnostní služby FSB na tajném setkání s Obamou v Bílém domě

Alexander Bortnikov, bývalý agent KGB a třetí nejdůležitější muž Ruska, byl v únoru pozván do USA na Summit k boji proti extremismu. O jeho účasti mělo být údajně rozhodnuto až dodatečně a na poslední chvíli a pozván byl i přesto, že v rámci sankcí proti Rusku je na seznamu osob, které mají zakázán vstup do zemí EU a do Kanady. V USA se měl tajně setkat v Bílém domě s Obamou a to na jeho pozvání k soukromé schůzce. Tam měl být Obamou varován, že globální válka se blíží a že není v silách Ruska jí zastavit.
Už v květnu 2014 došlo k podobnému setkání Obamy s jiným ruským představitelem, údajně s druhým nejvyšším mužem Ruska, s bývalým ředitelem FSB, nyní ředitelem Rady bezpečnosti ruské federace ( SCRF ) a rovněž bývalým agentem KGB, s Nikolajem Patrushevem .
Vypadá to, že Obama v květnu 2014 a v únoru 2015 soukromě varoval dva z nejvyšších představitelů Ruska před nemožností zastavit globální válku. To může vypovídat i o jeho vlastní bezmocnosti něco na tom změnit jinak, než požádáním Ruska o ústup zájmům USA. Tuto myšlenku potvrzuje i nedávný telefonát Victorie Nuland se Sergejem Lavrovem, kde v hodinovém "rozhovoru", který byl více jen křičením Nulandové, m.j. prohlásila, že to Dick Cheney nyní řídí USA, nikoliv Obama. Ač původně byl telefonát Nulandové jiný: "Zuřící Nulandová volala do Kremlu: Neparalyzujte nám lodě!", mezi řečí prozradila, kdo nyní velí světu (více v češtině zde). Pokud jde o paralyzování lodí, Nulandová měla zřejmě na mysli zkušenost námořnictva USA z dubna 2014 - zde .

Velká Británie chystá jaderný útok na Rusko

Stejný zdroj, který 4. února informoval o plánu "Březnový šok", přinesl 14. března zprávu, že Rusko odhalilo plán VB k jadernému napadení Ruska a v reakci na něj mělo iniciovat operaci Dead Hand. Když si to přeložím, tak Rusko tím vlastně ve své zemi vyhlásilo válečný stav
Zpráva uvádí, že Ruské kybernetické služby odhalily informace o chystaném jaderném útoku, který má přijít v týdnu od 15. března, a to právě z Velké Británie. Zpráva ze 14. března dále říká, že po odhalení záměrů Spojeného království byly okamžitě aktivovány ruské vojenské jednotky po celé zemi, se zvláštním důrazem na masivní dělostřelecké manévry na jižních hranicích. Podle zprávy měl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov varovat Západ, že Moskva bude na akce NATO reagovat "odpovídajícím způsobem" - nyní adekvátně tomu, jak se tisíce norských vojáků blíží k ruské hranici. Rusko se připravuje na příliv US námořníků, jejichž počet odhaduje na 14-18 tisíc a na jejich tanky, obrněná vozidla, dělostřelectvo a další bojovou technikou, která byla do Norska dodávána minulý rok. Ministerstvo obrany dále uvádí, že Ministerstvo civilní obrany, mimořádných událostí a odstraňování následků přírodních katastrof ( EMERCOM ) a Ministerstvo vnitra ( MVD ) obdržely už dříve okamžitý zákaz cestování pro hasiče, záchranáře, řidiče sanitek, policisty, vězeňské dozorce a pro dalších orgány, které jsou považovány za kriticky potřebné v době války.
Zpráva dále obsahuje informaci, že ruští pracovníci opustili ruskou ambasádu v Londýně (k tomu existuje i malý důkaz ).
Podle zprávy jsou nyní prezident Putin a další vysocí úředníci a vojenští vůdcové pod ochranou MO a jiné zprávy uvádějí, že i novináři nesmí opustit Moskvu a mají být připraveni k "hlavnímu oznámení" v několika příštích dnech.
Tolik a více říká zdroj zde
Netroufám si soudit, nakolik je zdroj všech těchto informací věrohodný, mnohé uváděné zprávy jsou však dohledatelné a mnohé se s odstupem času potvrzují. Když si to totiž shrneme, tak akce "Březnový šok", která se mi 4. února jevila jako nesmysl, se v následujících dnech a týdnech ukazovala v jiném světle, posuďte sami:
Po porážce Kyjeva v Děbalceve USA hlásí, že vyzbrojí Ukrajinu. Hned na to Putin svět varuje před totální válkou, pokud se tak stane. Začátkem února se objeví zpráva o akci "Březnový šok", tedy o akci, která bude za použití zbraní Iskander a EPM vedena směrem k odstavení vojenské techniky v jeskyních v Norsku a směrem k vyřazení ropného terminálu v Saudské Arábii. Rusko vyzývá evropské země, aby vyzbrojování Ukrajiny nepovolilo, v opačném případě zaútočí na cíle NATO v Evropě, a to především z Kaliningradské oblasti. Hned poté Merkelová a Holande intenzivně jednají v Moskvě a v Kyjevě a výsledkem je minská dohoda 2. Zároveň se v následujících týdnech Merkelová stále více staví proti zájmům USA.
Ve stejný den, kdy vznikne minská dohoda 2, USA schvalují zákon o dodávkách zbraní Ukrajině a o vyškolování ukrajinských vojenských sil, a to až do roku 2017. Porošenko dál volá po dodávkách zbraní z USA, zatímco americký Kongres je v tomto směru rozpolcený. Obama se 18. února tajně a na soukromé schůzce sejde s ředitelem Ruské bezpečnostní služby a osobu, která má v rámci proti ruských sankcí zakázán vstup do zemí EU a Kanady informuje, že globální válka bude a že není v silách Ruska jí zastavit. Podobných informací se zřejmě už v květnu 2014 dostalo i bývalému řediteli Ruské bezpečnostní služby.
Mezitím je Pobaltí intenzivně vyzbrojováno americkými zbraněmi, totéž se děje v Černém moři, Evropa realizuje operaci Atlantic resolve, přes Česko se chystá průchod armády NATO včetně bojové techniky, který má zakončení v Německu (údajně jde o přesun techniky z ukončeného cvičení v Pobaltí, čemuž ovšem může věřit jenom blázen - dle mého jde o velmi elegantní přesun vojenské techniky z norských jeskyní do středu Evropy). Putin na situaci reaguje manévry na Krymu, v Arménii, v Murmanské oblasti. Victoria Nuland Sergeji Lavrovi vysvětluje, že v USA už nevládne Obama, ale Nick Cheney a křičí na Rusko, ať přestane rušit jejich lodě. K tomu se americký vojenský analytik na televizní obrazovce vyjádří, že je čas zabíjet Rusy:
"Jediný způsob, s jehož pomocí mohou USA nějak ovlivnit situaci v regionu a změnit její vývoj, je začít zabíjet Rusy. Zabít tolik Rusů, že dokonce putinská média nedokážou utajit ten fakt, že se tito vojáci vracejí do vlasti v pytlích na mrtvoly" (více).


2) Jak můžete vidět z níže uvedeného.....

....videa, Putin je bez jakýchkoliv zdravotních problémů, nezemřel, nemá mozkovou mrtvici a všechno jiné a možné co si vymyslely zahraniční "sračkomety". Krátký záběr je z dnešního dne, kdy se Putin setkal se svým kolegou z Kirgistánu Atambeyewem.

1) Jak smýšlejí někteří lidé o současné situaci.....

....nějak mi to nedalo a pokusil jsem se pod tíhou posledních událostí něco sepsat.

Myslím, že bychom konečně měli prozřít a pochopit, kdo je ten největší čert ve světě a nic si nenalhávat. Žijeme stále v relativním klidu a nějak si nechceme připouštět, že veliký průser je za dveřmi. Ten průser ale patrně začne na hranicích Ruska a Pobaltských bývalých ruských republik. Kumulují se tam vojska USA, která jsou tak jako my v NATO. Uvědomujete si lidi, co to znamená ??? I v těchto zemích je početná skupina ruské populace. Myslíte si, že se jim to líbí ? Současně probíhá snaha USA o vnitřní rozklad Ruska. Nevím, kdo zabil opozičního politika Němcova, ale pochybuji, že Rusové, bylo by to velmi krátkozraké. Domnívám se, že to byla provokace, aby dala do pohybu vnitřní síly odporu. V okamžiku, kdy v Pobaltských zemích začnou bojůvky, budou se stupňovat a budeme intenzivně masírováni, že to jsou ruská vojska. Začne se tedy posilovat i seskupení vojsk NATO na území Ukrajiny a bude se tomu říkat ,,vojenské cvičení,,. A my také jsme v NATO. Nechci předbíhat událostem, ani nemám křišťálovou kouli, ale domnívám se, že Německo a snad i Francie se z tohoto vyzují a tím poruší závazky NATO. Možná, jak se šušká, už nyní mají uzavřenu smlouvu s Ruskem o vzájemném neutočení. Všímáte si, jaké probíhají zprávy tiskem ? Z USA zbraně na Ukrajinu, Porošenko chce zpět Krym, Tomahawky pro Polské lodě, které doposud prodávali pouze Velké Británii... Proč ? Protože se podraz Německa a Francie předpokládá a Polsko by se mělo stát časem velikou mocností a partnerem USA. Kolem Polska by mělo vzniknout nové seskupení zemí - nástupce NATO v Evropě. (zdroj - kniha Příštích sto let - Friedman) V určitém okamžiku dojde k napadení Ruska Záminka se najde a bude zle. My budeme na té druhé straně barikády. Proč se to stane , co je cílem ? A budeme to opravdu tak chtít ? V té knize je také psáno (vyšla 2010 !!!), že Rusko bude útočné, ale ve skutečnosti tyto útoky budou obranného charakteru ! Krym si patrně sebralo, protože muselo, aby tam nakonec nebyly základny NATO.

A to také stejně jako ostatní civilizovaní lidé odmítám jakékoliv násilnické metody v civilizovaném světě a výraz ANEXE mi připadá odporný !
Cílem není pouze ovládnutí Ruska. Možná i větším a nebo spíše paralelním cílem je destabilizace Evropy. Říká se tomu ,,řízený chaos,, a v té knize je to popisováno.

Tedy USA chtějí zabít dvě mouchy jednou ranou a oslabit a destabilizovat Rusko a Evropu současně. Podobně to dělají v arabských zemích, kde nyní řádí Islámský stát, který de facto sami vyrobili odstraněním režimů, které původně nedovolovaly vzniku tohoto radikálního seskupení. Snahou americké strategie v Evropě, je zpřetrhat obchodní vazby Evropy s Ruskem. Toto obchodování bylo pro obě strany výhodné. Prostřednictvím sankcí, ale toto začalo být narušováno a v případě otevřeného konfliktu skončí. Evropu v obchodování s Ruskem okamžitě nahradila Čína a byli jsme tedy biti asi zejména my.
Pokud konflikt nastane, co se stane ? V Rusku zavřou kohoutky s plynem a ropou, na které je zatím Evropa závislá. Rusko ale také potřebuje peníze z tohoto obchodu a tak to bude stav krajní nouze. Má dodávky kdo nahradit ? Ano - USA svým zkapalněným břidlicovým plynem a ropou. Oboje bude na příděl a drahé. Ale obchod začne... V případě studené války bude i pro nás velmi obtížné vyvážet cokoliv na nasycený volný americký trh a býti s našimi výrobky konkurenceschopnými, tedy na trhu USA. To platí patrně pro celou Evropu. Oproti tomu Ruský trh není nasycený. S kým se tedy lépe obchoduje ??? Pokud my lidi dopustíme, abychom se nechali blbnout našimi z USA koupenými politiky, nebude cesty k nápravě. Nyní máme ještě šanci, ale musíme spolu komunikovat a vyvinout veliký tlak na vládu a parlament. Co musíme v první chvíli chtít ? Vyvolat debatu napříš Evropskými zeměmi. Když už jsme v EU, tak zejména tam. Vystoupit z NATO. Myslíte si, že nám nyní opravdu hrozí napadení ze strany Ruska ? Podívejte se na dějiny uplynulých 50 let. Kdo vyvolává konflikty ve světě ? No a Rusko prý zatím buduje ropovody a plynovody do Číny. Tedy nepotřebný plyn a ropa poteče jinam. Není - li to ale dezinformace.
Z Ruska vyšla informace, že snad rozmístí balistické rakety na Kubě... Proboha kde ? Vźdyť Kuba už několik let není Ruská !!! Já tam byl minulý rok. Na Varaderu se usilovně budují mohutné americké hotely, přístavy pro veliké americké jachty... Mají tam svoje Quantanámo. Raul Castro s Obamou podepsali smlouvu a postupném zbližování a rušení embarga. Minulý týden jim podstatně zlevnily hovory do USA... Proč asi ? Kubánce si kupují a pro ně je to velmi příjemné. Takže na základnu na Kubě, která by mohla pomoci vytvořit rovnováhu ve světě může Rusko zapomenout. A amíci se smějí. Tedy patrně dezinformace a nebo uklidnění lidí ze strany Ruska ?

Proč se domnívám, že nás zákonodárci a vláda zrazuje ? A proč jsou neprozřetelní politici i v jiných Evropských zemích ? Jistě nejsou všichni hloupí, ale většina je zkorumpovaná. Čím ? Říká se tomu Evropské dotace. Tisknuté peníze, protože nic jiného to asi není. Všude se krade, nejen u nás. Určitá část dotací je okamžitě rozkradena a nebo vytunelována nastrčenými firmami, advokátními kancelářemi a nebo zvýšením režijních nákladů nad rámec normálnosti. A toto je pro lidi u vesla veeeelmi příjemné. Potom tedy ale táhnou za provaz s lidmi, kteří jim toto umožňují . Neznám mechanismus, ale mám velmi silné tušení, že vše pochází od Americké centrální banky. Také jsou budoucí mladí nadějní politici zaháčkováváni americkými agenty ještě dříve, než vůbec vstoupí do vrcholné politiky. Mnohdy se jim podaří politicky prorazit zejména proto, že se s těmito agenty zapletou. Jsou potom třeba zváni do USA na různé pobyty, placené přednášky atd. I za mnoho let jsou potom kontaktováni za účelem spolupráce a prosazují potom zájmy jiné mocnosti, ne zájmy svých voličů ve své zemi. Prostě podepíšou vlastně i nevědomky smlouvu s čertem, protože na přísun peněz různými formami si rádi zvyknou.
A takto nám postupně rozprodali vše, co se dalo. Nyní zde zkopíruji odstavec, který jsem našel v rozhovoru s jedním tajným agentem na internetu:
Zase tak mnoho se za těch 25 let nezměnilo. Tehdy to byly direktivy z Moskvy, dnes si vozíte notičky odtud z Washingtonu. Tehdy mířily rakety na Čechy ze západu, dnes na vás míří z východu. Ale něco se změnilo. Pijete německé mléko a už ne české. Jíte polské brambory a ne české. Mlsáte francouzské jogurty, ne české. Němcům platíte za ruský plyn. Francouzům za českou vodu z vodovodů. Jíte britské šílené hovězí, polské rafinované vepřové. Z družstev máte zarostlé louky, na kterých byste mohli to hovězí pást, ale nepasete. To, co není zarostlé, tam pěstuje soudruh Babiš řepku do nafty. Co byste dělali, kdyby na vás Brusel uvalil sankce a zákaz dovozu potravin z Evropy do Čech, kdybyste v Čechách začali dělat suverénní (tzn. ne-americkou) politiku? Umřeli byste hladem! Žízní. A zimou. - takže vlastně musíme držet hubu a krok ?

A proč vůbec vznikla EU ? Aby se celý blok států lépe ovládal za jeden provázek. No a kdo ho tahá ? Americká centrální národní banka. Kdo bohatne z válek ? Kdo touží po nadvládě nad světem? Kdo už má stejně tolik peněz, že ho zajímá vlastně už jenom moc ? Odpovězte si !!!

Bezesporu EU byla velmi chytrým řešením - pro někoho ! Nejhorší na tom je, že politici se asi natolik bojí vlastního prozrazení při odkrytí karet a že příjdou o další přísun peněz, že klidně odepíšou vlastní národ.
A ten multikulturalismus, který momentálně začíná zlobit Evropu vzniknul také s cílem destabilizace Evropy a pomoci v budoucím ,,řízeném chaosu,, Prostě čím bude hůř, tím bude líp - opět pro někoho. A my lidi jsme tak hloupí, že si to necháváme líbit. Nejsem rasista - to v žádném případě, ale když v zemi s původní populací vznikne velmi početná skupina původní menšiny, logicky stoupá její síla a dělá si nároky na změny, které jí vyhovují. Nyní je to ve Francii, nepokoje v Německu.. a když jsem viděl na vlastní oči, jak dnes vypadá typický Angličan, nestačil jsem se divit.
Velmi podobná je u nás - domnívám se romská otázka. Nyní zase parlament schválil nový zákon, který má pomoci romské integraci. Musel ho schválit, protože na to dostaneme jako ČR veliké dotace. Proč asi chceme tyto dotace ? Abychom pomohli Romům ? Ne ! Aby byly ty dotace a část se z nich mohla odklonit. Třeba prostřednictvími kurzů pro ně nesmyslně pořádaných na pracovních úřadech. Výsledkem bude zejména opětné zvýšení jejich veliké porodnosti a posílení skupiny. Že nás jako stát to bude zase stát další a další peníze, je asi pochopitelné. Když si dále uvědomíme, že dnešní mladí - bílí lidé se bojí mít děti, protože mají obavy, aby je v budoucnu uživili a měli peníze na výchovu, při zvýšené přistěhovalecké aktivitě, Vám z toho něco vyjde. Většina se časem vyrovná menšině a kdo jednou bude živit tu dnešní menšinu, která je závislá na dávkách a pracovat prostě nebude ? Tedy i toto se domnívám je centrálně řízeno za účelem vzniku pozdějšího chaosu. Bohužel !

A nyní odkazuji na tu velmi zajímavou knihu, která i u nás vyšla v roce 2010. Tehdy jsem ještě nerozuměl některým souvislostem. Nyní jsem se do ní po pěti letech kouknul a obdivuji, co autor dokázal předpovědět. Je zajímavé tušit, co nás čeká. Připadá mi až s podivem, že předpověděl také to, že se Německo a Francie vyzuje se závazků NATO v konfliktu v Pobaltí, k čemuž se patrně schyluje a také v jaké blízké spolupráci bude postupovat USA a Polsko... a to zejména až se pro zradu Německa a Francie rozpadne NATO a vznikne nový blok v čele s Polskem. Nějak se to začíná děsivě bezezbytku naplňovat. doporučuji si to přečíst.

Jmenuje se to Příštích sto let. Předpověď pro jednadvacáté století - napsal bývalý zpravodajský důstojník a zakladatel soukromé zpravodajské agentury a analytické společnosti Strategic Forecasting George Friedman.

malý výňatek... V 21. století má rovněž definitivně skončit více než pětisetletá nadvláda Evropy, protože "centrum světa" se z Atlantiku přesune do Pacifiku. Na scéně se znovu objeví Japonsko se svými tradičními zájmy z první poloviny 20. století a skončí také to, čemu Friedman říká "americko-džihádistická" válka. Problém s islámským fanatismem zmizí a v desátých až dvacátých letech budou Spojené státy čelit nové studené válce s Ruskem. Ta nebude tak dramatická jako ta předešlá, ovšem přispěje ke konečnému zhroucení Ruska, zmítaného demografickou krizí. Následkem nové studené války také dojde k rozpadu NATO (poté, co členské státy Německo a Francie nepodpoří pobaltské státy proti ruské intervenci) a k totální proměně evropské mocenské struktury. Nastane soumrak atlantické Evropy a do popředí se posune Polsko, které po téměř čtyřsetleté přestávce naváže na vlastní velmocenské ambice a začne kolem sebe soustřeďovat blok států střední a východní Evropy, který bude pronikat do západní a severní části někdejšího evropského Ruska. Střední a východní Evropa začne být ekonomicky výkonnější než Evropa západní. Z jihu využijí rozpadu Ruska Turci, kteří ovládnou Kavkaz, Černé moře změní v Turecké jezero, stabilizují arabský svět, severní Afriku a k radosti Spojených států izolují Írán. Podobnou politiku povede Japonsko na východě, když intervenuje ve prospěch prosperujícího východního čínského pobřeží, které bude doplácet na centralistickou politiku Pekingu a toužit po odštěpení. V tuto chvíli, tvrdí George Friedman, nastane americký geopolitický sen, Rusko už se nevrátí, Eurasie bude roztříštěná a nebude nikdo, kdo by mohl USA coby globální supervelmoc ohrozit. Do dvaceti let se však boj o globální hegemonii vrátí. Dynamika 21. století Kromě zmíněných zásadních politických změn se během jednadvacátého století odehrají možná ještě významnější změny sociálního rázu, které budou nové rozdělení sil do jisté míry předurčovat. Do roku 2050 dojde v rozvinutých průmyslových zemích k dramatickému poklesu populace, ale ta bude celkově klesat v celém světě. Do roku 2100 dosáhnou dokonce i nejzaostalejší země porodnosti, která sotva stabilizuje jejich populaci.Pokles počtu obyvatel bude pro průmyslově vyspělé země znamenat dvě neodvratné věci. Zaprvé, svět bude ještě závislejší na technologii. To, co se dnes zdá hudbou budoucnosti a s čím experimentují týmy vědců na špičkových univerzitách a armády ve svých střediscích (různé variantní zdroje energie, vojenské a průmyslové využití vesmíru, robotické systémy, genetické zásahy pro eliminaci civilizačních a jiných chorob), bude do poloviny století když ne součástí běžného života, tak významnou silou ovlivňující naše bytí. Zadruhé se rozvine potřeba přijímat stále víc a víc nových přistěhovalců. To vytvoří paradoxní situaci. Zatímco dříve viděly rozvinuté země potíž v tom, udržet přistěhovalce za hranicemi, v polovině 21. století je nové problémy donutí, aby je přijímaly a samy mezi sebou o ně soupeřily. ..... atd atd. v další kapitole následuje 3.světová a po ní USA jako jediný vítěz.

Nemyslím si ale, že by Friedman byl věštec. Spíše si maloval budoucnost tak, jak by ji jako Američan rád viděl. Domnívám se, že současné Rusko, ačkoliv má, kromě vojenského průmyslu, obrovské problémy, se pod tíhou událostí posledního roku kolem Putina velmi semklo a tento má ve své zemi nebývalou podporu. S tím amíci a tedy i Friedman asi nepočítal a Rusko se zevnitř patrně nerozloží. Nejsem rozhodně sympatizant Putina, ale snažím se o věcech přemýšlet. Takže nevím, jestli válka bude pouze studenou... a o to to bude horší. Pokud to dopustíme !!! V USA jsem v životě osobně nebyl, ale domnívám se, že normální lidi tam ani neví, že se něco děje. Mnozí jistě ani neví, kde je EVROPA. Denně si vezmou svoji dávku antidepresiv, aby ten jejich vnitřní svět byl Ou Kej a ostatní je jim fuk. Je to velmi nebezpečné. Takže o veškerém dění rozhoduje hrstka lidí - za vodou. Jak to tedy těm normálním amíkům říci, že jejich představitelé, kteří jsou ale také jen loutkami jiných blbnou ? No to je bohužel jeden Prokop fakt malej...

Martin Prokop

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Robo Robo | E-mail | 17. března 2015 v 5:14 | Reagovat

tm, môžeš v krátkosti, čo je EMP?
Ďakujem.

2 stenly919 stenly919 | 17. března 2015 v 7:36 | Reagovat

No tak situace evidentně akceleruje, proto by bylo dobré, kdyby byl zveřejněn další článek o dešifrování obálky časopisu ekonomist, dávat to sem , jak někdo napsal rok po tom, co se daná událost stala už není ono..

3 Eva Eva | 17. března 2015 v 7:44 | Reagovat

Tak tohle zkopírovat a rozdávat po ulicích.Jdeme na to.....a rozložíme nato

4 Kolemjdoucí Kolemjdoucí | 17. března 2015 v 9:34 | Reagovat

Tak Rothschildovci z Birtánie použili jaderný nálože na území Ruska už minimálně jednou - viz seriál o zkáze Velké Tartárie, državě Slovanů a Árijců

http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2015/03/zkaza-velke-tartarie-9.html

Dneska ale mají ten problém, že Rusko je "trošku" líp vyzbrojeněnjší než byla tehdy Tartátie, takže spláčou nad vejdělkem..

5 esterka esterka | 17. března 2015 v 10:53 | Reagovat

Prajem si, aby to boli len šumy, ktoré sa nevyplnia, ale zaujímavo sa to zhoduje s predpoveďou jasnovidky Katky (už som ju raz v komentároch spomenula a bola som za to "zotretá" od spolukomentujúceho), ktorá práve predpovedala výbuch prvej nukleárnej zbrane na druhú polovicu marca 2015. A globálny konflikt má nastať až po veľkej udalosti kataklyzmického charakteru, ale čo to je, to nevedela presne. Ovšem má to prepuknúť niekedy na prelome júna a júla.

6 CZK CZK | 17. března 2015 v 13:20 | Reagovat

[5]: Taky mě to napadlo, že se v tom vůbec nepočítá s předpovídanou "vlnou". A ještě bych si dovolil upozornit na věci, které mě zaujaly v souvislosti se "zmizením" Putina.
- Neobjevil se tam, kde zmizel (Moskva), ale v Petrohradu
- Jednal s prezidentem Kirgistanu v Petrohradu, i když ten by to do Moskvy měl určitě blíž
- Po tak dlouhé "absenci" nemá na starost nic lepšího, nežli jezdit s cizím prezidentem autem v prostorách paláce.
- Co mu asi tak řekl mezi čtyřma očima v tom autě? Co to bylo, že nedůvěřoval možnému odposlechu v prostorách paláce?
- Může být souvislost i s těmi dírami do země, které se objevily loni na podzim někde tam na severu?
- Z Karelie (naleziště šungitu a likalita s mnoha anomaliemi v souvislosti čas - prostor) je to do Petrohradu coby kamenem dohodil.

7 radvan radvan | 17. března 2015 v 14:26 | Reagovat

[1]:EMP = elektromagnetický řízený puls, využitelný např. pro mimořádně účinné ovlivnění energetických systémů a tedy silně využitelný vojensky. To jen ale velmi, velmi stručně

8 ok ok | 17. března 2015 v 15:34 | Reagovat

[1]:lenost
https://cs.wikipedia.org/wiki/Elektromagnetick%C3%BD_impuls

9 Václav Václav | E-mail | 17. března 2015 v 17:31 | Reagovat

zkuste sdílet odkazy na FB ať to ví co nejvíc lidí. Je mi úplně špatně když čtu jak všichni chválí NATO a USA. Hlavně na novinkách.

10 Robo Robo | E-mail | 17. března 2015 v 19:29 | Reagovat

[7]: Radvan, ďakujem!

11 ok ok | 17. března 2015 v 19:58 | Reagovat

[9]: Komentáře na hovinkách zpravidla jasně ukazují, že většina lidí má v tomhle celkem jasno: USA, NATO = fuj.
Dej odkaz.

12 ok ok | 17. března 2015 v 20:05 | Reagovat

Hitler se dozvěděl o dalších problémech s tunelem Blanka  https://www.youtube.com/watch?v=z4J_YIInjnU (nic objevnýho)

13 stenly919 stenly919 | 17. března 2015 v 22:04 | Reagovat

No už ten hitelr je nějak míň zábavnej, to video se slyem byl zábavnější
https://www.youtube.com/watch?v=7GHju0wmgoQ

Ale dneska mě zaujalo, dyž sém býl ve štatlu, že proti ně vysmahl šmirgl s hláškó o temné energii letos v pátek...no točil sem augle

14 stenly919 stenly919 | 17. března 2015 v 22:17 | Reagovat

Tož před najků tů hodinků profrčalo nad barákem letadlo, ale teda letělo hdně nízko, ten kravál byl strašný a ty vibrace eště horší !!! No a na fb bylo psané, že to byl iljušin turménských aerolinií a že letěl nejak ve výšce jedného kilometru, ale to sa mně nezdá, vzhledem k temu kraválu. Řekl bych, že to bylo eště níž. Tak si říkám, přočpak asi letěl tak nízko nejakých 40 až 50 km(možná méň) od letiště v brně, že by tam chcél přistát ? Nezvyklé..nebo je běžné, že nejakých tych (40?) km vzdušnou čarou od letiště létajů iljušiny tak nízko ?

15 Jane Jane | Web | 19. března 2015 v 9:25 | Reagovat

[1]: EMP je elektro magnetický impuls

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.