16.03.2015 okénko marného.....

16. března 2015 v 1:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno pondělí 16.03.2015 10:54:54


7) Bylo by dobré si přečíst níže uvedený článek.....

....Děkuji za rychlý překlad kocourkamourka.....

Datum: 16. březen 2015
08.40 hodin dopis čtenáře z Německa: možný výpadek dodávky energií dne 20.3. a zrušení systému:
přestože nemám úkryt: poslední přípravy dokončím v nejbližších dnech. Poněkud se divím, pokud jde o možné děje, v nichž má hrát nějakou roli velkoplošný výpadek dodávky elektřiny, protože podle mého názoru v případě takového výpadku zbývají už jen dva možné scénáře.
Za prvé stupňování přípravných událostí (mohamedáni, peněžnictví, Ukrajina, teror) s kulminačním bodem "blackout", nebo, za druhé, překvapivý blackout, obojí bude mít za následek temné časy. To prvně jmenované řešení by lidi bezprostředně vystrašilo a zděsilo. Při druhém jmenovaném postupu by to, že nastaly nové okolnosti, lidé kvůli výpadku možnosti komunikovat bezprostředně vůbec nebyli schopni zjistit. Překvapení, zoufalství a agonii by si proto ti, co by to přežili, vůbec nebyli schopni vložit do svých vzorců pro uvažování. Jsem napjat, ale stále ještě netuším, co se stane.
Odpověď redakce internetové stránky www.Hartgeld.com: je nutné to všechno vidět z hlediska psychologie davů, scénář toho byl určitě vytvořen tak, aby měl maximální, psychologický účinek. Patrně dojde k několika velkým výpadkům dodávky elektřiny. První výpadek dne 20.3. (patrně nastane) pravděpodobně poslouží jako "roznětka zhroucení", další, delší výpadek pak poslouží ke změně režimu. Walter Eichelburg.
09.00 hodin, doplňující poznámka redakce: obchází fáma ze Švýcarska, která tvrdí, že výpadku elektřiny dne 20.3. se má napomoci elektromagnetickým pulzem (EMP), který způsobí nějaká jaderná nálož. Z letadla poslaného teroristy? Walter Eichelburg.
10.45 hodin, komentář čtenáře: znamenalo by to tedy, že všechno normálně dál poběží až do pátku, a pak náhle elektřina na jeden až dva týdny vypadne; pak se elektřina vrátí a potom se zhroutí měna euro a všechny burzy? To bych ale považoval za velmi nereálné. Mnohem spíš by to Velké zhroucení muselo nastat nejpozději ve středu, aby se zdiskreditovala Evropská unie i politika, s Velkým blackoutem jako vrcholem v pátek. Jaderné pumy nejsou v Evropě s ohledem na ono zatmění Slunce třeba, bylo by možné je použít nad Severní Amerikou, aby se setmělo i tam.
Odpověď redakce internetové stránky www.Hartgeld.com: přesně to nevím, ale brzy obdržím nové informace, zjevně před tím, než jejich zdroj odejde do svého úkrytu. Já sám teď vše připravuji pro můj vlastní odchod do mého úkrytu. Odtamtud budu podávat zprávy, dokud to bude možné: po výpadku elektřiny patrně ještě pět hodin, dokud se spojení přes internet nezhroutí. Walter Eichelburg.

5-5) Dle rozhovoru s jedním nejmenovaným.....

....mužem z Brna útvary hasičské služby nacvičují výpadek elektrického proudu.....

5) Rusko varuje: "Válečný stav" již existuje, protože jaderné střely UK jsou připraveny k prvnímu úderu

http://www.whatdoesitmean.com/index1846.htm
March 14, 2015
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers

Překlad: OrgoNet


Ruské Ministerstvo obrany (MO) 14. března 2015 oznámilo, že Ruská federace je prakticky ve "válečném stavu", a proto byl aktivován jaderný rozkaz presidenta Putina vydaný 29. července 2014 http://www.whatdoesitmean.com/index1788.htm pro Strategické raketové síly Ruska , známý jako "Mrtvá ruka" http://en.wikipedia.org/wiki/Dead_Hand_(nuclear_war) .

Podle této zprávy byla plná aktivace velmi obávaného jaderného režimu "Mrtvá ruka" schválena presidentským rozkazem z důvodu zjištění, že jaderné síly Spojeného království (UK) připravují první úder proti vojenským a civilním cílům v Ruské federaci.

Záměr jaderných sil Spojeného království, které připravují první úder proti Federaci, byl odhalen experty ruské Federální bezpečnostní služby (FSB) ve spojení s Kaspersky Lab. Tito experti odhalili minulý měsíc obrovský kybernetický špionážní program americké Státní bezpečnostní agentury (NSA), zaměřený nejen na Rusko, ale na kohokoli na Zemi http://www.themoscowtimes.com/article.php?id=516025 .

Experti z ruské FSB i Kaspersky Lab, jak praví zpráva, dokázali hbitě zpětnou analýzou získat kódy této masívní špionážní operace, což jim umožnilo získat spouštěcí kódy a údaje všech britských jaderných zbraní, a tím zjistili, že v týdnu od 15. března mají naplánován první úder proti Ruské federaci.


Informace o této vysoce úspěšné výzvědné operaci FSB-Kaspersky Lab byla na Západě potlačena, avšak několik technických webů zaznamenalo její projev. The Verge v článku 13. 3. 2015 s názvem "Webový provoz Britské agentury pro jaderné zbraně chybně přesměrován přes ruský Telecom" http://www.theverge.com/2015/3/13/8208413/uk-nuclear-weapons-russia-traffic-redirect říká:

"Minulý týden se dělo na evropském internetu něco zvláštního. Po pět dní byl provoz z Texasu na jisté adresy v UK přesměrován přes ukrajinský a ruský telekom, což je oklika několika tisíc mil. Webový provoz často probíhá oklikou z důvodu přetížení sítě nebo potíží ve spojení, ale ani jedno nevysvětluje tuto cestu. Chybnou cestu ohlásil ukrajinský telekom Vega, který do ní byl zapojen.

Je to obzvláště znepokojující z důvodu citlivé povahy mnoha postižených webů. Mezi desítkami zasažených webů byl i Britský ústav pro atomové zbraně, který se zabývá hospodařením a dodávkami britských jaderných hlavic, a rovněž i britská oficiální poštovní služba Royal Mail. Mezi přesměrovanými byl rovněž americký kontraktor pro obranu Lockheed Martin."
(Viz též Dyn Research: http://research.dyn.com/2015/03/uk-traffic-diverted-ukraine/)

Zpráva dále uvádí, že když ruské MO získalo potvrzení o britském záměru vypustit raketový první úder proti Federaci, v celé zemi byly okamžitě aktivovány ruské vojenské síly http://sputniknews.com/russia/20150311/1019337313.html , se speciálním důrazem na manévry raketového dělostřelectva na jižních hranicích http://sputniknews.com/russia/20150312/1019386267.html .

Ministr zahraničí Lavrov, jak uvádí zpráva, v tomto týdnu varoval Západ, že Moskva bude "adekvátním způsobem http://sputniknews.com/politics/20150310/1019290192.html " reagovat na NATO, protože tento týden se tisíce norských vojáků přesunuly k ruské hranici http://rt.com/news/239209-nato-norway-viking-drills/ , aby se připravily na příval Americké expediční námořní brigády, v počtu 14-18 000, jejíž tanky, ozbrojená vozidla, dělostřelectvo, munice a bojové vybavení proudily do Norska v průběhu minulého roku http://theweek.com/articles/442882/why-pentagon-stuffing-caves-norway-full-tanks .

MO ve zprávě rovněž konstatuje, že Ministerstvo pro civilní obranu, naléhavé záležitosti a vyloučení následků přírodních katastrof (EMERCOM) a Ministerstvo vnitřních věcí (MVD) vydaly okamžitý zákaz cest do zahraničí pro požárníky, řidiče sanitek záchranářských oddílů, desetitisíce policistů, vězeňských strážců a dalších pracovníků k vymáhání práva, kterých je kriticky potřeba v době války http://barentsobserver.com/en/security/2014/05/russia-bans-police-emergency-and-military-employees-traveling-abroad-13-05 .

Rovněž je třeba uvést, i když to není obsaženo ve zprávě MO, že ruský personál a úředníci dle zpráv z Londýna opustili ambasádu http://joinfo.com/world/1001654_Putin-gone-panic-starts-in-Russian-Embassy-in.html a že po celé Moskvě probíhá horečná stavební a dopravní aktivita, zejména na Rudém náměstí a v okolí https://www.youtube.com/watch?v=v7QW5B5Zl0U&t=107 .
(Screenshoty z videa o aktivitě kolem Kremlu:)Protože president Putin a vrcholní vládní a vojenští činitelé jsou nyní pod "ochranou" Ministerstva obrany, další zprávy (neznámé kvality) praví, že Kreml také "poradil" novinářům, aby neopouštěli Moskvu a připravili se během příštích dní na "důležité oznámení" https://translate.google.de/translate?sl=ru&tl=en&js=y&prev=_t&hl=de&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fvlasti.net%2Fnews%2F213426&edit-text=&act=url .

I když to není konrétně uvedeno ve zprávě MO, ale jsou tam na to silné narážky, mezi Moskvou a Západem probíhají krizová jednání, což vedlo v minulých hodinách k tomu, že generální tajemník NATO Jens Stoltenberg prohlásil, že alianece nemá v plánu zasahovat do konfliktu na východní Ukrajině... "Ukrajina není členem NATO, takže je rozdíl mezi Ukrajinou a členy NATO, protože záruka bezpečnosti je pro spojence NATO." http://tass.ru/en/world/782758

Toto "ujištění" NATO však může zmoci jen málo pro uklidnění této krize a odvrácení jaderné války, poté, co Vyšetřovací výbor Ruské federace zahájil kriminální stíhání proti Robertu Scalesovi, americkému majoru ve výslužbě a vojenskému analytikovi Fox News, který řekl v živém vysílání tento týden, že jedinou cestou, jak obrátit trend na Ukrajině je začít zabíjet Rusy... "Na Ukrajině je to "game, set a mač". Jediná cesta, jak může mít USA nějaký efekt v této oblasti a obrátit trend je začít zabíjet Rusy. Zabít tolik Rusů, že ani Putinova média nebudou moci zakrýt fakt, že Rusové se vracejí do Otčiny ve vacích na mrtvoly." http://sputniknews.com/world/20150312/1019404526.htmlMarch 14, 2015 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed underCC-BY and GFDL.


P. S. Orgonet:
O přesměrování provozu webových stránek viz též článek na Zero Hedge 15. 3. 2015: http://www.zerohedge.com/news/2015-03-15/uk-atomic-weapons-web-traffic-accidentally-routed-through-ukraine
NA RT: Nevinný omyl: Britská jaderná data přesměrována přes Ukrajinu: http://rt.com/news/240781-uk-nuclear-data-ukraine/

4) Díky trollingu pracuje pro vládu.....

....každému je dnes jasné, že internetové války a dezinformace jsou rozšiřovány státními organizacemi. Podívat se můžete na článek níže, jak se to dělá.


Na Facebooku si Lucie Bittalová denně utahuje z neonacistů a rasistů, v létě napálila známého podvodníka a organizátora protiromských pochodů. Slečna sedící za monitorem ale naživo působí mile a nesměle. Že je jí už sedmadvacet let, by hádal málokdo.
Studentka anglistiky na filozofické fakultě se na sociálních sítích věnuje takzvanémutrollingu. Neznamená to ale, že by urážlivými a nesouvisejícími příspěvky rozvracela diskuse, což internetový trolling původně znamenal. Lucie jím spolu s ostatními aktivisty bojuje proti rasismu a nenávisti.
"Pro mě je trolling spojený s děláním něčeho pozitivního. Je to nástroj, který používám, abych prosadila nějakou myšlenku nebo upozornila na nějaký problém," popisuje Lucie. Mladá aktivistka trollí hlavně na Facebooku, kde komentuje i píše statusy často ironicky zesměšňující projevy rasismu a nenávisti.
Prvotní impuls pro ni přišel před rokem a půl, když si lidé z hnutí Žít Brno začali na internetu dělat legraci z demonstrace, kterou v Brně pořádali neonacisté. Lucii se myšlenka zalíbila a spontánně se k brněnským aktivistům přidala. "Naučili mě, jak být vtipná na internetu," říká o nich dnes.
Vrcholem jejího trollení bylo léto 2014, kdy se jí povedlo napálit pořadatele protiromské demonstrace Lukáše Kohouta. Známému podvodníkovi slíbila nazvučení jeho akce, které však nakonec nedodala. "To byl asi poslední krok, kam jsem tak mohla v trollingu zajít," říká studentka s tím, že nyní spíše přemýšlí, jak by se dal převést trolling z internetu do reálného prostředí.
Na soukromý boj proti rasismu už ale nemá tolik času. Právě díky jejím internetovým aktivitám si jí na jaře 2014 všiml její nynější kolega z Úřadu vlády ČR Lukáš Houdek a nabídl jí práci své asistentky při koordinaci mediální kampaně proti rasismu. "Máme webové stránky, kde vyvracíme dezinformace o různých skupinách lidí, například o Romech," vysvětluje Lucie s tím, že ona má na starosti právě sociální sítě a komunikaci s lidmi, kteří pro kampaň píšou články nebo kteří mají obecné dotazy.
Svou kariéru tedy vidí jinde než v překladech a tlumočení, studium anglistiky jí ale i tak bylo přínosem. Skvěle se naučila cizí jazyk, vyjela na Erasmus do Berlína a právě na fakultě se o boj proti rasismu a nenávisti začala zajímat. "Lektor Jeffrey Vanderziel tu učí o bojích černochů za občanská práva a podobné zajímavé předměty, díky kterým jsem o lidských právech začala přemýšlet," říká Lucie.

3) Jen tak - dnešní symbolika kterou Vám ukazují.....

....na vyhledávači GOOGEL je jednoduchá, ale zajímavá. Zajímavá proč právě dnes zdůrazňují tohle číslo. Podívejte se sami.
Že by podprahové znamení na tenhle týden aby se vám vrylo do paměti?????


Je to šest celků, a celkem dvanáct lístků. Tedy číslice °666 .... (6 a 12 lístků :2 =6+6)
první ukazuje nahoru, což je začátek a je to dobré
druhý ukazuje nahoru, ale je už menší (síla konstruktivní síly slábne)
třetí ukazuje dolů, což je špatné
čtvrtý má dva lístky a ukazuje dolů, což je špatné a jejich znak sílí
pátý má celkem šest lístků, které ukazují nahoru chtějí, aby sílilo číslo 6
a poslední ukazuje jako střelka na východ

Snad je Vám vážení čitatelé marného okénka jasné, "co tímhle chtěl básník říci".....
Skutečně znamení na začátek tohoto týdne není vůbec dobré....


2) Pro všechny popírače chemtrailů.....

....předkládám nově udělané testy, co se nachází nyní ve vzduchu. Datoval jsem Vás o tom při spadu divného sněhu v Čr, že jsem posílal vzorky na rozbor do zahraničí. Zde máte otřesné výsledky.

Vzorky byly odebrány ze sněhu a ze vzduchu. Nebyly dělány jen v jedné laboratoři, ale hned ve dvou nezávislých!!!!!

Sami se můžete podívat do encyklopedie, jaké druhy nemocí způsobují látky níže uvedené, které se Vám dostávají neustále do plic. Všimněte si kolik plicních embólií je v současné době v Čr a na Slovensku. Stejné výsledky s malými odchylkami byly také v Rakousku, Německu, Švýcarsku, Francii.....


Aluminiumoxidteilchen částice oxidu hlinitého
 • Arsen Arzén
 • Bazillen und Schimmelpilze různé druhy baktérií a hub
 • Bariumsalze Bárium
 • Bariumtitanate Bárium titan
 • Cadmium
 • Kalzium
 • Chrom
 • Getrocknete rote Blutkörperchen vom Menschen usušené červené krvinky od lidí
 • Äthylendibromid Etyléndibromid
 • Enterobacter Kloaken Fekální enterobaktérie
 • Enterobacteriaceae Enterobaktérie
 • Menschliche weiße A-Blutzellen( Drossel-Enzym, verwendet in Forschungslabors um DNA zu schneiden und zu kombinieren) Lidské bílé A-krvinky
 • Blei olovo
 • Quecksilber rtuť
 • Methyl-Aluminium
 • Schimmelpilzsporen Různé druhy plísní
 • Mycoplasma Mycoplazma
 • Nano-Aluminium-beschichtetes Fiberglas Nano částicemi potažená skelná vlákna
 • Stickstofftrifluorid TRIFLUORID DUSÍKU
 • Etwas, was auch unter Düppel (CHAFF) bekannt ist plevy, taky pod názvem (chaff)
 • Nickel
 • Polymerfasern polymérová vlákna
 • Pseudomonas aeruginosa Psudomonas aeroginoza
 • Pseudomonas Florescens
 • Radioaktives Cäsium
 • Radioaktives Thorium
 • Selen
 • Serratia Marcscens
 • Scharfe Titan-Scherben Ostré úlomky titanu
 • Silber Stříbro v nanočásticích
 • Streptomyces
 • Stronthium
 • Sub-Mikron-Partikel (lebende biologische Materie beinhaltend) Nějaké živé sub mikrokultůry, biologické živé látky
 • Unbekannte Bakterien NEZNÁMÉ BAKTÉRIE
 • Uran
 • Gelbpilz-Mykotoxine Žluté plísňové mykotoxiny.

A zde pro znalce angličtiny hovoří k Vám piloti komerčních aerolinií, lékaři a vědci o skutečných chemtrailech.


1) Nevyhnutelná historická událost "černé labutě".....

....je zde. Události v Evropě jsou velice napjaté. Kamkoliv se podíváte, ze všech směrů je cítit obrovské napětí. Dalo by se pomalu krájet. Zajímavé je, že se dokonce o tomto zatmění slunce píše v bibli. Copak nás tento týden očekává a co se asi odehraje????? Bylo by dobré si přečíst článek o příchodu "černé labutě" níže.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího "Společnosti Bílého Draka".


Je mnoho jasne viditelnych znamek toho, ze se neodvratne blizi udalost "Cerne Labute"(1 ; 2). Presny puvod teto udalosti je nejisty, ale je jasne, ze se jedna o konec jednoho systemu vlady, ktera ma tisicilete koreny a vznik noveho paradigmatu pro cele lidstvo. Zvlaste pak, ze toto tato skryta svetova vlada ma provazany sve machinace s nebeskymi jevy, existuje moznost, ze tato udalost bude spojena s velkou Lunou 19. brezna a solarnim zatmenim 20. brezna.
Prijde to hlavne po izraelskych volbach 17. brezna, kde se ocekava konec sio-nacistickeho rezimu. Ponizeni americanu (kteremu byla vystavena vlada a kongres Spojenych Statu) ze strany izraelskeho premiera Benjamina Netanjahua, ktery prijel do Spojenych Statu minuly tyden, aniz by ho nekdo oficialne pozval (p.pr.: Obama mu vyslovne rekl at nejezdi) toho bylo jasnym dokladem. Jeho diskurz vubec nebyl prenasen nejdulezitejsimi medialnimi retezci zprav ve Spojenych Statech a on sam byl prijat prostrednictvim masovych anti-Netanjahuovskych protestu jak ve Spojenych Statech, tak v Izraeli. A aby to nebylo malo, jeden ex-sef Mossadu ho obvinil ze lhani o neustale "iranske hrozbe". Je dost mozne take, ze se tajne Netanjahuovi prikazalo, aby spachal, s touto promluvou, svou vlastni politickou sebevrazdu.
Dalsi znamkou toho, ze se nejedna o "obvykle obchody" byla reorganizace CIA, ktera byla vyhlasena minuly tyden. Podle nasich zdroju z CIA v Asii je ted CIA pod kontrolou vojenske kontrarozvedky Spojenych Statu (DIA). Obsah reorganizace a vyhlaseni noveho ukolu teto organizace (CIA) jsou ve shode s premyslenim Pentagonu. Nereklo se sice verejne, kdo byl vypovezen z agentury, ale nase zdroje v CIA rikaji, ze to byli vysoke sarze v "Oddeleni rizeni (paramilitarnich-cernych) operaci", ktere bylo cele pod kontrolou Bushova klanu. To otevre cestu k vycisteni pachnouci kloaky ve Washingtonu DC.
Jeden utok vysoke urovne z hnuti odporu na kriminalni syndikat Bush/Clinton uz je v plnem proudu. Sionacisticky senator Robert Menendez, ex-sef senatni Komise pro zahranicni vztahy je nyni postaven pred obzalobu z kriminalnich cinu. Stejne tak, jako Chris Christie, guverner z New Jersey, spojenec Bushe. Nyni jsou korporatni media plna pribehu Hitlery Clinton a 6 miliard dolaru, ktere se za jeji doby jako ministrine zahranici Spojenych Statu z tohoto ministerstva ztratily. Bill Clinton celi obvineni z pedofilie v rozsahlem skandalu, ktery take zahrnuje miliardare Jeffrey Epsteina. Konecnym cilem techto soudu je vsak Bushova rodina. Jednou, kdyz uz se konecne odstrani Bushovi budeme jasen videt, jestli jsou jen nejakou fasadou pro jeste jine, skryte "loutkovodice".
Take ve Velke Britanii se rozviji velmi silný utok na satanisticke sionacisty. Pozledni odhaleni je to, ze ex-premierka Margaret Thatcherova a take Davcid Cameron byli oba vinni tim, ze kryli pedofilni skandaly. Byrokrat a seda eminence Velke Britanie Sir Jeremy Heywood je take spojen s timto odhalenim.
Je to jako sachova partie, ve ktere zacnes s tim, ze pozabijis pomocniky, kone a strelce sveho oponenta az se konecne dostanes k vezim, kralovne a nakonec az ke krali. Tim, ze se porazi tyto osoby by bylo take mozne zrusit diplomatickou imunitu udelenou Tony Blairovi. To by otevrelo dvere k tomu, aby byl Tony Blair obvinen z valecnych zlocinu.
A potom by Tony Blair zpival jako kanarek o Rothschildech a pripravil by tak cestu pro finalni rozuzleni. Toto bude asi pravdepodobne duvod, proc se minuly tyden nechal slyset Jakob Rothschild prohlasujice, ze: "Investori stoji tvari v tvar nebezpecnejsi geopoliticke situaci, od 2. svetove valky".
Podle zdroju z ruske FSB, rodina Rothschildu a jejich spojenci nedavno spalili historicke archivy za tim ucelem, aby zakrylli okolnosti, za kterych se vytvorila Spolecnost Narodu a Organizace Spojenych Narodu. Prvim byl pozar 30. ledna v knihovne v Rusku, kde byly ulozeny historicke slovanske dokumenty. Potom byl dalsi pozar, 31. ledna ve skladu v Brooklynu, New Jersey. Podle Rusu obsahovaly znicene dokumenty dukazy, ze Car Mikulas II daroval zlato pro zacinajici Trust Spolecnosti Narodu uz pred tim, nez zacala 1. svetova valka. Jako vysledek tedy 88,8% zlata, ktereho se zmocnily Federalni Rezervy muze pochazet od Mikulase II, potvrzuji Rusove. Nedlouho po te, co darovali sve zlato byl car Mikulñas II s celou svou rodinou povrazdeni behem ruske revoluce, ktera byla financovana Rockefellerem. Nicmene, Rusove potvrzuji, ze rusky ex-premier Alexej Kosygin byl ve skutecnosti syn cara Mikulase II, a proto take jeste existuji v Rusku legitimni pozadavky tohoto zlata.

Jedina nezavisla verifikace, ktera se mi podarila ohledne techto ruskych prohlaseni byly nejake dokumenty, ktere me ukazal jeden knihovnik v Japonske Bance, ze 10 tun ruskeho zlata bylo privezeno do Japonska jednou japonskou valecnou lodi behem bolsevicke revoluce. Japonsko nikdy toto zlato nevratilo. Take Ruske velvyslanectvi v Japonsku musi udelat nejaka vysetrovani.
Jestlize jsou tatomobvineni pravdiva, mohly by tedy vysvetlovat ty opakovane obavy Jacaba Rothschilda z "ruske agrese a expanze". Taktez by mohla vysvetlit nynejsi hystericke utoky Rothschildovych poskoku, jako je britsky premier David Cameron, proti Rusku.
Muze to byt ale take spojeno s jinou zahadou. Jeden web privilegovanych zprav o pohybech zlata "King World" citoval obchodnika z drahymi kovy z Londyna, Anrew Maguira, ktery rika, ze HSBC by uzavrela svych 7 zlatych depozitaru, ktere maji v Londyne v horizontu dvou mesicu.
Mysterium je samozrejme otazka: "Co se tedy stane nebo stalo s timto zlatem"?
Je totiz docela dobre mozne, ze zlato bylo jiz rozprodano a penize byly vyprany skrze Spojene Staty a valutove japonske burzy, ab y se tak mohlo ztratit drive, nez se legalni majitele prihlasi k jeho vlastnictvi a budou je pozadovat zpet. Podivejte se na tento graf, ktery ukazuje cenu zlata a burzovni index Nikkei, ktere se oba hybou zcela identicky, ale v opacnem smeru. Nekdo tedy prodava zlato a nakupuje japonske akcie. 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 esterka esterka | 16. března 2015 v 9:50 | Reagovat

Dnes hneď ráno keď som si vyhľadávala čosi v Googli ma ten obrázok s listami zaujal. Za posledné dva roky som tieto obrázky vôbec neregistrovala, ale tento mi padol do oka okamžite. Hneď mi v hlave bliklo to vyzerá ako chemtrails na oblohe, biele zahmlené na nejasnej oblohe. Potom ma napadlo, že by bolo fajn vedieť čo to symbolizuje vzhľadom na včerajší výklad obálky economist, chcela by som mať taký "vhľad" do symbolov, ale nemám na to správne mozgové vybavenie. A teraz je tu tento mini rozbor, no super. Synchronicita ako vyšitá:)

2 stenly919 stenly919 | 16. března 2015 v 10:06 | Reagovat

Před nějakým časem byl na osudu článek o placených trolech, kteří působí v německu. A zajímavé je, že u nás nebylo nic. Dneska jsem narazil na první článek o trolingu u nás. Zajímalo by mě, kolik lidí platí naše vláda...
http://www.online.muni.cz/student/5838-diky-trollingu-pracuje-pro-vladu?utm_source=fb_muni&utm_medium=link&utm_campaign=facebook#.VQaXoY7zF_l

3 stenly919 stenly919 | 16. března 2015 v 10:24 | Reagovat

Teďkom sem ještě narazil na jeden zajímavý článek na hovinkách, ale zaujalo mne, že je v něm napsáno Putin nařídil plnou bojovou pohotovost severní flotile a taky se to týká západního vojenského okruhu. Z toho lze usoudit, že Putin je asi zpět a živý a zdravý ? Viz zde :
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/364330-putin-naridil-bojovou-pohotovost-severni-flotily-cvici-se-likvidace-vysadku-v-arktide.html

4 Stenyl919 Stenyl919 | 16. března 2015 v 10:27 | Reagovat

A eště dodatek, píšou ti i na sputniku, zajímavý je čas zveřejnění 09:14

http://cz.sputniknews.com/svet/20150316/109375.html

5 stenly919 stenly919 | 16. března 2015 v 10:29 | Reagovat

Pěkně to zapadá do toho dešifrování obrázku Googlo, co dělal TM. Takže díky tome za děšifrování a co nám asi tenhle tejden pještě přinese ?

6 Jan Jan | 16. března 2015 v 10:58 | Reagovat

...prosím máte někdo uložený článek o těch nanobotech,jak se prodávají v těch sprejích? hledám v archívu a nejak se nedaří najít.Děkuji...

7 filip filip | E-mail | 16. března 2015 v 12:05 | Reagovat

http://cs.wikipedia.org/wiki/Anna_Atkinsov%C3%A1 Když na to listí na googlu kliknete, vyjede vám Anna Atkinsová. Zvláštní. Proč ale

8 stenly919 stenly919 | 16. března 2015 v 12:11 | Reagovat

No jak se zdá, tak dneska je den ve znamení čísel. Anebo je to tím, že jsem si ráno dal více svařáku, protože se mnou klepe zimnice ?
Třeba tady na prvopodstatě vidím dva články po sobě jdoucí označené stejným číslem, taky jsem právě zjisitil, že v neděli vyšel zajímavý článek o dni pí, který byl v sobotu, viz zde : http://www.veda.muni.cz/vite/5842-cislo-pi-fascinuje-lidstvo-uz-tisice-let#.VQamx47zF_k
A další zajímavost, kterou jsem si uvědomil, je, že zpráva na hovinkách o tom mimořádném cvičení a pohotovosti ruské armády je vydána v 8:54(že by novinky začali kopírovat systém zveřejňování jaký používá TM), tedy 20 minut předtím, než to vyšlo na sputniku. Otázkou je, copak to asi vesmír signalizuje ?

9 Robo Robo | E-mail | 16. března 2015 v 12:34 | Reagovat

tm, v súvislosti so správou od Stenlyho - mohol by si nam ozrejmit svoj spôsob zverejňovania správ "x:54", prosím?

10 Eva Eva | 16. března 2015 v 12:42 | Reagovat

jo a když klikneš ještě jednou tak se dozvíš že se jedná o 216 výročí narození této dámy

11 Robo Robo | E-mail | 16. března 2015 v 13:01 | Reagovat

[8]: Dnes je 216. výročie Anny Atkinsovej (narodenia, či úmrtia, už neviem).
Spolu s tými časmi x:54 to dáva vždy súčet 9.
Že by odkaz od anjelskych čísel? To by sedelo. A sedelo by to aj ako povel od ne-mocných ostatným ne-mocným..
Každopádne, Jar už nezastavíš!  :-)

12 kamarádka kamarádka | 16. března 2015 v 19:27 | Reagovat

panebože co je toto
http://www.defconwarningsystem.com/
našla jsem na stránkách www.ovkscmfm.estranky.cz, které jsem nedávno náhodou objevila a jsou tam zajímavé shrnuté věci
http://cs.wikipedia.org/wiki/DEFCON
držme si palce

13 mariankosnac mariankosnac | 16. března 2015 v 20:04 | Reagovat

3) Čo vlastne znamená tá º666 ? To číslo nosí smolu alebo čo? Kebyže si toto číslo dám do nicku, ktorý používam v diskusiách na nejakom webe, prinieslo by to smolu mne, alebo tomu webu? Neprinesie to googlu smolu, keď si to tam takto zakódoval? Alebo to má smerovať smolu na východ?

14 kamarádka kamarádka | 16. března 2015 v 21:06 | Reagovat

http://www.temna-energie.cz/

jakou toto má symboliku?

15 Mára Mára | E-mail | 16. března 2015 v 21:20 | Reagovat

Tak schválně co je toto? temna-energie.cz Ty videa se načítají jako reklama na streamu a youtube.

16 Daniela Daniela | 16. března 2015 v 23:44 | Reagovat

Teď jsem se podívala na ty stránky Temná energie. Co to jako je?!
Ani trochu se mi to nelíbí. Nenápadně to souvisí se zprávama o blackoutu atd. Symbolika a výsměch nevědomým lidem. Když tam vidím Hemalu, tak jenom doufám, že to nedali do televize. To už by byl vrchol, aby něco takového vůbec odvysílali.

"Budu s vaší rodinou,
když jíte, spíte, když žijete…
Stanu se jedním z vás." a ty další výroky níže pod videem. Že to Hemala vůbec natočil. Mě by nedonutili ani za milion. Není on náhodou taky "plaz"?

17 Robo Robo | E-mail | 16. března 2015 v 23:57 | Reagovat

http://aeronet.cz/news/breznove-zatmeni-slunce-a-rusky-breznovy-sok-obama-na-tajne-schuzce-s-reditelem-fsb-ruska-globalni-valka-se-blizi-nezvestny-putin-v-petrohradu-a-bojova-pohot/

bude asi veľmi ťažké nestratiť hlavu. O to viac asi potrebné..

18 Iris Iris | 17. března 2015 v 0:28 | Reagovat

ČERNÁ LABUŤ je ZDE
http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/nevyhnutna-historicka-udalost-cerneho-patku-je-zde/

19 Sys Sys | 17. března 2015 v 0:47 | Reagovat

Tady je střípek do skládačky - symbolika Economist
http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/115632-zacala-stavba-nejrychlejsiho-auta-sveta-prekona-1000-mil-v-hodine/

20 ok ok | 17. března 2015 v 9:52 | Reagovat

Ach ne, můj nejoblíbenější hlasatel na ČT a vzor vyjadřování bez vulgarit, Alexandr Hemala, se přidal na temnou stranu! Ještě Zákopčaník a je se vším konec...

21 Daniela Daniela | 17. března 2015 v 13:41 | Reagovat

No mě opravdu zajímá, co z toho vyleze. Třeba to nakonec bude jen nějaká nová značka něčeho. Tak či tak to ale není vtipné, ani kdyby to mělo být jen ze srandy. Ty věty o rodině a temnotě. To video udělal určitě někdo, kdo ví víc a je napojený na ty, co tahají za nitky. Vůbec bych se tomu nedivila, vzhledem tomu kolik let už Hemala dělá pro ČT.

22 kamarádka kamarádka | 17. března 2015 v 18:41 | Reagovat

http://technet.idnes.cz/obnovitelne-zdroje-oze-blackout-zatmeni-slunce-f5w-/tec_technika.aspx?c=A150316_145935_tec_technika_mla#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.