13.03.2015 okénko marného expres.....

12. března 2015 v 23:55 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno čtvrtek 13.03.2015 22:54:54

2) Mlčení Putina.....

....je v současné době naprosto namístě.....

13.3.2015


Hox: v souvislosti se současnou napjatou situací a fám okolo Putina v tisku přinášíme text od ruské bloggerky "muravei". Odkazy vedou na materiály v ruštině.

Včera jsem rozmístila několik materiálů konspiračního charakteru a teď, abych se vyhnula nesprávnému pochopení mého jednání ze strany čtenářů, bych chtěla některé momenty osvětlit. Hned na začátku se osočím, že velice ráda skládám puzzle z událostí.
Jak tomu tak obvykle bývá, stala se vražda Němcova výbornou kouřovou clonou. Na pozadí podobných skandálů je velice lehké opominout důležité a STĚŽEJNÍ věci, což se úspěšně daří nám i našim partnerům v uvozovkách i bez.
Naši liberálové a "kreativci" vykřikovali po celém internetu, že každý z nich se má stát dalším Němcovem, chovajíce naději, že to právě oni jsou tak ohromně důležití. V médiích v podstatě nezazněl pouze jeden, HLAVNÍ důvod této vraždy na objednávku. Jednalo se opravdu o černou známku, ale ne pro ně, pro VVP.
První takovou "vlaštovkou" byla vražda ředitele koncernu Total, která se stala v Domodědovu. Objednávka Němcova vypadala ještě vyzývavěji. Ti, kdo si ji objednali, chtěli naznačit, že se dostávají stále blíže a jsou schopni své dílo vykonat i u "kremelských zdí". Právě proto VVP zmizel z informačního pole. On věci vidí jasněji. On je na rozdíl od nás opravdu rozvědčíkem.
Jen tak mimochodem, všimli jste si, že když se začínají stahovat mračna, zůstává prezident vždy právě v Soči? Bylo tomu tak i po jeho turné po zemích Latinské Ameriky, poté, kdy spadl boeing. Je pravděpodobné, že při stavbě olympijských objektů bylo postaveno i něco navíc. Něco, kde se může VVP cítit bezpečněji a soudě podle všeho se teď děje něco důležitého. Již to dokonce i komentovali:
"K tomu, zda bylo něco důležitého postaveno v Soči - ano bylo tam postaveno…
K žádnému zneužití rozpočtových prostředků v Soči nedošlo. Bezprostředně na olympijskou stavbu bylo vynaloženo 6,5 miliard, tedy stejně tolik jako v Pekingu, i když stavba komplexů pro zimní olympiády bývá vždy daleko dražší.
Nejenom v Soči, ale i v Adleru byly postaveny také dvě elektrárny a sedmnáct transformačních stanic, stovky kilometrů železničních a automobilových cest, desítky mostů a tunelů ve skalách, více než čtyřicet tisíc hotelových pokojů a mnoho dalšího. To znamená ještě dalších pár desítek miliard dolarů.
Nesmíme zapomínat, že se snažili naši Olympiádu aktivně zmařit nejen informačními útoky, ale i za pomoci kavkazských bojůvek. Vzhledem k tomu, že po Olympiádě se měla celá Sočinská oblast proměnit v elegantní mezinárodní rekreační středisko, přáli si naši nepřátelé samozřejmě tento projekt zničit. Jak? Chtěli teroristickými útoky celému světu předvést, že není bezpečné tam jezdit. A jaké bylo řešení? Pouze jedno. Celá infrastruktura na území celé Sočinské oblasti musela mít svou skrytou složku. Na území celé této oblasti musí být umístěny elektronické oči a uši, a také jiné sledovací systémy. V Sočinské oblasti musí mít své stále dislokace prostředky radioelektronické bezpečnosti, protiletecké a protiraketové obrany. Bunkry pro první osoby státu vybavené tou nejmodernější technikou tam samozřejmě musí být také. Na to všechno byla určena druhá polovina z konečných padesáti dvou miliard. Zato teď Soči celoročně praská ve švech a již se proměnilo v mezinárodní rekreační středisko. Naši hosté se tam ničeho obávat nemusí. Všechno je pod kontrolou!"

Evropa svou pozici deklarovala:
• vztahy zůstávají napjaté, což potvrdily hlavy některých evropských států svým odmítnutím zúčastnit se Přehlídky na počest vítězství v Moskvě.
V EU si tedy uvědomili, že z nich Američané dělají "chochly" a snaží se je poštvat proti Rusku. Nikdo z nich však s námi otevřeně bojovat nechce. Odtud také pramení všechna ta prohlášení zemí EU o tom, že mají špatně ozbrojené armády, že jsou pro ostudu a nedá se jim ani říkat armády. V překladu do ruštiny to znamená: "Do ležícího se nekope". Evropané se bojí, že v případě rozpoutání války se nezastavíme a opět jim nasekáme, jako tomu bylo již nejednou. Proto včera prohlásili, že hodlají vytvořit armádu EU. Budou v ní tedy bojovat stejní vojáci, ale zvát se bude to uskupení jinak. Jak se u nás říká: jedna "armáda" za osmnáct a druhá bez dvou za dvacet.

CO PODNIKÁME MY?
• S plnou odpovědností prohlašujeme, že jsme připraveni rozmístit na Krymu jaderné zbraně.
• Svoláváme poradu Rady bezpečnosti Ruské federace, na které se Patrušev setkává s Ramzanem Kadyrovem.
Vycházejíce z toho, co píšou soukromě lidé, kteří mají nějaký vztah k obraně, je u nás v armádě všechno pod plnou kontrolou, řekla bych, že ještě je to daleko lepší, než si sami dokážeme představit.

JAK NA TO REAGUJÍ USA?
Američtí váleční štváči pospíchají. Potřebují jakoukoliv další válku jako vzduch, protože pouze tak se dokážou vyhnout opakování Velké deprese, která se bude ve srovnání s tím, co je teď čeká zdát čajovým dýchánkem. Americký Karabas neměl se svými loutkami štěstí: chochlové se ukázali být ještě tupější, než jejich gruzínští soudruzi v neštěstí. Kolik bys jim peněz nedal, všechno rozkradou a válčit neumějí a ani nechtějí. S Evropany to také nevyšlo. Někdo velice sportovního založení a vysoce inteligentní jim dokázal v průběhu Minských jednání otevřít oči a odhalit plány USA. Zaoceánští psychopaté ztrácejí nervy. Proto také výzva generála USA zabíjet Rusy vypadá v tomto ohledu úplně logicky.
My světu předvádíme, že jsme připraveni. Kam až je možné natahovat tu gumu? Buď bojujte, nebo proste za odpuštění.
VVP opět mlčí. "Kreativci" jsou v extázi a my máme předtuchu, světové společenství se třese strachy. Minule, kdy se VVP odmlčel, jsme si vrátili Krym, a teď navíc budou oslavy velkého výročí. Slavit v Moskvě vítězství, když máš za zadkem fašistický stát, nevypadá dobře.
VVP má rád překvapení. VVP umí přemýšlet. A my proto čekáme. On udělá všechno tak, jak bude třeba. Právě proto je Vrchním velitelem.
PS: 15. března nám budou vyprávět, jak probíhala operace na Krymu. O famózní operaci, která byla provedena bez jediné chybičky. To znamená, že je čas, abychom se o tom všichni dozvěděli. On udělá i tentokrát všechno tak, jak to má být. Je to Putin.
Můžeme se za něho všichni společně pomodlit. Kdo jak umí, svými slovy.
Vzpomněla jsem si na vtip: "Putin nemá o čem snít, už i tak je Putin." («Путину не о чем мечтать, он уже и так Путин».)

1) Zajímavé dění ve světě, prosím přečíst a zamyslet se.....

....nezmatkovat.


11.3. - konfrontace vrcholí

12.03.2015 14:48
ТаuRus |
Zrovna včera jsme s Jardobem prohodili pár slov o tom, že bylo 11.3.- jeden s datumu na obálce The Economistu a konstatovali, že se nic hrozného neděje. Pak jsem se šel podívat na pár blogérů a...do 3 do rána už jsem nespal.
Ono se děje...útok na Putina, a to ze všech stran koordinovaně - zevnítř a zvenčí...a vypadá to na pokus o palácový převrat. Dnes už je o tom víc materiálů,
V krátce nejzajímavější
1.Anonce filmu o návratu Krymu. Putin bere na sebe zodpovědnost za rozhodnutí o Krymu.
2. Ramzan prohlašuje o přípravenosti položit za Prezidenta život.
3. Rusko vychází ze smlouvy o omezení nejaderných zbraní.
4. Rusko prohlašujě o možnosti rozmístění jaderných zbraní v Krymu.
5. Ruší se setkání hláv států v Kazachstánu, agentura Reuters to vysvětluje "nemoci Putina". Peskov dementuje.
6. Prochorovské média zvedají vlnu s názvem "Kde je Putin?"
http://top.rbc.ru/politics/11/03/2015/550069bb9a7947fd834cec7e
7. Porada tajemníka Rady bezpečnosti Patruševa v Pjatigorsku s Kadyrovym - projednávalo se, jak čelit terorismu a extremismu .
8. Další prohlášení Medvěděva o amnestii kapitálů, které se vrátí do Ruska.
9. Sluchy o vytvoření plnohodnotného velitelského štábu pod Soči. 10. Vbros o odvolání Sečina z místa hlavy Rosněfti.
11. Delegaci Jížní Osetie, která příjela na podepsání svazové dohody, fakticky otočili od "prahu" bez vysvetlení důvodů a podpis dohody odložili na neurčito.

Z toho, co se událo, se dá vyvodit, že

1. Konflikt mezi silovými strukturami a liberaly přechází do otevřené fáze.

2. Situace je natolik ostrá, že Putin nemůže opustit Rusko dokonce, aby se setkal se svými nejblížšími spojenci.

3. Prezident není v Moskvě. Podle sluchů je v Soči. (Od sočinských byla zpráva, že včera v Soči lítali průvody aut se sirénami, hodně)

4. Silové struktury očekávají od "liberálů" provedení teroristických útoků.
http://cont.ws/post/77933/

Vražda Němcova je ze stejné série a obvínění Čečenců z okolí Kadyrova je pokus o jeho diskreditací v Čečensku. Mimochodem jeden z obvíněných odvolal svoje příznání, které bylo vynuceno násilím.
Včera v twitteru vzkaz od Muchina (Generální ředitel centra politické informace)
Chlapci, prezident vás teď potřebuje, přípravte se.
https://twitter.com/Mukhin_Alexey/status/575761887620644864
Dále, v CIA nový šéf finančního centra Cohen prohlašuje, že se mu povedlo najít Putinovy účty s miliardy nebo putinových kamarádů. Což znamená, že tlačí na patriotický olygarchat a vyhrožují odebráním peněz.
Současně v Americe to začíná vřít. Ve Fergussonu opět policajti zabili negra.
150 tis. za den podepsalo petici s požadavkem obvinit skupinu republikanu ve vlastizradě, ve které je i senátor MCcain
http://news.yahoo.com/150-000-sign-treason-petition-us-republican-letter-195011270.html?soc_src=mediacontentstory&soc_trk=fb&fb_ref=Default

Bill Clinton si myslí, že za útokem na Hillary stojí Obama
http://insider.foxnews.com/2015/03/11/blood-feud-author-ed-klein-bill-clinton-believes-white-house-behind-email-controversy
Zdá se, že v Americe se také vyostřil boj mezi elitami.


Zdroj dat či informací je na zdejší adrese.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Robo Robo | E-mail | 13. března 2015 v 1:17 | Reagovat

dovolím si poznámku - KONEČNE!
A dovolím si ju preto, pretože súhlasím s dovetkom na adrese zdroja tohoto prispevku..
Putin vyhraje = svetlo vyhraje.

Ono dokonca - aj keď bude Putin teraz porazený (akože nebude), svetlo aj tak vyhraje.
To je prírodný zákon, akože je slnko nad našimi hlavami v pravé poludnie (akurát by to svetlo vyhralo malinko neskôr možno).

2 kamarádka kamarádka | 13. března 2015 v 1:35 | Reagovat

na matrixu-2001 je tato zpráva
!!!! RUSKÝ PREZIDENT VLADIMÍR PUTIN, JE PRÝ TÝDEN NEZVĚSTNÝ.

NENÍ TOMU TAK. HORKÁ INFORMACE OD KŘÍŽENCŮ, KTERÁ NÁM BYLA PŘEDÁNA MLUVÍ O TOM, ŽE RUSKÝ PREZIDENT, SE NACHÁZÍ NA JEDNÉ Z RUSKÝCH VOJENSKÝCH ZÁKLADEN NA POLOOSTROVĚ KOLA, ZDE JEDNA SE ČTYŘMI ZÁSTUPCI VRCHNÍHO VELENÍ VOJENSKÉ TAKTICKÉ JEDNOTKY ANUNNAKI-ELOHIM, KTERÁ SE JMEUJE "Baal-Sham-Root RAM" A KTERÁ JIŽ NĚKOLIK LET JAKO PŘEDVOJ OPERUJE UVNITŘ NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY.

MÁME V RUKÁCH TAKÉ INFORMACE O TOM, ŽE SPECIÁLNÍ ZBRAŇ LIKVIDUJÍCÍ ELEKTRONICKÉ SYSTÉMY PROTIVNÍKA (RUSY JIŽ 2X S ÚSPĚCHEM VYZKOUŠENA NA AMERICKÉ TECHNOLOGII), POCHÁZÍ OD ANUNNAKI ELOHIM. NA PŘELOMU 2012 - 2013 BYLA RUSŮM ZE STRANY VRCHNÍHO VELENÍ "Baal-Sham-Root RAM" PŘEDÁNA TATO MIMOZEMSKÁ TECHNOLOGIE K VYZBROJENÍ STRATEGICKÝCH JEDNOTEK RUSKÉHO LETECTVA A NÁMOŘNICTVA.

DETAILNÍ INFORMACE SE VŠEMI PODROBNOSTMI AKTUÁLNĚ ZAZNÍ NA "KONFERENCI ANUNNAKI" VE DNEH 17.-19.4.2015 !!!

3 Robo Robo | E-mail | 13. března 2015 v 2:00 | Reagovat

[2]:Anunnaki sú tmavi smejdi a tmavými smejdami ešte veky zostanú a nič dobré sa od nich nedá čakať!
Takže pevne verím, že celý Váš príspevok je nezmysel - v našom záujme...

4 Eda Eda | 13. března 2015 v 9:27 | Reagovat

[3]:Ale Anunnaki jsou dvojí. Jarda Chvátal píše o skupině Elohim. Šmejdi jsou prý Nephilim - více na Matrixu 2001.

5 sv. sv. | 13. března 2015 v 13:41 | Reagovat

Mám za to, že všechny tyto věci "ví" Putin dopředu a to s velkou časovou rezervou.

6 stenly919 stenly919 | 13. března 2015 v 16:16 | Reagovat

No tak se asi něco děje, právě sem přišel k netu a hnedka mě do tváře uhodilo sdělení od současného papeže, že jeho funkce nebude trvat dlouho. Otázkou je co se sakra děje. mám nějaké tušení, že to bude souviset ve větším měřítku s tou obálkou  časopisu ekonomist
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/364203-mam-pocit-ze-ve-funkci-budu-kratce-budu-pripraven-rezignovat-rekl-papez-frantisek.html

7 Eda Eda | 13. března 2015 v 16:47 | Reagovat

[6]: Stando, taky jsem na to koukal. Myslím, že tento František hodně ví, a nebude to souviset s jeho zdravotním stavem.

8 Robo Robo | E-mail | 13. března 2015 v 17:55 | Reagovat

[6]:"posledný čierny pápež" - to je Obama. Údajne pred pár rokmi boli presunuté určité papezske symboly do US a od tej doby je podľa nejakej starej zmluvy s tými symbolmi spojenej pápežom US prezident..? :-)

9 stenly919 stenly919 | 13. března 2015 v 18:07 | Reagovat

[7]:Tak je to ještě záhadnější, díval jsem se na ceskenoviny.cz a na lidovky.cz a taky na idnes.cz, všude je stejný článek, stejný název, stejný text a všechny články zveřejněny v 15. hodině, akorát minuty jsou jiné..
Jo a máš pravdu Edo, papež ví víc, než přiznává. Ale je to jen sluha...

10 stenly919 stenly919 | 13. března 2015 v 20:51 | Reagovat

Můžete mi prosím někdo vysvětlit, co se děje ? Navrchu je napsáno červeným písmem aktualizováno  čtvrtek 13.3 2015 23:54:54, jenže ve čtvrtek bylo 12. To je chyba serveru nebo nějaký šotek ? Případně blbne matrix ?

11 Jana B. Jana B. | 13. března 2015 v 22:46 | Reagovat

[10]: Stando, díky pokusům v CERNU se nám zase realita zbláznila. Ani bych se nedivila, kdyby zítra vstala a zjistila že jsou vánoce roku 2015 :-))

Taky můžete sledovat že od středy 11.března se citelně změnilo počasí a klima a to možná souvisí s tou obálku Economist na kterém jsou ty šípy s datumem 11.března.

Dneska ráno jak jsem vstávala tak jsem viděla v bytě asi dvě entity, a než se mi podařilo zaostřit zrak už tam nebyly. Čeká nás mazec o kterém se nám ani nesní.

12 daniela burešová daniela burešová | E-mail | 13. března 2015 v 23:54 | Reagovat

pokud hledáte pana PUTINA,měl by se nacházet ve švýcarském LUGANU,kde by měl být u porodu své přítelkyně olympijské gymnastky v nemocnici Sv.ANNY.TOLIKO ŠVÝCARSKÝ TISK,ALE KREML TO RADŠI DEMENTOVAL.

13 BE BE | 14. března 2015 v 19:43 | Reagovat

Veľmajster Putin je tam kde má byť. - Verím, že má kontakt s Anunaki-Elohim.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.