08.03.2015 okénko marného.....

8. března 2015 v 1:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno neděle 08.03.2015 08:54:545) Další vynikající zpráva.....

....Vypadá to, že "americkým soudruhům" a pravdoláskařským povalečům z pražské kavárny přibudou další vrásky na čele.
Kromě "propagandistického" vysílání televizní stanice RT tu máme nové ruské webové stránky psané v češtině.

Nové webové stránky "Sputnik" od 6. března v češtině:

http://cz.sputniknews.com/czech.ruvr.ru/2015_03_06/Sputnik-promluvil-cesky-4040/Link na samotné webové stránky
http://cz.sputniknews.com/

Ano začíná se pomalu vše otáčet.....

No, možná potom už bude prvopodstata na zprávy zbytečná.....

4) Prosba.....

....prosím rozešlete dnešní články co nejvíce lidem, aby se uklidnili a viděli, že situace se obrací.

Bylo by dobré si uvědomit následující:

Nedá se zaměňovat někdejší SSSR s dnešním Ruskem.....
Nedá se zaměňovat někdejší SS a Německo s dnešními lidmi v německu a Německem....
Tak jak kdysi psala Anastasia, Rusko od pohromy zachrání postupně celý svět bez toho, že by si dělalo nárok na nějaké či další země. Rusko má zájem žít v míru.
Až lidé jednou poznají pravdu, kdo jsou skutečně Němci, Germane, Tadesko- thiudiscí, nebudou věřit svým uším. Pravda je krutá ale osvobozující. V tomto případě velice konstruktivní.....


Staré čínské přísloví říká:

Kdo umí vyčkat, je vždy vítězem.....

3) Ve švýcarském rádiu SFR4 zcela jasně hovořili.....

....o chemtrailech a přiznali, že se to na lidi sype. Sice říkají že je to ÚDAJNĚ děláno pro ochlazení atmosféry, ale začíná se o tom i veřejně diskutovat.
tm: vzpomínám si, jak kdysi na osudu, když jsme o tom psávali s jirkou, se do nás obuli prokazatelní trolové ( placení trolové určitými skupinami ) a všechno vyvraceli tím že jsme blbci a konspirátoři. V dnešní době se o tom v médiích začíná oficielně diskutovat.


2) Konečně někteří západní politici pochopili a otevřeně.....

....napadli NATO a USA ze lživých propagandistických výmyslů. Konkrétně německý ministr zahraničí Steinmeier obvinil Nato-Generalního sekretáře Stoltenbergera že NATO a USA svými lživými informacemi dramatizovali a zveličovali situaci na Ukrajině. A neustále tak činí.
V celé EVROPSKÉ ÚNII roste odpor proti americké strategii vůči Rusku.
tm dodává: asi politici konečně pochopili, že by je válka po celé Evropě taky smetla. Začali, snad ještě zavčas a nebude pozdě, jde taky o jejich krky.

Vrchní velitel NATO Philip Breedlovedle, podle německých politiků, přehání svými tvrzeními celkovou situaci na Ukrajině a vůči Rusku. (Jednoduchou řečí řečeno: lže až se mu od huby práší). Němečtí politici jsou rozlobeni k vyjádření Breedlova do časopisu SPIEGEL.
Přezevšechno samolibý Philip Breedlovedle trvá na svém a říká že má ve všech bodech pravdu. Tímhle potvrdil jenom svoji omezenost a tupost, dodává tm.

Americký prezident BARÁK OBAVA, troubí velice překvapivě na ústup. Nepochopitelné!!!! Rozhodl se zatím neposílat žádné americké NATO vojáky na Ukrajinu. Měli převzít cvičení ukrajinských vojáků a samozřejmě v případě napadení Ruska by byli použiti v prvních liniích.

Itálie a Řecko chtějí okamžitě odstoupit ze sankční spirály proti Rusku.


Tak se to amíkům konečně hroutí. Jak říkal Pjakin ve svých rozhovorech, hlavní ŽREC (prediktor) si válku nepřeje!!!!!

tm: Bylo by dobré i v Čr co nejvíce protestovat proti vojskům NATO na území české republiky.

1) "Válečné hry " rozumějte cvičení NATO skončilo velkým trapasem.....

....který byl za několik hodin ztažen z webu, ale naštěstí při objevu tohoto článku lidé správně zareagovali a hned ho zkopírovali.
Cvičení se odehrávalo ve vodách u Floridy, kdy francouzská ponorka měla v moři najít a atakovat NATO lodě US-letadlovou loď USS Theodore Roosevelt a další americké doprovodné fregaty. Výsledek byl 1000%. Letadlová loď a doprovodné fregaty byly všechny zničeny.


Americká letadlová loď USS Theodore Roosevelt

Modernizace letadlové lodě stála 2,6 milliardy dolarů. Výsledek byl zcela jasný. Ponorku nedetekovaly ani jiné lodě a byly tím pádem fiktivně zničeny. Francouzské ministerstvo obrany mělo velkou radost a ihned to uvedlo na svých internetových stránkách. Než dostalo příkaz ke stažení od NATO za tuto prohru, mejly oběhly celý svět. Je vidět, že elektroniku a obranu mají amíci k "nezaplacení".
tm: no nechci vidět, jak by dopadly americké lodě v Černém moři. Pravděpodobně po přeletu ruských stíhaček, které mají na palubě elektromagnetické a elektronické zbraně, jak jsem uváděl včera v článku 4), by se jak v minulosti polovina vojáků pos..la a okamžitě vystoupila z armády. Amíci jsou holt nepoučitelní.

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 irini irini | E-mail | 8. března 2015 v 8:12 | Reagovat

Kéž by se začalo mluvit o tom, co je na obloze.
Dnes má být slunečno. Bohužel na nebi je opět plno špíny, která se řadí do pruhů a vytváří hradby. Kdo vytváří ty "sračky"? A v této souvislosti absolutně nerozumím lidem, kteří říkají, že "vše je dobré".

2 mariankosnac mariankosnac | 8. března 2015 v 17:52 | Reagovat

Teraz je nejaká veľká chemtrailovacia akcia, takto zasratú oblohu som ešte nevidel.

3 stenly919 stenly919 | 8. března 2015 v 19:47 | Reagovat

Tak nato pdoel bývalého německého špióna ztrácí svůj vliv, zajímalo by mne, co je na tom pravdy, každopádně zajímavý rozhovor

https://www.youtube.com/watch?v=deqJrMR0JvQ#t=48

4 sv. sv. | 9. března 2015 v 10:43 | Reagovat

[2]: je čím dál víc lidí co má venku vařič jedno či dvojplotýnku, na něm velikej kastrol plnej octa a jak začnou lítat už jedou. Jeden soused jede pravidelně a sklízí pravidelné "úspěchy", lze li to tak nazvat.
Stačí pár lidí a funguje to dokonale, je modrá obloha, záleží už pak jen na počtu přeletů, někdy to je přehlídka jak blázen, jak např dnes od rána kolem brna, ráno bylo ještě vcelku slunko.

5 abaxas abaxas | E-mail | 10. března 2015 v 7:37 | Reagovat

[url=http://citymart.cz/co-je-to-vlastne-ten-chemtrails/]Zde[/url] píši o tom, co je podle mě ten chemtrails

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.