05.03.2015 okénko marného.....

5. března 2015 v 1:54 | tm |  Marného okénko

Veškerá práva vyhrazena UCC 1-308

Znovu bych rád upozornil čtenáře, že píši pouze částečně nebo úplně přeložené články ze zahraničního tisku. K tomu uvedu nějaký můj osobní komentář.

Máme Vám co říci.....

Aktualizováno čtvrtek 05.03.2015 22:27:54

10) Bylo by dobré si urychleně.....

.... přečíst následující článek.


9) Právě jsem dostal novou výstrahu.....

....říká jeden z diskutujících na AC24. Varují všechny amíky, aby na slovensku nechodili a nepřibližovali se k demonstracím, které budou v termínech 06.03 12.03 14.03 24.03 v Bratislavě.
tm dodává: copak se tam asi chystá????? A mimo jiné ambasáda má na konci telefoního čísla velice výstižný znak. Podívejte se sami dole, druhý řádek zespodu a číslo je na konci....

Celou výstrahu si můžete přečíst s překladačem níže.

# Peter Hansen 2015-03-05 17:58
Prave som dostal novu vystrahu ;-)

United States Embassy, Bratislava, Slovakia
Security Message for U.S. Citizens: Demonstrations in Bratislava

Scheduled for March 6, March 12, March 14 and March 26
The U.S. Embassy in Bratislava informs U.S. citizens residing in Slovakia of several upcoming demonstrations between March 4 and 26, 2015. Friday, March 6, a march has been organized by Ali Assad. This march is to express solidarity with the Syrian people living in Slovakia and for the Slovak people who are against terrorism in Syria. This march is expected to have 50 people and will begin at 3 p.m. The march will begin in SNP square, and then continue on to Primacialne Square, Hlavne Square, ending in Hviezdoslavovo Square, in front of the Embassy.
On Thursday, March 12 and Thursday, March 26, there will be a gathering of 200 people to say "No to NATO Military Bases in Slovakia", which is organized by the Slovak-Russian Association. These gatherings will be held in Hviezdoslavovo Square beginning at 5 pm both days, lasting for 90 minutes.Saturday, March 14, a "March for an Independent Slovakia," organized by several far-right groups on the anniversary of the declaration of independence by the Fascist Slovak state in 1939, will begin at 2p.m. in front of the Presidential Palace. About 100 participants joined last year, and over 200 are expected to join this year. A small contingent from a Czech youth far-right group participated as well. There is also a report that there will be a counterdemonstration planned by "Bratislava without Nazis" civic initiative in response to this march.
Police will be present at all demonstrations to maintain order. These events are scheduled and have permits filed with the city.
Weremind you that even demonstrations intended to be peaceful can turn confrontational and escalate into violence. You should avoid areas of demonstrations and exercise caution if in the vicinity of any large gatherings, protests, or demonstrations.Review your personal security plans, remain aware of your surroundings, including local events, monitor local news stations for updates, and report specific incidences of targeted violence to the U.S. Embassy in Bratislava at the number below. Maintain a high level of vigilance and take appropriate steps to enhance your personal security.
We strongly recommend that U.S. citizens traveling to or residing in Slovakia enroll in the Department of State's Smart Traveler Enrollment Program (STEP) on our web page. STEP enrollment gives you the latest security updates and makes it easier for the U.S. embassy to contact you in an emergency. If you don't have Internet access, enroll directly with the U.S. Embassy.

U.S. citizens traveling abroad should regularly monitor the U.S. Department of State's Bureau of Consular Affairs website, where the current Worldwide Caution, Travel Warnings, Travel Alerts, and Country Specific Information for Slovakia can be found. The U.S. Embassy also encourages U.S. citizens to review the "Traveler's Checklist," which includes valuable security information for those both living and traveling abroad, and enroll with the Department of State or the U.S. Embassy through the State Department's Smart Traveler Enrollment Program. Follow us on Twitter and the Bureau of Consular Affairs page on Facebook as well. In addition to information on the Internet, travelers may obtain up-to-date information on security conditions by calling 1-888-407-4747 toll-free in the United States and Canada, or outside the United States and Canada on a regular toll line at 1-202-501-4444. These numbers are available from 8:00 a.m. to 8:00 p.m. Eastern Time, Monday through Friday (except U.S. federal holidays).

The U.S. Embassy in Bratislava is located at Hviezdoslavovo namestie 4-5 in Bratislava and is open during business days 8.00 a.m. to 4.30 p.m.; Telephone number: 02 5443 0861. If you are a U.S. citizen in need of urgent assistance outside of business hours, the emergency after-hours number for the U.S. Embassy inBratislavais 09037003 666.
For non-emergency services requiring an appointment, please visit: slovakia.usembassy.gov/.../....

8) Zde máte možnost se podívat.....

....jak se jezdí na Sibiři.....


tm: no vidíte, nepotřebují ani cesty a mosty přes řeky.....

7) Aktualizace o bankovkach na spodní straně článku.....13:54:54

7) Na přednášce, která se uskutečnila minulý týden.....

....jsme mimo mnohého jiného, probírali absolutní malý zlomek o penězích. Lidé v současné době platí penězi, které jsou, ano slyšíte dobře, falešné. Protože na pravých penězích jsou vždy tři podpisy. Na našich bankovkách, EURO bankovkách a mnohých jiných se nachází pouze podpis jeden. Jsou to tedy bankovky MONOPOLY. Nikdo za ně nepřebírá zodpovědnost.

A umíte vůbec správně platit bankovkami????? Ze symboliky vím mnoho věcí, ale následující jsem taky nevěděl. Domluvil jsem se s aluškou, jestli by byla tak laskava a napsala článek o penězích, (poslední dobou mám velice málo času a jsem neustále na cestách) co jsme se v Rakousku dozvěděli. Udělala vynikající článek, který Vám všem pomůže. JE TO ČÁST, JAK LIDSTVO BYLO ZOTROČENO.....

Vzhledem k tomu, že aluška zapomněla napsat k článku následující, a proto na mnoho četných dotazů které se týkaly i kreditních karet, odpovídám:

V případě, že budete platit kreditními kartami, děláte velikou chybu. Peníze, tak jako kreditní kartu, cpete do černé díry, pak ji sice vytáhnete, ale už s omezeným počtem peněz. Je to v podstatě nevratné uložiště pro bytosti ovládající tento systém a peníze. Je mnohem lepší paltit hotovostí. Bylo by dobré si toto uvědomit. Většina lidí používající karty má peněz čím dál tím méně, a taky neustále vybavuje kredity, které jim dělají ještě větší problémy. Zacházejí v podstatě s penězi, které neexistují. Děkuji za přečtení a pochopení.....tm
5-5) Žijeme přece v demokracii, ohánělo se mnoho lidí neustále v diskuzích.....

....nyní si můžete přečíst, kam tahle demokracie vede. Demokracie made in SSA. Velice výstižný článek níže.
tm:
Asi už dlouhou dobu nebude trvat likvidace všech alternativních webů po celé EU. Takže si jich zatím važte a podpořte je.
Vzpomínám si na zvací dopis české vlády směřovaný do USA. Všichni se tomu smáli. V dnešním bodě 2) se dočtete, jak luxusně mohou obsadit česko bez jakéhokoliv odporu. Oni nás přece budou bránit.....


Na stráž! Podle BIS představuje AE News bezpečnostní riziko pro Českou republiku. FBI provedla domovní prohlídku u bývalého majitele naší domény. Jak se plaší demokracie? Skandální hon redaktora Respektu na čarodějníky z Eindhovenu


Psát v dnešní době svobodně, to je u hubu. Ta svoboda je prý garantována, neboť máme tu demokracii a jak říkal Václav Havel, konečně máme možnost hovořit a psát svobodně. Ale jak vám můžeme my, autoři AE News, dosvědčit, to svobodné psaní je dnes koncipováno způsobem, že jste pořád jednou nohou v kriminále, v teplákách anebo v nějakých svodkách tajných služeb a v bytě máte "ucho". V posledních týdnech totiž začal doslova hon na náš server a ze všech stran se na nás valí pomluvy, spekulace, špína a varování.
Aby toho nebylo málo, náš hlavní sponzor má obstavený účet. V souvislosti s financováním AE News ho nyní vyšetřují orgány dohlížející na všelidové blaho v ČR. Dotyčný byl ale dotazován ne kvůli svým penězům na účtu, že by byly v nepořádku nebo z nějakých nekalých obchodů, ale kvůli nám. Odkud prý pochází naše financování, proč nás sponzoruje, odkud pochází naši informátoři, odkud jsme se dozvěděli, že americké velvyslanectví ovlivňuje českou politiku a média skrze české neziskové organizace, které odměňuje finančně, nebo studijními pobyty či placenými přednáškami v USA. Odkud máme informace, které má mít k dispozici jen rozvědka a kontrarozvědka. A mnoho dalších otázek. Je tohle ještě demokracie? Nebo jí někomu fakt plašíme?5) Politici v EU dostávají strach z lidí.....

....a proto připravují násilné potlačení jakýchkoliv protestů policií. Za tímto účelem budou nasazeny zvláštní jednotky policie k tomuto cvičeny. Půjdou proti všem, kteří jsou proti EU.4) Z níže uvedeného článku můžet očekávat.....

....v případě vzniku něčeho většího v Evropě, bude asi mobilizace ve všech EU státech, je to pouze a jenom názor tm.

Chystá se propagace, že Češi stojí za přímou akcí NATO na Ukrajině.

Npsal AKORN.


Vážení bratři a sestry, občané, jak jistě víte, spekuluje se delší dobu zda NATO už není před válkou s RSFR.

Naše otázka je však položena ještě trochu hloubají, zda tedy i "NAŠE REPUBLIKA", není v ohrožení případné mobilizace.

Obzvláště potom, co naše vláda chystá zákon o povinné vojenské službě, přičemž se o tom spekuluje i na Slovensku.

Ještě nechcete demonstrovat?

Naše děti budou narukovat pro účely NATO, o kterých naše republika rozhoduje jen sporadicky.

Zvolení Petra Pavla generálem NATO, učinění ho druhým mužem v NATO nezvýší naší zemi žádná rozhodovací práva, jsme tam jen páté kolečko od vozu a dokud tam budeme tak i budeme… Naopak tento akt odkrývá jedině důležitost stálé posádky NATO v centru Evropy a to, nakolik jí nyní proti Ruským zájmům NATO nutně potřebuje a nakolik si jí cenní…

V úvodu článku je nadpis "chystá se velká propagace, že Češi stojí za přímou akcí NATO na Ukrajině…"Jednak si můžeme povšimnout, že byť značná část populace je proti NATO zaměřená (již v minulosti odmítnutí radaru tomu dokládalo), nekonají se tu totiž žádné demonstrace (dlouho nekonaly), jako všude ve světě (krom akcí proti pražskému majdanu, které jsou však ve světě neviditelné, protože se jich účastní hrstka lidí) a tak to vypadá, že je nám to lhostejné…….

Ze strany NATO a jeho zájmů se to nyní umocní tím, že NATO, aby zde mohlo mít základny stálé armády chystá spojit Česko a Slovensko do užšího svazku…

-Občané si mají připadat, že se přibližuje opět federalizace, samozřejmě jen desiluze pro občany, ve skutečnosti půjde jen o propojení určitých hospodářských resortů, aby naše oba národy efektivněji vyživovaly "stálou armádu NATO", která bude na našem území asi tak, jako kdysi zde byla ta Sovětská…

Již se o tom zmiňoval pro-NATOvsky zaměřená president Slovenska pán Kyska.

K tomu bude patřit všeobecné zavedení vojenské služby v ČR i SR a opět dojíždění našich branců (pozor i brankyň) na Slovensko a naopak!!!!!

Nejedná se o skutečné hospodářské propojení Česka a Slovenska, ale jen pro účely NATO!!!!!

Efektivně se má však využít současné nálady ve společnosti v obou zemích, které se ozývají na podporu opětovné federalizace a tak vytvořit iluze, "že je to vůle západu, že nás Čechy a Slováky znovu propojuje" a na základě toho bychom měli dostát jisté vděčnosti a souhlasit s pobytem!!!!

Tento plán ovšem selže i bez demonstrací, nikdo zde není padlý na hlavu!!!

Otázka je, zda pro nás dostatečně ale platí, že pokud nechceme demonstrovat za nesouhlas s válkou v Evropě, nemusíme, můžeme demonstraci jako nedostatečnou vynechat…. Ono je to nakonec vlastně jedno jestli to pak vypadá ve světě, že Češi s tím tiše souhlasí….. vlastně se to propagandě chunty Kyjeva a USA s EU a NATO hodí, že jsou Češi s nimi a souhlasí s válečnou akcí!!!

Nemyslete si však prosím, že se tím NATO u nás bude chlubit, vědí, že by nás to pobouřilo a tím jejich záměr by to tudíž zhatilo…

Zde to propagovat ani nepotřebují, ale ve světě a především na státy, kde chce USA podporu pro získání souhlasu a prostředků k zahájení války….

Máme to z důvěryhodných zdrojů přímo v USA, kde máme své spojence, pověřili nás, abychom Českou veřejnost včas varovali!!!!


Jen hlasitými demonstracemi můžeme ještě tento všestranně ďábelsky propracovaný plán zhatit!!!!!!

Proto vážení bratři a sestry a občané, pojďme vytvořit koordinovanou činnost a dejme o sobě včas vědět!!!
Akce druhé skupiny kolem pana Kratochvíla, která dělala různé demonstrace odezněly, stejně všechny ty demonstrace vypadaly, jako osobní prosazování jednotlivých politiků, tím ale snahu lidí unavili, sami je ale nepustili ke slovu.
Máme pro ČR lepší koncepci mezinárodní i domácí politiky.
Spolek Přátelé České Republiky (součást je i Přátelé Ruska v ČR) je založen občany pro "skutečnou nápravu věcích veřejných", jsme za"přátelskou a nenásilnou konstruktivní občanskou revoluci" a všemi kroky míníme směřovat k její realizaci!
Více k tomu Jiří vyvadil:
Jedním s cílů naší skupiny musí být zásadní přehodnocení zahraniční politiky ČR :
  1. -Stop další agresi NATO,
  2. stop vojenským misím,
  3. -nová bezpečnostní architektura se zapojením Ruska,
  4. -radikální přebudování EU,
  5. -Minimální Brusel a provázání s Euroasijskou unií


3) Tvrdé slová na adresu vlády, parlamentu , EU, USA a NATO od Slovenskej poslankyne Márii Ritomskej.....

....tm dodává, to jsou velice tvrdá slova na adresu vlád západu a slovenské vlády. Neustále jsem tvrdil, je nutné s americkou agresí něco dělat. Jak je vidět, dokud se lidí bezprostředně válka netýká, nic nedělají. Měli. Hned jak se chystala válka v Jugoslávii. Dnes v tomhle stavu a postavení armád už může být pozdě!!!!!

Pýtame sa:

A v čom má Rusko ustúpiť? Čo má Rusko urobiť, aby boli "americkí priatelia" spokojní? Rusi majú vykrvácať a nechať sa zotročiť len preto, že USA chcú mať silný dolár?
RF sa má vzdať svojich tisíce ročných území? RF má odstúpiť dobrovoľne svoje územia každému agresorovi? Veď to mohli dať už Mongolom, mohli to dať Osmanom, Napoleonovi, aj Hitlerovi, veď nemuseli čakať na Obamu!
Kto by mal záujem nechať si vziať to, čo mu tisícročia patrí? S čím rátajú politici EÚ?
Ale ja osobne si prajem, aby ruská armáda použila proti USA zbrane najtvrdšieho úderu ihneď ako USA zatiahnu Slovensko do vojny! Nech vedia aj občania USA čo si zvolili a čo majú doma za háveď vo svojom parlamente a vo svojich agentúrach! Nech vedia aká je vojna naživo! Nech Rusi nezaútočia na EÚ, ale na hlavu hada ktorý toto celé organizuje!
V 20. storočí sa bojovalo na americkom území (ostrovoch) iba chvíľu za 2. sv. vojny. Ale USA bohatli v obidvoch svetových vojnách a dodnes vyvážajú vojnu ako svoj hlavný obchodný artikel! Čo je to za štát (USA), ktorý platí vlastným občanom za rozsievanie a prijímanie smrti len, aby zbohatli vyvolení, aby bohatli tí, ktorí smrť spoznajú len prirodzene po dlhom a bohatom živote? Akým právom toto robia?
Celé 20. storočie a začiatok 21. storočia sa nesú v sústavnej americko-inostrannej vojny!
Kto je tu historický a politický analfabet ? Bruselskí politici, alebo politici USA ?
Odpovedáme za všetkých rozumných občanov SR a celej EÚ: Vážení politici SR a EÚ, vezmite si k srdcu tento oznam, uvažujte logicky a zodpovedne - ak vám ešte mozog funguje! Alebo ste všetci kúpení? Pani Merkelová, vy ste sa stala nacistkou, že podporujete kyjevský nacizmus?
PRAVÝM CIEĽOM politiky USA & bruselských pätolizačov je vojnový biznis! Najprv chcú bohatnúť z dlhodobej vojny vedenej klasickými zbraňami a potom chcú zbohatnúť z územia, na ktorom zavedú vlastnú "USA-demokraciu".
Vojnoví štváči v USA dostali hlad na Rusko, na jeho bohatstvo, na jeho územia. Nachádzame sa v situácii ako na začiatku 2. svetovej vojny. Putin robí všetko preto, aby sa konfliktu vyhol. Rozhodne však nebude váhať a použije všetky prostriedky na tvrdú odpoveď. To sa týka aj nás, pokiaľ u nás budú vojaci US-A.
Doteraz sme boli ruským partnerom v demokratickom medzinárodnom obchode. Čo budeme potom? Potom budeme cieľom prvej kategórie, lebo sú tu "US-A odborníci" v takom hojnom počte, že jednoducho pre RF budú cieľom č. 2 spolu s poľskými, kosovskými a inými základňami, až po Washingtone, ktorý bude cieľ č. 1, čomu sa americkí nacisti chcú vyhnúť rozmiestnením základní v srdci EÚ, a ešte k tomu čo najbližšie k hraniciam RF. Vy to nevidíte?, ste zaslepení dolármi prepchatými kontami?, už aj v našej vláde SR ???
Pán Glváč, vy ste slaboduchý alebo skorumpovaný? Vy si myslíte, že takýto konflikt sa nás nedotkne ? Ako ste mohli súhlasiť s vojenskou spoluprácou s US-A ? Vám je to jedno, že zomrie každý vo vašom okolí? Vy si myslíte, že si zachránite svoju frajerku? A čo jej rodina? Majte si frajeriek, koľko chcete, to je Váš morálny konflikt, ale robiť vojenskú politiku SR proti záujmom občanov SR? Nie ste náhodou najhorší gauner v novodobých dejinách Slovenska ? Toto si dovolili iba slovenskí nacisti za 2. svetovej vojny !
Spolupráca s americkými nacistami ktorí plánujú a tvoria vojnové konflikty na celom svete!, týmto - spoluprácou s nimi, ste prekonali slovenských nacistov v 2. svetovej vojne!
Občania SR si žiadajú aby tzv. "US-A odborníci" opustili územie SR. A čo ste Vy urobil? Klamete občanov SR ?, vy tvrdíte že US-A u nás nie sú, hoci naši občania ich vidia na vlastné oči v Poprade, na Sliači : (dopísané podľa aktuálnych cvičeníí:), Valaškovciach, Lešti a inde ! Čo to má všetko znamenať?
Ukrajinskí Česi už opúšťajú Ukrajinu. Žili tam od skončenia 1. svetovej vojny a dnes odtiaľ chcú odísť. Pán Glváč, pán Fico, pán Lajčák, vy ste slepí? Nezdá sa Vám to podozrivé?
Ukrajina & US-A sa chystajú na vojnu, občania Ukrajiny to cítia, a vláda SR nič nevie? Všetci, čo uvažujú triezvo, vedia, že Rusko sa nikdy nevzdá svojich území! Rusko sa nepoddá ani tlaku, ani vojne, a prehrá zase iba ten kto zaútočí na Rusko!
Musia sa zopakovať historické omyly, musia vykrvácať európske rody? Musia naši vojaci obetovať svoje životy len preto že novodobí nacisti im za to zaplatia? Aký to má význam a pre koho?
Nebude lepšie a jednoduchšie vyhnať US-A z našej krajiny? Nemali by sme vystúpiť z členstva v NATO? A veru MALI !!! práve teraz to ešte je možné a ja trvám na tom že Slovensko musí z NATO odísť a US-A musia odísť zo Slovenska!
Dnes je každému jasné, že americkí nacisti investovali do UA peniaze, aby tam mohli otvoriť biznis, rozpútať lokálnu vojnu. Z Ukrajiny si chcú urobiť nástupnú rampu na útok proti Rusku, bránu do Moskvy. Vojna neskončí na Ukrajine, lebo hlavným cieľom je Rusko, a následne celá EÚ! Vojna má zachvátiť celú Európu, ktorú potom majú "oslobodiť" americkí nacisti. Pýtam sa: Už ste zabudli, že to isté chceli už dvaja pred Obamom? V 2. svetovej vojne sa prehnala Červená armáda cez celý stred Európy.
Bez Rusov by Hitler nikdy nebol porazený, skôr opak je pravdou. Atómovú bombu by mal Hitler.Svet bol zachránený iba preto, že ruská ofenzíva prenikla do Berlína a Rusi svojím nezadržateľným útokom donútili nacistov ku kapitulácii. Vďaka ruskej ofenzíve získali Američania atómovú bombu, lebo ukryli nacistických vedcov. A teraz sa cítia takí silní, že chcú dobiť Rusko? Pre nás je tento scenár katastrofou a naši politici sú ako blázni. Strkajú hlavy do piesku a poslúchajú diktát Bruselu ako nesvojprávni idioti.
Situácia dnes je horšia ako v roku 1939! A to len preto, že bruselskí politici zhltli návnadu CIA, že naivní občania UA chceli zmenu a pustili si do krajiny amerických nacistov, a to len preto, lebo naivní občania EÚ ešte vždy čakajú na spásny obrat v politike EÚ...
Euro-občania a občania SR ! Postavme sa všetci proti USA, vyžeňme US-Army z našich krajín, ukončime "sankcie proti Rusku" !
Alebo budeme čakať na vzájomné vyvražďovanie národov Európy v záujme amerického dolára? Alebo tí čo prežijú, ak prežijú, budú žiadať od USA povojnové pôžičky?, presne podľa odskúšaného scenára z dvoch svetových vojen v 20.storočí?
Svetový vojnový konflikt je naplánovaný. Potvrdzuje to aj nákup zbraní ktorý nedávno podpísal Porošenko na arabskom veľtrhu! Čo si myslíte, aké zbrane tam nakupoval? Americké, aké iné.
Občania SR ! Veď sa zamyslite, kto z politikov prezradí, že po prijatí UA do NATO, a po vstupe UA do EÚ odvedú našich potomkov do konfliktu na východný front, kde veľmi pravdepodobne položia život za cudzí kapitál, kto nám to povie? Kto z politikov tam pôjde vykrvácať? Kto z vojnových štváčov, ktorých kráľovsky platíte zo svojich daní a kto z ich mediálnych luhárov a spolupáchateľov nám prezradí, že toto nebude len ďaleká lokálna vojna?
Kto dokáže predpovedať účasť Číny, ktorá bude v tomto konflikte spojencom Ruska? Kto vyhodnotí reálnu "silu" NATO?, alebo US-A ktorá doteraz bojovala vždy len so slabším protivníkom a aj to mizerne?, veď Hitlera porazili Rusi! Na čo sa vlastne vojnoví štváči spoliehajú? Že táto vojna neprinesie ruské jadrové hlavice nad Washington? Ja osobne im to prajem, nech už skončí celé storočie amerického vojnového biznisu!
V tejto vojne víťaza nebude, tak nech si to užijú všetci, aj politici!
Alebo to zastavíme? Postavíme svoje hlasy proti NATO a proti US-Army?
Ešte vždy máme možnosť zakročiť tak ako to rozum a historická skúsenosť odôvodňujú. Ešte vždy môžeme protestmi vykázať štváčov zo Slovenska a nestať sa terčom rakiet.
Kde vidíte demokraciu v tom čo sa deje na Ukrajine? My vidíme len neskrývanú nacistickú vládu, nacistickú armádu porušujúcu medzinárodné konvencie, a premyslenú genocídu ruských občanov UA. A čo na to Európa? Viete si predstaviť, že by si niektorý národ v EÚ vydobýjal svoju samostatnosť spôsobom, ako to robí Ukrajina? Bola snáď Ukrajina doteraz nesamostatná, že bojuje o samostatnosť? Mala snáď vládu, ktorú EÚ neuznávala? Nemali snáď Ukrajinci svoje národné práva? Európska únia sa vzdala svojich princípov, a svojim postojom sa stáva spolupáchateľom genocídy. Čo môžeme očakávať od EÚ my sami, občania EÚ, keď tak rýchlo a ochotne búra vlastné hodnotové základy?
Rusi sú veľký, kultúrny a mocný národ, bez ktorého by Európa v dnešnej podobe nikdy nevznikla. RUSKO NIE JE NÁŠ NEPRIATEĽ , nepriateľom každého občana Európy sú skorumpovaní politici, ktorí pre svoju moc a peniaze neváhajú páchať vlastizradu!
Podpora ukrajinského nacizmu je vlastizradou Slovenska!
Čo môžu urobiť slušní občania? Keď všetci malí a slabí robia to isté, zmenia všetko! Môžeme to zmeniť, lebo musíme, musíme jednotne a musíme nahlas a všetci naraz!
Poďte všetci do Bratislavy dňa: (dopísané podľa aktuálnych termínov akcií:) 12 marca 2015 na 17,00 hod., alebo si zorganizujme zhromaždenia doma a povedzte to prezidentovi Kiskovi, povedzte to ministrovi Lajčákovi a premiérovi Ficovi! Povedzme všetci jednotne:
US-Army GO HOME ! NATO End in EU !
UA is Nothing for EU !
Bojkotujme všetkých politikov ktorí zvyšujú napätie vo vzťahu k RF! Odmietajme politiku sankcií a podsúvanú politiku intervencií proti Rusku! Bojkotujme vojnových štváčov na všetkých úrovniach, vo všetkých voľbách, na internete, na FB, na uliciach!
Nedopusťme politiku vojny! Bojkotujme médiá ktoré nám podsúvajú vojnu ako jediné riešenie!
Bojkotujme ukrajinský nacizmus! Izolujme sa od UA, bojkotujme vstup UA do NATO!
Podporme modernú hospodársku politiku RF! Podporme riešenia ktoré ponúka RF!
http://ritomska.blog.sme.sk/

A zde ještě dodatek pro politiky Slovenska.....

2) USA se rozhodly, že před Ruskem ochrání i Českou republiku.....

....no co k tomu dodat. Každému musí být naprosto jasné, k čemu se zde schyluje. Nebo že bychom zde měli další okupaci????? Asi se z Čr tak rychle nevypaří. Ledaže by si to namířili do Ruska.

Spojené státy zvažují, že svou evropskou operaci Atlantic Resolve zaměřenou na podporu spojenců NATO před možnou ruskou hrozbou rozšíří o Českou republiku, Maďarsko a Gruzii. Dvojnásobně se zvýší počet amerických vojáků zapojených do operace.
Tank Leopard 2 polské armády Dnech NATO v Ostravě
Tank Leopard 2 polské armády Dnech NATO v Ostravě | foto: Lubomír Světnička, natoaktual.cz
Operaci Atlantic Resolve (Atlantické odhodlání) spustili Američané loni v reakci na volání některých evropských spojenců z NATO, kteří se cítí být ohroženi ruským přístupem k ukrajinské krizi a ruskou anexí ukrajinského poloostrova Krym.
Součástí amerického projektu jsou společné manévry a společný výcvik vojsk, posílené aktivity amerického námořnictva v Baltském a Černém moři, modernizace evropských základen a také podpora Gruzie, Moldavska a Ukrajiny, tedy zemí, které mají s Moskvou napjaté vztahy.
"Do konce léta zde bude jasně viditelná operace, která se bude rozpínat od Baltu po Černé moře," citoval portál DefenceNews plukovníka Michaela Fostera ze 173. letecké brigády umístěné v Itálii. Loni se zhruba 150 výsadkářů z této brigády zúčastnilo v Polsku cvičení v rámci Atlantic Resolve.
DefenceNews v této souvislosti připomněl, že součástí operace byly již manévry s armádami Polska, Lotyšska, Litvy a Estonska. Do dalšího cvičení se na konci tohoto měsíce zapojí také Rumunsko a Bulharsko, čímž se podle serveru ArmyTimes více než zdvojnásobí počet amerických vojáků zapojených do operace. Jejich počet bude zhruba 1900, nyní je to 900 vojáků.Flotila NATO vplula do Černého moře.

tm: naprosto jasné, jak tohle asi skončí.....

1) Zmatky a chaos na nejvyssich urovnich ve vladach G-7, kterymi zacina revoluce.


02-03-15.
Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího "Společnosti Bílého Draka".
Zatimco se priblizuje financni kolaps, na nejvyssich mocenskych mistech zemi G-7 muzeme videt nebezpecne chybejici vedeni. To co prijde, jestli nebude uplne restartovan system, bude naprosty ekonomicky kolaps, obrovsky hladomor, anarchie a obcanska valka. Na druhe strane jestlize se system restartuje, tak se uroven zivota ve vsech zemich muze zdvojnasobit pouze v obdobi jednoho roku. Klicove je ted osvobodit vsechny narody sveta z otroctvi Babylonskeho dluhu. Pro ty, kteri nerozumi teto skutecnosti, at se podivaji na tento odkaz:
a potom na tento, aby videli grandiozni zotroceni narodu skrze svetove statni dluhy:
S ustanovenim jednoho vyroci a svatku, ve kterem se zrusi jednou pro vzdy vsechny svetove statni dluhy, jak verejne, tak soukrome by se mohla uroven lidskeho zivota v ramci jednoho roku skutecne duplikovat. Klic k dosazeni tohoto je vsak neustaly tlak na rodinou sionacistickou, chazarskou (en kazasskou) mafii, ktera kontroluje system.
Ve Spojenych Statech Americkych se blizi konec hry, ktera je klicova pro osvobozeni celeho lidstva obecne. Kdyz se tento tyden ve Washingtonu objevil sionacisticky mafiansky sef a masovy vrah Benjamin Netanjahu (neni zid!) proto, aby tlacil na Kongres US, aby deklaroval 3. svetovou valku, je to pro nas skutecne zlata prilezitost, aby se s tim skocilo jednou provzdy. Je to jen zurivy a nebezpecny pes, ktery by mel byt dan do karanteny nebo zlikvidovan.
Jak jsem informovali v bulletinu minuly tyden, armada Spojenych Statu konecne ukazala patriotismus a hrdinstvi, kdyz skoncovala se sionacistickou Bushovou frakci CIA, ktera byla zodpovedna za nejvic valecnych konfliktu na svete. Minuly tyden ukazaly jak oficialni ruske, tak take cinske vladni weby dukazy, ze Ministrestvo Vnitrni Bezpcnosti (Homeland Security) stejne jako sionacisticka CIA byly podrizeny kontrole Pentagonu. Citujeme zde Russia Today:
"Reditel Narodni vyzvedne agentury (National Inteligence), James Clapper, a reditel Narodni obranne vyzvedne agentury, generalporucik Vicente Stewart (USMC), informovali o prehodnoceni aktualnich i potencialnich ohrozeni pro bezpecnost a zajmy Spojenych Statu."
Pentagon ted muze konecne dokoncit to, co zacal a uveznit tak konspiratora 11/9 a masoveho vraha Netanjahua, a zaroven pozadovat totalni a bezpodminecnou kapitulaci sionacisticke mafie, vcetne vlad Izraele a Saudske Arabie. Zidovsky lid by tak byl totuto akci vysvobozen z tisicileteho otroctvi. Svet se take osvobodi od toho, co je odedavna pricinou terorismu, valek a utrpeni zde na Zemi.
Zbytek sveta se uz dal do akce s pevnym rozhodnutim jit proti sionacistickym gangsterum.
Na Strednim Vychode spolupracuje francouzska valecna lod General De Gaulle se skupinou americkych letadlovych lodi na likvidaci armady ISIS, ktera je ve skutecnosti loutkovou armadou Izraele. ISIS uz byla take vyhnana z jihu Syrie a poslana zpet do Izraele (p.pr.: dzihadiste IS maji plnou zdravotni peci v izraelskych nemocnicich!). Na druhe strane namisto toho, aby zidovsky lid bral vazne Netanjahuovy vyhruzky o vypusteni 400 jadernych hlavic a spachal tak narodni sebevrazdu, stalo se to, ze se zacinaji lide v Izraeli masove probouzet ze systemu neonacistickeho zotroceni do ktereho jsou uvrzeni a nechteji spachat dalsi Masadu (p.pr.: http://cs.wikipedia.org/wiki/Masada). Mossad pro zmenu uz poskytnul dostatecne mnozstvi dukazu o tom, ze Netanjahu vytvoril dukazy "iranskeho jaderneho nebezpeci" jenom proto, aby zapocal 3. svetovou valku. Jinymi slovy. Stredni Vychod uz je na hrane opravdovych cistek od anti-semitu (semitska skupina zahrnuje take araby!) hiksoskych, sionacistickych uctivacu Satanase.
V Evrope zase tlaci jedna skupina Nemcu na to, aby se Evropa spojila jako "Spojena Evropa od Atlantiku az po Kamcatku (Pacifik)". Tyto osoby jsou v pozadi sblizeni Francouzu a Nemcu s ruskym Vladimirem Putinem. Tyto osoby deklaruji zcela jasne, ze jim nejde o zadnou neo-sovetskou strukturu, ktera by byla kontrolovana jako monolit, ale o Evropu, ktera by byla spise "Evropou narodu, ktere spolecne rostou a jsou vzajemne sladeny".
Britove take cini urcite prislusne kroky, aby tak eliminovali sionacistickou kontrolu. Princ William z Britanie byl minuly tyden na jedne navsteve prijat s velkymi fanfarami a slavou, jak v Cine, tak take v Japonsku. William sem prijel - podle nasich zdroju z MI5 - hlavne proto, aby podepsal dohody o integraci financniho systemu se zakladnou v Londyne do financniho asijskeho systemu, podlozeneho zlatem. Navic, podle jednoho zdroje z japonske kralovske rodiny: "Princ William prijel do Japonska jako naslednik britskeho trunu proto, aby pozdravil cisare, proc by Charles nemohl byt kralem." Cinske zdroje take rikaji, ze byl zadat penize, kterych se mu dostane. Cinane take ukazali, ze znaji britske cile v ochrane zivotniho prostredi v tom smyslu, ze zakazali import slonove kosti.
Zatimco tedy byl William v Asii, nekdo vyskocil nahy oknem v Buckinghamskem palaci v Londyne.
Podle MI5 se tento incident nestal ve vlastnim palaci, ale spise v "sekci koni". Ale je evidentni, ze osoby, ktere se maji starat o bezpecnostni otazky palace posilaji kralovske rodine vzkaz, ktery se zda byt: "zavrete vsechny pedofily a dejte do poradku financni system, nebo...".


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Negromil Negromil | 5. března 2015 v 2:21 | Reagovat

http://www.akorn.cz/chysta-se-propagace-ze-cesi-stoji-za-primou-akci-nato-na-ukrajine/

2 marcela marcela | 5. března 2015 v 9:12 | Reagovat

...cca před hodinou v rádiu mluvil armádní generál, něco ve smyslu, že v lednu r.2016 bude probíhat posuzování zdravotní způsobilosti v případě ohrožení státu-branná povinnost...:(

3 ok ok | 5. března 2015 v 9:31 | Reagovat

Pozoruhodné:
http://aeronet.cz/news/na-straz-podle-bis-predstavuje-ae-news-bezpecnostni-riziko-pro-ceskou-republiku-fbi-provedla-domovni-prohlidku-u-byvaleho-majitele-nasi-domeny-jak-se-plasi-demokracie-skandalni-hon-redaktora-respe/

4 marcela marcela | 5. března 2015 v 11:15 | Reagovat

[3]:...po přečtení "jen" koukám, a tak jsem se rozhodla, že o víkendu půjdu zasadit strom.,nevím proč , ale po sděléném mi to vyvolalo tento impuls, chuť a touhu...

5 ok ok | 5. března 2015 v 17:06 | Reagovat

http://www.nwoo.org/2015/03/04/mark-passio-vzkaz-pro-vojaky-jste-jen-jejich-nastroj/

6 BE BE | 7. března 2015 v 8:06 | Reagovat

[4]:.. dobrý úmysel, dať život.

Hehé, ja platím debet obyčajnou kartou asi 15 rokov, a stále mi pribúdajú peniaze. Ten kto tu mláti slamu o peniazoch len podporuje monetárnu hydru !

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.